1.
Borkowski Leszek
Grabianów
NoWi Siedlce - NW Wschód
Mężczyźni(46-59)Nordic Walking,
2.
Boryszkowska Iwona
Warszawa
12tri
Kobiety(46+)Bieg,
3.
Brewczyński Marcin
Łyse
NW CZŁAPSKI TEAM
Mężczyźni(16-45)Nordic Walking,
4.
Brogowicz Stępniewska Agnieszka
Grójec
bd.
Kobiety(46+)Bieg,
5.
Bujalska Renata
Jakubiki
bd.
Kobiety(46-59)Nordic Walking,
6.
Bujalski Konrad
Jakubiki
TACHIMETR WARSZAWA
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
7.
Bula Katarzyna
Małkinia Górna
bd.
Kobiety(16-45)Nordic Walking,
8.
Czaja Daniel
Warszawa
bd.
Mężczyźni(46+)Bieg,
9.
Dąbrowski Daniel
Warszawa
bd.
Mężczyźni(46+)Bieg,
10.
Danielski WALDEMAR
Sokołów Podlaski
K.S. Victoria Potęgowo
Mężczyźni(46-59)Nordic Walking,
11.
Dzięgielewski Rafał
Natalin
KB Wyszków
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
12.
Dzikowski Krzysztof
Ostrów Mazowiecka
bd.
Mężczyźni(46+)Bieg,
13.
Filipowicz Natalia
Warszawa
New Balance Run Club
Kobiety(30-45lat)Bieg,
14.
Frąckowiak Krzysztof
SIEDLCE
ŚWIADOMI SIEDLCE
Mężczyźni(46-59)Nordic Walking,
15.
Gawkowski Artur
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
16.
Gałązka Tomasz
Płatkownica
bd.
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
17.
Grotkowski Grzegorz
Jadów
Lecę Bo Chcę
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
18.
Haggis Iain
Warszawa
bd.
Mężczyźni(46+)Bieg,
19.
Hildebrand Marcin
Warszawa/Gruszczyno
Biegam Na Tarchominie
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
20.
Jarczyńska-Dominik Jola
Węgrów
Aktywni Węgrów
Kobiety(46+)Bieg,
21.
Jaros Arkadiusz
Brwinów
VEGE RUNNERS
Mężczyźni(46+)Bieg,
22.
Jastrzębski Jacek
Króle Duże
Roch Jasienica
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
23.
Kanciała Łukasz
Warszawa
Saint-Gobain Squad
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
24.
Karczmarczyk Adam
Sadowne
bd.
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
25.
Kaszyński Paweł
Warszawa
bd.
Mężczyźni(46+)Bieg,
26.
Kędziora Monika
Łochów
bd.
Kobiety(30-45lat)Bieg,
27.
Kochman Iwona
Warszawa
Vege Runners
Kobiety(46+)Bieg,
28.
Kowalik Paweł
Komarówka Podlaska
bd.
Mężczyźni(16-45)Nordic Walking,
29.
Kowalkowski Filip
Działdowo
bd.
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
30.
Krzyżanowska Zoja
Warszawa
Vege Runners
Kobiety(46+)Bieg,
31.
Książek Beata
Sadowne
bd.
Kobiety(16-45)Nordic Walking,
32.
Kulik Adam
Łuków
niezrzeszony
Kobiety Mężczyźni(60+)Nordic Walking,
33.
Kwiatkowski Damian
Chmielew
Lecę Bo Chcę
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
34.
Marczak Wiesław
Łochów
bd.
Mężczyźni(46+)Bieg,
35.
Matusik Katarzyna
Ostrówek
Włóczykije Ostrówek
Kobiety(16-45)Nordic Walking,
36.
Meder Ewa
Legionowo
bd.
Kobiety(46-59)Nordic Walking,
37.
Modzelewski Krzysztof
Ostrołęka
Starglass Team Ostrołęka
Mężczyźni(46+)Bieg,
38.
Modzelewski Wiesław
Ostrołęka
Starglass Team Ostrołęka
Mężczyźni(46+)Bieg,
39.
Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna
Węgrów
Devi Himal Team/ Aktywni Węgrów
Kobiety(46+)Bieg,
40.
Naczas Łukasz
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
41.
Nadwodna-Stachacz Agata
Ostrołęka
Starglass Team Ostrołęka
Kobiety(46+)Bieg,
42.
