1.
Brewczyński Marcin
Łyse
#MorsyŁyse
Nordic Walking Mężczyźni,
2.
Gaweł Dorota
Łomianki
bd.
Kobiety(40-49)Bieg,
3.
Gaweł Piotr
Łomianki
bd.
Mężczyźni(40-49)Bieg,
4.
Gałka Jarosław
Żuromin
bd.
Mężczyźni(40-49)Bieg,
5.
Nowak Grzegorz
Żuromin
Biegam bo Lubię
Mężczyźni(30-39)Bieg,
6.
Szulborski Grzegorz
Żuromin
bd.
Mężczyźni(40-49)Bieg,
7.
Zwoliński Marcin
Zielona
bd.
Mężczyźni(40-49)Bieg,
8.
Soszyński Jacek
Zbiczno
bd.
Mężczyźni(30-39)Bieg,
9.
Bartkowski Jan
Zagrzewo
Nidzica biega
Nordic Walking Mężczyźni,
10.
Rygielski Arkadiusz
Ząbrowo
IŁAWA biega
Mężczyźni(30-39)Bieg,
11.
Brzozowski Szymon
Włocławek
GKS Fabianki
Mężczyźni(40-49)Bieg,
12.
Budniak Aleksandra
Władysławowo
Runners Team
Nordic Walking Kobiety,
13.
Budniak Tomasz
Władysławowo
Runners Team
Mężczyźni(40-49)Bieg,
14.
Barzowska Dorota
Wejherowo
bd.
Kobiety(40-49)Bieg,
15.
Boniecki Maciej
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-39)Bieg,
16.
Kwiatkowska Małgorzata
Warszawa
Urodziny Gosi
Kobiety(40-49)Bieg,
17.
Kwiatkowski Zbigniew
Warszawa
Urodziny Gosi
Mężczyźni(40-49)Bieg,
18.
Maj Magdalena
Warszawa
bd.
Kobiety(30-39)Bieg,
19.
NOWAKOWSKI CZESŁAW
Warszawa
Ducla Academy Warszawa
Mężczyźni(70+)Bieg,
20.
Toroszewska Aneta
Warszawa
bd.
Kobiety(30-39)Bieg,
21.
Wójcik Robert
Warszawa
Robert Wójcik
Mężczyźni(40-49)Bieg,
22.
Pranaitis Sigitas
Vilnius
Na, pagauk!
Nordic Walking Mężczyźni,
23.
Sulkowski Jacek
Traczyska
bd.
Mężczyźni(30-39)Bieg,
24.
Pierewoj Jakub
Stawiguda
bd.
Mężczyźni(30-39)Bieg,
25.
Pawelec Kamil
SOCHACZEW
PZU Sport Team
Mężczyźni(30-39)Bieg,
26.
Marcinkowski Karol
Rybno
bd.
Mężczyźni(30-39)Bieg,
27.
Opałka Jan
Płońsk
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
Mężczyźni(70+)Bieg,
28.
Degner Damian
PŁOCK
bd.
Nordic Walking Mężczyźni,
29.
Radomski Marcin
Płock
NW Człapski Team
Nordic Walking Mężczyźni,
30.
Bieniek Patryk
Poznań
IM INSPIRATION
Mężczyźni(40-49)Bieg,
31.
Lisiak Patryk
Poznań
PZU Sport Team
Mężczyźni(40-49)Bieg,
32.
Tarasiuk Paweł
Poznań
Centralny Wojskowy Zespól Sportowy
Mężczyźni(30-39)Bieg,
33.
Danelska Monika
Ostróda
Ostróda Runners
Kobiety(30-39)Bieg,
34.
Felka Szymon
Ostróda
Ostróda Runners
Mężczyźni(30-39)Bieg,
35.
Filipczyk Joanna
Ostróda
Ostróda runners
Kobiety(50+)Bieg,
36.
Hoch Monika
Ostróda
Ostróda runners
Nordic Walking Kobiety,
37.
Olszewski Wojtek
Ostróda
Są wolniejsi
Mężczyźni(40-49)Bieg,
38.
