Logowanie Rejestracja

I Bieg Niepodległości 11.11.2020

Zawodnicy

1.

Aleksandrowicz Dariusz

Ostrołęka

Nieruchomości

Mężczyźni OPEN(10km),

2.

Ambroziak Marcin

Ryn

DąbrowskiTeam

Mężczyźni OPEN(5km),

3.

Bąk Paweł

Sepopol

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

4.

Barca Michał

Ostrołęka

Fc Barcelona

Mężczyźni OPEN(10km),

5.

Barewski Bogdan

Warszawa

Warszawiaky

Mężczyźni OPEN(10km),

6.

Białobrzeski Witold

Ostrołęka

Biegam Bo Lubię Ostrołęka/ Kurpie Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(10km),

7.

Biedka Robert

Ostrołęka

Run Crew Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(10km),

8.

Bieńkowski Jarosław

Płock

Biegaj z Dymkiem

Mężczyźni OPEN(5km),

9.

Biernat Tomasz

Ostrołęka

Team Piątnica

Mężczyźni OPEN(10km),

10.

Borawska Katarzyna

Mały Płock

bd.

Kobiety OPEN(10km),

11.

Broniek Wojciech

Ostrołęka

STARGLASS TEAM

Mężczyźni OPEN(10km),

12.

Bruliński Kamil

Łomża

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

13.

brzuzy aleksandra

zabiele wielkie

sp nowa wieś

Kobiety OPEN(5km),

14.

brzuzy artur

zabiele wielkie

amator

Mężczyźni OPEN(5km),

15.

brzuzy milosz

zabiele wielkie

sp w nowej wsi

Mężczyźni OPEN(5km),

16.

brzuzy szymon

zabiele wielkie

sp w nowej wsi

Mężczyźni OPEN(5km),

17.

Budziszewska Ewa

Ostrołęka

bd.

Kobiety OPEN(5km),

18.

Budziszewski Adam

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

19.

Budziszewski Tomasza

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

20.

Bukowski Andrzej

ŁOMZA

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

21.

Bukowski Michał

Ostrołęka

Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(10km),

22.

Burzyński Grzegorz

Serafin

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

23.

Całka Sylwia

Ciechanów

bd.

Kobiety OPEN(10km),

24.

Chalamoński Tomasz

Ostrołęka

Kurpiowskie Centrum Weterynaryjne

Mężczyźni OPEN(10km),

25.

Chojnowska Natalia

TOBOLICE

Biegam bo lubię Ostrołęka

Kobiety OPEN(10km),

26.

Chrzanowska Monika

Rzekuń

Biegam bo lubię Ostrołęka

Kobiety OPEN(10km),

27.

Chutkowska Agnieszka

Kolno

KOLNO BIEGA

Kobiety OPEN(5km),

28.

Ciecierski Michał

Ostrołęka

TriUnlimited

Mężczyźni OPEN(10km),

29.

Czekalski Mariusz

Białobiel

BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA

Mężczyźni OPEN(5km),

30.

Czekalski Mateusz

Białobiel

BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA

Mężczyźni OPEN(5km),

31.

Dąbrowski Przemysław

Rzekuń

AGRO-METAL Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(10km),

32.

Darmetko Paweł

KOLNO

Kolno Biega

Mężczyźni OPEN(5km),

33.

Domoradzki Robert

Łomża

Grygo Team

Mężczyźni OPEN(5km),

34.

Dyrda-Jaworska Agnieszka

Marki

bd.

Kobiety OPEN(10km),

35.

Dziekoński Tadeusz

Białystok

Juvenia Białystok

Mężczyźni OPEN(10km),

36.

Eliasz Magdalena

Ostrołęka

Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Kobiety OPEN(10km),

37.

Fabiszewski Krzysztof

Łomża

Biegamy dla zdrowia

Mężczyźni OPEN(10km), Kobiety OPEN(5km),

38.

Filipowicz Tomasz

Ząbki

ŻebrowskiTeam

Mężczyźni OPEN(10km),

39.

Frańczuk Robert

Lublin

DąbrowskiTeam

Mężczyźni OPEN(5km),

40.

Gaczkowski Grzegorz

Rydzewo

ARKADIA TEAM

Mężczyźni OPEN(10km),

41.

Gaudyn Marcin

Warszawa

Biegam bo Sylwia mi każe

Mężczyźni OPEN(10km),

42.

