Logowanie Rejestracja

VII Urodzinowa Działdowska Dycha.

Zawodnicy

1.

Szmejter Paweł

Adamowo

bd.

Mężczyźni(16-29)Bieg,

2.

Górski Krystian

Agnieszkowo

bd.

Mężczyźni(16-29)Bieg,

3.

Wilmowicz Michał

Bartąg

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

4.

Brodziński Mariusz

Bartniczka

CBR BIEGA

Mężczyźni(40-49)Bieg,

5.

Michalski Wojciech

Bartniczka

bd.

Nordic Walking Mężczyźni,

6.

Michalska Beata

Bartniczka 3

bd.

Nordic Walking Kobiety,

7.

Bajorek Piotr

Brodnica

Niezrzeszony

Mężczyźni(60-69)Bieg,

8.

Lewandowska Karolina

Brodnica

Klinika Urody Lewandowski

Kobiety(30-39)Bieg,

9.

Paszkowski Janusz

Brodnica

bd.

Mężczyźni(60-69)Bieg,

10.

Zowczak Ewa

Brodnica

bd.

Kobiety(40-49)Bieg,

11.

Szarmacher Paulina

Burkat

bd.

Kobiety(30-39)Bieg,

12.

Stańczak Mariusz

Chojnowo

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

13.

Lewandowski Zenon

Ciechanów

bd.

Mężczyźni(70+)Bieg,

14.

Serbista Monika

Ciechanów

DDD CIECHANÓW

Kobiety(40-49)Bieg,

15.

Szejko Wawrzyniec

Ciechanów

bd.

Mężczyźni(70+)Bieg,

16.

Bestvater Marcel

Dąbrówno

OSP Dąbrówno

Mężczyźni(30-39)Bieg,

17.

Nojman Rafał

Dobre Miasto

Są Wolniejsi

Mężczyźni(30-39)Bieg,

18.

Ławrynowicz Patrycja

Dywity

bd.

Kobiety(16-29)Bieg,

19.

Behal Magdalena

Dzialdowo

Rozbiegane Działdowo

Nordic Walking Kobiety,

20.

Balicki Damian

Działdowo

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

21.

banasiak mariusz

działdowo

rozbiegane działdowo

Mężczyźni(50-59)Bieg,

22.

Bialuk-Pietrzak Katarzyna

Działdowo

bd.

Kobiety(40-49)Bieg,

23.

Chojnacki Leon

Działdowo

bd.

Mężczyźni(70+)Bieg,

24.

Cieśniewski Jaroslaw

Działdowo

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

25.

Cytllał Krzysztof

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

26.

Falba Wioletta

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(50+)Bieg,

27.

Gajewski Przemysław

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(30-39)Bieg,

28.

Grochowski Dariusz

Działdowo

British House

Mężczyźni(50-59)Bieg,

29.

Jaworski Zdzisław

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Nordic Walking Mężczyźni,

30.

Kaczmarski Sławomir

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(50-59)Bieg,

31.

Kasprowicz Marcin

Działdowo

Rozbiegane Działdowo/UKS MOSiR Działdowo

Mężczyźni(40-49)Bieg,

32.

Kinast Krzysztof

Działdowo

ELTRIM KRUSZYWA

Mężczyźni(30-39)Bieg,

33.

Kochańska Ania

Działdowo

bd.

Kobiety(30-39)Bieg,

34.

Kociela Andrzej

DZIAŁDOWO

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

35.

Konarzewska Martyna

Działdowo

UKS MOSiR Działdowo

Kobiety(30-39)Bieg,

36.

Konopka Marcin

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(40-49)Bieg,

37.

Krupa Michał

Działdowo

bd.

Mężczyźni(16-29)Bieg,

38.

Kwiatkowski Radosław

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(40-49)Bieg,

39.

Leśny Kacper

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

40.

Lewandowski Michał

Działdowo

bd.

Mężczyźni(16-29)Bieg,

41.

