1.
Kwiatkowski Michał
Łuków
bd.
Mężczyźni,
2.
Rudo Jakub
Łochów
ŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWA/PGB Sportowa Paczka
Mężczyźni,
3.
Stolarczyk Igor
Ziomek
bd.
Bieg Honorowy 600m,
4.
Stolarczyk Krzysztof
ZIOMEK
bd.
Mężczyźni,
5.
Możdżonek Beata
Żelków Kolonia
Dąbrowski Team / KAPS
Kobiety ,
6.
Gołaszewski Łukasz
Zabrodzie
Biegam bo lubię Ostrołęka
Mężczyźni,
7.
Laskowski Grzegorz
Wizna
Run Team Piątnica
Mężczyźni,
8.
Kmieć Łukasz
Węgrów
Aktywni Węgrów
Mężczyźni,
9.
Sapryk Piotr
Węgrów
Aktywni Węgrów
Mężczyźni,
10.
Sitek Arkadiusz
Węgrów
Aktywni Węgrów
Mężczyźni,
11.
Komarnicki Kamil
Warszawa
bd.
Mężczyźni,
12.
Rybiński Paweł
Warszawa
bd.
Mężczyźni,
13.
Kempisty Teresa
Ugniewo
bd.
Kobiety ,
14.
Mazurek Ryszard
Tłuszcz
BÓBR TŁUSZCZ
Mężczyźni,
15.
Nowak Jan
Tłuszcz
bd.
Mężczyźni,
16.
Serafin Piotr
Sulejowek
bd.
Mężczyźni,
17.
Todzio Adam
Sulęcin Szlachecki
bd.
Mężczyźni,
18.
Zach Kamil
Stare Modzele
Run Team Piątnica
Mężczyźni,
19.
Misiurewicz Pawel
Stare Lubiejewo
Dwór Zabytkowy w Lubiejewie
Mężczyźni,
20.
Furtak Jacek
Śrem
31 BLT
Mężczyźni,
21.
Piotrowski Mateusz
Sokołów Podlaski
Podlaski Biegacz
Mężczyźni,
22.
Wysocki Kamil
Siemiatycze
bd.
Mężczyźni,
23.
Grzyb Michał
Rzekuń
RUN CREW OSTROŁĘKA
Mężczyźni,
24.
Gaczkowski Grzegorz
Rydzewo
ARKADIA TEAM
Mężczyźni,
25.
Tabaka Magdalena
Przasnysz
KS Przaśnik Przasnysz
Kobiety ,
26.
Pasiak Marcin
Podborze
Ostrów Biega
Mężczyźni, Bieg Honorowy 600m,
27.
Wajszczyk Wiesław
Podborze
Niezabudkowo
Mężczyźni,
28.
Zadroga Artur
Podborze
bd.
Mężczyźni,
29.
Gumkowski Andrzej
Ostrołęka
Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka
Mężczyźni,
30.
Gutowski Krystian
Ostrołęka
DĄBROWSKI TEAM
Mężczyźni, Bieg Honorowy 600m,
31.
Napiórkowska Ania
Ostrołęka
bd.
Kobiety ,
32.
Rusiłowicz Kornelia
Ostrołęka
UKS Siódemka
Bieg Honorowy 600m,
33.
Rusiłowicz Przemyslaw
Ostrołęka
APN Ostrołeka
Bieg Honorowy 600m,
34.
Skuratko Tomasz
Ostrołęka
Szwadron Beztroskich chomików
Mężczyźni,
35.
Żebrowska Beata
Ostrołęka
Run CREW Ostrołęka
Kobiety ,
36.
Borowa Katarzyna
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
37.
Grocka Ewelina
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
38.
Gromek Beata
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
39.
Helcberger Justyna
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
40.
Jasionek Andrzej
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
41.
Kolasińska Katarzyna
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
42.
Kulesza Bożena
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
43.
Marchewka Karol
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
44.
Sagała Kamila
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
45.
Stankiewicz Barbara
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
46.
Wójcicka Iwona
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
47.
Zęgota Klaudia
Ostrów Mzowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
48.
Duda Łukasz
Ostrow Mazowiecka
bd.
Mężczyźni,
49.
Gawkowski Artur
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni,
50.
kochanowski jerzy
Ostrów Mazowiecka
ostrów biega
Mężczyźni, Bieg Honorowy 600m,
51.