Gołąbek Aleksandra

Laski Szlacheckie

bd.

Kobiety OPEN(5km),

43.

Gołąbek Zbigniew

Laski Szlacheckie

Stowarzyszenie Historii Ziemi Ostrołęckiej im. kpt. ALEKSANDRA BEDNARCZYKA

Mężczyźni OPEN(5km),

44.

Gołaszewski Łukasz

ZABRODZIE

BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA

Mężczyźni OPEN(10km),

45.

Grabowski Cezary

Krasnosielc

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

46.

Grala-Mąka Wiesława

Ostrołęka

Starglass Team Ostrołęka

Kobiety OPEN(10km),

47.

Grygo Paweł

Łomża

Grygo Team

Mężczyźni OPEN(5km),

48.

Grygo Sylwia

Łomża

Grygo Team

Kobiety OPEN(5km),

49.

Grządkowski Seweryn

Władysławowo

Mazovia ProActiv Ciechanów

Mężczyźni OPEN(10km),

50.

Grzyb Michał

Rzekuń

RUN CREW OSTROŁĘKA

Mężczyźni OPEN(10km),

51.

Gudanis Izabela

Wyszków

Kb Wyszków

Kobiety OPEN(10km),

52.

Gumkowski Andrzej

Ostrołęka

Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(5km),

53.

Gurzęda Ryszard

Ostrołęka

TriUnlimited

Mężczyźni OPEN(10km),

54.

Gutowski Krystian

Ostrołęka

Dombrowski TEAM

Mężczyźni OPEN(5km),

55.

Jędrzejewski Andrzej

Ostrołęka

64122400911

Mężczyźni OPEN(10km),

56.

Jóśk Joanna

SŁUPNO

bd.

Kobiety OPEN(10km),

57.

Jurczyk Joanna

Gronowo

Egger runs

Kobiety OPEN(10km),

58.

Kaczmarek Fryderyk

Poznań

Dąbrowski Team

Mężczyźni OPEN(10km),

59.

Kalinowska Agnieszka

Ostrołęka

bd.

Kobiety OPEN(5km),

60.

Kalinowski Daniel

Siarki

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

61.

Kalinowski Jarosław

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

62.

Kamiński Andrzej Robert

Ostrołęka

Starglass Team Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(10km),

63.

Kamionowski Norbert

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

64.

Karczewska Małgorzata

Czarnowiec

KK24h

Kobiety OPEN(5km),

65.

karpinski adam

lelis

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

66.

Kasica Adam

Grójec

A+K+A

Mężczyźni OPEN(10km),

67.

Kiempisty Paweł

Andrzejeqo

WRD

Mężczyźni OPEN(5km),

68.

Kleczkowski Leszek

Ostrołęka

Starglass Team Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(5km),

69.

Klimczak Robert

Ostrołęka

Jednorożec Robi Co Może

Mężczyźni OPEN(10km),

70.

Klimowicz Paulina

Kolno

Kolno Biega

Kobiety OPEN(5km),

71.

Kobuszewski Artur

Warszawa

SBRT WARSZAWA

Mężczyźni OPEN(10km),

72.

Kolimaga Kamil

Łyse

Ice Kurp #Morsy Łyse

Mężczyźni OPEN(10km),

73.

Konowalski Bartosz

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

74.

Korczakowska Kamila

Ostrołęka

Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Kobiety OPEN(5km),

75.

Korsak Grzegorz

Ostrołęka

UKS Clan

Mężczyźni OPEN(10km),

76.

Korzep-Czekalska Dorota

Białobiel

BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA

Kobiety OPEN(5km),

77.

Kosiński Marcin

Kolno

PETUNIE

Mężczyźni OPEN(5km),

78.

Kotomska Grażyna

Łomża

Grygo Team

Kobiety OPEN(5km),

79.

Kozłowski Edward

Łyse

Morsy Łyse

Mężczyźni OPEN(5km),

80.

Kraszewski Mariusz

Ciechanów

Mazovia ProActiv Ciechanów

Mężczyźni OPEN(10km),

81.

Krawczyk Katarzyna

Mrągowo

A+K+A

Kobiety OPEN(10km),

82.

Kruszewska Aneta

Wyszków

Kb Wyszków

Kobiety OPEN(10km),

83.

Krysiński Andrzej

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

84.

Krysiński Wojciech

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

85.

