1.
Blachowicz Jędrzej
Komorowo
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
2.
Blachowicz Jędrzej
Komorowo
bd.
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
3.
Brogowicz Stępniewska Agnieszka
Grójec
bd.
Kobiety(30-49lat)Bieg,
4.
Budniak Aleksandra
Władysławowo
bd.
Kobiety(16-45lat)Nordic,
5.
Cabańska Dorota
Łomianki
bd.
Kobiety(30-49lat)Bieg,
6.
Dąbkowska Dorota
Wolomin
bd.
Kobiety(46+)Nordic,
7.
Dalgiewicz Dariusz
Łomianki
bd.
Mężczyźni(50+)Bieg,
8.
Fidura Jacek
Małkinia Górna
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
9.
Gałązka Tomasz
Płatkownica
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
10.
Ilczuk Urszula
Ostrów Mazowiecka
bd.
Kobiety(46+)Nordic,
11.
Jakubik Filip
Leszno
bd.
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
12.
juniewicz daniel
ostrów mazowiecka
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
13.
Kamiński Stanisław
Nadarzyn
bd.
Mężczyźni(46+)Nordic,
14.
Karczmarczyk Adam
Sadowne
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
15.
KASZUBA ANNA
SOKÓŁKA
bd.
Kobiety(16-45lat)Nordic,
16.
kempisty Mieczysław
ugniewo
bd.
Mężczyźni(50+)Bieg,
17.
Kempisty Teresa
Ugniewo
bd.
Kobiety(30-49lat)Bieg,
18.
Kietlińska Małgorzata
Ostrów Mazowiecka
bd.
Kobiety(16-45lat)Nordic,
19.
Kossakowska Dorota
Węgrów
bd.
Kobiety(50+)Bieg,
20.
Kowalik Paweł
Komarówka Podlaska
bd.
Mężczyźni(16-45lat)Nordic,
21.
Madyjak Anna
Żeleźniki
bd.
Kobiety(16-45lat)Nordic,
22.
Malik Magdalena
Ostrów Mazowiecka
bd.
Kobiety(16-29lat)Bieg,
23.
Marszałek Jerzy
Warszawa
bd.
Mężczyźni(46+)Nordic,
24.
Nowak Olga
Podborze
bd.
Kobiety(30-49lat)Bieg,
25.
Owczarek Aneta
Ostrów Mazowiecka
bd.
Kobiety(30-49lat)Bieg,
26.
Owczarek Cezary
Ostrów Mazowiecka
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg, Mężczyźni(16-45lat)Nordic,
27.
Pietras Jolanta
Pruszków
bd.
Kobiety(30-49lat)Bieg,
28.
Poźniak Oliwia
Ostrów Mazowiecka
bd.
Kobiety(16-29lat)Bieg,
29.
Rejmentowska Sylwia
Warszawa
bd.
Kobiety(46+)Nordic,
30.
Sapierzyński Adam
Łochów
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
31.
Skrzyński Michał
Ostrów Mazowiecka
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
32.
Syrek Ewa
OSTRÓW MAZOWIECKA
bd.
Kobiety(46+)Nordic,
33.
Szwagulińska Jolanta
Ostrów Mazowiecka
bd.
Kobiety(16-45lat)Nordic,
34.
Szymanik Anna
Brańszczyk
bd.
Kobiety(16-29lat)Bieg,
35.
Szymanik Lidia
Brańszczyk
bd.
Kobiety(30-49lat)Bieg,
36.
Taras Marcin
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
37.
Wierzchołowska Anna
Ostrówek
bd.
Kobiety(16-45lat)Nordic,
38.
Wójcik Iwona
Węgrów
bd.
Kobiety(16-45lat)Nordic,
39.
Wojtkowski Piotr
Kobyłka
bd.
Mężczyźni(16-45lat)Nordic,
40.
Wróbel Pawel
Łochów
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
41.
Wysocka Magda
Nowe Lipki
bd.
