Logowanie Rejestracja

IV Górznieński Maraton MTB. Górzno 2020r.

Zawodnicy

1.

Bachański Rafał

Otwock

Zerwani z łańcucha

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

2.

Balewski Błażej

Lubawa

MTB PROJEKT

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

3.

Behnke Przemysław

Płock

Płocki Klub Kolarski

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

4.

Bethke Sławomir

Bydgoszcz

SISU-OWB rowertour.com

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

5.

Biały Szymon

Bydgoszcz

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

6.

Biegajsko Arkadiusz

Lubawa

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

7.

Bielecka Magdalena

Marki

Zerwani z łańcucha

Kobiety(40+)ŚREDNI,

8.

Bloch Roman

Kwidzyn

International Paper - Kwidzyn Bike Team

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

9.

Bodenszac Kacper

Żuromin

Cukliści Rypin

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

10.

BOJANOWSKI Dariusz

Koluszki

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ BIKE TEAM

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

11.

Borkowicz Bartek

Lipno

LipaMTB

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

12.

Borowski Jarek

Kowalewo Pomorskie

GTR Golub-Dobrzyń

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

13.

BRANDT RYSZARD

SIERADZ

bd.

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

14.

Braszkowski Damian

Grudziadz

SŁOWIK TEAM

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

15.

Braszkowski Damian

Grudziadz

SŁOWIK TEAM

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

16.

Brzuskiewicz Paweł

Golub-Dobrzyń

GTR GOLUB-DOBRZYŃ

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

17.

Budziński Tomasz

Bydgoszcz

CYKLO BYDGOSZCZ

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

18.

Budzyńska Paula

Toruń

Cyklo Kwidzyn

Kobiety(19-39lat)ŚREDNI,

19.

Bulczyński Robert

Grudziądz

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

20.

Byczyński Marek

Żnin

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

21.

Błaszczyk Grzegorz

Płock

Płocki Klub Kolarski

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

22.

Błaszczyk Jakub

Płock

Płocki klub kolarski

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

23.

Błażko Paweł

Świecie

BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

24.

Chabros-Aleksander Kinga

Inowrocław

Skra Paterek IT-Ros Team

Kobiety(19-39lat)ŚREDNI,

25.

Chojnicki Marcin

Lipno

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

26.

Chyła Mariusz

Ślesin

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

27.

Chyła Mariusz

Ślesin

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

28.

Ciesielski Maciej

Golub-Dobrzyń

GTR GOLUB-DOBRZYŃ

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

29.

Cirug Artur

Bydgoszcz

1977

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

30.

Czerwiński Tomasz

Świecie

Solo MTB

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

31.

CZUK MAREK

Toruń

bd.

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

32.

Deba Bartłomiej

Małocin

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

33.

Demski Adrian

Świecie

Bart-jbike

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

34.

Deptuła Jan

Olsztyn

Kramer S.A

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

35.

Dichting Damian

Grudziądz

TCH

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

36.

Domel Arkadiusz

Olsztyn

Centrum Rowerowe Olsztyn Team

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

37.

Dorniak Sebastian

Bydgoszcz

Velomania Bydgoszcz

Junior(14-18lat)ŚREDNI, Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

38.

Droździel Łukasz

Bydgoszcz

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

39.

DŁONIAK Sławomir

Bogdany

WSKG ROWERY Jamróz tERBUD tEAM

Mężczyźni(60+)DŁUGI,

40.

FIELEK Dariusz

Inowrocław

PTF

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

41.

Filipiuk Tomasz

Gnojno

SISU-OWB rowetour.com

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

42.

Formella Filip

Kartzy

MTB START KARTUZY

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

43.

Foryś Leszek

Łódź

iFON Kolarz Klub

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

44.

Fołta Arkadiusz

Bydgoszcz

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

45.

Furmanek Sławomir

Tczew

Start Kartuzy

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

46.

Gabryszewski Robert

Lipno

Lipno

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

47.

Gaćkowski Krzysztof

Iława

LKK Ziemia Lubawska

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

48.

Galicki Bartłomiej

Kwidzyn

MTB KWIDZYN TEAM

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

49.

Gerlach Waldemar

Inowrocław

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

50.

Gęsicki Remigiusz

Golub-Dobrzyń

SISU-OWB rowertour.com

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

51.

Gogulski Grzegorz

Toruń

7SI-OWB rowertour.com

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

52.

Górska Marta

Gruczno

Brak

Kobiety(19-39lat)DŁUGI,

53.