Niewiadomska Agnieszka
Warszawa
bd.
Kobiety(16-45)Nordic Walking,
43.
NIEWIADOMSKI ZDZISŁAW
Warszawa
bd.
Mężczyźni(46+)Bieg,
44.
Owczarek Aneta
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Kobiety(30-45lat)Bieg,
45.
Owczarek Cezary
Ostrów Mazowiecka
bd.
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
46.
Owsianko Justyna
Strachówka
Lecę Bo Chcę
Kobiety(30-45lat)Bieg,
47.
Pecura Paweł
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
48.
Piędziak Marek
Ostrów Mazowiecka
bd.
Mężczyźni(46+)Bieg,
49.
Puścion Anna
Rażny
bd.
Kobiety(16-45)Nordic Walking,
50.
Regulska Ewa
Warszawa
bd.
Kobiety(16-45)Nordic Walking,
51.
Rudo Jakub
Łochów
ŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA/PGB Sportowa Paczka
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
52.
Rutkowska Anna
Warszawa
Brak
Kobiety(16-45)Nordic Walking,
53.
Sędek Agata
Sadowne
NW CZŁAPSKI TEAM
Kobiety(16-45)Nordic Walking,
54.
Sitek Arkadiusz
Węgrów
Aktywni Węgrów
Mężczyźni(46+)Bieg,
55.
Skorupa Kamil
Kornelin
UKS FILIPIDES TERESIN
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
56.
Skory Mateusz
Warszawa
bd.
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
57.
Skłodowski Henryk
Dąbrowa
Roch Jasienica
Mężczyźni(46+)Bieg,
58.
Śledziewska Katarzyna
Stary Lubotyń
Ostrów Biega
Kobiety(30-45lat)Bieg,
59.
Sokołowska Urszula
Chmielewo
bd.
Kobiety(16-29lat)Bieg,
60.
Stachacz Mirosław
Ostrołęka
Starglass Team Ostrołęka
Mężczyźni(46+)Bieg,
61.
Stryjek Daniel
Ostrówek
bd.
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
62.
Styś Marek
Łochów
Lecę Bo Chcę
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
63.
Suchcicki Marek
Jasienica
ROCH Jasienica
Mężczyźni(46+)Bieg,
64.
Świętochowski Patryk
Mińsk Mazowiecki
Marathon & over
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
65.
Syrek Ewa
Ostrów Mazowiecka
bd.
Kobiety(46-59)Nordic Walking,
66.
Syrek Marta
Ostrów Mazowiecka
bd.
Kobiety(16-45)Nordic Walking,
67.
Szymański Krystian
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
68.
Słowińska Alicja
SIEDLCE
ŚWIADOMI SIEDLCE
Kobiety(46-59)Nordic Walking,
69.
Tomczak Ewa
Ciechanów
Koci Pazur
Kobiety(16-45)Nordic Walking,
70.
Tomczak Marcin Tomczak
Ciechanów
Koci Pazur
Mężczyźni(16-45)Nordic Walking,
71.
Tymińska Marta
Rażny
bd.
Kobiety(16-45)Nordic Walking,
72.
Waracki Kamil
Ostrów Mazowiecka
bd.
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
73.
Warminska Justyna
Łomianki
bd.
Kobiety(30-45lat)Bieg,
74.
Wasilewski Sławomir
Warszawa
PASJA Nordic Walking
Kobiety Mężczyźni(60+)Nordic Walking,
75.
Węgrzyn Paweł
Łochów
ŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
76.
Wichrowski Radek
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
77.
Wysocka Magdalena
Skórzec
NoWi Siedlce
Kobiety(46-59)Nordic Walking,
78.
Żach Marcin
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,
79.
Zacheja Adam
Małkinia Górna
Nordic Walking GOKiS Małkinia Górna
Mężczyźni(46-59)Nordic Walking,
80.
Zacheja Dorota
Małkinia Górna
Nordic Walking GOKiS Małkinia Górna
Kobiety(16-45)Nordic Walking,
81.
Zapałowska Jolanta
Siedlce
Slow Jogging Siedlce
Kobiety Mężczyźni(60+)Nordic Walking,
82.
Zawadzki Robert
Krupińskie
bd.
Mężczyźni(30-45lat)Bieg,