Kobiety(16-29lat)Bieg,
42.
Zęgota Justyna
Ostrów Mazowiecka
bd.
Kobiety(30-49lat)Bieg,
43.
Gajewski Marek
Warszawa
adidas Runners Warsaw
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
44.
Rostek Olga
Węgrów
Aktywni Węgrów
Kobiety(16-45lat)Nordic,
45.
Sapryk Beata
Węgrów
Aktywni Węgrów
Kobiety(16-45lat)Nordic,
46.
Sapryk Piotr
Węgrów
Aktywni Węgrów
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
47.
Sitek Arkadiusz
Węgrów
Aktywni Węgrów
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
48.
Skolimowska Ewa
Węgrów
Aktywni Węgrów
Kobiety(16-45lat)Nordic,
49.
Woźnicki Paweł
Węgrów
Aktywni Węgrów
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
50.
Gozdek Radek
Warszawa
BieganiePo40.pl
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
51.
Niewiarowska ANNA
Ciechanowiec
CIECHANOWIEC BIega
Kobiety(30-49lat)Bieg,
52.
Zbieć Bożena
Siedlce
DARFIK Team
Kobiety(46+)Nordic,
53.
Zbieć Janusz
Siedlce
DARFIK Team
Mężczyźni(46+)Nordic,
54.
Jednachowski Marcin
Puck
Darzlubskie Dziki
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
55.
Żach Andrzej
Małkinia Górna
GOKiS Małkinia
Mężczyźni(46+)Nordic,
56.
Kamiński Stanisław
Nadarzyn
GOS Nadarzyn
Mężczyźni(46+)Nordic,
57.
Budniak Tomasz
Władysłwaowo
KB TKKF Promyk Ciechanów
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
58.
Tomczak Marcin
Ciechanów
Koci Pazur
Mężczyźni(16-45lat)Nordic,
59.
Skory Wojciech
Warszawa
Królewski Klub Biegowy Warszawa
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
60.
Skory Wojciech
Warszawa
Królewski Klub Biegowy Warszawa
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
61.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
KS Kowalkowski Fight Club Działdowo
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
62.
Majewska Sylwia
Ząbki
Leśne Kijkowanie Ząbki
Kobiety(16-45lat)Nordic,
63.
Szewczak Andrzej
Pajewo
Masters Białystok
Mężczyźni(50+)Bieg,
64.
Łukasiak Arkadiusz
Mińsk Mazowiecki
Mińska Grupa Rowerowa
Mężczyźni(50+)Bieg,
65.
Korzeb Anna
Małkinia Górna
MKB Team
Kobiety(46+)Nordic,
66.
Borkowski Leszek
Grabianów
NoWi Siedlce - NW Wschód
Mężczyźni(46+)Nordic,
67.
Borkowski Leszek
Grabianów
NoWi Siedlce - NW Wschód
Mężczyźni(46+)Nordic,
68.
Gadomska Małgorzata
Warszawa
NW CZŁAPSKI TEAM
Kobiety(46+)Nordic,
69.
Gadomski Krzysztof
Warszawa
NW CZŁAPSKI TEAM
Mężczyźni(46+)Nordic,
70.
Radomski Marcin
Płock
NW Człapski Team
Mężczyźni(16-45lat)Nordic,
71.
Dzikowski Krzysztof
Ostrów Mazowiecka
ostrów biega
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
72.
Gawkowski Artur
Ostrów Mazowiecka
Ostrów biega
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
73.
Krysiak Jan
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
74.
Romejko Dariusz
Komorowo
Ostrów Biega
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
75.
Żach Marcin
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
76.
Jastrzębski Jacek
Króle Duże
Roch Jasienica
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
77.
Nowak Paweł
Kalinowo
Roch Jasienica
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
78.
Skłodowski Henryk
Andrzejewo
Roch Jasienica
Mężczyźni(50+)Bieg,
79.
