Logowanie Rejestracja

Wyścig O Puchar Wójta Gminy Brodnica. Szczuka 2.10.2021

Zawodnicy

1.

Bączkowski Maciej

Białe Błota

Polonia Bydgoszcz

Amator(40-49lat),

2.

Gajkowski Dawid

Bielawki

GK Gryf Tczew

Amator(16-29lat),

3.

PECIAKOWSKI ROBERT

BIELSK

PEK-MONT EKIPA MTB

Masters(40-59lat),

4.

Skubaja Tomasz

Bratian

niezrzeszony

Masters(40-59lat),

5.

Gurzyński Michał

Brzozówka

bd.

Amator(30-39lat),

6.

Brzeski Sebastian

Bydgoszcz

bd.

Amator(40-49lat),

7.

Dziurlikowski Tomasz

Bydgoszcz

bd.

Amator(16-29lat),

8.

Gąsiorowski Michał

Bydgoszcz

Polonia Bydgoszcz

Amator(40-49lat),

9.

Gąsiorowski ROBERT

Bydgoszcz

Bydgoska Grupa Kolarska

Amator(50+),

10.

Kandyba Tomasz

Bydgoszcz

bd.

Amator(40-49lat),

11.

Konopiński Tomasz

Bydgoszcz

Fordon Bikers

Amator(40-49lat),

12.

Kubowicz Piotr

Bydgoszcz

FORDON BIKERS

Amator(50+),

13.

Małas Marcin

Bydgoszcz

Oponeo.pl / AZS Politechnika Gdańska

Masters(18-39lat),

14.

Pawełczak Marcin

Bydgoszcz

bd.

Masters(40-59lat),

15.

Szczukowski Szymon

Bydgoszcz

bd.

Amator(30-39lat),

16.

Dybiński Radosław

Ciechanów

PRO4FUN

Amator(30-39lat),

17.

Girau Gabriel

Ciechanów

PRO4FUN

Masters(18-39lat),

18.

Wójcik Marek

Ciechanów

Pro4Fun

Masters(18-39lat),

19.

Nuszkiewicz Bartłomiej

Cierpice

Brak

Amator(40-49lat),

20.

Tengowski Mateusz

Dankowo

Lider Sztum

Amator(16-29lat),

21.

Kleist Dawid

Debrzno

Bosco Team

Amator(16-29lat),

22.

Mikołajczyk Agata

Gdańsk

Bogdziewicz Team

Kobiety(16-29lat),

23.

Szwarc Jakub

Gdańsk

bd.

Amator(30-39lat),

24.

GNIECH MONIKA

GDYNIA

Zdrowy Rower Team

Kobiety(40+),

25.

TŁUSZCZAK RAFAŁ

GDYNIA

HOTEL 4 BRZOZY

Masters(40-59lat),

26.

Koleśnik Paweł

Gizycko

15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

Amator(30-39lat),

27.

Ossowski Michał

Gniezno

OMED24.pl

Amator(30-39lat),

28.

Słomski Mirosław

Golub-Dobrzyń

GTR GOLUB-DOBRZYŃ

Amator(40-49lat),

29.

Tomaszewska Kinga

Gowino

Balance Trener Team

Kobiety(40+),

30.

Olszewski Karol

Jeżewo

LUKS Olimp Jeżewo

Amator(50+),

31.

Rybacki Zbigniew

Legionowo

bd.

Masters(60-69lat),

32.

Szymczak Miłosz

Lidzbark Warmiński

bd.

Amator(30-39lat),

33.

Dziwosz Paweł

Malbork

Grupa Kolarska Malbork

Amator(30-39lat),

34.

Jonatowski Zygmunt

MALBORK

GK malbork

Masters(70+),

35.

Markiewicz Jakub

Malbork

GK Malbork

Amator(30-39lat),

36.

Rząca Michał

Mełno

bd.

Masters(18-39lat), Kobiety(16-29lat),

37.

Meyza Michał

Niemcz

CSMART

Amator(30-39lat),

38.

Ait Si Bayh Abdallah

Olsztyn

Michelin Bloomnet Team

Masters(18-39lat),

39.

