1.
Bigaś Mateusz
Bartąg
bd.
Mężczyźni(16-29lat)5km,
2.
Czerwiński Karol
Bartąg
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
3.
Wilmowicz Michał
Bartąg
Pszczółkowski Team
Mężczyźni(30-39lat)5km,
4.
Brodziński Mariusz
Bartniczka
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
5.
Bajorek Piotr
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(60-69lat)5km,
6.
Lewandowska Karolina
Brodnica
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
7.
Mosakowski Łukasz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
8.
Stańczak Mariusz
Chojnowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
9.
Kościelska Agnieszka
Chruszczewo
ASFaltLove Dziki
Kobiety(50+)5km,
10.
Kościelski Mariusz
Chruszczewo
AsfALTLove Dziki
Mężczyźni(50-59lat)5km,
11.
Gorząch Zbigniew
Ciechanów
ASFaltLove Dziki
Mężczyźni(60-69lat)5km,
12.
Pogorzelska Barbara
Ciechanów
bd.
Kobiety(50+)5km,
13.
Pogorzelski Andrzej
Ciechanów
Asfaltowe Dziki
Mężczyźni(50-59lat)5km,
14.
Szejko Wawrzyniec
Ciechanów
KB TKKF Promyk Ciechanów
Mężczyźni(60-69lat)5km,
15.
Traczyk Przemysław
Ciechanów
ASFaltLOVE DZIKI
Mężczyźni(30-39lat)5km,
16.
Bestvater Marcel
Dąbrówno
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
17.
Berestowska Hanna
DZIALDOWO
bd.
Kobiety(50+)5km,
18.
BERESTOWSKI Jacek
DZIALDOWO
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
19.
Żurawski Slawomir
Dzialdowo
Rozbiegane Dzialdowo
Mężczyźni(50-59lat)5km,
20.
Aurast Karol
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
21.
banasiak mariusz
działdowo
rozbiegane działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
22.
Bartkowski Zbigniew
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(50-59lat)5km,
23.
Behal Magdalena
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat)5km,
24.
Bialuk-Pietrzak Katarzyna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat)5km,
25.
Blanka-Olszewska Irmina
Działdowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
26.
Borowski Andrzej
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(60-69lat)5km,
27.
Chojnacki Leon
Działdowo
bd.
Mężczyźni(70+)5km,
28.
Dąbkowski Jakub
Działdowo
UKS MOSiR Działdowo
Mężczyźni(16-29lat)5km,
29.
Falba Grzegorz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(50-59lat)5km,
30.
Falba Wioletta
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(50+)5km,
31.
Gajewski Przemysław
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(30-39lat)5km,
32.
Grochowski Dariusz
Działdowo
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
33.
Jaworski Zdzisław
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(50-59lat)5km,
34.
Kaczmarski Sławomir
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(50-59lat)5km,
35.
Kasprowicz Marcin
Działdowo
ROZBIEGANE DZIAŁDOWO
Mężczyźni(40-49lat)5km,
36.
Kasprowicz Wioletta
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat)5km,
37.
Kochańska Anna Maria
Działdowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
38.
Kochański Paweł
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
39.
Konarzewska Martyna
Działdowo
UKS MOSiR Działdowo
Kobiety(30-39lat)5km,
40.
Konopka Anna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat)5km,
41.
Konopka Marcin
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
42.
KOWALSKA AGNIESZKA
DZIAŁDOWO
KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO
Kobiety(40-49lat)5km,
43.
Kozikowska Anetta
Działdowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
44.
Kozikowska Lena
Działdowo
bd.
Kobiety(16-29lat)5km,
45.
Kozikowski Robert
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
46.
Kołakowski Rafał
Działdowo
KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO
Mężczyźni(40-49lat)5km,
47.
Krupa Michał
Działdowo
bd.
Mężczyźni(16-29lat)5km,
48.
Leśny Kacper
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
49.
Lewandowski Michał
Działdowo
bd.
Mężczyźni(16-29lat)5km,
50.
Maga-Wojsyk Kamila
Działdowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
51.
Markiewicz Anna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49lat)5km,
52.
Mederski Waldemar
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(50-59lat)5km,
53.
