Logowanie Rejestracja

VI Działdowskie Biegi Niepodległości. Działdowo 11.11.2021

Zawodnicy

1.

Ambroziak Tamara

Nidzica

Nidzica Biega

Kobiety(50+)5km,

2.

Bachorowska Katarzyna

Brodowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(40-49lat)5km,

3.

Bajorek Piotr

Brodnica

Niezrzeszony

Mężczyźni(60-69lat)5km,

4.

banasiak mariusz

działdowo

rozbiegane działdowo

Mężczyźni(40-49lat)5km,

5.

Bartkowski Jan

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(60-69lat)5km,

6.

Bartnikowska Agata

Stare Dłutowo

bd.

Kobiety(30-39lat)5km,

7.

Bartnikowski Wojciech

Stare Dłutowo

bd.

Mężczyźni(30-39lat)5km,

8.

Behal Magdalena

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(30-39lat)5km,

9.

Berestowska Hanna

DZIALDOWO

bd.

Kobiety(50+)5km,

10.

BERESTOWSKI Jacek

DZIALDOWO

bd.

Mężczyźni(50-59lat)5km,

11.

Bestvater Marcel

Dąbrówno

bd.

Mężczyźni(30-39lat)5km,

12.

Bigaś Mateusz

Bartąg

bd.

Mężczyźni(16-29lat)5km,

13.

Burdyński Przemysław

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(30-39lat)5km,

14.

Cieślińska Sylwia

Narzym

Endorfina.shop

Kobiety(30-39lat)5km,

15.

Czepek Andrzej

Nowe Miasto Lubawskie

Kurzętnik Biega

Mężczyźni(50-59lat)5km,

16.

Danelczyk Natalia

Nidzica

bd.

Kobiety(16-29lat)5km,

17.

Falba Grzegorz

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(50-59lat)5km,

18.

Falba Wioletta

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(50+)5km,

19.

Gajewski Przemysław

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(30-39lat)5km,

20.

Gnidziński Jacek

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(50-59lat)5km,

21.

Gorząch Zbigniew

Ciechanów

ASFaltLove Dziki

Mężczyźni(60-69lat)5km,

22.

Grochowski Mateusz

Luboń

bd.

Mężczyźni(30-39lat)5km,

23.

Grzybowski Paweł

Przasnysz

Przyśnik Przasnysz

Mężczyźni(40-49lat)5km,

24.

Jabłoński Paweł

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(40-49lat)5km,

25.

Jaworski Zdzisław

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(50-59lat)5km,

26.

Jeszko Barbara

Nidzica

Nidzica Biega

Kobiety(40-49lat)5km,

27.

Kaczmarkowska Patrycja

Lidzbark

bd.

Kobiety(30-39lat)5km,

28.

Kaczmarski Sławomir

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(50-59lat)5km,

29.

Kamińska Teresa

Miesiączkowo

KB Lech Rypin

Kobiety(40-49lat)5km,

30.

Kasprowicz Marcin

Działdowo

ROZBIEGANE DZIAŁDOWO

Mężczyźni(40-49lat)5km,

31.

Kasprowicz Wioletta

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(30-39lat)5km,

32.

Kochańska Anna Maria

Działdowo

bd.

Kobiety(30-39lat)5km,

33.

Kopaczel Paweł

Rybno

Biegam U KOLESI

Mężczyźni(30-39lat)5km,

34.

Kościelska Agnieszka

Chruszczewo

ASFaltLove Dziki

Kobiety(50+)5km,

35.

Kościelski Mariusz

Chruszczewo

AsfALTLove Dziki

Mężczyźni(50-59lat)5km,

36.

Koszewski Wojciech

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(50-59lat)5km,

37.

KOWALSKA AGNIESZKA

DZIAŁDOWO

KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO

Kobiety(40-49lat)5km,

38.

Kowalska Irena

Nidzica

Nidzica Biega

Kobiety(40-49lat)5km,

39.

