Logowanie Rejestracja

VIII Bieg i IV Marsz Ku Czci Błogosławionego dr Edwarda Grzymały.

Zawodnicy

1.

BEDNARZAK TADEUSZ

SIEDLCE

Yulo Run Team Siedlce

Mężczyźni(50+)Bieg,

2.

Blachowicz Jędrzej

Komorowo

bd.

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

3.

Blachowicz Jędrzej

Komorowo

bd.

Mężczyźni(16-29lat)Bieg,

4.

Borkowski Leszek

Grabianów

NoWi Siedlce - NW Wschód

Mężczyźni(46+)Nordic,

5.

Borkowski Leszek

Grabianów

NoWi Siedlce - NW Wschód

Mężczyźni(46+)Nordic,

6.

Brogowicz Stępniewska Agnieszka

Grójec

bd.

Kobiety(30-49lat)Bieg,

7.

Budniak Aleksandra

Władysławowo

bd.

Kobiety(16-45lat)Nordic,

8.

Budniak Tomasz

Władysłwaowo

KB TKKF Promyk Ciechanów

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

9.

Dolińska Agnieszka

Warszawa

Warsaw Runners Club

Kobiety(30-49lat)Bieg,

10.

Dolińska Agnieszka

Warszawa

Warsaw Runners Club

Kobiety(30-49lat)Bieg,

11.

Fidura Jacek

Małkinia Górna

bd.

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

12.

From Konrad

Warszawa

Warsaw Run Club

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

13.

Gadomska Małgorzata

Warszawa

NW CZŁAPSKI TEAM

Kobiety(46+)Nordic,

14.

Gadomski Krzysztof

Warszawa

NW CZŁAPSKI TEAM

Mężczyźni(46+)Nordic,

15.

Gajewski Marek

Warszawa

adidas Runners Warsaw

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

16.

Gałązka Tomasz

Płatkownica

bd.

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

17.

Ilczuk Urszula

Ostrów Mazowiecka

bd.

Kobiety(46+)Nordic,

18.

Jastrzębski Jacek

Króle Duże

Roch Jasienica

Mężczyźni(16-29lat)Bieg,

19.

Jednachowski Marcin

Puck

Darzlubskie Dziki

Mężczyźni(16-29lat)Bieg,

20.

juniewicz daniel

ostrów mazowiecka

bd.

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

21.

KASZUBA ANNA

SOKÓŁKA

bd.

Kobiety(16-45lat)Nordic,

22.

Kędziora Monika

Łochów

Łochowska Grupa Biegowa

Kobiety(30-49lat)Bieg,

23.

kempisty Mieczysław

ugniewo

bd.

Mężczyźni(50+)Bieg,

24.

Kempisty Teresa

Ugniewo

bd.

Kobiety(30-49lat)Bieg,

25.

Kleczkowski Leszek

Ostrołęka

STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA

Mężczyźni(50+)Bieg,

26.

Korzeb Anna

Małkinia Górna

MKB Team

Kobiety(46+)Nordic,

27.

Kossakowska Dorota

Węgrów

bd.

Kobiety(50+)Bieg,

28.

Kowalik Paweł

Komarówka Podlaska

bd.

Mężczyźni(16-45lat)Nordic,

29.

Krysiak Jan

Ostrów Mazowiecka

Ostrów Biega

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

30.

Kuć Paweł

Węgrów

szkolni biegacze

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

31.

Madyjak Anna

Żeleźniki

bd.

Kobiety(16-45lat)Nordic,

32.

Majewska Sylwia

Ząbki

Leśne Kijkowanie Ząbki

Kobiety(16-45lat)Nordic,

33.

Mąka Sławomir

Ostrołęka

STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA

Mężczyźni(50+)Bieg,

34.

Malenka Patrycja

Łochów

Łochowska grupa biegowa

Kobiety(30-49lat)Bieg,

35.

Malik Magdalena

Ostrów Mazowiecka

bd.

Kobiety(16-29lat)Bieg,

36.

Matusik Katarzyna

Ostrówek

Włóczykije Ostrówek

Kobiety(16-45lat)Nordic,

37.

Modzelewski Krzysztof

Ostrołęka

Starglass Team Ostrołęka

Mężczyźni(50+)Bieg,

38.

Modzelewski Wiesław

Ostrołęka

Starglass Team Ostrołęka

Mężczyźni(50+)Bieg,

39.

Nadwodna-Piersa Dorota

Ostrołeka

STARGLAS TEAM OSTROŁĘKA

Kobiety(50+)Bieg,

40.

