1.
Borowa Katarzyna
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
2.
Gawrysiak Aleksandra
Czerwin
bd.
Bieg Honorowy 600m,
3.
Gołąbek Aleksandra
Czerwin
bd.
Bieg Honorowy 600m,
4.
Gołąbek Zbigniew
Czerwin
Stowarzyszenie Historii Ziemi Ostrołęckiej im. kpt. ALEKSANDRA BEDNARCZYKA
Bieg Honorowy 600m,
5.
Grabowska Marzena
Ostrów Maz
Ostrów biega
Bieg Honorowy 600m,
6.
Grocka Ewelina
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
7.
Gromek Beata
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
8.
Gutowski Krystian
Ostrołęka
DĄBROWSKI TEAM
Mężczyźni, Bieg Honorowy 600m,
9.
Han Wojtek
Andrzejewo
Roch Jasienica
Mężczyźni,
10.
Helcberger Justyna
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
11.
Jasiński Miłosz
Komorowo
Miłosz Fitness
Mężczyźni,
12.
Jasionek Andrzej
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
13.
Jastrzębski Jacek
Andrzejewo
Roch Jasienica
Mężczyźni,
14.
Kalupa Anna
Małkinia
Ostrów Biega
Bieg Honorowy 600m,
15.
Kalupa Kamil
Małkinia
bd.
Bieg Honorowy 600m,
16.
Kolasińska Katarzyna
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
17.
Kołodziejczyk Marta
Ostrów Mazowiecka
Ostrów biega
Bieg Honorowy 600m,
18.
Kucki Kamil
Narzym
Tri Sebuś Team
Mężczyźni,
19.
Kulesza Bożena
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
20.
Kwiatkowski Michał
Łuków
bd.
Mężczyźni,
21.
Marchewka Karol
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
22.
Miłocka Grażyna
Działdowo
bd.
Kobiety ,
23.
Możdżonek Beata
Żelków Kolonia
Dąbrowski Team / KAPS
Kobiety ,
24.
Przybysz Klaudia
Ostrów Maz
bd.
Kobiety ,
25.
Przybysz Sandra
Ostrów maz
bd.
Kobiety , Bieg Honorowy 600m,
26.
Pudełko Maksymilian
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Bieg Honorowy 600m,
27.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
bd.
Mężczyźni,
28.
Rafalik Kamil
Kalinowo
bd.
Bieg Honorowy 600m,
29.
Reluga Doota
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Bieg Honorowy 600m,
30.
Reluga Kajetan
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Bieg Honorowy 600m,
31.
Reluga Michalina
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Bieg Honorowy 600m,
32.
Rudo Jakub
Łochów
ŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA/PGB Sportowa Paczka
Mężczyźni,
33.
Rusiłowicz Kornelia
Ostrołęka
UKS Siódemka
Bieg Honorowy 600m,
34.
Rusiłowicz Przemyslaw
Ostrołęka
APN Ostrołeka
Bieg Honorowy 600m,
35.
Sagała Kamila
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
36.
Sapryk Piotr
Węgrów
Aktywni Węgrów
Mężczyźni,
37.
Skarzynski Krzysztof
Gocly
bd.
Mężczyźni,
38.
Skuratko Tomasz
Ostrołęka
Szwadron Beztroskich chomików
Mężczyźni,
39.
Skwiot Mateusz
Ostrów Mazowiecka
Brak
Mężczyźni,
40.
Stankiewicz Barbara
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
41.
Sternik Emilia
Ostrów Maz
bd.
Kobiety , Bieg Honorowy 600m,
42.
Swatowski Jan
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
43.
Swatowski Julian
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
44.
Syrek Ewa
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
45.
Todzio Adam
Sulęcin Szlachecki
bd.
Mężczyźni,
46.
Wójcicka Iwona
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
47.
Żach Marcin
Kalinowo
bd.
Bieg Honorowy 600m,
48.
Zęgota Klaudia
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
49.
Bakuła Jerzy
Laskowiec
BiegamBoLubie
Mężczyźni,
50.
Blachowicz Jędrzej
Komorowo
bd.
Mężczyźni,
51.
Chodowiec Emil
Nurzec-Stacja
bd.
Mężczyźni,
52.
Duda Łukasz
Ostrow Mazowiecka
bd.
Mężczyźni,
53.