Górski Bartosz

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

54.

Gołata Piotr

Bydgoszcz

bd.

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

55.

Grabowiecki Paweł

Iława

ZenoTeam

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

56.

Gratowski Marcin

Grudziądz

SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS Grudziądz

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

57.

Grędziński Bartosz

Mława

Kross Staff Team

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

58.

Grochowski Piotr

Olsztyn

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

59.

Grubba Marek

Koronowo

Mrozbike TEAM

Mężczyźni(60+)ŚREDNI, Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

60.

Gruszewski Hadrian

Mława

Mława

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

61.

Grzybek Marcin

Żnin

Niezrzeszony

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

62.

Guzewicz Artur

Olsztyn

Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

63.

Głab Mariusz

Lipno

LipaMTB

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

64.

Głab Mariusz

Lipno

LipaMTB

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

65.

Głowiak Krzysztof

Lubawa

Brak

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

66.

Hachaj Paweł

Chełmno

Wda Świecie

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

67.

Heyda Piotr

Iława

D312

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

68.

Hillar Jacek

Kwidzyn

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

69.

Impert Tomasz

Lipno

LIPA MTB

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

70.

Iwiński Michał

Sierpc

Dynamo Sierpc

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

71.

Jabłoński Mariusz

Golub-Dobrzyń

GTR Golub-Dobrzyń

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

72.

Jakubowska Kasia

Brodnica

KKS MASTERS BRODNICA

Kobiety(40+)ŚREDNI,

73.

Jakubowski Dominik

Brodnica

Mazowsze Teresin More For Young Sunrace

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

74.

Jakubowski Ryszard

Iława

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

75.

Janicki Sławomir

Marki

Zerwani z łańcucha

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

76.

Jankowski Jarosław

Tłuchowo

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

77.

Jankowski Jarosław

Tłuchowo

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

78.

Janowicz Gabriela

Bartoszyce

bd.

Juniorki(14-18lat)ŚREDNI,

79.

Jaroszewski Dawid

Nowe Miasto Lubawskie

bd.

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

80.

Jarzębowski Maciej

Rypin

Agrolok Sport Team

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

81.

Jarzębowski Mieszko

Rypin

Cykliści Rypin

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

82.

Jasinski Arkadiusz

Bydgoszcz

Rnew MTB Team

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI, Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

83.

Jasiński Sławomir

Bydgoszcz

DRAGON

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

84.

Jaworski Bartosz

Kwidzyn

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

85.

Jaworski Tomasz

Świecie

BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

86.

Jeziorowski Maciej

Bydgoszcz

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

87.

JONATOWSKI ZYGMUNT

MALBORK

GRUPA KOLARSKA MALBORK

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

88.

józefowicz marek

lipno

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

89.

Judycka Urszula

Różnowo

KRAMER SA

Kobiety(19-39lat)ŚREDNI,

90.

Judycki Maciej

Dywity

KRAMER SA

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

91.

Judycki Marcin

Różnowo

KRAMER S.A.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

92.

Kalich Andrzej

Rypin

Cyklisci Rypin

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

93.

Kalinowski Tomasz

Iława

Sunday Gravel Travel

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

94.

Kallas Arkadiusz

Warszawa

KHOZMO

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

95.

Kamińska Agnieszka

Bydgoszcz

SISU-OWB rowertour.com

Kobiety(40+)DŁUGI,

96.

Kania Dariusz

Żnin

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

97.

Kapuściński Krzysztof

Olsztyn

Amatorzy Kwaśnych Jabłek AKJWM MTB TEAM

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

98.

Karkowski Rafał

Płock

Płocki Klub Kolarski

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

99.

Kasiborski Mikolaj

Inowrocław

Mk speed serwis

Junior(14-18lat)ŚREDNI, Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

100.

KASPRZYCKA REGINA

LUBAWA

bd.

Kobiety(19-39lat)ŚREDNI,

101.

Kawczyński Marcin

Lipno

Lipa MTB

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

102.

Kawski Bartłomiej

Kisielice

Epidemia Cyklozy Susz

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

103.

Kaźmierczak Tomasz

Grudziądz

AGRO MIL MTB green team

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

104.

Kisicki Tomasz

Radomno

Radomno Biega

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

105.

Klonowski Łukasz

Iława

Zenoteam

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

106.

Kolenderski Radek

Golub-Dobrzyń

GTR Golub-Dobrzyń

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

107.

Koralewski Rafał

Bydgoszcz

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

108.

