1.
Rudo Jakub
Łochów
ŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA/PGB Sportowa Paczka
Mężczyźni,
2.
Rybiński Kamil
Nowe Lubiejewo
Wkręty Dachowe Kulesze Kościelne
Mężczyźni,
3.
Rusiłowicz Kornelia
Ostrołęka
UKS Siódemka
Bieg Honorowy 600m,
4.
Kucki Kamil
Narzym
Tri Sebuś Team
Mężczyźni,
5.
Skuratko Tomasz
Ostrołęka
Szwadron Beztroskich chomików
Mężczyźni,
6.
Gołąbek Zbigniew
Czerwin
Stowarzyszenie Historii Ziemi Ostrołęckiej im. kpt. ALEKSANDRA BEDNARCZYKA
Bieg Honorowy 600m,
7.
Kotlenga Przemysław
Iława
S4H
Mężczyźni,
8.
Laskowski Grzegorz
Wizna
Run Team Piątnica
Mężczyźni,
9.
Zach Kamil
Stare Modzele
Run Team Piątnica
Mężczyźni,
10.
Grzyb Michał
Rzekuń
RUN CREW OSTROŁĘKA
Mężczyźni,
11.
Żebrowska Beata
Ostrołęka
Run CREW Ostrołęka
Kobiety ,
12.
Han Wojtek
Andrzejewo
Roch Jasienica
Mężczyźni,
13.
Jastrzębski Jacek
Andrzejewo
Roch Jasienica
Mężczyźni,
14.
Skłodowski Henryk
Andrzejewo
Roch Jasienica
Mężczyźni,
15.
Suchcicki Marek
Jasienica
Roch Jasienica
Mężczyźni,
16.
Piotrowski Mateusz
Sokołów Podlaski
Podlaski Biegacz
Mężczyźni,
17.
Król Marek
Kalisz
Parkrun Kalisz
Mężczyźni,
18.
Gawkowski Artur
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni,
19.
Grabowska Marzena
Ostrów Maz
Ostrów biega
Bieg Honorowy 600m,
20.
Kalupa Anna
Małkinia
Ostrów Biega
Bieg Honorowy 600m,
21.
kochanowski jerzy
Ostrów Mazowiecka
ostrów biega
Mężczyźni, Bieg Honorowy 600m,
22.
Kołodziejczyk Marta
Ostrów Mazowiecka
Ostrów biega
Bieg Honorowy 600m,
23.
Pasiak Marcin
Podborze
Ostrów Biega
Mężczyźni, Bieg Honorowy 600m,
24.
Pudełko Maksymilian
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Bieg Honorowy 600m,
25.
Pudełko Tomasz
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni,
26.
Reluga Doota
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Bieg Honorowy 600m,
27.
Reluga Kajetan
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Bieg Honorowy 600m,
28.
Reluga Michalina
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Bieg Honorowy 600m,
29.
Romejko Piotr
Komorowo
Ostrów Biega
Mężczyźni,
30.
Swatowska Michalina
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Kobiety ,
31.
Żach Marcin
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni,
32.
Wajszczyk Wiesław
Podborze
Niezabudkowo
Mężczyźni,
33.
Jasiński Miłosz
Komorowo
Miłosz Fitness
Mężczyźni,
34.
Jasiński Miłosz
Komorowo
Miłosz Fitness
Mężczyźni,
35.
Tabaka Magdalena
Przasnysz
KS Przaśnik Przasnysz
Kobiety ,
36.
Sadowski Robert
Dobrzankowo
Jednorożec robi co może
Mężczyźni,
37.
Misiurewicz Pawel
Stare Lubiejewo
Dwór Zabytkowy w Lubiejewie
Mężczyźni,
38.
Możdżonek Beata
Żelków Kolonia
Dąbrowski Team / KAPS
Kobiety ,
39.
Gutowski Krystian
Ostrołęka
DĄBROWSKI TEAM
Mężczyźni, Bieg Honorowy 600m,
40.
Skwiot Mateusz
Ostrów Mazowiecka
Brak
Mężczyźni,
41.
Mazurek Ryszard
Tłuszcz
BÓBR TŁUSZCZ
Mężczyźni,
42.
Bakuła Jerzy
Laskowiec
BiegamBoLubie
Mężczyźni,
43.