Furtak Jacek
Śrem
31 BLT
Mężczyźni,
54.
Gaczkowski Grzegorz
Rydzewo
ARKADIA TEAM
Mężczyźni,
55.
Gawkowski Artur
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni,
56.
Gołaszewski Łukasz
Zabrodzie
Biegam bo lubię Ostrołęka
Mężczyźni,
57.
Gryciuk Walenty
Nurzec-Stacja
bd.
Mężczyźni,
58.
Grzyb Michał
Rzekuń
RUN CREW OSTROŁĘKA
Mężczyźni,
59.
Gumkowski Andrzej
Ostrołęka
Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka
Mężczyźni,
60.
Jasiński Miłosz
Komorowo
Miłosz Fitness
Mężczyźni,
61.
Kempisty Teresa
Ugniewo
bd.
Kobiety ,
62.
Kępisty Norbert
Andrzejewo
bd.
Mężczyźni,
63.
Kmieć Łukasz
Węgrów
Aktywni Węgrów
Mężczyźni,
64.
kochanowski jerzy
Ostrów Mazowiecka
ostrów biega
Mężczyźni, Bieg Honorowy 600m,
65.
Kochanowski Kacper
Ostrów Mazowiecka
bd.
Mężczyźni, Bieg Honorowy 600m,
66.
Komarnicki Kamil
Warszawa
bd.
Mężczyźni,
67.
Kotlenga Przemysław
Iława
S4H
Mężczyźni,
68.
Król Marek
Kalisz
Parkrun Kalisz
Mężczyźni,
69.
Laskowski Grzegorz
Wizna
Run Team Piątnica
Mężczyźni,
70.
Mazurek Ryszard
Tłuszcz
BÓBR TŁUSZCZ
Mężczyźni,
71.
Misiurewicz Pawel
Stare Lubiejewo
Dwór Zabytkowy w Lubiejewie
Mężczyźni,
72.
Napiórkowska Ania
Ostrołęka
bd.
Kobiety ,
73.
Nowak Jan
Tłuszcz
bd.
Mężczyźni,
74.
Pasiak Marcin
Podborze
Ostrów Biega
Mężczyźni, Bieg Honorowy 600m,
75.
Piotrowski Mateusz
Sokołów Podlaski
Podlaski Biegacz
Mężczyźni,
76.
Pudełko Tomasz
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni,
77.
Romejko Piotr
Komorowo
Ostrów Biega
Mężczyźni,
78.
Rybiński Kamil
Nowe Lubiejewo
Wkręty Dachowe Kulesze Kościelne
Mężczyźni,
79.
Rybiński Paweł
Warszawa
bd.
Mężczyźni,
80.
Sadowski Robert
Dobrzankowo
Jednorożec robi co może
Mężczyźni,
81.
Serafin Piotr
Sulejowek
bd.
Mężczyźni,
82.
Sitek Arkadiusz
Węgrów
Aktywni Węgrów
Mężczyźni,
83.
Siulkowski Tomasz
Ostrów Maz
bd.
Mężczyźni,
84.
Skłodowski Henryk
Andrzejewo
Roch Jasienica
Mężczyźni,
85.
Stolarczyk Igor
Ziomek
bd.
Bieg Honorowy 600m,
86.
Stolarczyk Krzysztof
ZIOMEK
bd.
Mężczyźni,
87.
Suchcicki Marek
Jasienica
Roch Jasienica
Mężczyźni,
88.
Swatowska Michalina
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Kobiety ,
89.
Tabaka Magdalena
Przasnysz
KS Przaśnik Przasnysz
Kobiety ,
90.
Traczyk Przemysław
Ciechanów
ASFaltLOVE Dziki
Mężczyźni,
91.
Wajszczyk Wiesław
Podborze
Niezabudkowo
Mężczyźni,
92.
Wojtkowski Dariusz
Małkinia Górna
bd.
Mężczyźni,
93.
Wysocki Kamil
Siemiatycze
bd.
Mężczyźni,
94.
Zach Kamil
Stare Modzele
Run Team Piątnica
Mężczyźni,
95.
Żach Marcin
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni,
96.
Zadroga Artur
Podborze
bd.
Mężczyźni,
97.
Żebrowska Beata
Ostrołęka
Run CREW Ostrołęka
Kobiety ,