Logowanie Rejestracja

Cross Szalonego Kurpsia

Zawodnicy

1.

Barłożek Dorota

Cegielnia

Jednorożec robi co może

Kobiety(5km),

2.

Barłożek Jaś

Cegielnia

Jednorożec robi co może

Chłopcy(300m),

3.

Barłożek Martyna

Cegielnia

Jednorożec robi co może

Dziewczęta(300m),

4.

Borczak Adam

Przasnysz

Jednorożec robi co może

Mężczyźni(5km),

5.

Borczak Aleksandra

Szla

Jednorożec robi co może

Dziewczęta(2km),

6.

Borczak Dariusz

Jednorożec

Jednorożec robi co może

Mężczyźni(5km),

7.

Borczak Joanna

Jednorożec

Jednorożec robi co może

Kobiety(5km),

8.

Borczak Krzysztof

Szla

Jednorożec robi co może

Chłopcy(2km),

9.

Borczak Przemysław

Szla

Jednorożec robi co może

Chłopcy(2km),

10.

Broniek Andrzej

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni(5km),

11.

Broniek Bartosz

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni(5km),

12.

Broniek Hubert

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni(5km),

13.

Brzozowska Laura

Ostrołęka

Sp nr 6

Chłopcy(300m), Dziewczęta(300m),

14.

BUDNIAK ALEKSANDRA

WŁADYSŁAWOWO

bd.

Dziewczęta(2km),

15.

BUDNIAK ALEKSANDRA

WŁADYSŁAWOWO

bd.

Kobiety(5km),

16.

BUDNIAK KACPER

WŁADYSŁAWOWO

KB TKKF Promyk Ciechanów

Chłopcy(300m),

17.

BUDNIAK MAJA

WŁADYSŁAWOWO

Mazovia ProActiv Ciechanów

Dziewczęta(300m),

18.

BUDNIAK Tomasz

WŁADYSŁAWOWO

KB TKKF Promyk Ciechanów

Mężczyźni(5km),

19.

BUDNIAK ZUZANNA

WŁADYSŁAWOWO

Mazovia ProActiv Ciechanów

Dziewczęta(300m),

20.

Budnicki Piotr

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni(10km),

21.

Budziłek Martyna

Kadzidło

UKS Siódemka Ostrołęka

Kobiety(5km),

22.

Chrzanowska Monika

Rzekuń

Biegam bo lubię Ostrołęka

Kobiety(10km),

23.

CHRZANOWSKA MONIKA

Rzekuń

BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKA

Kobiety(10km),

24.

Ciuchta Agnieszka

Szwendrowy Most

bd.

Dziewczęta(2km),

25.

Ciuchta Mariusz

Szwendrowy Most

Morsy Ostrołęka

Chłopcy(2km),

26.

Ciuchta Olga

Szwendrowy Most

Morsy Ostrołęka

Dziewczęta(300m),

27.

Dąbrowski Michał

Rzekuń

DĄBROWSKI TEAM

Mężczyźni(5km),

28.

Dąbrowski Przemysław

Rzekuń

AGRO-METAL Ostrołęka / DĄBROWSKI TEAM

Mężczyźni(10km),

29.

Frontczak Marek

Jednorożec

Jednorożec robi co może

Chłopcy(2km),

30.

Grouz Grażyna

Ostrołęka

Morsy Ostrołęka

Dziewczęta(2km),

31.

Gutowski Krystian

Ostroleka

Dąbrowski TEAM

Mężczyźni(10km),

32.

Jabłońska Natalia

Jednorożec

Jednorożec robi co może

Kobiety(5km),

33.

Jędrzejewski Andrzej

Ostrołęka

64122400911

Mężczyźni(10km),

34.

Jędrzejewski Andrzej

Ostrołęka

64122400911

Mężczyźni(10km),

35.

Jędrzejewski Andrzej

Ostrołęka

64122400911

Mężczyźni(10km),

36.

Klimczak Robert

Ostrołęka

Jednorożec Robi Co Może

Mężczyźni(10km),

37.

Klimczak Robert

Ostrołęka

Jednorożec Robi Co Może

Mężczyźni(10km),

38.

Kolimaga Kamil

Łyse

Ice Kurp #Morsy Łyse

Mężczyźni(10km),

39.

Korsak Grzegorz

Ostrołęka

UKS Clan Ostrołęka

Mężczyźni(10km),

40.