Kucisz Martyna

Ostrołęka

bd.

Kobiety OPEN(5km),

86.

Kucisz Piotr

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

87.

Kucki Kamil

Narzym

AsfaltLOVE Dziki

Mężczyźni OPEN(10km),

88.

Kupis Małgorzata

Ostrołęka

bd.

Kobiety OPEN(5km),

89.

Kurowski Jakub

Kobyłka

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

90.

Kwapisz-Cichowska Katarzyna

Ostrołęka

Dąbrowski Team

Kobiety OPEN(10km),

91.

Kłos Sebastian

Drężewo

Cross box oka

Mężczyźni OPEN(5km),

92.

Kłosowski Marcin

Łódź

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

93.

Lenkiewicz Weronika

Olszewka

Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Kobiety OPEN(10km),

94.

Leszczyński Roman

Ostrołęka

so-biebie-gam

Mężczyźni OPEN(10km),

95.

Liszewska Anna

Rzekuń

Biegam bo biegam Susk Stary

Kobiety OPEN(10km),

96.

Liszewski Rafał

Rzekuń

Biegam bo biegam Susk Stary

Mężczyźni OPEN(10km),

97.

Macko Mariusz

Białobiel

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

98.

Majk Patryk

Ostrołęka

Chyba bbl

Mężczyźni OPEN(10km),

99.

Mąka Sławomir

Ostrołęka

STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA

Mężczyźni OPEN(10km),

100.

Makles Marek

Warszawa

Straż Graniczna

Mężczyźni OPEN(10km),

101.

Makowski Michał

Ciechanów

Mazovia ProActiv Ciechanów

Mężczyźni OPEN(10km),

102.

Marek Henryk

Warszawa

Mar

Mężczyźni OPEN(10km),

103.

Masiuk-Plona Małgorzata

Łomża

bd.

Kobiety OPEN(10km),

104.

Mateusiak Radosław

Różan

Dąbrowski Team

Mężczyźni OPEN(10km),

105.

Matuszak Dariusz

Ostrołęka

ARKADIA TEAM

Mężczyźni OPEN(10km),

106.

Matłoch Justyna

Wielbark

Run&Fan Wielbark

Kobiety OPEN(10km),

107.

Małkowski Leszek

Susk

ARCO Ławy

Mężczyźni OPEN(10km),

108.

Małolepszy Rafał

Warszawa

Izba Adwokacka w Warszawie

Mężczyźni OPEN(10km),

109.

Merchel Mirosław

Kruki

ARCO Ławy

Mężczyźni OPEN(10km),

110.

Miasojedow Bozena

Warszawa

AKS Polonia Warszawa

Kobiety OPEN(10km),

111.

Michałowska Renata

Olszewo-borki

bbl ostrołęka

Kobiety OPEN(10km),

112.

Mielnicka Lila

Łazy

bd.

Kobiety OPEN(5km),

113.

Mielnicka Nela

Łazy

bd.

Kobiety OPEN(5km),

114.

Mielnicka Patrycja

Łazy

bd.

Kobiety OPEN(5km),

115.

Mierzejewska Malgorzata

Ostroleka

bd.

Kobiety OPEN(10km),

116.

Mierzejewski Andrzej

Ławy

MZOSTiIT

Mężczyźni OPEN(10km),

117.

Modzelewski Krzysztof

Ostrołęka

Starglass Team Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(10km),

118.

Modzelewski Wiesław

Ostrołęka

Starglass Team Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(10km),

119.

Morawski Jacek

Białystok

MD Run Training

Mężczyźni OPEN(10km),

120.

Morawski Piotr

Ostrołęka

BBL Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(10km),

121.

Mróz Agnieszka

Białobiel

bd.

Kobiety OPEN(10km), Kobiety OPEN(5km),

122.

Mróz Marcin

Ostrołęka

CrossBox Oka.

Mężczyźni OPEN(10km),

123.

Murach Agnieszka

Ostrołęka

bd.

Kobiety OPEN(10km),

124.

Nadwodna - Stachacz Agata

Ostrołęka

ZPHU DREWMAX

Kobiety OPEN(5km),

125.

Nadwodna-Piersa Dorota

Ostrołęka

STARGLASSTEAM

Kobiety OPEN(5km),

126.

Napiórkowska Ania

Ostrołęka

bd.

