1.
Bajorek Piotr
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(60-69lat)8km,
2.
Banasiak Mariusz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni OPEN(3km),
3.
Banaszek Julia
Żabiny
bd.
Dzieci(9-10lat)400m,
4.
Biegajski Fabian
Lubawa
LKS Lubawa
Dzieci(9-10lat)400m,
5.
Blank-Olszewska Irmina
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat)8km,
6.
Bogucki Bartosz
OLSZTYN
MICHELIN TEAM
Dzieci(7-8lat)400m,
7.
Bogucki Marcel
OLSZTYN
MICHELIN TEAM
Dzieci(7-8lat)400m,
8.
Budniak Kacper
Władysławowo
Runners Team
Dzieci(13-14lat)800m,
9.
Budniak Maja
Władysławowo
Runners Team
Dzieci(11-12lat)400m,
10.
Budniak Tomasz
Władysławowo
Runners Team
Mężczyźni OPEN(3km), Mężczyźni(40-49lat)8km,
11.
Budniak Zuzanna
Władysławowo
Runners Team
Dzieci(11-12lat)400m,
12.
Cesarczyk Anna
Napierki
Nidzica Biega
Kobiety OPEN(3km),
13.
Chełchowska Ewa
Olsztyn
BRBK - biegli w podatkach
Kobiety(30-39lat)8km,
14.
Ciszewska Magdalena
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Kobiety(30-39lat)8km,
15.
Cybulski JANUSZ
Iława
bd.
Mężczyźni(60-69lat)8km,
16.
Doliwka Paweł
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać/Biegam U Kolesi
Mężczyźni(40-49lat)8km,
17.
Dreszler Marcel
Lubawa
bd.
Dzieci(11-12lat)400m,
18.
Gacki Krzysztof
Pisz
Biegam bez klubu
Mężczyźni(60-69lat)8km,
19.
Golmanowski Krzysztof
Sugajenko
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(40-49lat)8km,
20.
Góralski Jakub
Gdynia
bd.
Dzieci(11-12lat)400m,
21.
Góralski Marcin
Gdynia
bd.
Mężczyźni OPEN(3km),
22.
Góralski Paweł
Gdynia
bd.
Dzieci(9-10lat)400m,
23.
Grabkowski Andrzej
Iława
1947-01-01
Mężczyźni(70+)8km,
24.
Heleniak Olga
Rybno
bd.
Dzieci(9-10lat)400m,
25.
Heleniak Witold
Rybno
bd.
Dzieci(11-12lat)400m,
26.
Jabłonowski Tomasz
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)8km,
27.
Januszewska Izabela
Montowo
Biegam U Kolesi
Kobiety(30-39lat)8km,
28.
Januszewska Magda
Olsztyn
bd.
Dzieci(7-8lat)400m,
29.
Januszewski Karol
Olsztyn
4 W-M BOT
Mężczyźni(30-39lat)8km,
30.
Januszewski Karol
Montowo
Biegam U Kolesi
Mężczyźni(30-39lat)8km,
31.
Jaworski Zdzisław
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni OPEN(3km),
32.
Józefowicz Robert
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni OPEN(3km),
33.
Kaczmarek Aleksandra
Brodnica
SP Szabda
Kobiety(20-29lat)8km,
34.
Kaczmarkowska Patrycja
Lidzbark
bd.
Kobiety OPEN(3km),
35.
Kaczmarkowski Filip
Lidzbark
bd.
Dzieci(9-10lat)400m,
36.
Kaczmarski Sławomir
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni OPEN(3km),
37.
Karpińska Monika
Pokrzydowo
SieBiega
Kobiety(40-49lat)8km,
38.
Karpiński Robert
Pokrzydowo
SieBiega
Mężczyźni(40-49lat)8km,
39.
Kasprowicz Sylwester
Rybno
Gmina Rybno
Mężczyźni OPEN(3km),
40.
Klein Marcin
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(30-39lat)8km,
41.
Kochańska Anna
Działdowo
bd.
Kobiety OPEN(3km),
42.
Kopczyński Piotr
Lipinki
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(20-29lat)8km,
43.
Kowalkowski Filip
Dzialdowo
bd.
Mężczyźni(20-29lat)8km,
44.