Maga-Wojsyk Kamila

Działdowo

bd.

Kobiety(30-39)Bieg,

42.

Markiewicz Anna

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(40-49)Bieg,

43.

Mederski Leon

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(60-69)Bieg,

44.

Morawski Marcin

Działdowo

Brak

Mężczyźni(30-39)Bieg,

45.

Nąć Marzanna

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(40-49)Bieg,

46.

Nąć Tomasz

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(40-49)Bieg,

47.

Olszewski Łukasz

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(40-49)Bieg,

48.

Pawlak Jacek

Działdowo

Ślęzak Team

Mężczyźni(50-59)Bieg,

49.

Pawlak Mariusz

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

50.

Pawlak Paweł

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

51.

Pawlak Zbigniew

Działdowo

brak

Mężczyźni(40-49)Bieg,

52.

Pietrzak Mariusz

Działdowo

5MBOT Ciechanów

Mężczyźni(40-49)Bieg,

53.

Pydynkowski Łukasz

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(16-29)Bieg,

54.

Rębowska Wioletta

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(40-49)Bieg,

55.

Rębowski Andrzej

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(40-49)Bieg,

56.

Sendzicki Aleksander

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(16-29)Bieg,

57.

Skuza-Sendzicka Magdalena

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(40-49)Bieg,

58.

Stramski Józef

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

59.

Szarmacher Sebastian

Działdowo

Schulo Team

Mężczyźni(30-39)Bieg,

60.

Wiśniewska Natalia

Działdowo

bd.

Kobiety(16-29)Bieg,

61.

Wiśniewski Łukasz

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

62.

Wodzyński Bogusław

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(60-69)Bieg,

63.

Wółkowski Paweł

Działdowo

UM Działdowo

Mężczyźni(40-49)Bieg,

64.

Ząbkiewicz Karol

Działdowo

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

65.

Ząbkiewicz Krzysztof

Działdowo

bd.

Mężczyźni(16-29)Bieg,

66.

Zduniak-Pietrzak Joanna

Działdowo

5MBOT Ciechanów

Kobiety(30-39)Bieg,

67.

Żmijewska Angelika

Działdowo

bd.

Kobiety(16-29)Bieg,

68.

Żurawski Sławomir Żurawski

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(50-59)Bieg,

69.

Blank-Olszewska Irmina

Działowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(30-39)Bieg,

70.

Rychter Wiesław

Elbląg

Buchalter

Mężczyźni(60-69)Bieg,

71.

Ślęzak Adam

Elbląg

OSP POGRODZIE

Mężczyźni(30-39)Bieg,

72.

Szarmacher Tymon

Filice

bd.

Mężczyźni(16-29)Bieg,

73.

Kiełbasa Dariusz

Gąbin

TKKF PŁOCK

Mężczyźni(50-59)Bieg,

74.

Góralski Marcin

Gdynia

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

75.

Ruciński Marek

Gdynia

VEL-DĄBRÓWNO

Mężczyźni(50-59)Bieg,

76.

Wierzbowski Krzysztof

Grodziczno

Biegam U Kolesi

Mężczyźni(40-49)Bieg,

77.

Górny Karol

Grudziądz

Rogiewicz Running Team

Mężczyźni(40-49)Bieg,

78.

Szot Maria

Halinow

Jasielskie pioruny

Kobiety(50+)Bieg,

79.

Pielenc Agnieszka

Hartowiec

Biegam u KOLESI

Kobiety(30-39)Bieg,

80.

Grabkowski Andrzej

Iława

1947-01-01

Mężczyźni(70+)Bieg,

81.

Wojciechowska Michalina

Iłowo Osads

bd.

Kobiety(40-49)Bieg,

82.

Guzowski Miłosz

Iłowo-Osada

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

83.

Osiecki Grzegorz

Kisielice

bd.

Mężczyźni(70+)Bieg,

84.

Osowski Adam

Kisiny

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

85.