Przyborowski Grzegorz
Ostroda
Mam Wybiegane
Mężczyźni(30-39)Bieg,
39.
Schmidt Robert
Ostróda
OSTRÓDA RUNNERS
Mężczyźni(50-59)Bieg,
40.
Tadejewski Paweł
Ostróda
Ostróda Runners
Mężczyźni(40-49)Bieg,
41.
Wiśniewski Mirosław
Olsztynek
BIEGAM SAM TU I TAM
Mężczyźni(60-69)Bieg,
42.
Januszewski Karol
Olsztyn
4 WMBOT
Kobiety(30-39)Bieg,
43.
Krupiński Bogumił
Olsztyn
CWCR
Mężczyźni(40-49)Bieg,
44.
Lipski Michał
Olsztyn
Kuropatwa Team
Mężczyźni(30-39)Bieg,
45.
Kaczmarkowska Patrycja
Nowy Dwór
bd.
Kobiety(30-39)Bieg,
46.
Mejka Mirosław
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(50-59)Bieg,
47.
Skorupa Kamil
Nowa Sucha
UKS Filipides Teresin
Mężczyźni(16-29)Bieg,
48.
Jabłoński Paweł
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(40-49)Bieg,
49.
Prusik Arkadiusz
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(40-49)Bieg,
50.
Sowiński Bogdan
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(60-69)Bieg,
51.
Szczapa Agnieszka
Nidzica
Nidzica Biega
Kobiety(40-49)Bieg,
52.
Żbikowska Bożena
Nidzica
KS SCHULO TEAM
Nordic Walking Kobiety,
53.
Michalak Krzysztof
Nastajki
Ostróda Runners
Mężczyźni(40-49)Bieg,
54.
Kucki Kamil
Narzym
AsfaltLOVE Dziki
Mężczyźni(30-39)Bieg,
55.
Kowalski Mariusz
Mława
bd.
Mężczyźni(40-49)Bieg,
56.
KUBIT TADEUSZ
MŁAWA
bd.
Mężczyźni(40-49)Bieg,
57.
Kuchciński Sławomir
Mława
LOTOS Running Team
Mężczyźni(40-49)Bieg,
58.
Przeradzki Seweryn
Mława
KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
Mężczyźni(40-49)Bieg,
59.
Rychlewski Karol
Mława
bd.
Mężczyźni(16-29)Bieg,
60.
Wieczorek Dariusz
Morąg
bd.
Mężczyźni(30-39)Bieg,
61.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
KB Lech Rypin
Kobiety(40-49)Bieg,
62.
Walszczak Tomasz
Maróz
bd.
Mężczyźni(60-69)Bieg,
63.
Szarmacher Artur
Malinowo
bd.
Mężczyźni(30-39)Bieg,
64.
Szypulińska Joanna
Luboń
Luboński Klub Biegacza
Kobiety(30-39)Bieg,
65.
Aranowski Patryk
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Mężczyźni(40-49)Bieg,
66.
Cichy Sebastian
Lubawa
bd.
Mężczyźni(16-29)Bieg,
67.
Ciszewska Magdalena
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Kobiety(30-39)Bieg,
68.
Gucejt Karol
Lubawa
bd.
Mężczyźni(16-29)Bieg,
69.
Kozłowski Wiesław
Lubawa
bd.
Kobiety(16-29)Bieg, Mężczyźni(40-49)Bieg,
70.
Lipek Rafał
Lubawa
bd.
Mężczyźni(30-39)Bieg,
71.
Wrońska Dorota
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Kobiety(40-49)Bieg,
72.
Kopczyński Piotr
Lipinki
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(16-29)Bieg,
73.
Anger Donata
Lidzbark
bd.
Kobiety(16-29)Bieg,
74.
Dembowski Mariusz
Lidzbark
H+H Polska
Mężczyźni(30-39)Bieg,
75.
Wypych Bartosz
Leipzig
Leipzig
Mężczyźni(40-49)Bieg,
76.
Kwiatkowska Katarzyna
Legionowo
bd.
