1.
Wilmowicz Michał
Bartąg
Pszczółkowski Team
Mężczyźni(30-39lat),
2.
Brodziński Mariusz
Bartniczka
Samindruk Brodnica
Mężczyźni(40-49lat),
3.
Kamiński Mirosław
Bartniczka
PKP Radoszki
Nordic Mężczyźni,
4.
Kamiński Mirosław
Bartniczka
PKP Radoszki
Nordic Mężczyźni,
5.
DZIEKOŃSKI TADEUSZ
Białystok
Juvenia Białystok
Mężczyźni(70+),
6.
Kamiński Wojciech
Brodnica
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
7.
Końpa Krzysztof
Brodnica
Nierzeszony
Mężczyźni(50-59lat),
8.
Paszkowski Janusz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(60-69lat),
9.
Paszkowski Janusz
Brodnica
---
Mężczyźni(60-69lat),
10.
Stańczak Mariusz
Chojnowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
11.
Traczyk Przemek
Ciechanów
ASFaltLOVE DZIKI
Mężczyźni(30-39lat),
12.
Berestowska Hanna
DZIALDOWO
bd.
Kobiety(50+),
13.
Berestowski Jacek
Dzialdowo
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
14.
Blank-Olszewska Irmina
Dzialdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat),
15.
Żurawski Slawomir
Dzialdowo
Rozbiegane Dzialdowo
Mężczyźni(50-59lat),
16.
Banasiak Mariusz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat),
17.
Bartkowski Zbigniew
Działdowo
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
18.
Behal MAGDALENA
Działdowo
Rozbiegane DZIAŁDOWO
Kobiety(30-39lat),
19.
Chojnacki Leon
Działdowo
bd.
Nordic Mężczyźni,
20.
Ciaranek Krzysztof
Działdowo
Ciaranersi
Mężczyźni(16-29lat),
21.
Dudzinska Natalia
Działdowo
bd.
Kobiety(30-39lat),
22.
Falba Wioletta
Działdowo
UKS MOSiR / Rozbiegane Działdowo
Kobiety(50+),
23.
Gajewski Przemysław
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(30-39lat),
24.
Grochowski Dariusz
Działdowo
British House
Mężczyźni(50-59lat),
25.
Jaworski Zdzisław
Działdowo
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
26.
Jóźwiak Izabela
Działdowo
bd.
Nordic Kobiety,
27.
Jóźwiak Izabela
Działdowo
bd.
Nordic Kobiety,
28.
Kasprowicz Marcin
Działdowo
UKS MOSiR Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat),
29.
Kasprowicz Wioletta
Działdowo
UKS MOSiR Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat),
30.
Kaźmierski Mariusz
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
31.
Kinast Krzysztof
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
32.
Konarzewska Martyna
Działdowo
UKS MOSiR Działdowo
Kobiety(30-39lat),
33.
Kowalkowski Jaroslaw
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
34.
Kozikowski Robert
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
35.
Krupa Michał
Działdowo
bd.
Mężczyźni(16-29lat),
36.
Krysiak Michał
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
37.
Kwiatkowska Katarzyna
Działdowo
bd.
Kobiety(30-39lat),
38.
Kwiatkowski Radosław
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
39.
Leśny Kacper
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
40.
Lewandowski Michał
Działdowo
bd.
Mężczyźni(16-29lat),
41.
Lowicz Paulina
Działdowo
bd.
Kobiety(16-29lat),
42.
Maj Magdalena
Działdowo
bd.
Kobiety(30-39lat),
43.
Mar Mariusz
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
44.
Mariusz Mariusz
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
45.
Markiewicz Anna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49lat),
46.
Mederski Leon
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(60-69lat),
47.
Mederski Waldemar
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(50-59lat),
48.
Mizeria Michał
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
49.
Mizeria Przemek
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
50.
Miłocki Karol
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
51.
Morawski Marcin
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
52.
Morawski Marcin
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
53.
Mroziński Dariusz
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
54.
Nąć Marzanna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49lat),
55.
Olszewski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat),
56.
Pawlak Jacek
Działdowo
Ślęzak Team
Mężczyźni(40-49lat),
57.
Pawlak Mariusz
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
58.
Pawlak Paweł
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
59.
Pawlak Zbigniew
Działdowo
brak
Mężczyźni(40-49lat),
60.
Pietrzak Mariusz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat),
61.
Prokopowicz Sylwia
Działdowo
bd.
Kobiety(40-49lat),
62.
Prokopowicz Łukasz
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
63.