Kowalski Paweł
Brodnica
CBR biega
Mężczyźni(50-59lat)8km,
45.
Krotowski Błażej
Iława
bd.
Mężczyźni OPEN(3km),
46.
Kulczyk Alicja
Rybno
bd.
Dzieci(9-10lat)400m,
47.
Kulczyk Witold
Rybno
bd.
Dzieci(7-8lat)400m,
48.
Lewicka Katarzyna
Lubawa
bd.
Kobiety(30-39lat)8km,
49.
Malik Iwona
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Kobiety OPEN(3km),
50.
Marcinkowska Maria
Lubawa
bd.
Dzieci(9-10lat)400m,
51.
Mederski Leon
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(60-69lat)8km,
52.
Mokrzecki Cezary
Radomno
bd.
Dzieci(11-12lat)400m,
53.
Mokrzecki Piotr
Radomno
bd.
Dzieci(7-8lat)400m,
54.
Muszyńska Gabriela
Działdowo
bd.
Kobiety OPEN(3km),
55.
Muszyński Wiesław
Działdowo
bd.
Mężczyźni OPEN(3km),
56.
Nowak Grzegorz
Żuromin
Biegam bo Lubię
Mężczyźni(30-39lat)8km,
57.
Pedynkowski Radek
Grodziczno
Biegam U KOLESI
Mężczyźni OPEN(3km),
58.
Petrykowska Elżbieta
Nowa Wieś
Iława Biega
Kobiety(50-59lat)8km,
59.
Petrykowski Tomasz
Nowa Wieś
IŁAWA BIEGA
Mężczyźni(50-59lat)8km,
60.
Piotrowicz Antoni
Lubawa
bd.
Dzieci(11-12lat)400m,
61.
Piotrowicz Artur
Lubawa
bd.
Mężczyźni(30-39lat)8km,
62.
Preus Artur
Naguszewo
bd.
Dzieci(11-12lat)400m,
63.
Preus Kornelia
Naguszewo
bd.
Dzieci(9-10lat)400m,
64.
Prokop Jacek
Ostaszewo
Biegam U KOLESI
Mężczyźni OPEN(3km),
65.
pruchniewski marek
lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Mężczyźni(50-59lat)8km,
66.
Pydynkowski Filip
Działdowo
bd.
Dzieci(13-14lat)800m,
67.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(20-29lat)8km,
68.
Rozentalski Kamil
Żabiny
---
Dzieci(9-10lat)400m,
69.
Rozentalski Kamil
Rybno
---
Dzieci(9-10lat)400m,
70.
Ruciński Andrzej
Elgnowo
Vel Dąbrówno
Mężczyźni(50-59lat)8km,
71.
Sokołowski Antoni
Omule
LKS Lubawa
Dzieci(13-14lat)800m,
72.
Sokołowski Antoni
Omule
LKS Lubawa
Dzieci(11-12lat)400m,
73.
Stramski Józef
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)8km,
74.
Szczepański Wojciech
SARNOWO
bd.
Mężczyźni(50-59lat)8km,
75.
Szejko Wawrzyniec
Ciechanów
7 dziesiąt +
Mężczyźni(70+)8km,
76.
Szymański Jerzy
Kurzętnik
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(70+)8km,
77.
Truszczyński Patryk
Lubawa
bd.
Mężczyźni(40-49lat)8km,
78.
Truszczyński Szymon
Lubawa
bd.
Dzieci(11-12lat)400m,
79.
Wielgoszyński Radosław
Lubawa
PnD Running Team/ OSP Lubawa
Mężczyźni(30-39lat)8km,
80.
Wilamowski Daniel
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(30-39lat)8km,
81.
Wodzyński Bogusław
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(60-69lat)8km,
82.
Woźniewski Leszek
Tylice
bd.
Mężczyźni(40-49lat)8km,
83.
Wrońska Dorota
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Kobiety(40-49lat)8km,
84.
Wrotny Mariusz
Mlawa
MW Nosarzewski team
Mężczyźni(30-39lat)8km,
85.
Zajączkowski Artur
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni OPEN(3km),
86.
Zduniak-Pietrzak Joanna
Działdowo
5MBOT Ciechanów
Kobiety OPEN(3km),