1.
Ciesielska Karolina
Wiśniewko
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
2.
NOWAKOWSKI CZESŁAW
Warszawa
Ducla Academy Warszawa
Mężczyźni(70+)10km,
3.
Wiśniewski Marcin
Toruń
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
4.
Lewandowska Anna
Szreńsk
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
5.
Lewandowski Damian
Szreńsk
Następny Krok Team
Mężczyźni(20-29lat)5km,
6.
Jasińska Patrycja
Skrwilno
bd.
Kobiety(16-19lat)5km,
7.
Kopaczel Paweł
Rybno
Biegam u Kolesi
Mężczyźni(30-39lat)10km,
8.
Psiuk Andrzej
Rybno
Biegam U KOLESI
Mężczyźni(50-59lat)10km,
9.
Psiuk Joanna
Rybno
Biegam U KOLESI
Kobiety(50-59lat)10km,
10.
Tomaszewska KATARZYNA
Rybno
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
11.
Niemyjska Maria
Pokrzydowo
bd.
Kobiety(30-39lat)10km,
12.
Redys Marcin
Nidzica
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
13.
Kucki Kamil
Narzym
Tri Sebuś Team
Mężczyźni(30-39lat)5km,
14.
Sobotka Kamil
Lubowidz
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
15.
Piotrowicz Artur
Lubawa
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
16.
Truszczyński Patryk
Lubawa
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
17.
Osowski Adam
Kisiny
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(30-39lat)10km,
18.
Guzowski Miłosz
Iłowo-Osada
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
19.
BEHAL MAGDALENA
Działdowo
Rozbiegane DZIAŁDOWO
Kobiety(30-39lat)5km,
20.
Falba Wioletta
Działdowo
UKS MOSIR/ROZBIEGANE DZIAŁDOWO
Kobiety(50-59lat)5km,
21.
Gajewski Przemysław
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(30-39lat)5km,
22.
Grochowski Dariusz
Działdowo
British House
Mężczyźni(50-59lat)10km,
23.
Józefowicz Robert
Działdowo
Rozbierane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
24.
Kasprowicz Marcin
Działdowo
ROZBIEGANE DZIAŁDOWO
Mężczyźni(40-49lat)10km,
25.
Kasprowicz Wioletta
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat)10km,
26.
Konopka Anna
Działdowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
27.
Konopka Marcin
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
28.
Koźmiński Piotr
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)10km,
29.
Kwiatkowski Radosław
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)10km,
30.
Leśny Kacper
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
31.
Maga-Wojsyk Kamila
Działdowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km, Kobiety(40-49lat)10km,
32.
Markiewicz Anna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
33.
Nąć Marzanna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49lat)5km,
34.
Nąć Tomasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)10km,
35.
Olszewski Łukasz
Działdowo
ROZBIEGANE DZIAŁDOWO
Mężczyźni(40-49lat)10km,
36.
Olszewski Łukasz
Działdowo
ROZBIEGANE DZIAŁDOWO
Mężczyźni(40-49lat)10km,
37.
Pietrzak Mariusz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
38.
Pietrzak Mariusz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)10km,
39.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
KS Kowalkowski Fight Club Działdowo
Mężczyźni(20-29lat)5km, Mężczyźni(20-29lat)10km,
40.
Rębowski Andrzej
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)10km,
41.
Rębowski Andrzej
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
42.
Rembecki Piotr
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
43.
Rusiniak Karolina
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat)5km,
44.
Sobiech Martyna
Działdowo
Elektri
Kobiety(40-49lat)5km,
45.
Sobiech Wojciech
Działdowo
Elektri
Mężczyźni(40-49lat)10km,
46.
Szarmacher Artur
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
47.
Zajączkowski Artur
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
48.
Zduniak-Pietrzak Joanna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat)5km,
49.
Jaworski Zdzislaw
Dzialdowo
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km, Mężczyźni(50-59lat)10km,
50.
Lenckowski Lech
Dębień
Biegam U Kolesi
Mężczyźni(30-39lat)10km,
51.
Bajorek Piotr
Brodnica
bd.
Mężczyźni(60-69)5km,
52.
Brodziński Mariusz
Bartniczka
bd.
Kobiety(40-49lat)10km,