1.
Arentowicz Adam
Gdańsk
bd.
Mężczyźni(16-29lat),
2.
Badura Patryk
Olsztyn
Michelin Bloomnet Team
Mężczyźni(40-49lat),
3.
Bielski Zbigniew
Gdańsk
G.K. "Gryf" Tczew.
Mężczyźni(70-79lat),
4.
Bieszke Rafał
Mosty
Przekop Waty
Mężczyźni(40-49lat),
5.
Bojakowski Tomasz
Toruń
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
6.
Brzeski Sebastian
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
7.
Byczyńaki Janusz
Starogard Gdański
GK STG
Mężczyźni(50-59lat),
8.
Byczyński Janusz
Starogard Gdański
GK STG
Mężczyźni(50-59lat),
9.
Bylewski Michał
Trzcianka
KK SPORTOWIEC PIŁA
Mężczyźni(16-29lat),
10.
Błaszczyk Miłosz
Włocławek
Lumac WTR Włocławek
Mężczyźni(16-29lat),
11.
Błażejczyk Piotr
Toruń
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
12.
Chmiel Radomir
Olsztyn
Michelin Aldo Team
Mężczyźni(30-39lat),
13.
Czarnota Waldemar
Kwidzyn
Cyklo Kwidzyn
Mężczyźni(40-49lat),
14.
Czekay Wiktor
Piła
bd.
Mężczyźni(16-29lat),
15.
Czyżniewski Włodzimierz
Toruń
Amator
Mężczyźni(70-79lat),
16.
Dziwosz Paweł
Malbork
Grupa Kolarska Malbork
Mężczyźni(30-39lat),
17.
Gadomski Piotr
Gdańsk
bd.
Mężczyźni(16-29lat),
18.
GNIECH MONIKA
GDYNIA
VO2max MTB Team
Kobiety(40+),
19.
Grabowski Edmund
Pszczółki
G.K. "Gryf" Tczew.
Mężczyźni(80+),
20.
Hillar Jacek
Kwidzyn
Kwidzyn Biega
Mężczyźni(50-59lat),
21.
Hryniewski Wojciech
Gdańsk
Bogdziewicz Team Cumulus
Mężczyźni(30-39lat),
22.
JABS WOJCIECH
Inowrocław
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
23.
Jabłoński Wojciech
Lubraniec
Lumac WTR Włocławek
Mężczyźni(50-59lat),
24.
Janiszewski WOJCIECH
Smętowo Graniczne
LUKASZCYCLING. COM
Mężczyźni(50-59lat),
25.
Jonatowski Zygmunt
MALBORK
GK malbork
Mężczyźni(70-79lat),
26.
Kaczmarek Paweł
Inowrocław
Notojadzim
Mężczyźni(40-49lat),
27.
Kamrowski Robert
Tczew
GK GRYF TCZEW
Mężczyźni(40-49lat),
28.
Karpinska Karolina
Bytów
Mlks Baszta Bytów
Kobiety(18-39lat),
29.
Karpiński Marcin
Bytów
Mlks Baszta Bytów
Mężczyźni(40-49lat),
30.
Kawski Bartłomiej
Kisielice
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(50-59lat),
31.
Kempka Mariusz
Mlawa
Tempo Mława
Mężczyźni(40-49lat),
32.
Klapek Pictr
Kwidzyn
Cyklo Kwidzyn
Mężczyźni(40-49lat),
33.
Kociucki Mieczysław
Mała Nieszawka
Amator
Mężczyźni(70-79lat),
34.
Kortas Paweł
Janikowo
NOTOJADZIM
Mężczyźni(60-69lat),
35.
Kotłowski Marcin
Tczew
GK GRYF TCZEW
Mężczyźni(40-49lat),
36.
Kowalczyk Jarosław
Tczew
GK GRYF TCZEW
Mężczyźni(30-39lat),
37.
Kozłowski Przemysław
Bydgoszcz
goatonbike.cc
Mężczyźni(16-29lat),
38.
