1.
Łukaszewski Gabriel
Grodziczno
Biegam U KOLESI
Mężczyźni(30-39lat)10km,
2.
ŻURAWSKI Sławomir
Działdowo
bd.
Mężczyźni(50-59lat)10km,
3.
ŻURAWSKI Sławomir
Działdowo
DZIAŁDOWO
Mężczyźni(50-59lat)10km,
4.
Żuralska Agnieszka
Lubawa
bd.
Kobiety(do29lat)10km,
5.
Żuralska Agnieszka
Lubawa
bd.
Kobiety(do29lat)5km,
6.
Żuralska Sylwia
Lubawa
bd.
Kobiety(do29lat)5km,
7.
Zomkowski Dawid
Wylazłowo
FC Wylazłowo
Mężczyźni(30-39lat)5km,
8.
Żmijewska Katarzyna
Lidzbark
bd.
Kobiety(do29lat)10km,
9.
Zajączkowski Artur
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)10km,
10.
Wołowska Katarzyna
Zbiczno
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
11.
Wiśniewska Katarzyna
Warszawa
Indywidualistka
Kobiety(50-59lat)5km,
12.
Wielgoszyński Radosław
Lubawa
OSP Lubawa
Mężczyźni(30-39lat)10km,
13.
Werengowski Krzysztof
BRODNICA
WERTRANS
Mężczyźni(40-49lat)10km,
14.
szynkowski robert
KARBOWO
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
15.
Szymański Jerzy
Kurzętnik
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(60+)10km,
16.
Szulborski Grzegorz
Żuromin
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
17.
Szóstakowski Kamil
Wyszyny Kościelne
bd.
Mężczyźni(do29lat)10km,
18.
Szczepaniak Piotr
Olsztyn
Są Wolniejsi
Mężczyźni(50-59lat)5km,
19.
Szarmacher Bruno
Filice
bd.
Mężczyźni(do29lat)5km,
20.
Szarmacher Marta
Filice
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
21.
Szarmacher Tymon
Filice
bd.
Mężczyźni(do29lat)5km,
22.
Szabłowski Kamil
Gdańsk
Następny Krok Team
Mężczyźni(30-39lat)5km,
23.
Sulkowski Jacek
Traczyska
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
24.
Strzelczyk Przemek
Lubawa
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
25.
Stramski Józef
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
26.
Sass Szymon
Lubawa
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
27.
Sadowska Kamila
Lubawa
Lubawa Kocha Biegac
Kobiety(30-39lat)5km,
28.
Rzepka Andrzej
Brzozie
Morsy Głęboczek
Mężczyźni(40-49lat)5km,
29.
Rybiński Piotr
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(40-49lat)5km,
30.
Rębowski Andrzej
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)10km,
31.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(do29lat)5km,
32.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(do29lat)10km,
33.
Pucek Artur
Mały Głęboczek
Bigosiki
Mężczyźni(40-49lat)10km,
34.
Pruchniewski Marek
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Mężczyźni(50-59lat)10km,
35.
Pruchniewski Sławomir
Zieluń
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
36.
Prokop Jacek
Ostaszewo
Biegam U KOLESI
Mężczyźni(40-49lat)5km,
37.
Popielarski Michał
BRODNICA
bd.
Mężczyźni(do29lat)5km,
38.
Pietrzak Jakub
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)10km,
39.
Pawłowska Dorota
Marzęcice
Zamek Kurzętnik
Kobiety(40-49lat)5km,
40.
Patalon Adam
Marzęcice
Kurzętnik biega
Mężczyźni(50-59lat)10km,
41.
OSTROWSKA MONIKA
BRODNICA
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
42.
Nąć Marzanna
Dzialdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49lat)5km,
43.
Nąć Tomasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)10km,
44.
Mucha Jan
Olsztyn
bd.
Mężczyźni(60+)10km, Mężczyźni(60+)5km,
45.
Moskal Paweł
Kurzętnik
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(do29lat)5km,
46.
Milewski Benedykt
Grążawy
Samindruk Brodnica
Mężczyźni(50-59lat)5km,
47.
Mejka Mirosław
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
48.
Mazerski Jarosław
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
49.
Mazerski Jarosław
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
50.
Marońska Magdalena
Brodnica
bd.
Kobiety(do29lat)5km,
51.
Lipski Janusz
Warszawa
bd.
Mężczyźni(60+)10km,
52.
Lipka Tomasz
Ostróda
KLUB MORSÓW "ZMARŹLAK "
Mężczyźni(50-59lat)10km,
53.