Miłocki Karol
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(30-39lat)5km,
54.
Morawski Marcin
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
55.
Mostek Kacper
Działdowo
4crew
Mężczyźni(16-29lat)5km,
56.
Mroziński Dariusz
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
57.
Nąć Marzanna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49lat)5km,
58.
Nąć Tomasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
59.
Olszewski Łukasz
Działdowo
ROZBIEGANE DZIAŁDOWO
Mężczyźni(40-49lat)5km,
60.
Osowski Adam
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
61.
Pawlak Jacek
Działdowo
Ślęzak Team
Mężczyźni(40-49lat)5km,
62.
Pawlak Mariusz
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
63.
Pawlak Paweł
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
64.
Pawlak Zbigniew
Działdowo
brak
Mężczyźni(40-49lat)5km,
65.
Pieckowska Anna
Działdowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
66.
Pietruszka Magdalena
Działdowo
KS Schulo Team Działdowo
Kobiety(30-39lat)5km,
67.
Pietrzak Jakub
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
68.
Pietrzak Mariusz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
69.
Prokopowicz Sylwia
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49lat)5km,
70.
Prokopowicz Łukasz
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
71.
Przybyszewska Joanna
Działdowo
bd.
Kobiety(16-29lat)5km,
72.
Pszenny Sławek
Działdowo
SchuloTeam
Mężczyźni(30-39lat)5km,
73.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
KS Kowalkowski Fight Club Działdowo
Mężczyźni(16-29lat)5km,
74.
Rembecki Piotr
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
75.
Rusiniak Karolina
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat)5km,
76.
Sendzicki Aleksander
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(16-29lat)5km,
77.
Skuza-Sendzicka Magdalena
DZIAŁDOWO
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49lat)5km,
78.
Stokłos Paweł
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
79.
Stramski Józef
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
80.
Szarmacher Artur
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
81.
Szarmacher Sebastian
Działdowo
Schulo Team
Mężczyźni(30-39lat)5km,
82.
Teska Agnieszka
Działdowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
83.
Wasielewski Wojciech
Działdowo
UKS MOSiR Działdowo
Mężczyźni(16-29lat)5km,
84.
Wiśniewska Natalia
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(16-29lat)5km,
85.
Wiśniewski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(30-39lat)5km,
86.
Wodzyński Bogusław
Działdowo
KS Schulo Team Działdowo
Mężczyźni(60-69lat)5km,
87.
Wojsyk-Cepowicz Aneta
Działdowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
88.
Zajączkowski Artur
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
89.
Zduniak-Pietrzak Joanna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat)5km,
90.
Żmijewski Paweł
Działdowo
KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO
Mężczyźni(40-49lat)5km,
91.
Ślęzak Adam
Elbląg
OSP POGRODZIE
Mężczyźni(30-39lat)5km,
92.
Szarmacher Tymon
Filice
bd.
Mężczyźni(16-29lat)5km,
93.
Góralski Marcin
Gdynia
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
94.
Urbańska Jolanta
Gródki
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
95.
Januszewska Izabela
Grodziczno
Biegam U KOLESI
Kobiety(30-39lat)5km,
96.
Januszewski Karol
Grodziczno
Biegam U KOLESI
Mężczyźni(30-39lat)5km,
97.
Kaczanowska Monika
Grójec
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
98.
Pielenc Agnieszka
Hartowiec
Biegam u Kolesi
Kobiety(30-39lat)5km,
99.
Drobotko Julita
Iława
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
100.
Guzowski Piotr
Iława
BGS IŁAWA
Mężczyźni(30-39lat)5km,
101.
Jankowski Karol
Iława
BGS IŁAWA
Mężczyźni(40-49lat)5km,
102.
Krajza Przemysław
Jedwabno
Zenon Klimik kantor Szczytno
Mężczyźni(30-39lat)5km,
103.
Brązert Adam
Księży Dwór
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
104.
Kaczmarkowska Patrycja
Lidzbark
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
105.
Caban Maciej
Lubawa
bd.
Mężczyźni(16-29lat)5km,
106.
Doliwka Paweł
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać/Biegam u Kolesi
Mężczyźni(40-49lat)5km,
107.