Krajnik Oskar
Pelplin
GK Gryf Tczew
Mężczyźni(16-29lat),
39.
KRĘCICKI TOMASZ
GDYNIA
BIKE U UP
Mężczyźni(60-69lat),
40.
Krukowski Aleksander
Rzepnica
KK Rzepnica
Mężczyźni(16-29lat),
41.
Krukowski Bartosz
Bytów
Mlks Baszta Bytów
Mężczyźni(16-29lat),
42.
Krzywy Krzysztof
Gdańsk
Cycling Planet
Mężczyźni(40-49lat),
43.
Kusiowski Leszek
Mały Rudnik
Bike U Up-TKJ Matuszewski
Mężczyźni(40-49lat),
44.
Kwiatkowski Cezary
Kowal
LUMAC WTR Włocławek
Mężczyźni(60-69lat),
45.
Kwiatkowski Maciek
Toruń
Młodzi Rajderzy
Mężczyźni(16-29lat),
46.
Latoszek Marcin
Nowogrodziec
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
47.
Lesisz Łukasz
Maksymilianowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
48.
Liśkiewicz Łukasz
Czarnowo
Polonia Bydgoszcz
Mężczyźni(40-49lat),
49.
Madej Agata
Poznań
Quest Road
Kobiety(18-39lat),
50.
Majkowska Julia
Pomysk Wlk
Mlks Baszta Bytów
Kobiety(18-39lat),
51.
Marciniak Miłosz
Piła
KK Sportowiec Piła
Mężczyźni(16-29lat),
52.
Matuszewski Krzysztof
Grudziądz
Bike U Up-TKJ Matuszewski
Mężczyźni(60-69lat),
53.
Małas Marcin
Bydgoszcz
Centrumrowerowe.pl / AZS Politechnika Gdańska
Mężczyźni(16-29lat),
54.
Meyza Michał
Niemcz
CSMART
Mężczyźni(30-39lat),
55.
Michalczyk Piotr
Różyny
Gryf Tczew
Mężczyźni(50-59lat),
56.
Mikołajczak Michał
Gdańsk
SILKY CODERS
Mężczyźni(40-49lat),
57.
Mikołajczak Tomasz
Gdańsk
bd.
Mężczyźni(16-29lat),
58.
Molfa Marek
Juszkowo
G.K. "Gryf" Tczew.
Mężczyźni(70-79lat),
59.
Mydło Kazimierz
Olsztyn
Michelin Aldo Team
Mężczyźni(60-69lat),
60.
Nadolski Jacek
Włocławek
Lumac WTR Włocławek
Mężczyźni(50-59lat),
61.
NARKIEWICZ ANDRZEJ
Lulkowo
TRENING NA WATACH
Mężczyźni(40-49lat),
62.
NOWACZYŃSKI JAN
PELPLIN
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
63.
Nuszkiewicz Bartłomiej
Cierpice
brak
Mężczyźni(50-59lat),
64.
Okupnik Adam
Koło
kolo cycling team
Mężczyźni(40-49lat),
65.
Papelbon Roman
Grudziądz
Bike U Up-TKJ Matuszewski
Mężczyźni(40-49lat),
66.
Pasternak Robert
Włocławek
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
67.
Pałaszyński Jacek
Bydgoszcz
Bydgoska Grupa Kolarska
Mężczyźni(40-49lat),
68.
PIÓRKOWSKI STANISŁAW
SIERPC
TKKF KUBUS SIERPC
Mężczyźni(60-69lat),
69.
Pośnik Łukasz
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
70.
Przekop Michał
Gdynia
Bertrand Okna Trek Gdynia
Mężczyźni(16-29lat),
71.
Przybysz Piotr
Rumia
Przekop.Waty
Mężczyźni(40-49lat),
72.
Przychódzko Roman
Kołobrzeg
Romero Pro
Mężczyźni(50-59lat),
73.
Przyłuski Karol
Kwidzyn
Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn
Mężczyźni(40-49lat),
74.
Radny Darek
Gowino
Bike U Up
Mężczyźni(40-49lat),
75.