Lewandowski Wojciech
Kurzetnik
Kurzetnik Biega
Mężczyźni(30-39lat)10km,
54.
Lewandowska Karolina
Brodnica
bd.
Kobiety(30-39lat)10km,
55.
Lazarski Krzysztof
Ciechanów
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
56.
Kwiatkowski Wiesław
Iława
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
57.
Kwiatkowski Wiesław
Iława
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
58.
Kuźniarski Tomasz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(do29lat)5km,
59.
Kramkowska Katarzyna
Lidzbark
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
60.
Kramkowska Małgorzata
Lidzbark
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
61.
Kowalczyk Robert
Warszawa
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
62.
Kowal Katarzyna
Zieluń
Żuromin Biega
Kobiety(40-49lat)10km,
63.
Kosowski Janusz
Olsztyn
AKM OLSZTYN
Mężczyźni(60+)10km,
64.
Kopaczel Paweł
Rybno
Biegam U KOLESI/Legia Warszawa
Mężczyźni(30-39lat)5km,
65.
Klein Marcin
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
66.
Kisicki Tomasz
Radomno
Radomno Biega
Mężczyźni(30-39lat)5km,
67.
Kawski Bartłomiej
Kisielice
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(50-59lat)5km,
68.
Kasprowicz Sylwester
Rybno
Gmina Rybno
Mężczyźni(30-39lat)5km,
69.
Kasprowicz Sylwester
Rybno
Gmina Rybno
Mężczyźni(30-39lat)5km,
70.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
bd.
Kobiety(40-49lat)10km,
71.
Kaczmarski Sławomir
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(50-59lat)5km,
72.
Kaczmarkowska Patrycja
Nowy Dwór
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
73.
Kaczmarek Żaneta
Morąg
bd.
Kobiety(do29lat)5km,
74.
Józefowicz Robert
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
75.
Józefowicz Robert
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
76.
Jędraszek Tomasz
Górzno
JW 3537
Mężczyźni(40-49lat)5km,
77.
Jakubowski Paweł
Lubawa
bd.
Mężczyźni(do29lat)5km,
78.
Jabłońska Sylwia
Brodnica
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
79.
Grochowski Dariusz
Działdowo
British House
Mężczyźni(50-59lat)5km,
80.
Grabkowski Andrzej
Iława
bd.
Mężczyźni(60+)5km,
81.
Grabkowski Andrzej
Iława
bd.
Mężczyźni(60+)5km,
82.
Gorzka Patryk
Lubawa
bd.
Mężczyźni(do29lat)5km,
83.
Górski Mateusz
Lębork
MKS LEW LĘBORK
Mężczyźni(do29lat)5km,
84.
Górski Radoslaw
Lubawa
Run Goku Team
Mężczyźni(40-49lat)10km,
85.
Golmanowski Krzysztof
Sugajenko
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(40-49lat)10km,
86.
Gałka Jarosław
Żuromin
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
87.
Gacki Krzysztof
Pisz
Biegam bez klubu
Mężczyźni(60+)10km,
88.
Gacki Krzysztof
Pisz
Biegam bez klubu
Mężczyźni(60+)10km,
89.
Florczak Robert
Lidzbark
Brak
Mężczyźni(40-49lat)10km,
90.
Falba Wioletta
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(50-59lat)10km,
91.
Domka Anna
Iława
Rezerwowe Psy
Kobiety(30-39lat)10km,
92.
Domka Michał
Iława
Rezerwowe Psy
Mężczyźni(40-49lat)10km,
93.
Dembowski Mariusz
Lidzbark
H+H Polska
Mężczyźni(30-39lat)10km,
94.
czepek Andrzej
Nowe Miasto
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(50-59lat)5km,
95.
Czajkowski Błażej
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
96.
Chojnowski Przemek
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(do29lat)10km,
97.
Błaut Damian
Ostróda
Run Goku Team
Mężczyźni(do29lat)10km,
98.
Bialuk-Pietrzak Katarzyna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49lat)10km,
99.
Bestvater Marcel
Dąbrówno
OSP Dąbrówno
Mężczyźni(30-39lat)5km,
100.
Bartnikowski Wojciech
Stare Dłutowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
101.
Bartnikowska Agata
Stare Dłutowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
102.
Anger Donata
Lidzbark
bd.
Kobiety(do29lat)10km,
103.
ALEKSANDROWICZ MAREK
RADOSZKI
RADOSZKI
Mężczyźni(40-49lat)10km,