Kordas Jędrzej

Lidzbark

MTB LIDZBARK

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

109.

Kowalczyk Jakub

Żuromin

bd.

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

110.

Kowalczyk Jerzy

Żnin

KS Szosa Żnin

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

111.

Kowalczyk Wojciech

Susz

MORE Cycling Team

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

112.

Kowalewski Mariusz

Lubawa

Brak

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

113.

Kowalkowski Mariusz

Lubawa

Piasecki Concept

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

114.

Kowszewicz Szymon

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

115.

Kozioł Marcin

Dywity

Centrum Rowerowe Olsztyn

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

116.

KOZŁOWSKI CEZARY

BIELSK

PEK-MONT EKIPA MTB

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

117.

Kozłowski Marek

Żnin

Klub Sportowy Szosa Żnin

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

118.

Kozłowski Michał

Żnin

Klub Sportowy Szosa Żnin

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

119.

Kołatka Anna

Iława

Cryospace Olsztyn

Kobiety(19-39lat)ŚREDNI,

120.

Kołatka Zbigniew

Iława

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

121.

Krajewski Paweł

Gryfice

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

122.

Krajnik Oskar

Pelplin

GK Gryf Tczew

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

123.

Krawczuk Piotr

Toruń

SpinBike

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

124.

Krawczyk Dawid

Łódź

iFon Kolarz klub

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

125.

Krawczyk Wojtek

ŁÓDŹ

ifon kolarz klub

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

126.

Krom Wojciech

Olsztyn

Cryospace Olsztyn

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

127.

Kruba Beata

Dobre Miasto

Cryospace Olsztyn

Kobiety(40+)ŚREDNI,

128.

Kruba Emil

Dobre Miasto

CryoSpace MTB Team Olsztyn

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

129.

Kruszczyński Marcin

Kwidzyn

Cyklo Kwidzyn

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

130.

Kruszyńska Anna

Lubawa

OrkaMasters Iława

Kobiety(40+)ŚREDNI,

131.

Krysiak Krzysztof

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

132.

Krześniak Roman

Świecie

BART J-BIKE

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

133.

Krzykalska Daria

Górzno

bd.

Juniorki(14-18lat)ŚREDNI,

134.

Kucharski Marek

Golub-Dobrzyń

KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

135.

Kuczyński Adam

Włocławek

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

136.

KUFEL ADRIAN

Świecie

BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

137.

Kujawski Arkadiusz

Iława

ZenoTeam

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

138.

Kulpa Aleksander

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

139.

Kupczyk Jarosław

Kwidzyn

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

140.

Kurek Dariusz

Bydgoszcz

7SI-OWB rowertour. com

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

141.

Kusiowski Leszek

Mały Rudnik

Bike U Up-TKJ Matuszewski

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

142.

Kułakowski Tomasz

Olsztyn

CISOWIANKA

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

143.

Kwaśniewski Krzysztof

Świecie

Bart j-bike

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

144.

Lesiczka Wojciech

Kwidzyn

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

145.

Leszek Mariański

ZAMOŚĆ

SKRA PATEREK IT-Ros Team

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

146.

Lewandowski Jacek

Podgórz

KKS Masters Brodnica

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

147.

Lewandowski Michał

Grudziądz

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

148.

Lewandowski Sławomir

Lipno

Lipa MTB

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

149.

Lewsza Tomasz

Krotoszyny

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

150.

LIBUDA Adrian

Lubawa

Terra Lubavia

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

151.

Lipinski Daniel

Toruń

Kopernik Toruńskie Pierniki Team

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

152.

Liszka Łukasz

Plewiska

Komorniki MTB Team

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

153.

Litka Andrzej

Mława

Tempo Mława

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

154.

Litwińczuk Mariusz

Świecie

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

155.

Lorek Marcin

Torun

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

156.

Lutoborski Adam

Bydgoszcz

SISU-OWB rowertour.com

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

157.

Macikowski Marcin

Brodnica-karbowo

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

158.

Maćkiewicz Przemysław

Chełmża

1982

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

159.

Macko Krzysztof

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

160.

Mądzielewski Sławek

Świecie

BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

161.

Majewski Marek

Prabuty

Bike Club Prabuty

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

162.

Malinowski Jacek

Płock

Płocki Klub Kolarski

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

163.

Manikowski Artur

Sulnowo

BART J-BIKE

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

164.

Mańkowski Leszek

Iława

ZenoTeam Iława

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

165.

