Logowanie Rejestracja

Polityka Prywatności

Chiptiming jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku  z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej zwane „RODO”).

 

DANE PODMIOTU

 

CHIPTIMING.PL  

ARKADIUSZ POPŁAWSKI 

87-300 BRODNICA, UL.PARTYZANTÓW 6

TEL. +48 697 943 996

INFO@CHIPTIMING.PL

 

 

WPROWADZENIE

 

Publikując Politykę prywatności wypełniamy spoczywający na administratorze danych obowiązek poinformowania podmiotów danych o sposobie przetwarzania jego danych. Polityka prywatności wyjaśnia kim jesteśmy, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane, komu możemy je powierzyć lub udostępnić i jakie prawa Ci przysługują. Zachęcamy do lektury Polityki prywatności i innych informacji umieszczonych na naszej stronie internetowej, a dotyczących przetwarzania danych osobowych.

 

ZASADY DOTYCZACE PRZETWARZANIA DANYCH

 

Przetwarzając Twoje dane osobowe, stosujemy przepisy prawa dotyczące ochrony danych. Dokładamy wszelkich starań, aby dane były chronione przed utratą, zniszczeniem, ujawnieniem, dostępem osób niepowołanych lub niewłaściwym wykorzystaniem danych.

 

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE

 

 • W celu utworzenia listy zawodników w danych zawodach,
 • W celu prowadzenia statystyk dot. konkretnych zawodów,
 • W celu udostępnienia wyników zawodów.

 

W każdym przypadku dbamy o to, aby zakres przetwarzanych danych był ograniczony do niezbędnego minimum i adekwatny do realizowanego celu.

 

W JAKI SPOSÓB PRZETWARZAMY TWOJE DANE

 

Podczas rejestracji w zawodach użytkownik podaje szereg danych niezbędnych dla organizatorów w celu utworzenia listy zawodników. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego zarówno administator strony jak i organizatorzy danych zawodów mają dostęp do tych danych wraz z możliwością ich edycji oraz usunięcia zawodnika z zawodów. W trakcje trwania zapisów oraz po zakończeniu zawodów prowadzone są statystyki na podstawie danych wprowadzonych przez użytkowników (płeć, ilość uczestników w konkretnych grupach/kategoriach zawodów, informacje dot. statusu płatności za zawody), po zawodach udostępniane są wyniki zawodników.

 

NA JAKIEJ PODSTAWIE PRZETWARZAMY TWOJE DANE

 

Przetwarzamy dane osobowe opierając się na zgodzie na przetwarzanie danych osobowych udzielonej w systemie.

Nie podejmujemy zautomatyzowanych decyzji w odniesieniu do Twoich danych osobowych.

 

KOMU UDOSTĘPNIAMY TWOJE DANE OSOBOWE

 

Twoje dane osobowe wprowadzone podczas rejestracji w zawodach udostępniane są organizatorom danych zawodów. Każdy z organizatorów ma dostęp tylko do danych uczestników zawodów stworzonych przez niego. Szczegóły dot. przetwarzania danych przez organizatorów dostępne są w regulaminie danych zawodów wraz z pełnymi danymi organizatora.

 

GDZIE PRZETWARZAMY TWOJE DANE

 

Dane mogą być przetwarzane w biurze Chiptiming oraz w biurach organizatorów zawodów..

Przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności może oznaczać transfer danych do innych krajów. Jeżeli prawo kraju, do którego dane są transferowane przewiduje odmienny poziom ochrony danych  niż Polska, to upewnimy się, że poziom zabezpieczeń danych osobowych w tym kraju Komisja Europejska uznała za zapewniający odpowiedni albo zawrzemy z tym podmiotem umowę gwarantującą odpowiedni poziom ochrony.

 

JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY TWOJE DANE

 

Twoje dane osobowe wprowadzone podczas rejestracji w zawodach przechowywane są przez okres 5 lat od ich zakończenia. Następnie są automatycznie usuwane z systemu. Jeżeli nie życzysz sobie, aby Twoje dane były przechowywane przez tak długi okres możesz skontaktować się z nami przesyłając na nasz oficjalny adres mailowy wniosek o ich usunięcie podając swoje imię, nazwisko, telefon kontaktowy podany podczas rejestracji oraz datę urodzenia - wszystko to w celu jednoznacznego określenia o jakiego zawodnika chodzi. Jednocześnie należy pamiętać, że po usunięciu Twoich danych z systemu w sekcji Moje Konto użytkownik nie będzie już widział informacji dot. zapisu do konkretnych zawodów.

 

 

JAKIE PRAWA PRZYSŁUGUJĄ CI W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM PRZEZ NAS TWOICH DANYCH

 

Chcemy w zwięzłej, przejrzystej, zrozumiałej i łatwo dostępnej formie, jasnym i prostym językiem, udzielić wszelkich stosownych informacji oraz prowadzić z Tobą wszelką komunikację w sprawie przetwarzania danych osobowych w związku z realizacją przysługującego Ci prawa do:

 • informacji udzielanych przy pozyskiwaniu danych osobowych,
 • informacji udzielanych na wniosek  - o tym, czy dane są przetwarzane, oraz
 • innych kwestiach określonych w art. 15 RODO, w tym prawa do kopii danych,
 • wycofania zgody, jeśli jest ona podstawą przetwarzania,
 • sprostowania danych;
 • bycia zapomnianym;
 • ograniczenia przetwarzania;
 • przenoszenia danych;
 • sprzeciwu;
 • przetwarzaniu (w tym profilowaniu),
 • informacji o naruszeniu ochrony danych.
   

 

Jak zapewniamy bezpieczeństwo Twoim danym.

 

Wdrożyliśmy szereg rozwiązań, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim danym. Przykładowo, szyfrujemy dane,na bieżąco monitorujemy systemy informatyczne i stosujemy się do procedur bezpieczeństwa. Internet nigdy nie będzie stuprocentowo bezpiecznym miejscem, ale my dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dane osobowe były w naszych systemach odpowiednio zabezpieczone.

Pomiar Czasu

Dzięki technologii RFID pomiar nie zakłuca przebiegu zawodów i jest w pełni automatyczny.

Foto Finish

Zintegrowany system kamer zabezpiecza prawidłowość pomiarów jak również służy rozstrzyganiu kwestii spornych

Obsługa Imprez

Oferujemy kompleksową usługę organizacji wydarzenia. Mozesz zaufać nam od początku do końca!

Zawody

Poniżej lista ostatnio dodanych zawodów.

Wiatrakowa Wyrypa

Wąbrzeźno 22.06.2024r.

Szczegóły

Wyścig Kolarski im. Kazimierza Wielkiego

Kowal 16.06.2024r.

Szczegóły

Wyścig Kolarski im. Kazimierza Wielkiego Dystans Rodzinny

Kowal 16.06.2024r.

Szczegóły

III Retno Bieg

Hotel Pory Roku 1.06.2024r.

Szczegóły

Festiwal Biegowy 10 Lidzbarska

Lidzbark 1.05.2024

Szczegóły
Pełna lista zawodów
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?