Logowanie Rejestracja

VI Urodzinowa Działdowska Dycha. Działdowo 14.08.2021r.

Zawodnicy

1.

Banasiak Mariusz

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(40-49lat),

2.

Baniak Jacek

Plonsk

KB im, P. Sękowskiego

Mężczyźni(50-59lat),

3.

Bartkowski Jan

Nidzica

Nidzica Biega

Nordic Mężczyźni,

4.

Bałdyga Piotr

Ostróda

Ostróda Runners

Mężczyźni(40-49lat),

5.

Berestowska Hanna

DZIALDOWO

bd.

Kobiety(50+),

6.

Berestowski Jacek

Dzialdowo

bd.

Mężczyźni(50-59lat),

7.

Boniecki Maciej

Warszawa

bd.

Mężczyźni(30-39lat),

8.

Brodziński Mariusz

Bartniczka

Samindruk Brodnica

Mężczyźni(40-49lat),

9.

Chełchowska Ewa

Olsztyn

BRBK - biegli w podatkach

Kobiety(16-29lat),

10.

DANELSKA MONIKA

Ostróda

Ostróda Runners

Kobiety(30-39lat),

11.

Dudziec Marcin

Szczytno

Klub biegacza Jurund Szczytno

Mężczyźni(30-39lat),

12.

DZIEKOŃSKI TADEUSZ

Białystok

Juvenia Białystok

Mężczyźni(70+),

13.

Falba Wioletta

Działdowo

UKS MOSiR / Rozbiegane Działdowo

Kobiety(50+),

14.

Felka Szymon

Ostróda

Ostróda Runners

Mężczyźni(30-39lat),

15.

Florczak Robert

Lidzbark

Brak

Mężczyźni(40-49lat),

16.

Frejtag Dawid

Giżycko

15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

Mężczyźni(30-39lat),

17.

Gajewski Przemysław

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(30-39lat),

18.

Góral Piotr

Mława

BBL

Mężczyźni(30-39lat),

19.

Góralski Marcin

Gdynia

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

20.

Gordon Murray

London

Croydon Harriers

Mężczyźni(40-49lat),

21.

Górski Radosław

Lubawa

Biegam u Kolesi

Mężczyźni(40-49lat),

22.

Goszka Jakub

Sząbruk

Gosdent

Mężczyźni(16-29lat),

23.

Grochowski Dariusz

Działdowo

British House

Mężczyźni(50-59lat),

24.

Grzybowski Krzysztof

MŁAWA

bd.

Mężczyźni(50-59lat),

25.

Guzowski Miłosz

Iłowo-Osada

bd.

Mężczyźni(30-39lat),

26.

Jabłoński Paweł

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(40-49lat),

27.

JANUSZEWSKI Karol

Olsztyn

bd.

Mężczyźni(30-39lat),

28.

Jasińska Patrycja

SKRWILNO

bd.

Kobiety(16-29lat),

29.

Kalisz Arkadiusz

Lidzbark

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

30.

Kamińska Teresa

Miesiączkowo

KB Lech Rypin

Kobiety(40-49lat),

31.

Kamiński Janusz

Ostróda

Ostróda Runners

Mężczyźni(40-49lat),

32.

Kamiński Mirosław

Bartniczka

PKP Radoszki

Nordic Mężczyźni,

33.

Kamiński Mirosław

Bartniczka

PKP Radoszki

Nordic Mężczyźni,

34.

Kamiński Wojciech

Brodnica

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

35.

Kasprowicz Marcin

Działdowo

UKS MOSiR Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(40-49lat),

36.

Kasprowicz Wioletta

Działdowo

UKS MOSiR Rozbiegane Działdowo

Kobiety(30-39lat),

37.

Końpa Krzysztof

Brodnica

Nierzeszony

Mężczyźni(50-59lat),

38.

Kopaczel Paweł

Rybno

Biegam u Kolesi

Mężczyźni(30-39lat),

39.

Kopczyński Piotr

Łąkorz

bd.

Mężczyźni(16-29lat),

40.

Kostecki Mateusz

Komorniki

bd.

Mężczyźni(16-29lat),

41.

Kowalkowski Jaroslaw

Działdowo

bd.

Mężczyźni(30-39lat),

42.

Kowalski Mariusz

Mława

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

43.

Krysiak Michał

Działdowo

bd.

Mężczyźni(30-39lat),

44.

KUBIT IWONA

MŁAWA

bd.

Kobiety(40-49lat),

45.

KUBIT TADEUSZ

MŁAWA

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

46.

Kucki Kamil

Narzym

Tri Sebuś Team

Mężczyźni(30-39lat),

47.

Kłosiński Paweł

Płońsk

KB im Piotra Sękowskiego

Mężczyźni(50-59lat),

48.

Leśnicki Paweł

Ostróda

Ostróda Runners

Mężczyźni(30-39lat),

49.

Leśny Kacper

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

50.

Leszczyńska Teresa

Ostrołęka

bd.

Nordic Kobiety,

51.

Leszczyński Roman

Ostrołęka

so-biebie-gam

Mężczyźni(70+),

52.

Lewandowski Michał

Działdowo

bd.

Mężczyźni(16-29lat),

53.

Lowicz Paulina

Działdowo

bd.

Kobiety(16-29lat),

54.

Mederski Leon

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(60-69lat),

55.

Mejka Mirosław

Nowe Miasto Lubawskie

bd.

Mężczyźni(50-59lat),

56.