Marchlewski Marcin

Grabowo

CryoSpace Olsztyn

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

166.

Marcinkowski Mariusz

Toruń

Toruń

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

167.

Mariańska Emilia

Zamosc

Skra Paterek IT-Ros Team

Kobiety(40+)DŁUGI,

168.

Martyniuk Paweł

Olsztyn

Akademia Kolarstwa Olsztyn

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

169.

Maruszak Maciej

Toruń

GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

170.

Maśloch Beata

Toruń

Brak

Kobiety(40+)ŚREDNI,

171.

Matuszewska Joanna

Grudziądz

bd.

Kobiety(40+)ŚREDNI,

172.

Matuszewski Adrian

Świecie

BLACKRAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

173.

Matuszewski Adrian

Świecie

BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

174.

Matuszewski Krzysztof

Grudziądz

TKJ Matuszewski

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

175.

Maziński Zbigniew

Susz

EPIDEMIA CYKLOZY-MTB SUSZ

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

176.

Mazur Piotr

Bydgoszcz

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

177.

Mazurkiewicz Rafal

Świecie

Brak

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

178.

Meller Jacek

Sierpc

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

179.

Miler Arkadiusz

Płock

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

180.

Mojzych Lesław

Barczewo

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

181.

Mowiński Adam

Nowe Miasto Ludawskie

NML

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

182.

Mroczyński Mirosław

Iława

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

183.

Mrówczyński Błażej

Golub-Dobrzyń

GTR GOLUB-DOBRZYŃ

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

184.

Mucha Przemysław

Pelplin

Klub Kolarski Pelplin

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

185.

Mudlaff Krzysztof

Cierpice

GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI, Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

186.

Nabakowski Maciej

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

187.

Najdowsk Adam

Iława

MTB PROJEKT

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

188.

Nalewajk Łukasz

Mrągowo

wtw-poland.com

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

189.

Nierzwicki Piotr

Sulnowo

BART J-BIKE

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

190.

Nikołajczyk Łukasz

Świecie

BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

191.

Nowak Łukasz

Górzno

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

192.

Ochocki Andrzej

Brodnica

KKS "MASTERS" BRODNICA

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

193.

Okoński Marcin

Lidzbark

Plast4Ride

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

194.

Olech Katarzyna

Świecie

bd.

Kobiety(40+)ŚREDNI,

195.

Olenko Bartosz

Gniezno

1986

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

196.

Olpeter Adam

Kwidzyn

AKJ KWIDZYN

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

197.

Olszewski Tomasz

Toruń

Gromada Wloczegow 28 Toruńska Drużyna Harcerzy

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

198.

Orzechowski Alan

Olsztyn

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

199.

OSTRASZEWSKI Zbigniew

Potulice

SISU-OWB rowertour.com

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

200.

Ostrowski Paweł

Brodnica

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

201.

Owczarczyk Tomasz

Warszawa

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

202.

Pacuk Dariusz

Toruń

Pacuki

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

203.

Papelbon Roman

Grudziądz

Bike U Up-TKJ Matuszewski

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

204.

Papierowski Damian

Świecie

Blackram Team MTB Świecie

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

205.

Paprota Przemysław

Płońsk

AGR PŁOŃSK

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

206.

Pawlak Radosław

Bydgoszcz

Mrozbike TEAM

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

207.

PECIAKOWSKI ROBERT

BIELSK

PEK-MONT EKIPA MTB

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

208.

Pepliński Daniel

Świecie

BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

209.

Piasecki Krzysztof

Rypin

Cyklisci Rypin

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

210.

Piątkowski Tadeusz

Nowe Miasto Lubawskie

Kurzetnik Biega

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

211.

Piechna Jarosław

Świecie

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

212.

Piescinski Jacek

Grudziadz

Saraworkwear Wheel Brothers Racing

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

213.

Piórkowski Stanisław

Sierpc

TKKF KUBUŚ SIERPC

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

214.

Piotrowski Tomasz

Olsztyn

CRYOSPACE OLSZTYN

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

215.

Pisarczyk Szymon

Świecie

BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

216.

Pituch Sławomir

Bytów

Romet Factory Team

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

217.

Piłat Adrian

Dywity

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

218.

Podgórska Zuzanna

Rypin

Cykliści Rypin

Juniorki(14-18lat)ŚREDNI,

219.

Podgórski Adam

Rypin

Cykliści Rypin

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

220.

Podgórski Grzegorz

Kwidzyn

Cyklo Kwidzyn

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

221.