Przybyszewska Joanna
Działdowo
bd.
Kobiety(16-29lat),
64.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
KS Kowalkowski Fight Club Działdowo
Mężczyźni(16-29lat),
65.
Rębowski Andrzej
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat),
66.
Rembecki Piotr
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat),
67.
Rusiniak Karolina
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat),
68.
Sendzicki Aleksander
Działdowo
UKS MOSiR Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(16-29lat),
69.
Skuza-Sendzicka Magdalena
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49lat),
70.
Stramski Józef
Działdowo
brak
Mężczyźni(40-49lat),
71.
Suś Małgorzata
DZIAŁDOWO
bd.
Kobiety(30-39lat),
72.
Szarmacher Artur
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
73.
Szarmacher Sebastian
Działdowo
Schulo Team
Mężczyźni(30-39lat),
74.
Wodzyński Bogusław
Działdowo
bd.
Mężczyźni(60-69lat),
75.
Wółkowski Paweł
Działdowo
Urząd Miasta Działdowo
Mężczyźni(40-49lat),
76.
Zajączkowski Artur
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
77.
Zduniak-Pietrzak Joanna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat),
78.
Żywko Elżbieta
DZIAŁDOWO
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(50+),
79.
Łożyński Marcin
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(16-29lat),
80.
Wąsik Bartłomiej
Gdańsk
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
81.
Góralski Marcin
Gdynia
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
82.
Rejmer Robert
Gdynia
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
83.
Frejtag Dawid
Giżycko
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
Mężczyźni(30-39lat),
84.
Milewski Benedykt
Grążawy
Samindruk Brodnica
Mężczyźni(50-59lat),
85.
Pielenc Agnieszka
Hartowiec
Biegam u KOLESI
Kobiety(30-39lat),
86.
Pisarski Andrzej
Iława
Iława Biega
Mężczyźni(60-69lat),
87.
Guzowski Miłosz
Iłowo-Osada
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
88.
Wojciechowska Michalina
Iłowo-Osada
bd.
Kobiety(40-49lat),
89.
Osowski Adam
Kisiny
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(30-39lat),
90.
Kostecki Mateusz
Komorniki
bd.
Mężczyźni(16-29lat),
91.
Safandowska Małgorzata
Kowal
WKB MARATOŃCZYK/Parakulos Kowal
Nordic Kobiety, Nordic Mężczyźni,
92.
Ruszniak Pawel
Krasnystaw
Lipiec Running Team
Mężczyźni(30-39lat),
93.
Brązert Adam
Księży Dwór
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
94.
Szymański Jerzy
Kurzętnik
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(70+),
95.
Florczak Robert
Lidzbark
Brak
Mężczyźni(40-49lat),
96.
Kalisz Arkadiusz
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
97.
Jasiński Sylwester
Lipno
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(16-29lat), Nordic Mężczyźni,
98.
Jasiński Sylwester
Lipno
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(30-39lat),
99.
Gordon Murray
London
Croydon Harriers
Mężczyźni(40-49lat),
100.
Górski Radosław
Lubawa
Biegam u Kolesi
Mężczyźni(40-49lat),
101.
Patalon Adam
Marzęcice
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(50-59lat),
102.
Laskowski Jarosław
Małe Bałówki
Kurzetnik Biega
Mężczyźni(30-39lat),
103.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
KB Lech Rypin
Kobiety(40-49lat),
104.
Góral Piotr
Mława
BBL
Mężczyźni(30-39lat),
105.
Grzybowski Krzysztof
MŁAWA
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
106.
Kowalski Mariusz
Mława
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
107.
KUBIT IWONA
MŁAWA
bd.
Kobiety(40-49lat),
108.
KUBIT TADEUSZ
MŁAWA
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
109.
Nowak Andrzej
Mława
Tempo Mława
Mężczyźni(60-69lat),
110.
Rejniak Robert
Mława
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
111.
Stucenko Michał
Mława
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
112.
Wrotny Mariusz
Mława
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
113.
Wrotny Mariusz
Mława
8 batalion radiotechniczny
Mężczyźni(30-39lat),
114.
Dąbkowski Roman
Napierki
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
115.
Kucki Kamil
Narzym
Tri Sebuś Team
Mężczyźni(30-39lat),
116.
Bartkowski Jan
Nidzica
Nidzica Biega
Nordic Mężczyźni,
117.
Jabłoński Paweł
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(40-49lat),
118.
Prusik Arkadiusz
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(30-39lat),
119.