Gumkowski Andrzej
Ostrołęka
Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka
Mężczyźni,
44.
Gołaszewski Łukasz
Zabrodzie
Biegam bo lubię Ostrołęka
Mężczyźni,
45.
Traczyk Przemysław
Ciechanów
ASFaltLOVE Dziki
Mężczyźni,
46.
Gaczkowski Grzegorz
Rydzewo
ARKADIA TEAM
Mężczyźni,
47.
Rusiłowicz Przemyslaw
Ostrołęka
APN Ostrołeka
Bieg Honorowy 600m,
48.
Kmieć Łukasz
Węgrów
Aktywni Węgrów
Mężczyźni,
49.
Sapryk Piotr
Węgrów
Aktywni Węgrów
Mężczyźni,
50.
Sitek Arkadiusz
Węgrów
Aktywni Węgrów
Mężczyźni,
51.
Furtak Jacek
Śrem
31 BLT
Mężczyźni,
52.
Blachowicz Jędrzej
Komorowo
bd.
Mężczyźni,
53.
Borowa Katarzyna
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
54.
Chodowiec Emil
Nurzec-Stacja
bd.
Mężczyźni,
55.
Duda Łukasz
Ostrow Mazowiecka
bd.
Mężczyźni,
56.
Gawrysiak Aleksandra
Czerwin
bd.
Bieg Honorowy 600m,
57.
Gołąbek Aleksandra
Czerwin
bd.
Bieg Honorowy 600m,
58.
Grocka Ewelina
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
59.
Gromek Beata
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
60.
Gryciuk Walenty
Nurzec-Stacja
bd.
Mężczyźni,
61.
Helcberger Justyna
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
62.
Jasionek Andrzej
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
63.
Kalupa Kamil
Małkinia
bd.
Bieg Honorowy 600m,
64.
Kempisty Teresa
Ugniewo
bd.
Kobiety ,
65.
Kępisty Norbert
Andrzejewo
bd.
Mężczyźni,
66.
Kochanowski Kacper
Ostrów Mazowiecka
bd.
Mężczyźni, Bieg Honorowy 600m,
67.
Kolasińska Katarzyna
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
68.
Komarnicki Kamil
Warszawa
bd.
Mężczyźni,
69.
Kulesza Bożena
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
70.
Kwiatkowski Michał
Łuków
bd.
Mężczyźni,
71.
Marchewka Karol
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
72.
Miłocka Grażyna
Działdowo
bd.
Kobiety ,
73.
Napiórkowska Ania
Ostrołęka
bd.
Kobiety ,
74.
Nowak Jan
Tłuszcz
bd.
Mężczyźni,
75.
Przybysz Klaudia
Ostrów Maz
bd.
Kobiety ,
76.
Przybysz Sandra
Ostrów maz
bd.
Kobiety , Bieg Honorowy 600m,
77.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
bd.
Mężczyźni,
78.
Rafalik Kamil
Kalinowo
bd.
Bieg Honorowy 600m,
79.
Rybiński Paweł
Warszawa
bd.
Mężczyźni,
80.
Sagała Kamila
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
81.
Serafin Piotr
Sulejowek
bd.
Mężczyźni,
82.
Siulkowski Tomasz
Ostrów Maz
bd.
Mężczyźni,
83.
Skarzynski Krzysztof
Gocly
bd.
Mężczyźni,
84.
Stankiewicz Barbara
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
85.
Sternik Emilia
Ostrów Maz
bd.
Kobiety , Bieg Honorowy 600m,
86.
Stolarczyk Igor
Ziomek
bd.
Bieg Honorowy 600m,
87.
Stolarczyk Krzysztof
ZIOMEK
bd.
Mężczyźni,
88.
Swatowski Jan
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
89.
Swatowski Julian
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
90.
Syrek Ewa
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
91.
Todzio Adam
Sulęcin Szlachecki
bd.
Mężczyźni,
92.
Wójcicka Iwona
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
93.
Wojtkowski Dariusz
Małkinia Górna
bd.
Mężczyźni,
94.
Wysocki Kamil
Siemiatycze
bd.
Mężczyźni,
95.
Żach Marcin
Kalinowo
bd.
Bieg Honorowy 600m,
96.
Zadroga Artur
Podborze
bd.
Mężczyźni,
97.
Zęgota Klaudia
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,