Głowiak Rafał
Lubawa
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
108.
Klinicka Magdalena
Lubawa
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
109.
Knozowski Marcin
Lubawa
Aktywna Lubawa
Mężczyźni(30-39lat)5km,
110.
Kozłowski Wiesław
Lubawa
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
111.
Lewicka Katarzyna
Lubawa
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
112.
Lewicki Nikodem
Lubawa
bd.
Mężczyźni(16-29lat)5km,
113.
Lipek Rafał
Lubawa
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
114.
Pielenc Dariusz
Lubawa
Lubawa kocha biegać
Mężczyźni(30-39lat)5km,
115.
Pokojska Karolina
Lubawa
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
116.
Pokojski Piotr
Lubawa
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
117.
Łowin Patryk
Lubawa
NICHNIC
Mężczyźni(30-39lat)5km,
118.
Grochowski Mateusz
Luboń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
119.
Marchlewski Radosław
Marzęcice
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(30-39lat)5km,
120.
Patalon Adam
Marzęcice
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(50-59lat)5km,
121.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
KB Lech Rypin
Kobiety(40-49lat)5km,
122.
Majewski Dawid
Mikołajki
UKS Atos woźnice
Mężczyźni(16-29lat)5km,
123.
Wrotny Mariusz
Mlawa
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
124.
Kaczmarczyk Jerzy
Mława
niezrzeszony
Mężczyźni(60-69lat)5km,
125.
Kazimierczak Agnieszka
Mława
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
126.
Kubalska Dorota
Mława
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
127.
Kubalski Paweł
Mława
TriSebuś Team
Mężczyźni(30-39lat)5km,
128.
Kuciejczyk Henryk
Mława
Tempo Mława
Mężczyźni(60-69lat)5km,
129.
Kucka Monika
Mława
BBL Mława
Kobiety(40-49lat)5km,
130.
Kwiatkowski Marcin
Mława
Konrad Nosarzewski "Badania Dieta Trening"
Mężczyźni(16-29lat)5km,
131.
Maranowski Marek
Mława
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
132.
RADZANOWSKA JANINA
Mława
bd.
Kobiety(50+)5km,
133.
Sokołowska Anna
Mława
BBL Mława
Kobiety(50+)5km,
134.
Świderski Jakub
Mława
Wilk Trenuje Family
Mężczyźni(30-39lat)5km,
135.
Wroński Dawid
Mława
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
136.
Wysocka Iwona
Mława
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
137.
Łusiak Paweł
Mława
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
138.
Dąbkowski Roman
Napierki
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
139.
Cieślińska Sylwia
Narzym
Endorfina.shop
Kobiety(30-39lat)5km,
140.
Gocławski Marcin
Narzym
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
141.
Kucki Kamil
Narzym
Tri Sebuś Team
Mężczyźni(30-39lat)5km,
142.
Banul Agata
Natać WIelka
Nidzica Biega
Kobiety(40-49lat)5km,
143.
Bartkowski Jan
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(60-69lat)5km,
144.
Burdyński Przemysław
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(30-39lat)5km,
145.
Danelczyk Natalia
Nidzica
bd.
Kobiety(16-29lat)5km,
146.
Gnidziński Jacek
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(50-59lat)5km,
147.
Grzebski Dariusz
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(40-49lat)5km,
148.
Jabłoński Paweł
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(40-49lat)5km,
149.
Jeszko Barbara
Nidzica
Nidzica Biega
Kobiety(40-49lat)5km,
150.
Koszewski Wojciech
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(50-59lat)5km,
151.
Kowalska Irena
Nidzica
Nidzica Biega
Kobiety(40-49lat)5km,
152.
Kowalski Iwo
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(16-29lat)5km,
153.
Kozicki Mariusz
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(30-39lat)5km,
154.
Krzywieński Piotr
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(40-49lat)5km,
155.
Marcjanik Andrzej
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(50-59lat)5km,
156.
Misztal Grzegorz
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(40-49lat)5km,
157.
Olszowa Alicja
Nidzica
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
158.
Prusik Arkadiusz
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(30-39lat)5km,
159.
Redys Marcin
Nidzica
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
160.
Sowiński Bogdan
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(50-59lat)5km,
161.
