1.
Anger Donata
Lidzbark
bd.
Kobiety(do29lat)10km,
2.
Bartnikowska Agata
Stare Dłutowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
3.
Bartnikowski Wojciech
Stare Dłutowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
4.
Chojnowski Przemek
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(do29lat)10km,
5.
Czajkowski Błażej
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
6.
Gałka Jarosław
Żuromin
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
7.
Gorzka Patryk
Lubawa
bd.
Mężczyźni(do29lat)5km,
8.
Grabkowski Andrzej
Iława
bd.
Mężczyźni(60+)5km,
9.
Grabkowski Andrzej
Iława
bd.
Mężczyźni(60+)5km,
10.
Jabłońska Sylwia
Brodnica
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
11.
Jakubowski Paweł
Lubawa
bd.
Mężczyźni(do29lat)5km,
12.
Józefowicz Robert
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
13.
Kaczmarek Żaneta
Morąg
bd.
Kobiety(do29lat)5km,
14.
Kaczmarkowska Patrycja
Nowy Dwór
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
15.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
bd.
Kobiety(40-49lat)10km,
16.
Klein Marcin
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
17.
Kowalczyk Robert
Warszawa
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
18.
Kramkowska Katarzyna
Lidzbark
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
19.
Kramkowska Małgorzata
Lidzbark
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
20.
Kuźniarski Tomasz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(do29lat)5km,
21.
Kwiatkowski Wiesław
Iława
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
22.
Kwiatkowski Wiesław
Iława
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
23.
Lazarski Krzysztof
Ciechanów
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
24.
Lewandowska Karolina
Brodnica
bd.
Kobiety(30-39lat)10km,
25.
Lipski Janusz
Warszawa
bd.
Mężczyźni(60+)10km,
26.
Marońska Magdalena
Brodnica
bd.
Kobiety(do29lat)5km,
27.
Mazerski Jarosław
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
28.
Mazerski Jarosław
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
29.
Mejka Mirosław
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
30.
Mucha Jan
Olsztyn
bd.
Mężczyźni(60+)10km, Mężczyźni(60+)5km,
31.
OSTROWSKA MONIKA
BRODNICA
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
32.
Popielarski Michał
BRODNICA
bd.
Mężczyźni(do29lat)5km,
33.
Pruchniewski Sławomir
Zieluń
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
34.
Sass Szymon
Lubawa
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
35.
Stramski Józef
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
36.
Strzelczyk Przemek
Lubawa
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
37.
Sulkowski Jacek
Traczyska
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
38.
Szarmacher Bruno
Filice
bd.
Mężczyźni(do29lat)5km,
39.
Szarmacher Marta
Filice
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
40.
Szarmacher Tymon
Filice
bd.
Mężczyźni(do29lat)5km,
41.
Szóstakowski Kamil
Wyszyny Kościelne
bd.
Mężczyźni(do29lat)10km,
42.
Szulborski Grzegorz
Żuromin
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
43.
szynkowski robert
KARBOWO
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
44.
Wołowska Katarzyna
Zbiczno
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
45.
Żmijewska Katarzyna
Lidzbark
bd.
Kobiety(do29lat)10km,
46.
Żuralska Agnieszka
Lubawa
bd.
Kobiety(do29lat)10km,
47.
Żuralska Agnieszka
Lubawa
bd.
Kobiety(do29lat)5km,
48.
Żuralska Sylwia
Lubawa
bd.
Kobiety(do29lat)5km,
49.
ŻURAWSKI Sławomir
Działdowo
bd.
Mężczyźni(50-59lat)10km,
50.
Kosowski Janusz
Olsztyn
AKM OLSZTYN
Mężczyźni(60+)10km,
51.
Gacki Krzysztof
Pisz
Biegam bez klubu
Mężczyźni(60+)10km,
52.
Gacki Krzysztof
Pisz
Biegam bez klubu
Mężczyźni(60+)10km,
53.
Prokop Jacek
Ostaszewo
Biegam U KOLESI
Mężczyźni(40-49lat)5km,
54.
Łukaszewski Gabriel
Grodziczno
Biegam U KOLESI
Mężczyźni(30-39lat)10km,
55.
Kopaczel Paweł
Rybno
Biegam U KOLESI/Legia Warszawa
Mężczyźni(30-39lat)5km,
56.
Pucek Artur
Mały Głęboczek
Bigosiki
Mężczyźni(40-49lat)10km,
57.
Florczak Robert
Lidzbark
Brak
Mężczyźni(40-49lat)10km,
58.
