Logowanie Rejestracja

Cross Wapionka 2020

Zawodnicy

1.

Aleksandrowicz Marcin

GÓRZNO

Groszek Górzno

Mężczyźni(40-49lat),

2.

ALEKSANDROWICZ MAREK

RADOSZKI

bd.

Mężczyźni(20-39lat),

3.

Barski Dominik

Iłowo

bd.

Mężczyźni(20-39lat),

4.

Bartoszewicz Danuta

Toruń

bd.

Nordic Kobiety, Kobiety(50+),

5.

Bartoszewicz Tomasz

Toruń

bd.

Nordic Mężczyźni, Mężczyźni(50-59lat),

6.

BEHAL MAGDALENA

DZIAŁDOWO

bd.

Kobiety(20-39lat),

7.

Berebecki Roman

Rypin

KB Lech Rypin

Mężczyźni(60+),

8.

Bobiński Piotr

Wąbrzeźno

Wataha - łączy nas bieganie

Mężczyźni(50-59lat),

9.

Dejewski Arkadiusz

Toruń

81blp-8KPBOT

Mężczyźni(20-39lat),

10.

Dudek Agnieszka

PŁOCK

Biegam W Sfetsze

Nordic Kobiety,

11.

Dziemian Karol

Olsztyn

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

12.

Florczak Robert

Lidzbark

Brak

Mężczyźni(40-49lat),

13.

JANIK ROMAN

kwidzyn

KWIDZYN BIEGA

Mężczyźni(60+),

14.

Jaworski Zdzisław

DZIAŁDOWO

bd.

Mężczyźni(50-59lat),

15.

Jażdżyk Konrad

Rachocin

TKKF Kubuś Sierpc

Mężczyźni(20-39lat),

16.

Jereczek Michał

Brzozówka

bd.

Mężczyźni(20-39lat),

17.

Kalinowska Joanna

Rypin

Cykliści Rypin

Kobiety(40-49lat),

18.

Kasprowicz Marcin

Działdowo

ROZBIEGANE DZIAŁDOWO//UKS MOSiR Działdowo

Mężczyźni(40-49lat),

19.

Kasprowicz Marcin

Działdowo

ROZBIEGANE DZIAŁDOWO//UKS MOSiR Działdowo

Mężczyźni(40-49lat),

20.

Kowalczyk Anna

Brodnica

bd.

Kobiety(40-49lat),

21.

Kowalczyk Mariusz

Brodnica

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

22.

Kozłowski Wiesiek

Lubawa

Lubawa Kocha Biegać

Mężczyźni(40-49lat),

23.

Krajnik Ryszard

Nowe Miasto Lubawskie

bd.

Mężczyźni(60+),

24.

Kujda Arkadiusz

Osielsko

1 Brygada Logistyczna

Mężczyźni(40-49lat),

25.

Kujda Dorota

Osielsko

bd.

Kobiety(40-49lat),

26.

Kwiatkowska Agnieszka

Czernikowo

bd.

Kobiety(20-39lat),

27.

Kwiatkowski Ryszard

Brodnica

Niezrzeszony

Mężczyźni(50-59lat),

28.

Lorek Marcin

Toruń

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

29.

Masalski Romek

Czernikowo

Zabiegani Czernikowo

Mężczyźni(50-59lat),

30.

Modrak Maciej

Grudziądz

Parkrun Grudziądz

Mężczyźni(50-59lat),

31.

Mróz Marek

Warszawa

bd.

Mężczyźni(20-39lat),

32.

Murawska Aneta

Górzno

Górzno Biega

Kobiety(20-39lat),

33.

Natański Dawid

Brodnica

FIZJOMED Dawid Natański

Mężczyźni(20-39lat),

34.

Nowak Arkadiusz

Janikowo

bd.

Junior(16-19lat),

35.

Nowakowski Marcin

Sierpc

bd.

Mężczyźni(20-39lat),

36.

Olwert Paweł

Brodnica

bd.

Mężczyźni(20-39lat),

37.

Pawluk Bartosz

Ilowo-Osada

bd.

Mężczyźni(20-39lat),

38.

Piórkowska Bogumiła

Sierpc

ttkf kubuś

Nordic Kobiety, Kobiety(50+),

39.

Piórkowski Stanisław

Sierpc

bd.

Nordic Mężczyźni, Mężczyźni(60+),

40.

Piotrowicz Ireneusz

Piotrków Kujawski

bd.

Mężczyźni(60+),

41.

Piskorska Iwona

Golub-Dobrzyń

bd.

Kobiety(20-39lat),

42.

Piskorski Piotr

Golub-Dobrzyń

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

43.

Podgórski Adam

Rypin

Cyklìści Rypin

Mężczyźni(40-49lat),

44.

Potakowski Łukasz

Toruń

bd.

Mężczyźni(20-39lat),

45.

Potrzebowska Agata

Bydgoszcz

DEAF i ŻÓŁTOKRÓLEWSCY

Nordic Kobiety, Kobiety(20-39lat),

46.

Przewoska Paulina

Brzeźno gm. Krzymów

PRAWNIK W BIEGU

Kobiety(20-39lat),

47.

Puławski Kazimierz

Łyse

1963

Mężczyźni(50-59lat),

48.

Radomski Marcin

Płock

Biegam W Sfetsze

Nordic Mężczyźni,

49.

Sass Szymon

Lubawa

Lubawa Kocha Biegać

Mężczyźni(20-39lat),

50.

Skibiński Adam

Lubień Kujawski

bd.

Mężczyźni(20-39lat),

51.

Sochacka Małgorzata

Lidzbark

bd.

Kobiety(40-49lat),

52.

Sosnówka Leszek

Działdowo

Klub Sosnowy

Mężczyźni(50-59lat),

53.

Steckiewicz Edmund

Rypin

KB Lech Rypin

Nordic Mężczyźni,

54.

Steckiewicz Iwona

Rypin

KB Lech Rypin

Nordic Kobiety,

55.

Sulkowski Jacek

Traczyska

bd.

Mężczyźni(20-39lat),

56.

Szymański Roman

Skrwilno

Namorteam

Nordic Mężczyźni,

57.

Tulik Przemysław

Warszawa

bd.

Mężczyźni(50-59lat),

58.

Tylicki Marek

Górzni

Biegamy Górzno

Mężczyźni(20-39lat),

59.

Wietrzycki Piotr

Włocławek

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

60.

Wiśniewska Anna

Lipno

bd.

Kobiety(20-39lat),

61.

WOJDYLO MARIUSZ

BRODNICA

Brodnica Biega

Mężczyźni(20-39lat),

62.

Wróblewski Marcin

Włocławek

ŚlęzakTeam

Mężczyźni(40-49lat),

63.

Wszelak Dariusz

Grudziądz

bd.

Mężczyźni(50-59lat),

64.

Wyrzykowski Jacek

Bobrowo

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

65.

Zalewski Wiesław

Brodnica

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

66.

Zurel Michał

Rypin

Cykliści Rypin

Mężczyźni(40-49lat),

67.

ŁAPKIEWICZ WOJTEK

GÓRZNO

-----------

Mężczyźni(40-49lat),

68.

Łątkowska Mirosława

Lubawa

OrkaMasters Iława

Kobiety(40-49lat),

69.

Łątkowski Sławomir

Lubawa

OrkaMasters Iława

Mężczyźni(40-49lat),

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?