Niewiarowska ANNA

Ciechanowiec

CIECHANOWIEC BIega

Kobiety(30-49lat)Bieg,

41.

Nowak Olga

Podborze

bd.

Kobiety(30-49lat)Bieg,

42.

Nowak Paweł

Kalinowo

Roch Jasienica

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

43.

Owczarek Aneta

Ostrów Mazowiecka

bd.

Kobiety(30-49lat)Bieg,

44.

Owczarek Cezary

Ostrów Mazowiecka

bd.

Mężczyźni(30-49lat)Bieg, Mężczyźni(16-45lat)Nordic,

45.

Pietras Jolanta

Pruszków

bd.

Kobiety(30-49lat)Bieg,

46.

Pomaski Paweł

Warszawa

Warsaw Run Club

Mężczyźni(50+)Bieg,

47.

Poźniak Oliwia

Ostrów Mazowiecka

bd.

Kobiety(16-29lat)Bieg,

48.

Pydynkowski Łukasz

Działdowo

KS Kowalkowski Fight Club Działdowo

Mężczyźni(16-29lat)Bieg,

49.

Radomski Marcin

Płock

NW Człapski Team

Mężczyźni(16-45lat)Nordic,

50.

Romejko Dariusz

Komorowo

Ostrów Biega

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

51.

Rostek Olga

Węgrów

Aktywni Węgrów

Kobiety(16-45lat)Nordic,

52.

Rudo Jakub

Łochów

Łochowska Grupa Biegowa/PGB Sportowa Paczka

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

53.

Safandowska Małgorzata

Kowal

WKB MARATOŃCZYK/Parakulos Kowal

Kobiety(16-45lat)Nordic,

54.

Sapryk Beata

Węgrów

Aktywni Węgrów

Kobiety(16-45lat)Nordic,

55.

Sapryk Piotr

Węgrów

Aktywni Węgrów

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

56.

Sitek Arkadiusz

Węgrów

Aktywni Węgrów

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

57.

Skolimowska Ewa

Węgrów

Aktywni Węgrów

Kobiety(16-45lat)Nordic,

58.

Skory Wojciech

Warszawa

Królewski Klub Biegowy Warszawa

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

59.

Skory Wojciech

Warszawa

Królewski Klub Biegowy Warszawa

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

60.

Skłodowski Henryk

Andrzejewo

Roch Jasienica

Mężczyźni(50+)Bieg,

61.

Snopkiewicz Łukasz

Łochów

Łochowska Grupa Biegowa

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

62.

Stachacz Mirosław

Ostrołęka

Starglass Team Ostrołęka

Mężczyźni(50+)Bieg,

63.

Suchcicki Marek

Jasienica

Roch Jasienica

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

64.

Syrek Ewa

OSTRÓW MAZOWIECKA

bd.

Kobiety(46+)Nordic,

65.

Szczepanik Paweł

Węgrów

szkolni biegacze

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

66.

Szczerbicki Rafał

Warszawa

Warsaw Run Club

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

67.

Szczerbicki Rafał

Warszawa

Warsaw Run Club

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

68.

Szymanik Anna

Brańszczyk

bd.

Kobiety(16-29lat)Bieg,

69.

Szymanik Lidia

Brańszczyk

bd.

Kobiety(30-49lat)Bieg,

70.

Warda Ryszard

Sadowne

WICHER

Mężczyźni(50+)Bieg,

71.

Wójcik Iwona

Węgrów

bd.

Kobiety(16-45lat)Nordic,

72.

Woźnicki Paweł

Węgrów

Aktywni Węgrów

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

73.

Wysocka Magda

Nowe Lipki

bd.

Kobiety(16-29lat)Bieg,

74.

Żach Andrzej

Małkinia Górna

GOKiS Małkinia

Mężczyźni(46+)Nordic,

75.

Żach Marcin

Ostrów Mazowiecka

Ostrów Biega

Mężczyźni(30-49lat)Bieg,

76.

Zapałowska Jolanta

Siedlce

Slow Jogging Siedlce

Kobiety(46+)Nordic,

77.

Zbieć Bożena

Siedlce

DARFIK Team

Kobiety(46+)Nordic,

78.

Zbieć Janusz

Siedlce

DARFIK Team

Mężczyźni(46+)Nordic,

79.

Zęgota Justyna

Ostrów Mazowiecka

bd.

Kobiety(30-49lat)Bieg,

80.

Łukasiak Arkadiusz

Mińsk Mazowiecki

Mińska Grupa Rowerowa

Mężczyźni(50+)Bieg,

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?