Logowanie Rejestracja

VII Urodzinowa Działdowska Dycha.

Zawodnicy

1.

Aranowski Patryk

Lubawa

Lubawa Kocha Biegać

Mężczyźni(40-49)Bieg,

2.

Balicki Damian

Działdowo

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

3.

banasiak mariusz

działdowo

rozbiegane działdowo

Mężczyźni(50-59)Bieg,

4.

Bartkowski Jan

Zagrzewo

Nidzica biega

Nordic Walking Mężczyźni,

5.

Budniak Aleksandra

Władysławowo

Runners Team

Nordic Walking Kobiety,

6.

Budniak Tomasz

Władysławowo

Runners Team

Mężczyźni(40-49)Bieg,

7.

Cieśniewski Jaroslaw

Działdowo

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

8.

Danelska Monika

Ostróda

Ostróda Runners

Kobiety(30-39)Bieg,

9.

Degner Damian

PŁOCK

bd.

Nordic Walking Mężczyźni,

10.

Gajewski Przemysław

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(30-39)Bieg,

11.

Gałka Jarosław

Żuromin

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

12.

Górski Krystian

Agnieszkowo

bd.

Mężczyźni(16-29)Bieg,

13.

Jabłoński Paweł

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(40-49)Bieg,

14.

Kaczmarkowska Patrycja

Nowy Dwór

bd.

Kobiety(30-39)Bieg,

15.

Kaczmarski Sławomir

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(50-59)Bieg,

16.

Kamińska Teresa

Miesiączkowo

KB Lech Rypin

Kobiety(40-49)Bieg,

17.

Kasprowicz Marcin

Działdowo

Rozbiegane Działdowo/UKS MOSiR Działdowo

Mężczyźni(40-49)Bieg,

18.

Kinast Krzysztof

Działdowo

ELTRIM KRUSZYWA

Mężczyźni(30-39)Bieg,

19.

Kochańska Ania

Działdowo

bd.

Kobiety(30-39)Bieg,

20.

Konarzewska Martyna

Działdowo

UKS MOSiR Działdowo

Kobiety(30-39)Bieg,

21.

Kuchciński Sławomir

Mława

LOTOS Running Team

Mężczyźni(40-49)Bieg,

22.

Kwiatkowska Katarzyna

Legionowo

bd.

Kobiety(30-39)Bieg,

23.

Leśny Kacper

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

24.

Lewandowski Michał

Działdowo

bd.

Mężczyźni(16-29)Bieg,

25.

Maga-Wojsyk Kamila

Działdowo

bd.

Kobiety(30-39)Bieg,

26.

Michalak Krzysztof

Nastajki

Ostróda Runners

Mężczyźni(40-49)Bieg,

27.

Michalska Beata

Bartniczka 3

bd.

Nordic Walking Kobiety,

28.

Michalski Wojciech

Bartniczka

bd.

Nordic Walking Mężczyźni,

29.

Morawski Marcin

Działdowo

Brak

Mężczyźni(30-39)Bieg,

30.

Nojman Rafał

Dobre Miasto

Są Wolniejsi

Mężczyźni(30-39)Bieg,

31.

Pawlak Jacek

Działdowo

Ślęzak Team

Mężczyźni(50-59)Bieg,

32.

Pawlak Mariusz

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

33.

Pawlak Paweł

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

34.

Pawlak Zbigniew

Działdowo

brak

Mężczyźni(40-49)Bieg,

35.

Pietrzak Mariusz

Działdowo

5MBOT Ciechanów

Mężczyźni(40-49)Bieg,

36.

Prusik Arkadiusz

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(40-49)Bieg,

37.

Pydynkowski Łukasz

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(16-29)Bieg,

38.

Radomski Marcin

Płock

NW Człapski Team

Nordic Walking Mężczyźni,

39.

Rychlewski Karol

Mława

bd.

Mężczyźni(16-29)Bieg,

40.

Rygielski Arkadiusz

Ząbrowo

IŁAWA biega

Mężczyźni(30-39)Bieg,

41.

Sowiński Bogdan

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(60-69)Bieg,

42.

Stańczak Mariusz

Chojnowo

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

43.

Stramski Józef

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

44.

Szarmacher Artur

Malinowo

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

45.

Szarmacher Paulina

Burkat

bd.

Kobiety(30-39)Bieg,

46.

Szarmacher Sebastian

Działdowo

Schulo Team

Mężczyźni(30-39)Bieg,

47.

Szulborski Grzegorz

Żuromin

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

48.

Wiśniewska Natalia

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(16-29)Bieg,

49.

Wiśniewski Łukasz

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(40-49)Bieg,

50.

Wółkowski Paweł

Działdowo

UM Działdowo

Mężczyźni(40-49)Bieg,

51.

Ząbkiewicz Karol

Działdowo

bd.

Mężczyźni(30-39)Bieg,

52.

Żbikowska Bożena

Nidzica

KS SCHULO TEAM

Nordic Walking Kobiety,

53.

Zduniak-Pietrzak Joanna

Działdowo

5MBOT Ciechanów

Kobiety(30-39)Bieg,

54.

Żurawski Sławomir

Działdowo

bd.

Mężczyźni(50-59)Bieg,

55.

Zwoliński Marcin

Zielona

bd.

Mężczyźni(40-49)Bieg,

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?