Grochowski Dariusz
Działdowo
British House
Mężczyźni(50-59lat)5km,
59.
ŻURAWSKI Sławomir
Działdowo
DZIAŁDOWO
Mężczyźni(50-59lat)10km,
60.
Kawski Bartłomiej
Kisielice
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(50-59lat)5km,
61.
Zomkowski Dawid
Wylazłowo
FC Wylazłowo
Mężczyźni(30-39lat)5km,
62.
Kasprowicz Sylwester
Rybno
Gmina Rybno
Mężczyźni(30-39lat)5km,
63.
Kasprowicz Sylwester
Rybno
Gmina Rybno
Mężczyźni(30-39lat)5km,
64.
Rybiński Piotr
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(40-49lat)5km,
65.
Dembowski Mariusz
Lidzbark
H+H Polska
Mężczyźni(30-39lat)10km,
66.
Wiśniewska Katarzyna
Warszawa
Indywidualistka
Kobiety(50-59lat)5km,
67.
Jędraszek Tomasz
Górzno
JW 3537
Mężczyźni(40-49lat)5km,
68.
Lipka Tomasz
Ostróda
KLUB MORSÓW "ZMARŹLAK "
Mężczyźni(50-59lat)10km,
69.
Moskal Paweł
Kurzętnik
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(do29lat)5km,
70.
czepek Andrzej
Nowe Miasto
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(50-59lat)5km,
71.
Golmanowski Krzysztof
Sugajenko
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(40-49lat)10km,
72.
Lewandowski Wojciech
Kurzetnik
Kurzetnik Biega
Mężczyźni(30-39lat)10km,
73.
Patalon Adam
Marzęcice
Kurzętnik biega
Mężczyźni(50-59lat)10km,
74.
Szymański Jerzy
Kurzętnik
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(60+)10km,
75.
Pruchniewski Marek
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Mężczyźni(50-59lat)10km,
76.
Sadowska Kamila
Lubawa
Lubawa Kocha Biegac
Kobiety(30-39lat)5km,
77.
Górski Mateusz
Lębork
MKS LEW LĘBORK
Mężczyźni(do29lat)5km,
78.
Rzepka Andrzej
Brzozie
Morsy Głęboczek
Mężczyźni(40-49lat)5km,
79.
Szabłowski Kamil
Gdańsk
Następny Krok Team
Mężczyźni(30-39lat)5km,
80.
Bestvater Marcel
Dąbrówno
OSP Dąbrówno
Mężczyźni(30-39lat)5km,
81.
Wielgoszyński Radosław
Lubawa
OSP Lubawa
Mężczyźni(30-39lat)10km,
82.
Kisicki Tomasz
Radomno
Radomno Biega
Mężczyźni(30-39lat)5km,
83.
ALEKSANDROWICZ MAREK
RADOSZKI
RADOSZKI
Mężczyźni(40-49lat)10km,
84.
Domka Anna
Iława
Rezerwowe Psy
Kobiety(30-39lat)10km,
85.
Domka Michał
Iława
Rezerwowe Psy
Mężczyźni(40-49lat)10km,
86.
Bialuk-Pietrzak Katarzyna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49lat)10km,
87.
Falba Wioletta
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(50-59lat)10km,
88.
Józefowicz Robert
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
89.
Kaczmarski Sławomir
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(50-59lat)5km,
90.
Nąć Marzanna
Dzialdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49lat)5km,
91.
Nąć Tomasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)10km,
92.
Pietrzak Jakub
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)10km,
93.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(do29lat)5km,
94.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(do29lat)10km,
95.
Rębowski Andrzej
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)10km,
96.
Zajączkowski Artur
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)10km,
97.
Błaut Damian
Ostróda
Run Goku Team
Mężczyźni(do29lat)10km,
98.
Górski Radoslaw
Lubawa
Run Goku Team
Mężczyźni(40-49lat)10km,
99.
Szczepaniak Piotr
Olsztyn
Są Wolniejsi
Mężczyźni(50-59lat)5km,
100.
Milewski Benedykt
Grążawy
Samindruk Brodnica
Mężczyźni(50-59lat)5km,
101.
Werengowski Krzysztof
BRODNICA
WERTRANS
Mężczyźni(40-49lat)10km,
102.
Pawłowska Dorota
Marzęcice
Zamek Kurzętnik
Kobiety(40-49lat)5km,
103.
Kowal Katarzyna
Zieluń
Żuromin Biega
Kobiety(40-49lat)10km,