Kobiety(30-39)Bieg,
77.
Żuchowska Paulina
Krotoszyny
AZS UMK Toruń
Kobiety(16-29)Bieg,
78.
Osowski Adam
Kisiny
bd.
Mężczyźni(40-49)Bieg,
79.
Osiecki Grzegorz
Kisielice
bd.
Mężczyźni(70+)Bieg,
80.
Guzowski Miłosz
Iłowo-Osada
bd.
Mężczyźni(30-39)Bieg,
81.
Wojciechowska Michalina
Iłowo Osads
bd.
Kobiety(40-49)Bieg,
82.
Grabkowski Andrzej
Iława
1947-01-01
Mężczyźni(70+)Bieg,
83.
Pielenc Agnieszka
Hartowiec
Biegam u KOLESI
Kobiety(30-39)Bieg,
84.
Szot Maria
Halinow
Jasielskie pioruny
Kobiety(50+)Bieg,
85.
Górny Karol
Grudziądz
Rogiewicz Running Team
Mężczyźni(40-49)Bieg,
86.
Wierzbowski Krzysztof
Grodziczno
Biegam U Kolesi
Mężczyźni(40-49)Bieg,
87.
Góralski Marcin
Gdynia
bd.
Mężczyźni(40-49)Bieg,
88.
Ruciński Marek
Gdynia
VEL-DĄBRÓWNO
Mężczyźni(50-59)Bieg,
89.
Kiełbasa Dariusz
Gąbin
TKKF PŁOCK
Mężczyźni(50-59)Bieg,
90.
Szarmacher Tymon
Filice
bd.
Mężczyźni(16-29)Bieg,
91.
Rychter Wiesław
Elbląg
Buchalter
Mężczyźni(60-69)Bieg,
92.
Ślęzak Adam
Elbląg
OSP POGRODZIE
Mężczyźni(30-39)Bieg,
93.
Blank-Olszewska Irmina
Działowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39)Bieg,
94.
Balicki Damian
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39)Bieg,
95.
banasiak mariusz
działdowo
rozbiegane działdowo
Mężczyźni(50-59)Bieg,
96.
Bialuk-Pietrzak Katarzyna
Działdowo
bd.
Kobiety(40-49)Bieg,
97.
Chojnacki Leon
Działdowo
bd.
Mężczyźni(70+)Bieg,
98.
Cieśniewski Jaroslaw
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39)Bieg,
99.
Cytllał Krzysztof
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49)Bieg,
100.
Falba Wioletta
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(50+)Bieg,
101.
Gajewski Przemysław
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(30-39)Bieg,
102.
Grochowski Dariusz
Działdowo
British House
Mężczyźni(50-59)Bieg,
103.
Jaworski Zdzisław
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Nordic Walking Mężczyźni,
104.
Kaczmarski Sławomir
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(50-59)Bieg,
105.
Kasprowicz Marcin
Działdowo
Rozbiegane Działdowo/UKS MOSiR Działdowo
Mężczyźni(40-49)Bieg,
106.
Kinast Krzysztof
Działdowo
ELTRIM KRUSZYWA
Mężczyźni(30-39)Bieg,
107.
Kochańska Ania
Działdowo
bd.
Kobiety(30-39)Bieg,
108.
Kociela Andrzej
DZIAŁDOWO
bd.
Mężczyźni(40-49)Bieg,
109.
Konarzewska Martyna
Działdowo
UKS MOSiR Działdowo
Kobiety(30-39)Bieg,
110.
Konopka Marcin
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49)Bieg,
111.
Krupa Michał
Działdowo
bd.
Mężczyźni(16-29)Bieg,
112.
Kwiatkowski Radosław
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49)Bieg,
113.
Leśny Kacper
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49)Bieg,
114.
Lewandowski Michał
Działdowo
bd.
Mężczyźni(16-29)Bieg,
115.
Maga-Wojsyk Kamila
Działdowo
bd.
Kobiety(30-39)Bieg,
116.
Markiewicz Anna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49)Bieg,
117.