Zagożdzon Witold
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(50-59lat)5km,
162.
Wojsyk Sebastian
Niestoja
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
163.
Lewandowski Damian
Nowe Garkowo
NASTĘPNY KROK TEAM
Mężczyźni(16-29lat)5km,
164.
Wierzbowski Krzysztof
Nowe Grodziczno
Biegam U Kolesi
Mężczyźni(30-39lat)5km,
165.
Czepek Andrzej
Nowe Miasto Lubawskie
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(50-59lat)5km,
166.
Murawska Edyta
Olsztyn
NAPIERKI
Kobiety(40-49lat)5km,
167.
Koziorowski Grzegorz
Olsztynek
Nidzica Biega
Mężczyźni(16-29lat)5km,
168.
Koziorowski Wiesław
Olsztynek
Nidzica Biega
Mężczyźni(50-59lat)5km,
169.
Cichowska Joanna
Ostróda
Ostróda Runners
Kobiety(16-29lat)5km,
170.
Leszczyński Roman
Ostrołęka
so-biebie-gam
Mężczyźni(70+)5km,
171.
Dembińska Katarzyna
Przasnysz
KS Przaśnik Przasnysz
Kobiety(30-39lat)5km,
172.
Grzybowski Paweł
Przasnysz
Przyśnik Przasnysz
Mężczyźni(40-49lat)5km,
173.
Kozłowska Marta
Przasnysz
KS Przaśnik
Kobiety(16-29lat)5km,
174.
Kryszczak Adam
Przasnysz
KS Przaśnik
Mężczyźni(40-49lat)5km,
175.
Modzelewski Rafał
Przasnysz
KS Przaśnik Przasnysz
Mężczyźni(16-29lat)5km,
176.
Popławski Michał
Przasnysz
KS Przaśnik
Mężczyźni(30-39lat)5km,
177.
Puchała Włodzimierz
Przasnysz
KS Przasnik Przasnysz
Mężczyźni(50-59lat)5km,
178.
Smolińska Marta
Przasnysz
KS PRZAŚNIK PRZASNYSZ
Kobiety(40-49lat)5km,
179.
Smoliński Rafał
Przasnysz
Ks Przaśnik Przasnysz
Mężczyźni(30-39lat)5km,
180.
Tabaka Magdalena
Przasnysz
KS Przaśnik Przasnysz
Kobiety(40-49lat)5km,
181.
Beksa Krzysztof
Płośnica
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
182.
Beksa Lidia
Płośnica
bd.
Kobiety(50+)5km,
183.
Nowakowski Marek
Płośnica
bd.
Mężczyźni(60-69lat)5km,
184.
Nowakowski Robert
Płośnicy
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
185.
Mariański Piotr
Rościszewo
Sparta Sierpc
Mężczyźni(30-39lat)5km,
186.
Muchowski Radosław
Rutkowice
bd.
Mężczyźni(16-29lat)5km,
187.
Kopaczel Paweł
Rybno
Biegam U KOLESI
Mężczyźni(30-39lat)5km,
188.
Rygielski Arkadiusz
Rybno
Rozbiegane Rybno
Mężczyźni(30-39lat)5km,
189.
Kuchnicka Katarzyna
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(30-39lat)5km,
190.
Wysocki Adrian
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(16-29lat)5km,
191.
Szczepański wojciech
Sarnowo
bd.
Mężczyźni(50-59lat)5km,
192.
Bartnikowska Agata
Stare Dłutowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
193.
Bartnikowski Wojciech
Stare Dłutowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
194.
Kogut Sławomir
Szafarnia
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(40-49lat)5km,
195.
Górski Krystian
Szczutowo
PTT delta
Mężczyźni(16-29lat)5km,
196.
Koziatek Jakub
Szczytno
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
197.
Koziatek Sebastian
Szczytno
TEAM KOPEĆ
Mężczyźni(16-29lat)5km,
198.
Sulkowski Jacek
Traczyska
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
199.
Urbanowski Krzysztof
Warszawa
bd.
Mężczyźni(16-29lat)5km,
200.
Szulborski Grzegorz
Żuromin
niezrzeszony
Mężczyźni(40-49lat)5km,