Korsak Grzegorz

Ostrołęka

UKS Clan Ostrołęka

Mężczyźni(10km),

41.

Kotlarz Karol

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni(10km),

42.

Kowalczyk Brajan

Jednorożec

Jednorożec robi co może

Chłopcy(300m),

43.

Kowalczyk Kinga

Jednorożec

Jednorożec robi co może

Kobiety(5km),

44.

Kowalczyk Michał

Jednorożec

Jednorożec robi co może

Mężczyźni(5km),

45.

Koźlik Anna

Jednorożec

Jednorożec robi co może

Kobiety(5km),

46.

Koźlik Zuzia

Jednorożec

Jednorożec robi co może

Dziewczęta(300m),

47.

Liszewska Anna

Rzekuń

biegam bo biegam susk stary

Kobiety(10km),

48.

Maciejewski Kacper

Ostrołęka

APN Ostrołęka

Chłopcy(2km),

49.

Maciejewski Paweł

Ostrołęka

Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Mężczyźni(10km),

50.

Mazurek Adrian

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni(10km),

51.

Mikołajewska Anna

Lipa

Jednorożec robi co może

Kobiety(5km),

52.

Modzelewski Krzysztof

Ostrołęka

Starglass Team Ostrołęka

Mężczyźni(10km),

53.

Modzelewski Wiesław

Ostrołęka

Starglass Team Ostrołęka

Mężczyźni(10km),

54.

Murach Angelika

Zabrodzie

UKS 7

Dziewczęta(2km),

55.

Murach Piotr

Zabrodzie

MURACH TEAM

Chłopcy(2km),

56.

Pietrzak Anna

Ulatowo Pogorzel

Jednorożec robi co może

Kobiety(5km),

57.

Pokora Hubert

Lelis

bd.

Chłopcy(300m),

58.

Polewaczyk Tomasz

Łyse

bd.

Mężczyźni(5km),

59.

Prosvyrov Anton

Warszawa

L17

Mężczyźni(5km),

60.

Przwwodowska Gabrysia

Lipa

Jednorożec robi co może

Dziewczęta(2km),

61.

Redziński Szymon

Ostrołęka

bd.

Chłopcy(300m),

62.

Romanik Adrianna

Ostrołęka

bd.

Dziewczęta(300m),

63.

Romanik Hanna

Ostrołęka

bd.

Dziewczęta(300m),

64.

Romanik Tomasz

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni(10km),

65.

Romejko Dariusz

Komorowo

Ostrów Biega

Mężczyźni(10km),

66.

Rutkowska Lena

Ostrołęka

bd.

Dziewczęta(300m),

67.

Rutkowski Tomasz

Ostrołęka

bd.

Mężczyźni(5km),

68.

Sadowski Robert

Dobrzankowo

Jednorożec robi co może

Mężczyźni(5km),

69.

Saluszewska Aneta

Jednorożec

Jednorożec robi co może

Kobiety(5km),

70.

Sierzputowski Artur

Ostrołęka

ASI

Mężczyźni(5km),

71.

Stachacz Mirosław

Ostrołęka

ZPHU DREWMAX

Mężczyźni(10km),

72.

Stachacz Mirosław

Ostrołęka

ZPHU DREWMAX

Mężczyźni(10km),

73.

Stefański Krzysztof

Przasnysz

bd.

Mężczyźni(10km),

74.

Stefański Tomasz

Przasnysz

bd.

Mężczyźni(10km),

75.

Tłomacki Filip

Ostrołęka

bd.

Chłopcy(300m),

76.

Urbaniak Anna

Jednorożec

Jednorożec robi co może

Mężczyźni(5km),

77.

Urbaniak Anna

Jednorożec

Jednorożec robi co może

Mężczyźni(5km),

78.

Urbaniak Anna

Jednorożec

Jednorożec robi co może

Kobiety(5km),

79.

Urbaniak Igor

Jednorożec

Jednorożec robi co może

Chłopcy(300m),

80.

Urbaniak Sylwester

Jednorożec

Jednorożec robi co może

Mężczyźni(5km),

81.

Wiktorska Mariola

Jednorożec

Jednorożec robi co może

Kobiety(5km),

82.

Wójtowicz Robert

Ostrołęka

Amator_Sportu

Mężczyźni(5km),

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?