Żuchowska Paulina

Krotoszyny

AZS UMK Toruń

Kobiety(16-29)Bieg,

86.

Kwiatkowska Katarzyna

Legionowo

bd.

Kobiety(30-39)Bieg,

87.

Wypych Bartosz

Leipzig

Leipzig

Mężczyźni(40-49)Bieg,

88.

Anger Donata

Lidzbark

bd.

Kobiety(16-29)Bieg,

89.

Dembowski Mariusz

Lidzbark

H+H Polska

Mężczyźni(30-39)Bieg,

90.

Kopczyński Piotr

Lipinki

Start Team Wąbrzeźno

Mężczyźni(16-29)Bieg,

91.

Aranowski Patryk

Lubawa

Lubawa Kocha Biegać

Mężczyźni(40-49)Bieg,

92.

Cichy Sebastian

Lubawa

bd.

Mężczyźni(16-29)Bieg,

93.

Ciszewska Magdalena

Lubawa

Lubawa Kocha Biegać

Kobiety(30-39)Bieg,

94.

Gucejt Karol

Lubawa

bd.

Mężczyźni(16-29)Bieg,

95.

Kozłowski Wiesław

Lubawa

bd.

Kobiety(16-29)Bieg, Mężczyźni(40-49)Bieg,

96.

Lipek Rafał

Lubawa

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

97.

Wrońska Dorota

Lubawa

Lubawa Kocha Biegać

Kobiety(40-49)Bieg,

98.

Szypulińska Joanna

Luboń

Luboński Klub Biegacza

Kobiety(30-39)Bieg,

99.

Szarmacher Artur

Malinowo

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

100.

Walszczak Tomasz

Maróz

bd.

Mężczyźni(60-69)Bieg,

101.

Kamińska Teresa

Miesiączkowo

KB Lech Rypin

Kobiety(40-49)Bieg,

102.

Wieczorek Dariusz

Morąg

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

103.

Kowalski Mariusz

Mława

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

104.

KUBIT TADEUSZ

MŁAWA

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

105.

Kuchciński Sławomir

Mława

LOTOS Running Team

Mężczyźni(40-49)Bieg,

106.

Przeradzki Seweryn

Mława

KB TKKF PROMYK CIECHANÓW

Mężczyźni(40-49)Bieg,

107.

Rychlewski Karol

Mława

bd.

Mężczyźni(16-29)Bieg,

108.

Kucki Kamil

Narzym

AsfaltLOVE Dziki

Mężczyźni(30-39)Bieg,

109.

Michalak Krzysztof

Nastajki

Ostróda Runners

Mężczyźni(40-49)Bieg,

110.

Jabłoński Paweł

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(40-49)Bieg,

111.

Prusik Arkadiusz

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(40-49)Bieg,

112.

Sowiński Bogdan

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(60-69)Bieg,

113.

Szczapa Agnieszka

Nidzica

Nidzica Biega

Kobiety(40-49)Bieg,

114.

Żbikowska Bożena

Nidzica

KS SCHULO TEAM

Nordic Walking Kobiety,

115.

Skorupa Kamil

Nowa Sucha

UKS Filipides Teresin

Mężczyźni(16-29)Bieg,

116.

Mejka Mirosław

Nowe Miasto Lubawskie

bd.

Mężczyźni(50-59)Bieg,

117.

Kaczmarkowska Patrycja

Nowy Dwór

bd.

Kobiety(30-39)Bieg,

118.

Januszewski Karol

Olsztyn

4 WMBOT

Kobiety(30-39)Bieg,

119.

Krupiński Bogumił

Olsztyn

CWCR

Mężczyźni(40-49)Bieg,

120.

Lipski Michał

Olsztyn

Kuropatwa Team

Mężczyźni(30-39)Bieg,

121.

Wiśniewski Mirosław

Olsztynek

BIEGAM SAM TU I TAM

Mężczyźni(60-69)Bieg,

122.

Danelska Monika

Ostróda

Ostróda Runners

Kobiety(30-39)Bieg,

123.

