Logowanie Rejestracja

Lipa MTB Maraton 4

Zawodnicy

1.

Behnke Przemysław

Płock

Płocki Klub Kolarski

M3(Mężczyźni 30-39lat)KRÓTKI,

2.

Bielecka Magdalena

Marki

Zerwani z łańcucha

K4(Kobiety 40+)KRÓTKI,

3.

Bołka Szymon

Bydgoszcz

bd.

M3(Mężczyźni 30-39lat)KRÓTKI,

4.

Budzyńska Paula

Toruń

Cyklo Kwidzyn

K2(Kobiety 20-29lat)DŁUGI,

5.

Cirug Artur

Bydgoszcz

1977

M4(Mężczyźni 40-49lat)KRÓTKI,

6.

Czerwiński Tomasz

Świecie

Solo MTB

M3(Mężczyźni 30-39lat)KRÓTKI,

7.

Glaziński Paweł

Koronowo

Rowerowe Koronowo

M3(Mężczyźni 30-39lat)DŁUGI, M3(Mężczyźni 30-39lat)KRÓTKI,

8.

Glaziński Paweł

Koronowo

Rowerowe Koronowo

M3(Mężczyźni 30-39lat)DŁUGI,

9.

Górski Bartosz

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

M4(Mężczyźni 40-49lat)KRÓTKI,

10.

Gruszewska zuzanna

Mława

Mława

Dziewczęta(12-13lat)MALUTKI,

11.

Gruszewski Hadrian

Mława

Mława

Chłopcy(14-15lat)MALUTKI,

12.

Gruszewski Hadrian

Mława

Mława

Chłopcy(14-15lat)MALUTKI,

13.

GRZYBEK Marcin

Żnin

bd.

M4(Mężczyźni 40-49lat)KRÓTKI,

14.

Jamróz Joanna

Murowaniec

Bike'owy Murowaniec

K4(Kobiety 40+)KRÓTKI,

15.

Jamróz Robert

Murowaniec

Bike'owy Murowaniec

M4(Mężczyźni 40-49lat)KRÓTKI,

16.

Janicki Sławomir

Marki

Zerwani z łańcucha

M4(Mężczyźni 40-49lat)KRÓTKI,

17.

Jankowski Jarosław

Tłuchowo

bd.

M4(Mężczyźni 40-49lat)KRÓTKI,

18.

Kawski Bartłomiej

Kisielice

Epidemia Cyklozy Susz

M4(Mężczyźni 40-49lat)KRÓTKI,

19.

Kobus Adam

Włocławek

AAC Auto Styl Włocławek

M4(Mężczyźni 40-49lat)DŁUGI,

20.

Majewski Marek

Prabuty

BIKE CLUB PRABUTY

M6(Mężczyźni 60+)KRÓTKI,

21.

Marchlewski Marcin

Grabowo

bd.

M2(Mężczyźni 20-29lat)KRÓTKI,

22.

Obielecki Marek

Włocławek

NJS

M5(Mężczyźni 50-59lat)DŁUGI,

23.

polonis wiktor

biała

płocki klub kolarski

M4(Mężczyźni 40-49lat)KRÓTKI,

24.

Poniatowski Adam

Włocławek

AAC Auto Styl Włocławek

M6(Mężczyźni 60+)DŁUGI,

25.

Popiołek Marcin

Toruń

bd.

M3(Mężczyźni 30-39lat)KRÓTKI,

26.

RYBIŃSKA OTYLIA

Brodnica

Rybińscy Team

K3(Kobiety 30-39lat)DŁUGI,

27.

Sadurski Maciej

Toruń

bd.

M2(Mężczyźni 20-29lat)DŁUGI,

28.

SIBIŃSKI DARIUSZ

PŁOCK

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

M4(Mężczyźni 40-49lat)DŁUGI,

29.

Siedlecki Gerard

Bydgoszcz

bd.

M3(Mężczyźni 30-39lat)KRÓTKI,

30.

Siedlecki Maciej

Bydgoszcz

bd.

M3(Mężczyźni 30-39lat)KRÓTKI,

31.

Smokowski Daniel

Toruń

Łowcy Team Toruń

M2(Mężczyźni 20-29lat)KRÓTKI,

32.

STOLARSKI Damian

Lipno

bd.

M3(Mężczyźni 30-39lat)KRÓTKI,

33.

Strek Marek

Lipno

LIPA MTB

M4(Mężczyźni 40-49lat)KRÓTKI,

34.

SULOWSKI Dariusz

Toruń

bd.

M5(Mężczyźni 50-59lat)KRÓTKI,

35.

Szauer Rafał

Grabowo

LKK Ziemia Lubawska

M3(Mężczyźni 30-39lat)KRÓTKI,

36.

Szmoń Mirosław

Bydgoszcz

bd.

M6(Mężczyźni 60+)DŁUGI,

37.

Szymerski Paweł

Drobin

PEK-MONT EKIPA MTB

M5(Mężczyźni 50-59lat)KRÓTKI,

38.

Tężycki Sławomir

Lipno

"Dobry Start"

M3(Mężczyźni 30-39lat)KRÓTKI,

39.

Weber Emanuel

Toruń

Cyklopunkt-Funbike Toruń

M4(Mężczyźni 40-49lat)DŁUGI,

40.

Wojciechowski Krystian

Wieniec

WSKG Rowery Jamróz Trebud Team

M3(Mężczyźni 30-39lat)KRÓTKI,

41.

Wojciechowski Radosław

Lipno

bd.

M3(Mężczyźni 30-39lat)KRÓTKI,

42.

Zurel Michał

Rypin

`kb lech rypin

M4(Mężczyźni 40-49lat)DŁUGI,

43.

Żychowicz Tomasz

Włocławek

AAC Auto Styl Włocławek 

M5(Mężczyźni 50-59lat)DŁUGI,

44.

Łączny Jacek

Osiek n/Wisłą

Zakręceni Na Stale Nova Trading

M5(Mężczyźni 50-59lat)DŁUGI,

45.

Łukawczyk Marcin

Włocławek

bd.

M4(Mężczyźni 40-49lat)KRÓTKI,

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?