Milewski Benedykt

Grążawy

Samindruk Brodnica

Mężczyźni(50-59lat),

57.

Morawski Marcin

Działdowo

bd.

Mężczyźni(30-39lat),

58.

Morawski Marcin

Działdowo

bd.

Mężczyźni(30-39lat),

59.

Osial Mariusz

Płońsk

KB im. Piotra Sękowskiego

Mężczyźni(40-49lat),

60.

Paszkowski Janusz

Brodnica

bd.

Mężczyźni(60-69lat),

61.

Paszkowski Janusz

Brodnica

---

Mężczyźni(60-69lat),

62.

Patalon Adam

Marzęcice

Kurzętnik Biega

Mężczyźni(50-59lat),

63.

Pawlak Jacek

Działdowo

Ślęzak Team

Mężczyźni(40-49lat),

64.

Pawlak Mariusz

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

65.

Pawlak Paweł

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

66.

Pawlak Zbigniew

Działdowo

brak

Mężczyźni(40-49lat),

67.

Pielenc Agnieszka

Hartowiec

Biegam u KOLESI

Kobiety(30-39lat),

68.

Pietrzak Mariusz

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(40-49lat),

69.

Pisarski Andrzej

Iława

Iława Biega

Mężczyźni(60-69lat),

70.

Pranaitis Sigitas

Vilnius

Na, pagauk!

Nordic Mężczyźni,

71.

Prokopowicz Sylwia

Działdowo

bd.

Kobiety(40-49lat),

72.

Prokopowicz Łukasz

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

73.

Prusik Arkadiusz

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(30-39lat),

74.

Pydynkowski Łukasz

Działdowo

KS Kowalkowski Fight Club Działdowo

Mężczyźni(16-29lat),

75.

Radomski Marcin

Płock

NW Człapski Team

Nordic Mężczyźni,

76.

Rejniak Robert

Mława

bd.

Mężczyźni(50-59lat),

77.

Rembecki Piotr

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(40-49lat),

78.

Safandowska Małgorzata

Kowal

WKB MARATOŃCZYK/Parakulos Kowal

Nordic Kobiety, Nordic Mężczyźni,

79.

Schmidt Robert

Ostróda

Ostróda Runners

Mężczyźni(50-59lat),

80.

Sendzicki Aleksander

Działdowo

UKS MOSiR Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(16-29lat),

81.

Skuza-Sendzicka Magdalena

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(40-49lat),

82.

Stańczak Mariusz

Chojnowo

bd.

Mężczyźni(40-49lat),

83.

Steckiewicz Edmund

Rypin

KB Lech Rypin

Nordic Mężczyźni,

84.

Steckiewicz Iwona

Rypin

KB Lech Rypin

Nordic Kobiety,

85.

Stucenko Michał

Mława

bd.

Mężczyźni(30-39lat),

86.

Sulkowski Jacek

Traczyska

bd.

Mężczyźni(30-39lat),

87.

Szarmacher Sebastian

Działdowo

Schulo Team

Mężczyźni(30-39lat),

88.

Szczapa Agnieszka

Nidzica

Nidzica biega

Kobiety(40-49lat),

89.

Szczepkowski Artur

Nidzica

Schulo Team

Nordic Mężczyźni,

90.

Szymański Jerzy

Kurzętnik

Kurzętnik Biega

Mężczyźni(70+),

91.

Toroszewska Aneta

Warszawa

bd.

Kobiety(30-39lat),

92.

Traczyk Przemek

Ciechanów

ASFaltLOVE DZIKI

Mężczyźni(30-39lat),

93.

Wasiak Miłosława

Olsztyn

bd.

Kobiety(30-39lat),

94.

Wąsik Bartłomiej

Gdańsk

bd.

Mężczyźni(30-39lat),

95.

Wierzbowski Krzysztof

Nowe Grodziczno

Biegam U Kolesi

Mężczyźni(30-39lat),

96.

Wilmowicz Michał

Bartąg

Pszczółkowski Team

Mężczyźni(30-39lat),

97.

Wodzyński Bogusław

Działdowo

bd.

Mężczyźni(60-69lat),

98.

Wojciechowska Michalina

Iłowo-Osada

bd.

Kobiety(40-49lat),

99.

Wółkowski Paweł

Działdowo

Urząd Miasta Działdowo

Mężczyźni(40-49lat),

100.

Wrotny Mariusz

Mława

bd.

Mężczyźni(30-39lat),

101.

Wrotny Mariusz

Mława

8 batalion radiotechniczny

Mężczyźni(30-39lat),

102.

Żbikowska Bożena

NIDZICA

Schulo Team

Nordic Kobiety,

103.

Zduniak-Pietrzak Joanna

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(30-39lat),

104.

Żuchowska Anna

Radomin

Eko- Opał Płonne

Kobiety(16-29lat),

105.

Żuchowski Józef

Radomin

Eko- Opał Płonne

Mężczyźni(50-59lat),

106.

Żurawski Slawomir

Dzialdowo

Rozbiegane Dzialdowo

Mężczyźni(50-59lat),

107.

Żywko Elżbieta

DZIAŁDOWO

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(50+),

108.

Łaszkowski Piotr

Łukta

K.S Wachlarz

Mężczyźni(40-49lat),

109.

Łaszkowski Tadeusz

Łukta

K.S Wachlarz

Mężczyźni(16-29lat),

110.

Łożyński Marcin

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(16-29lat),

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?