1.
aniszewski kacper
lidzbark
bd.
Junior(14-18lat)DŁUGI,
2.
Babski Damian
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,
3.
Bernat Marek
Olsztyn
bd.
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
4.
Bień Kamil
Sztum
bd.
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
5.
Bińczak Arkadiusz
Kwidzyn
CYKLO KWIDZYN
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
6.
Bodenszac Kacper
Żuromin
Cykliści Rypin
Junior(14-18lat)DŁUGI,
7.
Dykalska Martyna
Rypin
Cyklisci Rypin
Juniorka(14-18lat)ŚREDNI,
8.
Florczak Maciej
Rudzienice
POL-MAK IŁAWA SPORT TEAM
Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,
9.
Fryza Roman
Lidzbark
Lidzbark jeździ
Mężczyźni(60+)ŚREDNI,
10.
Furmanek Sławomir
Tczew
Start Kartuzy
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
11.
Galkowski Adam
Ostroda
bd.
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
12.
Gołkowski Miłosz
Brodnica
bd.
Junior(14-18lat)DŁUGI,
13.
Grotkowski Radoslaw
Pasym
bd.
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
14.
Głowiak Krzysztof
Lubawa
bd.
Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,
15.
Hoffmann Jerzy
Brodnica
bd.
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
16.
Jakubowski Dominik
Brodnica
MoreCycling Koło-Koła Kolarski eu
Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,
17.
Jaromin Tomasz
OLSZTYN
bd.
Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,
18.
Jaromin Łukasz
Olsztyn
bd.
Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,
19.
Kalisz Arkadiusz
Lidzbark
Lidzbark Jeździ
Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,
20.
Kamiński Rafał
Ciechanów
DAMOVO BIKE TEAM
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
21.
Kazimierczak Piotr
Pawłowice
bd.
Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,
22.
Kisicki Tomasz
Radomno
Radomno Biega
Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,
23.
Korczak Krzysztof
Golub-Dobrzyń
ZawszeDoCelu
Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,
24.
Kordas Jędrzej
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,
25.
Kowalczyk Wojciech
Susz
SISU-OWB ROWERTOUR.COM
Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,
26.
Kowalski Maciej
Barczewo
bd.
Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,
27.
Kujawski Wojciech
Bielsk
bd.
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
28.
Lewandowski Jacek
Podgórz
KKS MASTERS BRODNICA
Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,
29.
Macikowski Marcin
Brodnica
bd.
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
30.
Maluchnik Jarosław
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
31.
Mowiński Adam
Nowe Miasto lubawskie
Nml
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
32.
Okoński Marcin
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,
33.
Olender Tomasz
Lubawa
MoreCycling Koło-Koła Kolarski eu
Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,
34.
Pedynkowski Radek
Grodziczno
bd.
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
35.
Pietrzak Jacek
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
36.
Pniewski Oliwier
Lidzbark
bd.
Junior(14-18lat)DŁUGI,
37.
Podgórski Bartłomiej
Iława
POL-MAK IŁAWA SPORT TEAM
Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,
38.
polonis wiktor
biała
VICTOR MTB RACING
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
39.
Ponczkowski Piotr
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,
40.
Rostkowski Marcin
Działdowo
Agronaft
Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,
41.
Rozwadowski Aleksander
Klonowo
bd.
Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,
42.
Rozwadowski Oskar
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,
43.
Rubalewski Łukasz
Lubawa
ProAlko‰Cycling
Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,
44.
Rudziński Paweł
Mława
Twister Team
Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,
45.
RZESZUTKO IZABELA
LIDZBARK
bd.
Kobiety(40+)ŚREDNI,
46.
Sobierajski Piotr
Bartoszyce
wtw-poland.com
Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,
47.
Sobociński Filip
Lidzbark
MTB MOSiR Lidzbark
Junior(14-18lat)ŚREDNI,
48.
Szudrowicz Sylwia Magdalena
LIdzbark Welski
bd.
Kobiety(19-39lat)ŚREDNI,
49.
Tomaszkiewicz MARIUSZ
Olsztyn
bd.
Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,
50.
Wiśniewski Norbert
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
51.
Witka Hubert
Szczytno
bd.
Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,
52.
Wojsyk Sebastian
Niestoja
bd.
Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,
53.
Wrzosek Katarzyna
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Kobiety(40+)ŚREDNI,
54.
Wrzosek Krzysztof
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,
55.
Wyżlic Michał
Lubawa
Eu More Cycling Koło-Koła
Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,
56.
Zalewski Dariusz
Iława
POL-MAK IŁAWA SPORT TEAM
Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,
57.
Żebrowski Jędrzej
Ostróda
Hotel Kraciski MTB Olsztyn Team
Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,
58.
Zielkowski Marcin
Wiśniewo
bd.
Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,
59.
Zurel Michał
Rypin
Kolarski eu
Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,