Mydło Kazimierz

Olsztyn

Michelin Team

Masters(60-69lat),

40.

Marcinkowska Justyna

Ostrołęka

KK24h

Kobiety(30-39lat),

41.

Kucharczyk Henryk

Pakość

bd.

Masters(70+),

42.

Krajnik Oskar

Pelplin

GK Gryf Tczew

Amator(16-29lat),

43.

NOWACZYŃSKI JAN

pelplin

bd.

Amator(40-49lat),

44.

Kasprowicz Daniel

Pigża

KOPERNIK TORUŃSKIE PIERNIKI TEAM

Masters(18-39lat),

45.

Marzec Grzegorz

Pruszcz Gdański

GK Gryf Tczew

Amator(30-39lat),

46.

Szulczyk Benedykt

Pszczolki

G.K. "Gryf" Tczew.

Masters(60-69lat),

47.

Bijak Cezary

Płock

Płocki Klub Kolarski

Masters(40-59lat),

48.

Brygier Jacek

Płock

Płocki Klub Kolarski

Amator(50+),

49.

Krajewski Marek

Płock

Płocki Klub Kolarski

Masters(60-69lat),

50.

Motylewska Marta

Płock

Płocki Klub Kolarski

Kobiety(30-39lat),

51.

Kaniecki Dawid

Radzyń Chełmiński

Ltm Masters Team Grudziądz

Amator(30-39lat),

52.

Dykalska Martyna

Rypin

Cyklisci Rypin

Kobiety(16-29lat),

53.

Podgórska Zuzanna

Rypin

Cykliści Rypin

Kobiety(16-29lat),

54.

Podgórski Adam

Rypin

bd.

Amator(40-49lat),

55.

Steckiewicz Edwin

Rypin

bd.

Amator(16-29lat),

56.

Świeczkowski Paweł

Rypin

bd.

Amator(30-39lat),

57.

Sekulski Paweł

Sierpc

Dynamo Sierpc

Amator(50+),

58.

Julkowski Piotr

Silno

Kopernik Toruńskie Pierniki Team

Masters(40-59lat),

59.

Zieliński Artur

Starogard

GK STG

Masters(18-39lat),

60.

Byczyński Janusz

Starogard Gdański

GK STG

Amator(50+),

61.

Jankowski Krzysztof

Szczecinek

GK GRYF TCZEW

Amator(30-39lat),

62.

Bielski Zbigniew

Tczew

GK Gryf Tczew

Masters(70+),

63.

Grabowski Edmund

Tczew

GK Gryf Tczew

Masters(70+),

64.

Kamiński Bartosz

Tczew

GK Gryf Tczew

Amator(30-39lat),

65.

Molfa Marek

Tczew

GK Gryf Tczew

Masters(60-69lat),

66.

Czyżniewski Włodzimierz

Toruń

bd.

Masters(60-69lat),

67.

Gruźlewska Magdalena

Toruń

bd.

Kobiety(16-29lat),

68.

Lewandowski Robert

Toruń

Kopernik Toruńskie Pierniki Team

Masters(40-59lat),

69.

Lipinski Jacek

Toruń

bd.

Masters(40-59lat),

70.

Maciejewski Marek

Toruń

Kopernik Toruńskie Pierniki Team

Masters(40-59lat),

71.

Maruszak Maciej

Toruń

bd.

Amator(40-49lat),

72.

Romanowski Sebastian

Toruń

Retro Stork Team

Masters(40-59lat),

73.

Skiba Sebastian

Toruń

bd.

Amator(16-29lat),

74.

Świtalski Dominik

Toruń

bd.

Masters(18-39lat),

75.

Wiśniewski Przemysław

Toruń

Kopernik Toruńskie Pierniki Team

Masters(18-39lat),

76.

Zielkowski Marcin

Wiśniewo

bd.

Amator(16-29lat),

77.

Bodenszac Kacper

Żuromin

Cykliści Rypin

Amator(16-29lat),

78.

Mazur Piotr

Łobez

AgriDreamTeam

Amator(40-49lat),

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?