Pogorzelski Maciej

Mrągowo

wtw-poland.com

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

222.

Pogorzelski Maciej

Mrągowo

wtw-poland.com

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

223.

polonis wiktor

biała

płocki klub kolarski

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

224.

Popiołek Marcin

Toruń

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

225.

Porożyński Arkadiusz

Świecie n/Wisłą

Klub Kolarski Wda Świecie

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

226.

Postój Andrzej

Olsztyn

Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

227.

Praxmajer Marcin

Płock

Płocki Klub Kolarski

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

228.

Przybytek Michał

Gdynia

ASE Trek Gdynia

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

229.

Radtke Pawel

Wtelno

SISU-OWB rowertour.com

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

230.

Rakoczy Adam

Inowrocław

ICE STUDIO

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

231.

Rakoczy Andrzej

Inowrocław

ICE STUDIO

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

232.

Raszkiewicz Marta

Olsztyn

Centrum Rowerowe Olsztyn Team

Kobiety(19-39lat)DŁUGI,

233.

Reinholz Marian

Terespol Pomorski

Marian Reinholz

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

234.

Reinholz Tomasz

Terespol Pomorski

MTB Eldar Świecie

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

235.

Rój-Karkowska Agata

Płock

Płocki Klub Kolarski

Kobiety(40+)ŚREDNI,

236.

Rozkocha Michał

Starogard gdański

GK STG

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

237.

Rozwadowski Oskar

Klonowo

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

238.

Rudziński Paweł

Mława

Twister Team

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

239.

RYBAK MARIUSZ

MAŁE RUDY

SISU-OWB rowertour.com

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

240.

RYBIŃSKA OTYLIA

Brodnica

RYBIŃSCY TEAM

Kobiety(19-39lat)ŚREDNI,

241.

RYSZ Jakub

Dzierzoniow

MTB Walim

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

242.

Rzanny Wojciech

Turznice

bd.

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

243.

Sarnecki Wojciech

Swiecie

Brak

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

244.

Schröder Marcin

Świecie

MTB ELDAR ŚWIECIE

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

245.

Seifert Paweł

Płock

Płocki Klub Kolarski

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

246.

SIBIŃSKI DARIUSZ

PŁOCK

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

247.

Siedlikowski Krzysztof

Radoszki

KKS "MASTERS" BRODNICA

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

248.

Sielski Michał

Grudziądz

SŁOWIK TEAM

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

249.

Sieradzki Adam

Inowrocław

Inowrocław Team MTB

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

250.

Siwa Mariusz

Lipno

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

251.

Skiba Sebastian

Toruń

TTC Toruń

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

252.

Skorupski Bartłomiej

Dywity

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

253.

Skurcz Tomasz

Toruń

Toruń

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

254.

Skwarski Witold

Olsztyn

Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

255.

Smokowski Daniel

Toruń

ŁOWCY TEAM TORUŃ

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

256.

Smoleń Sławomir

Chełmno

Klub Kolarski Wda Świecie

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

257.

Smoługa Bartosz

Ostróda

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

258.

Snowacki Przemyslaw

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

259.

Sobierajski Piotr

Bartoszyce

wtw-poland.com

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

260.

Sobieralski Piotr

Tczew

V02MAX

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

261.

Sobieralski Piotr

Tczew

V02MAX

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

262.

Socha Mudlaff Monika

Cierpice

GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy

Kobiety(40+)ŚREDNI,

263.

SOSNOWSKA-DŁONIAK JOLANTA

Bogdany

WSKG Rowery Jamróz Terbud Team

Kobiety(40+)ŚREDNI,

264.

Stankiewicz Beata

Pasłęk

Team Mustang Pasłęk

Kobiety(40+)ŚREDNI,

265.

Stolarski Damian

Lipno

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

266.

Strek Marek

Lipno

LIPA MTB

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

267.

Strzemieczny Tomasz

Płock

Płocki Klub Kolarski

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

268.

Sujkowski Marcin

Sierpc

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

269.

Świątkowski Michał

Golub-Dobrzyń

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

270.

Szafranski Marcin

Stawiguda

Centrum Rowerowe Olsztyn

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

271.

Szauer Rafał

Grabowo

LKK Ziemia Lubawska

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

272.

Szczepanek Wojtek

Lubawa

OSiR Lubawa

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

273.

Szczesny Marcin

Mrągowo

wtw-poland.com

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

274.