Kochanowski Kacper
Ostrów Mazowiecka
bd.
Mężczyźni, Bieg Honorowy 600m,
52.
Kołodziejczyk Marta
Ostrów Mazowiecka
Ostrów biega
Bieg Honorowy 600m,
53.
Pudełko Maksymilian
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Bieg Honorowy 600m,
54.
Pudełko Tomasz
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni,
55.
Reluga Doota
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Bieg Honorowy 600m,
56.
Reluga Kajetan
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Bieg Honorowy 600m,
57.
Reluga Michalina
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Bieg Honorowy 600m,
58.
Skwiot Mateusz
Ostrów Mazowiecka
Brak
Mężczyźni,
59.
Swatowska Michalina
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Kobiety ,
60.
Swatowski Jan
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
61.
Swatowski Julian
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
62.
Syrek Ewa
Ostrów Mazowiecka
bd.
Bieg Honorowy 600m,
63.
Żach Marcin
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni,
64.
Grabowska Marzena
Ostrów Maz
Ostrów biega
Bieg Honorowy 600m,
65.
Przybysz Klaudia
Ostrów Maz
bd.
Kobiety ,
66.
Przybysz Sandra
Ostrów maz
bd.
Kobiety , Bieg Honorowy 600m,
67.
Siulkowski Tomasz
Ostrów Maz
bd.
Mężczyźni,
68.
Sternik Emilia
Ostrów Maz
bd.
Kobiety , Bieg Honorowy 600m,
69.
Chodowiec Emil
Nurzec-Stacja
bd.
Mężczyźni,
70.
Gryciuk Walenty
Nurzec-Stacja
bd.
Mężczyźni,
71.
Rybiński Kamil
Nowe Lubiejewo
Wkręty Dachowe Kulesze Kościelne
Mężczyźni,
72.
Kucki Kamil
Narzym
Tri Sebuś Team
Mężczyźni,
73.
Wojtkowski Dariusz
Małkinia Górna
bd.
Mężczyźni,
74.
Kalupa Anna
Małkinia
Ostrów Biega
Bieg Honorowy 600m,
75.
Kalupa Kamil
Małkinia
bd.
Bieg Honorowy 600m,
76.
Bakuła Jerzy
Laskowiec
BiegamBoLubie
Mężczyźni,
77.
Blachowicz Jędrzej
Komorowo
bd.
Mężczyźni,
78.
Jasiński Miłosz
Komorowo
Miłosz Fitness
Mężczyźni,
79.
Jasiński Miłosz
Komorowo
Miłosz Fitness
Mężczyźni,
80.
Romejko Piotr
Komorowo
Ostrów Biega
Mężczyźni,
81.
Król Marek
Kalisz
Parkrun Kalisz
Mężczyźni,
82.
Rafalik Kamil
Kalinowo
bd.
Bieg Honorowy 600m,
83.
Żach Marcin
Kalinowo
bd.
Bieg Honorowy 600m,
84.
Suchcicki Marek
Jasienica
Roch Jasienica
Mężczyźni,
85.
Kotlenga Przemysław
Iława
S4H
Mężczyźni,
86.
Skarzynski Krzysztof
Gocly
bd.
Mężczyźni,
87.
Miłocka Grażyna
Działdowo
bd.
Kobiety ,
88.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
bd.
Mężczyźni,
89.
Sadowski Robert
Dobrzankowo
Jednorożec robi co może
Mężczyźni,
90.
Gawrysiak Aleksandra
Czerwin
bd.
Bieg Honorowy 600m,
91.
Gołąbek Aleksandra
Czerwin
bd.
Bieg Honorowy 600m,
92.
Gołąbek Zbigniew
Czerwin
Stowarzyszenie Historii Ziemi Ostrołęckiej im. kpt. ALEKSANDRA BEDNARCZYKA
Bieg Honorowy 600m,
93.
Traczyk Przemysław
Ciechanów
ASFaltLOVE Dziki
Mężczyźni,
94.
Han Wojtek
Andrzejewo
Roch Jasienica
Mężczyźni,
95.
Jastrzębski Jacek
Andrzejewo
Roch Jasienica
Mężczyźni,
96.
Kępisty Norbert
Andrzejewo
bd.
Mężczyźni,
97.
Skłodowski Henryk
Andrzejewo
Roch Jasienica
Mężczyźni,