Kobiety OPEN(5km),

127.

Niewiarowska Anna

CIECHANOWIEC

CIECHANOWIEC BIEGA

Kobiety OPEN(5km),

128.

Noll Dariusz

Ostrołęka

TriUnlimited

Mężczyźni OPEN(10km),

129.

Noll-Zaurska Małgorzata

Dzbenin

TriUnlimited

Kobiety OPEN(10km),

130.

Nowak Jerzy

Bartoszyce

BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY

Mężczyźni OPEN(10km),

131.

Orlicka Katarzyna

Ostrołęka

bd.

Kobiety OPEN(10km),

132.

Orzełowski Rafał

Białystok

MD RUN TRAINNIG

Mężczyźni OPEN(10km),

133.

Orzoł Michał

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

134.

Owczarska Natalia

Ostrołęka

bd.

Kobiety OPEN(10km),

135.

Ożarowski Paweł

Brańsk

Brańsk Daje Radę

Mężczyźni OPEN(5km),

136.

Pajka Jakub

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

137.

Parda Tomasz

Ostrołęka

Amator

Mężczyźni OPEN(10km),

138.

Pawełczyk Bogdan

Dzbenin

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

139.

Pędzich Marianna

Szafarczyska

BBL Ostrołęka

Kobiety OPEN(5km),

140.

Pełtak Marzena

Ostrolęka

Run Crew Ostrołeka

Kobiety OPEN(10km),

141.

Piasek Piotr

Ostrołęka

TriUnlimited

Mężczyźni OPEN(10km),

142.

Piotrowski Zdzisław

Ostrołęka

KK24h

Mężczyźni OPEN(10km),

143.

Pliszka Bartosz

Ostrołęka

OLA TEAM

Mężczyźni OPEN(5km),

144.

Polewaczyk Tomasz

Łyse

Team Kopeć

Mężczyźni OPEN(10km), Mężczyźni OPEN(5km),

145.

Potera Marcin

Okuniew

Pobiegany Okuniew

Mężczyźni OPEN(10km),

146.

Putra Marek

Łomża

Amator_Sportu

Mężczyźni OPEN(5km),

147.

Puławska Joanna

Lelis

Biegam bo lubię Ostrołęka

Kobiety OPEN(10km),

148.

Regulski Dariusz

OSTROŁĘKA

AGRO-METAL Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(10km),

149.

Reluga Arkadiusz

Ostrów Mazowiecka

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

150.

Rochniak Bogdan

Ławy

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

151.

Ropiak Ryszard

Ostrołęka

Kurpie Myszyniec

Mężczyźni OPEN(5km),

152.

Rusiłowicz Kornelia

Ostrołęka

bd.

Kobiety OPEN(5km),

153.

Rykowski Grzegorz

Drężewo

Lidlaki Polska

Mężczyźni OPEN(10km),

154.

Rypina-Gałązka Dorota

Ostrołęka

Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Kobiety OPEN(10km),

155.

Rząsiński Michał

Ciechanów

Mazovia ProAktiv Ciechanów

Mężczyźni OPEN(10km),

156.

Saj Sławomir

Ostrołęka

TriUnlimited

Mężczyźni OPEN(10km),

157.

Sakowska Agnieszka

Warszawa

bd.

Kobiety OPEN(10km),

158.

Sakowski Maciej

Łomża

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

159.

Ścibek Joanna

Ostrołęka

bd.

Kobiety OPEN(10km),

160.

Siemiątkowski Norbert

Rzekuń

ARCO Ławy

Mężczyźni OPEN(10km),

161.

Sierzputowski Artur

Ostrołęka

AS-AB

Mężczyźni OPEN(10km),

162.

Skierkowski Kacper

Olszewo-borki

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

163.

Skowronski Slawek

Tobolice

Chude pęcinki

Mężczyźni OPEN(10km),

164.

Ślaski Krzysztof

Baranowo

Ostrołęcki KLub Karate Kyokushin, Wojska Obrony Terytorialnej

Mężczyźni OPEN(10km),

165.

Sobczak Sławomir

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

166.

Stachacz Mirosław

Ostrołęka

ZPHU DREWMAX

Mężczyźni OPEN(10km),

167.

Stokowski Marcin

Pobiedziska

Dąbrowski Team/Stokowski Projekt Maraton

Mężczyźni OPEN(10km),

168.