Felka Szymon

Ostróda

Ostróda Runners

Mężczyźni(30-39)Bieg,

124.

Filipczyk Joanna

Ostróda

Ostróda runners

Kobiety(50+)Bieg,

125.

Hoch Monika

Ostróda

Ostróda runners

Nordic Walking Kobiety,

126.

Olszewski Wojtek

Ostróda

Są wolniejsi

Mężczyźni(40-49)Bieg,

127.

Przyborowski Grzegorz

Ostroda

Mam Wybiegane

Mężczyźni(30-39)Bieg,

128.

Schmidt Robert

Ostróda

OSTRÓDA RUNNERS

Mężczyźni(50-59)Bieg,

129.

Tadejewski Paweł

Ostróda

Ostróda Runners

Mężczyźni(40-49)Bieg,

130.

Bieniek Patryk

Poznań

IM INSPIRATION

Mężczyźni(40-49)Bieg,

131.

Lisiak Patryk

Poznań

PZU Sport Team

Mężczyźni(40-49)Bieg,

132.

Tarasiuk Paweł

Poznań

Centralny Wojskowy Zespól Sportowy

Mężczyźni(30-39)Bieg,

133.

Degner Damian

PŁOCK

bd.

Nordic Walking Mężczyźni,

134.

Radomski Marcin

Płock

NW Człapski Team

Nordic Walking Mężczyźni,

135.

Opałka Jan

Płońsk

KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO

Mężczyźni(70+)Bieg,

136.

Marcinkowski Karol

Rybno

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

137.

Pawelec Kamil

SOCHACZEW

PZU Sport Team

Mężczyźni(30-39)Bieg,

138.

Pierewoj Jakub

Stawiguda

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

139.

Sulkowski Jacek

Traczyska

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

140.

Pranaitis Sigitas

Vilnius

Na, pagauk!

Nordic Walking Mężczyźni,

141.

Boniecki Maciej

Warszawa

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

142.

Kwiatkowska Małgorzata

Warszawa

Urodziny Gosi

Kobiety(40-49)Bieg,

143.

Kwiatkowski Zbigniew

Warszawa

Urodziny Gosi

Mężczyźni(40-49)Bieg,

144.

Maj Magdalena

Warszawa

bd.

Kobiety(30-39)Bieg,

145.

NOWAKOWSKI CZESŁAW

Warszawa

Ducla Academy Warszawa

Mężczyźni(70+)Bieg,

146.

Toroszewska Aneta

Warszawa

bd.

Kobiety(30-39)Bieg,

147.

Wójcik Robert

Warszawa

Robert Wójcik

Mężczyźni(40-49)Bieg,

148.

Barzowska Dorota

Wejherowo

bd.

Kobiety(40-49)Bieg,

149.

Budniak Aleksandra

Władysławowo

Runners Team

Nordic Walking Kobiety,

150.

Budniak Tomasz

Władysławowo

Runners Team

Mężczyźni(40-49)Bieg,

151.

Brzozowski Szymon

Włocławek

GKS Fabianki

Mężczyźni(40-49)Bieg,

152.

Rygielski Arkadiusz

Ząbrowo

IŁAWA biega

Mężczyźni(30-39)Bieg,

153.

Bartkowski Jan

Zagrzewo

Nidzica biega

Nordic Walking Mężczyźni,

154.

Soszyński Jacek

Zbiczno

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

155.

Zwoliński Marcin

Zielona

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

156.

Gałka Jarosław

Żuromin

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

157.

Nowak Grzegorz

Żuromin

Biegam bo Lubię

Mężczyźni(30-39)Bieg,

158.

Szulborski Grzegorz

Żuromin

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

159.

Gaweł Dorota

Łomianki

bd.

Kobiety(40-49)Bieg,

160.

Gaweł Piotr

Łomianki

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

161.

Brewczyński Marcin

Łyse

#MorsyŁyse

Nordic Walking Mężczyźni,

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?