Rogowski Leszek
Gdańsk
Oprychy Team
Mężczyźni(40-49lat),
76.
Rossa Przemysław
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(16-29lat),
77.
Rubaj Adam
Kwidzyn
Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn
Mężczyźni(40-49lat),
78.
Rudnicki Paweł
Bydgoszcz
AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA
Mężczyźni(16-29lat),
79.
Rusoń Oliwia
Jasiewo
bd.
Kobiety(18-39lat),
80.
Ryniec Bartosz
Włocławek
Lumac WTR Włocławek
Mężczyźni(16-29lat),
81.
Sawicz Michał
Pępowo
Bogdziewicz Cumulus Team
Mężczyźni(30-39lat),
82.
Siemiński Paweł
Dobre Miasto
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
83.
Sikorski Maciej
Zielonka
TRENING NA WATACH
Mężczyźni(40-49lat),
84.
Similak Paweł
Sieradz
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
85.
Siwczyński Paweł
Leszcz
Włochate Giczoły
Mężczyźni(40-49lat),
86.
Skiba Pawel
Bielkówko
VO2MAX MTB TEAM
Mężczyźni(30-39lat),
87.
Skiba Sebastian
Toruń
bd.
Mężczyźni(16-29lat),
88.
Skoneczny Kacper
Bytów
Mlks Baszta Bytów
Mężczyźni(16-29lat),
89.
Staniszewski Bartosz
Gdynia
Bogdziewicz Team Cumulus
Mężczyźni(40-49lat),
90.
Strohschein Dawid
Torun
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
91.
Suska Piotr
Tczew
GK Gryf Tczew
Mężczyźni(50-59lat),
92.
Sykuła Marcin
Gdynia
Bogdziewicz Team Cumulus
Mężczyźni(50-59lat),
93.
Szczepkowski Zenon
Gdańsk
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
94.
Szczukowski Szymon
Bydgoszcz
MŚ Cycling
Mężczyźni(30-39lat),
95.
Szczybura Remigiusz
Tczew
GK GRYF TCZEW
Mężczyźni(50-59lat),
96.
szpotanski Zbigniew
niwy
bydgoska grupa kolarska
Mężczyźni(60-69lat),
97.
szpotanski Zbigniew
niwy
bydgoska grupa kolarska
Mężczyźni(60-69lat),
98.
Szumigaj Kacper
Gdynia
bd.
Mężczyźni(16-29lat),
99.
Szwarc Jakub
Gdańsk
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
100.
Słomska Andżelika
Golub-Dobrzyń
DOLMAR
Kobiety(40+),
101.
Słomski Mirosław
Golub-Dobrzyń
DOLMAR
Mężczyźni(50-59lat),
102.
Słomski Paweł
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB DOBRZYŃ
Mężczyźni(16-29lat),
103.
Tadrzak Wiesław
Mława
Tempo Mława
Mężczyźni(60-69lat),
104.
Tęzycki Antoni
Skępe
bd.
Mężczyźni(60-69lat),
105.
Tężycki Marcin
Skępe
bd.
Mężczyźni(16-29lat),
106.
Tymiński Jacek
Starogard Gdański
Gk Stg
Mężczyźni(40-49lat),
107.
Waszkiewicz Dariusz
Inowrocław
Szosa Kujawy / Way2Champ
Mężczyźni(40-49lat),
108.
Wiśniewski Przemysław
Toruń
Kopernik Toruńskie Pierniki Team
Mężczyźni(30-39lat),
109.
Wojciechowski Piotr
Gronowo
Trening na watach
Mężczyźni(16-29lat),
110.
Wylęga Łukasz
Warszawa
Spica
Mężczyźni(40-49lat),
111.
Zasadny Marcin
Dębowa Łąka
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
112.
Żułtowski Krzysztof
Mława
Tempo Mława
Mężczyźni(40-49lat),
113.
Łukaszewski Adrian
Janikowo
NOTOJADZIM
Mężczyźni(40-49lat),