Szkudlarek Piotr

Inowrocław

Bike Pasja Inowrocław

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

275.

Szner Jakub

Iława

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

276.

Szopa Krzysztof

Inowrocław

SISU-OWB rowetour.com

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

277.

Szulc Dariusz

Bydgoszcz

bd.

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

278.

Szymański Patryk

Bydgoszcz

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

279.

Szymczak Krzysztof

Kutno

K.K. Żychlin

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

280.

Szymerski Paweł

Drobin

PEK-MONT EKIPA MTB

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

281.

Słoniewicz Łukasz

Koło

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

282.

słotwiński piotr

Lublin

kapitan jastrzab

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

283.

Tarkowian Karol

Słupy

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

284.

Tężycki Sławomir

Lipno

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

285.

Tomaszkiewicz Mariusz

Olsztyn

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

286.

Topolski Robert

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

287.

Trzciałkowski Arkadiusz

Susz

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

288.

trzeszczkowski marek

kiezliny

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

289.

Tumaniec Dariusz

Olsztyn

Usługi Jubilersko - Złotnicze Dariusz Tumaniec

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

290.

Tuszyński Mikołaj

Kowalewo Pomorskie

SISU-OWB rowertour.com

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

291.

Uliczny Marcin

Płock

Płocki Klub Kolarski

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

292.

Urniaż Dariusz

Olsztyn

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

293.

Wachowski Dominik

Golub-Dobrzyń

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

294.

Wawrzyniak Sławomir

Olsztyn

Nawigator

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

295.

Wenderlich Magda

Lipno

Lipa MTB

Kobiety(19-39lat)ŚREDNI,

296.

Wenderlich Paweł

Lipno

LIPA MTB

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

297.

Wernik Roman

Świecie

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

298.

Wierzchowski Jędrzej

Inowrocław

Niezrzeszony

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

299.

Wiśniewski Maksymilian

Toruń

SPC

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

300.

Wiśniewski Włodzimierz

Toruń

SPC

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

301.

Wiszniewski Mateusz

Mrągowo

wtw-poland.com

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

302.

Wojtalik Leszek

Bydgoszcz

Bydgoska Grupa Kolarska

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

303.

Wolniak Dawid

Toruń

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

304.

Wozniak Maciej

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

305.

Wrona Patryk

Włocławek

WSKG Rowery Jamróz Terbud TEAM

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

306.

Wrzosek Krzysztof

Nowe Miasto Lub.

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

307.

Wszołek Artur

Chełmno

Skoda Bieranowski

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

308.

Wylk Magdalena

Kwidzyn

Traktor Team Gmina Kwidzyn

Kobiety(19-39lat)ŚREDNI,

309.

Wyżlic Michał

Warszawa

Komobike

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

310.

Zaborowski Stanisław

Lipno

Lipa MTB

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

311.

Zaborowski Stanisław

Lipno

LIPA MTB

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

312.

Zakrzewski Paweł

Lipno

LipaMTB

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

313.

Zaleś Roman

Elbląg

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

314.

Zalewski Jacek

Brodnica

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

315.

Zaniewska Iwona

Olsztyn

Cryospace Olsztyn

Kobiety(40+)DŁUGI,

316.

Zasuń Jarosław

Grudziądz

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

317.

Żebrowski Robert

Ostróda

Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

318.

Zięba Bartosz

Nidzica

Cryospace Olsztyn

Junior(14-18lat)DŁUGI,

319.

Zieliński Krzysztof

Olsdztyn

WSKG ROWERY Jamróz tERBUD tEAM

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

320.

Zieliński Marian

Świecie

KLUB SPORTOWY WDA ŚWIECIE

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

321.

Ziółkowski Dariusz

Zakroczym

Timbud Team

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

322.

Zmuda Waldemar

Świecie

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

323.

Znaczko Aleksander

Świecie

Klub Kolarski Wda Świecie

Junior(14-18lat)DŁUGI,

324.

Zurel Michał

Rypin

1979

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

325.

Zurel Waldemar

Rypin

Cykliści Rypin

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

326.

Łabuda Dariusz

Iława

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

327.

Łasiński Paweł

Brodnica

VISOTEC

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

328.

Łątkowski Sławomir

Lubawa

OrkaMasters Iława

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

329.

Łopatek Kamil

Olsztyn

CryoSpace MTB Team OIsztyn

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

330.

Łuczak Krzysztof

Inowrocław

Inowrocław Team MTB

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

331.

Łukawczyk Marcin

Włocławek

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?