Stolarczyk Joanna

Ostrołęka

Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Kobiety OPEN(10km),

169.

Stolarczyk Szymon

Ostrołęka

Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(5km),

170.

Stolarczyk Tomasz

Ostrołęka

Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(10km),

171.

Sulewski Maciej

Ostrołęka

Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(10km),

172.

Syrek Ewa

Ostrów Mazowiecka

bd.

Kobiety OPEN(5km),

173.

Szafaryn Mariusz

Ostrołęka

Morsy Ostrołęka/MZOSTiIT

Mężczyźni OPEN(10km),

174.

Szczubełek Waldemar

Ostrołęka

Biegam Bo Lubię Ostrołęka/ Kurpie Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(10km),

175.

Szczubełek-Rykowska Ewelina

Czarnowiec

Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie Ostrołęka

Kobiety OPEN(10km),

176.

Szuba Paulina

Ostrołęka

bd.

Kobiety OPEN(5km),

177.

Tokarski Waldemar

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

178.

Tomczak Ryszard

Ostrołęka

Starglass Team Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(10km),

179.

Traczyk Przemysław

Ciechanów

ASFaltLOVE Dziki

Mężczyźni OPEN(10km),

180.

Trybuła Tomasz

Łomża

Biegam Dla Zdrowia

Mężczyźni OPEN(10km),

181.

Tworkowska Małgorzata

Ostrołęka

bd.

Kobiety OPEN(5km),

182.

Tworkowski Mariusz

Ostrołęka

Urząd Miasta Ostrołęki

Mężczyźni OPEN(10km),

183.

Urban Sylwia

Ostrów Wielkopolski

Night Runners

Kobiety OPEN(10km),

184.

Utrata Dariusz

Warszawa

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

185.

Walczak Sylwia

Ryn

Sieradzbiega

Kobiety OPEN(5km),

186.

Warszawik Tomasz

Ostrołęka

Amator_Sportu

Mężczyźni OPEN(10km),

187.

Wejkuć Dawid

Mrągowo

Klub Biegacza Mrągowo

Mężczyźni OPEN(10km),

188.

Wilkowski Mirosław

Ostrołęka

AGRO-METAL-Decathlon Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(10km),

189.

Wiśniewski Krzysztof

Laskowiec

Amator_Sportu

Mężczyźni OPEN(10km),

190.

Wójtowicz Robert

Ostrołęka

Amator_Sportu

Mężczyźni OPEN(5km),

191.

Wróblewski Seweryn

Ulasek

KB Wyszków

Mężczyźni OPEN(10km),

192.

Wróblewski Seweryn

Ulasek

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

193.

Wrzeszcz Łukasz

Warszawa

SBRT Warszawa

Mężczyźni OPEN(10km),

194.

Zach Kamil

Stare Modzele

Run Team Piatnica

Mężczyźni OPEN(10km),

195.

Zając Bogdan

Chorzele

ZaDyszka

Mężczyźni OPEN(10km),

196.

Zalewski KaRol

Chorzele

Chorzele

Mężczyźni OPEN(10km),

197.

Zalewski Michał

Ławy

StarglassTeam

Mężczyźni OPEN(10km),

198.

Zarzycki Wojciech

Ostrołęka

TriUnlimited

Mężczyźni OPEN(10km),

199.

Zaurski Marcin

Ostrołęka

TriUnlimited

Mężczyźni OPEN(10km),

200.

Zaurski Paweł

Dzbenin

TriUnlimited

Mężczyźni OPEN(10km),

201.

Zaurski Piotr

Ostrołęka

TriUnlimited

Mężczyźni OPEN(10km),

202.

Żebrowska Beata

Ostrołęka

Run CREW Ostrołęka

Kobiety OPEN(10km),

203.

Żebrowski Krzysiek

Ciechanów

bd.

Mężczyźni OPEN(10km),

204.

Zieliński Łukasz

Ostrołęka

Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(10km),

205.

Zurel Natalia

Rypin

KB Lech Rypin

Kobiety OPEN(10km),

206.

Zygnerska Monika

Ciechanów

ASFaltLOVE Dziki

Kobiety OPEN(10km),

207.

Zyskowski Artur

Ostrołęka

Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(5km),

208.

Łada Dariusz

Olszewo - Borki

Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(10km),

209.

Łada Igor

Olszewo-Borki

Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Mężczyźni OPEN(5km),

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?