Suchcicki Marek
Jasienica
Roch Jasienica
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
80.
Śledziewska Katarzyna
Stary Lubotyń
SC Polonia Hannover
Kobiety(30-49lat)Bieg,
81.
Zapałowska Jolanta
Siedlce
Slow Jogging Siedlce
Kobiety(46+)Nordic,
82.
Nadwodna-Piersa Dorota
Ostrołeka
STARGLAS TEAM OSTROŁĘKA
Kobiety(50+)Bieg,
83.
Grala-Mąka Wiesława
Ostrołęka
Starglass Team Ostrołęka
Kobiety(50+)Bieg,
84.
Kleczkowski Leszek
Ostrołęka
STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
Mężczyźni(50+)Bieg,
85.
Mąka Sławomir
Ostrołęka
STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
Mężczyźni(50+)Bieg,
86.
Modzelewski Krzysztof
Ostrołęka
Starglass Team Ostrołęka
Mężczyźni(50+)Bieg,
87.
Modzelewski Wiesław
Ostrołęka
Starglass Team Ostrołęka
Mężczyźni(50+)Bieg,
88.
Nadwodna-Stachacz Agata
Ostrołęka
Starglass Team Ostrołęka
Kobiety(46+)Nordic,
89.
Stachacz Mirosław
Ostrołęka
Starglass Team Ostrołęka
Mężczyźni(50+)Bieg,
90.
Kuć Paweł
Węgrów
szkolni biegacze
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
91.
Szczepanik Paweł
Węgrów
szkolni biegacze
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
92.
From Konrad
Warszawa
Warsaw Run Club
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
93.
Pomaski Paweł
Warszawa
Warsaw Run Club
Mężczyźni(50+)Bieg,
94.
Szczerbicki Rafał
Warszawa
Warsaw Run Club
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
95.
Szczerbicki Rafał
Warszawa
Warsaw Run Club
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
96.
Dolińska Agnieszka
Warszawa
Warsaw Runners Club
Kobiety(30-49lat)Bieg,
97.
Dolińska Agnieszka
Warszawa
Warsaw Runners Club
Kobiety(30-49lat)Bieg,
98.
Piotrowski Wojciech
Polkowo
Wicher
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
99.
Warda Małgorzata
Sadowne
Wicher
Kobiety(46+)Nordic,
100.
Warda Ryszard
Sadowne
WICHER
Mężczyźni(50+)Bieg,
101.
Danaj Tadeusz
Szynkarzyzna
Wicher Sadowne
Mężczyźni(46+)Nordic,
102.
Piórkowska Ewa
Sojkówek
Wicher Sadowne
Kobiety(46+)Nordic,
103.
Safandowska Małgorzata
Kowal
WKB MARATOŃCZYK/Parakulos Kowal
Kobiety(16-45lat)Nordic,
104.
Matusik Katarzyna
Ostrówek
Włóczykije Ostrówek
Kobiety(16-45lat)Nordic,
105.
Pasanik Marek
Ostrówek
Włóczykije Ostrówek
Mężczyźni(46+)Nordic,
106.
Pasanik Rafał
Ostrówek
Włóczykije Ostrówek
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
107.
BEDNARZAK TADEUSZ
SIEDLCE
Yulo Run Team Siedlce
Mężczyźni(50+)Bieg,
108.
Tyszka Marcin
Sadowne
Znicz Pruszków
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
109.
Kędziora Monika
Łochów
Łochowska Grupa Biegowa
Kobiety(30-49lat)Bieg,
110.
Malenka Patrycja
Łochów
Łochowska grupa biegowa
Kobiety(30-49lat)Bieg,
111.
Snopkiewicz Łukasz
Łochów
Łochowska Grupa Biegowa
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
112.
Węgrzyn Paweł
Łochów
Łochowska Grupa Biegowa
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
113.
Rudo Jakub
Łochów
Łochowska Grupa Biegowa/PGB Sportowa Paczka
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,