Mederski Leon
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(60-69)Bieg,
118.
Morawski Marcin
Działdowo
Brak
Mężczyźni(30-39)Bieg,
119.
Nąć Marzanna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49)Bieg,
120.
Nąć Tomasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49)Bieg,
121.
Olszewski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49)Bieg,
122.
Pawlak Jacek
Działdowo
Ślęzak Team
Mężczyźni(50-59)Bieg,
123.
Pawlak Mariusz
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49)Bieg,
124.
Pawlak Paweł
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49)Bieg,
125.
Pawlak Zbigniew
Działdowo
brak
Mężczyźni(40-49)Bieg,
126.
Pietrzak Mariusz
Działdowo
5MBOT Ciechanów
Mężczyźni(40-49)Bieg,
127.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(16-29)Bieg,
128.
Rębowska Wioletta
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49)Bieg,
129.
Rębowski Andrzej
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49)Bieg,
130.
Sendzicki Aleksander
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(16-29)Bieg,
131.
Skuza-Sendzicka Magdalena
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49)Bieg,
132.
Stramski Józef
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49)Bieg,
133.
Szarmacher Sebastian
Działdowo
Schulo Team
Mężczyźni(30-39)Bieg,
134.
Wiśniewska Natalia
Działdowo
bd.
Kobiety(16-29)Bieg,
135.
Wiśniewski Łukasz
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49)Bieg,
136.
Wodzyński Bogusław
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(60-69)Bieg,
137.
Wółkowski Paweł
Działdowo
UM Działdowo
Mężczyźni(40-49)Bieg,
138.
Ząbkiewicz Karol
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39)Bieg,
139.
Ząbkiewicz Krzysztof
Działdowo
bd.
Mężczyźni(16-29)Bieg,
140.
Zduniak-Pietrzak Joanna
Działdowo
5MBOT Ciechanów
Kobiety(30-39)Bieg,
141.
Żmijewska Angelika
Działdowo
bd.
Kobiety(16-29)Bieg,
142.
Żurawski Sławomir Żurawski
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(50-59)Bieg,
143.
Behal Magdalena
Dzialdowo
Rozbiegane Działdowo
Nordic Walking Kobiety,
144.
Ławrynowicz Patrycja
Dywity
bd.
Kobiety(16-29)Bieg,
145.
Nojman Rafał
Dobre Miasto
Są Wolniejsi
Mężczyźni(30-39)Bieg,
146.
Bestvater Marcel
Dąbrówno
OSP Dąbrówno
Mężczyźni(30-39)Bieg,
147.
Lewandowski Zenon
Ciechanów
bd.
Mężczyźni(70+)Bieg,
148.
Serbista Monika
Ciechanów
DDD CIECHANÓW
Kobiety(40-49)Bieg,
149.
Szejko Wawrzyniec
Ciechanów
bd.
Mężczyźni(70+)Bieg,
150.
Stańczak Mariusz
Chojnowo
bd.
Mężczyźni(40-49)Bieg,
151.
Szarmacher Paulina
Burkat
bd.
Kobiety(30-39)Bieg,
152.
Bajorek Piotr
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(60-69)Bieg,
153.
Lewandowska Karolina
Brodnica
Klinika Urody Lewandowski
Kobiety(30-39)Bieg,
154.
Paszkowski Janusz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(60-69)Bieg,
155.
Zowczak Ewa
Brodnica
bd.
Kobiety(40-49)Bieg,
156.
Michalska Beata
Bartniczka 3
bd.
Nordic Walking Kobiety,
157.
Brodziński Mariusz
Bartniczka
CBR BIEGA
Mężczyźni(40-49)Bieg,
158.
Michalski Wojciech
Bartniczka
bd.
Nordic Walking Mężczyźni,
159.
Wilmowicz Michał
Bartąg
bd.
Mężczyźni(30-39)Bieg,
160.
Górski Krystian
Agnieszkowo
bd.
Mężczyźni(16-29)Bieg,
161.
Szmejter Paweł
Adamowo
bd.
Mężczyźni(16-29)Bieg,