Szczapa Agnieszka
Nidzica
Nidzica biega
Kobiety(40-49lat),
120.
Szczepkowski Artur
Nidzica
Schulo Team
Nordic Mężczyźni,
121.
Żbikowska Bożena
NIDZICA
Schulo Team
Nordic Kobiety,
122.
Wierzbowski Krzysztof
Nowe Grodziczno
Biegam U Kolesi
Mężczyźni(30-39lat),
123.
Mejka Mirosław
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(50-59lat),
124.
Chełchowska Ewa
Olsztyn
BRBK - biegli w podatkach
Kobiety(16-29lat),
125.
JANUSZEWSKI Karol
Olsztyn
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
126.
Palowska Joanna
Olsztyn
Są Wolniejsi
Kobiety(16-29lat),
127.
Peczyńska Peczyńska
Olsztyn
Team Kopeć
Kobiety(30-39lat),
128.
Wasiak Miłosława
Olsztyn
bd.
Kobiety(30-39lat),
129.
Bałdyga Piotr
Ostróda
Ostróda Runners
Mężczyźni(40-49lat),
130.
DANELSKA MONIKA
Ostróda
Ostróda Runners
Kobiety(30-39lat),
131.
Felka Szymon
Ostróda
Ostróda Runners
Mężczyźni(30-39lat),
132.
Kamiński Janusz
Ostróda
Ostróda Runners
Mężczyźni(40-49lat),
133.
Leśnicki Paweł
Ostróda
Ostróda Runners
Mężczyźni(30-39lat),
134.
Mowinska Agnieszka
Ostróda
bd.
Kobiety(40-49lat),
135.
Schmidt Robert
Ostróda
Ostróda Runners
Mężczyźni(50-59lat),
136.
Leszczyńska Teresa
Ostrołęka
bd.
Nordic Kobiety,
137.
Leszczyński Roman
Ostrołęka
so-biebie-gam
Mężczyźni(70+),
138.
Baniak Jacek
Plonsk
KB im, P. Sękowskiego
Mężczyźni(50-59lat),
139.
Radomski Marcin
Płock
NW Człapski Team
Nordic Mężczyźni,
140.
Kłosiński Paweł
Płońsk
KB im Piotra Sękowskiego
Mężczyźni(50-59lat),
141.
Osial Mariusz
Płońsk
KB im. Piotra Sękowskiego
Mężczyźni(40-49lat),
142.
Żuchowska Anna
Radomin
Eko- Opał Płonne
Kobiety(16-29lat),
143.
Żuchowski Józef
Radomin
Eko- Opał Płonne
Mężczyźni(50-59lat),
144.
Marcinkowski Karol
Rybno
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
145.
Steckiewicz Edmund
Rypin
KB Lech Rypin
Nordic Mężczyźni,
146.
Steckiewicz Iwona
Rypin
KB Lech Rypin
Nordic Kobiety,
147.
Jasińska Patrycja
SKRWILNO
bd.
Kobiety(16-29lat),
148.
Bartnikowski Wojciech
Stare Dłutowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
149.
Lipiński Seweryn
Stawiguda
sztukawkratke.pl
Mężczyźni(40-49lat),
150.
Goszka Jakub
Sząbruk
Gosdent
Mężczyźni(16-29lat),
151.
Dudziec Marcin
Szczytno
Klub biegacza Jurund Szczytno
Mężczyźni(30-39lat),
152.
Sulkowski Jacek
Traczyska
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
153.
Pranaitis Sigitas
Vilnius
Na, pagauk!
Nordic Mężczyźni,
154.
Boniecki Maciej
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
155.
Toroszewska Aneta
Warszawa
bd.
Kobiety(30-39lat),
156.
Staniszewski Edward
Wiśniewo
KS Zawkrze Mława
Mężczyźni(70+),
157.
Kurdubski Daniel
Włocławek
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(40-49lat), Nordic Mężczyźni,
158.
Antończak Damian
ŻÓŁKIEWKA
Krasnystaw biega
Mężczyźni(16-29lat),
159.
Szulborski Grzegorz
Żuromin
niezrzeszony
Mężczyźni(40-49lat),
160.
Kopczyński Piotr
Łąkorz
bd.
Mężczyźni(16-29lat),
161.
Łaszkowski Piotr
Łukta
K.S Wachlarz
Mężczyźni(40-49lat),
162.
Łaszkowski Tadeusz
Łukta
K.S Wachlarz
Mężczyźni(16-29lat),