Kowalska Wioletta

Nidzica

Nidzica Biega

Kobiety(50+)5km,

40.

Kowalski Iwo

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(16-29lat)5km,

41.

Koziatek Jakub

Szczytno

bd.

Mężczyźni(30-39lat)5km,

42.

Koziatek Sebastian

Szczytno

TEAM KOPEĆ

Mężczyźni(16-29lat)5km,

43.

Kozicki Mariusz

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(30-39lat)5km,

44.

Kozłowski Wiesław

Lubawa

bd.

Mężczyźni(40-49lat)5km,

45.

Kołakowski Rafał

Działdowo

KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO

Mężczyźni(40-49lat)5km,

46.

Krajza Przemysław

Jedwabno

Zenon Klimik kantor Szczytno

Mężczyźni(30-39lat)5km,

47.

Krzywieński Piotr

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(40-49lat)5km,

48.

Kubalska Dorota

Mława

bd.

Kobiety(30-39lat)5km,

49.

Kubalska Dorota

Mława

bd.

Kobiety(30-39lat)5km,

50.

Kubalski Paweł

Mława

TriSebuś Team

Mężczyźni(30-39lat)5km,

51.

Kuchnicka Katarzyna

Rypin

KB Lech Rypin

Kobiety(30-39lat)5km,

52.

Kucki Kamil

Narzym

Tri Sebuś Team

Mężczyźni(30-39lat)5km,

53.

Leśny Kacper

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49lat)5km,

54.

Lewandowska Karolina

Brodnica

bd.

Kobiety(30-39lat)5km,

55.

Lipek Rafał

Lubawa

bd.

Kobiety(30-39lat)5km,

56.

Maga-Wojsyk Kamila

Działdowo

bd.

Kobiety(30-39lat)5km,

57.

Marchlewski Radosław

Marzęcice

Kurzętnik Biega

Mężczyźni(30-39lat)5km,

58.

Marcjanik Andrzej

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(50-59lat)5km,

59.

Markiewicz Anna

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(40-49lat)5km,

60.

Misztal Grzegorz

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(40-49lat)5km,

61.

Murawska Edyta

Olsztyn

NAPIERKI

Kobiety(40-49lat)5km,

62.

Nąć Marzanna

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(40-49lat)5km,

63.

Nąć Tomasz

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(40-49lat)5km,

64.

Nowakowski Marek

Płośnica

bd.

Mężczyźni(60-69lat)5km,

65.

Olszewski Łukasz

Działdowo

ROZBIEGANE DZIAŁDOWO

Mężczyźni(40-49lat)5km,

66.

Olszowa Alicja

Nidzica

bd.

Kobiety(30-39lat)5km,

67.

Olszowa Alicja

Nidzica

bd.

Kobiety(30-39lat)5km,

68.

Patalon Adam

Marzęcice

Kurzętnik Biega

Mężczyźni(50-59lat)5km,

69.

Pawlak Paweł

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49lat)5km,

70.

Pawlak Zbigniew

Działdowo

brak

Mężczyźni(40-49lat)5km,

71.

Pietruszka Magdalena

Działdowo

KS Schulo Team Działdowo

Kobiety(30-39lat)5km,

72.

Pietrzak Mariusz

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(40-49lat)5km,

73.

Pogorzelska Barbara

Ciechanów

bd.

Kobiety(50+)5km,

74.

Pogorzelski Andrzej

Ciechanów

Asfaltowe Dziki

Mężczyźni(50-59lat)5km,

75.

Popławski Michał

Przasnysz

KS Przaśnik

Mężczyźni(30-39lat)5km,

76.

Prokopowicz Sylwia

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(40-49lat)5km,

77.

Prokopowicz Łukasz

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49lat)5km,

78.

Prusik Arkadiusz

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(30-39lat)5km,

79.

Pszenny Sławek

Działdowo

SchuloTeam

Mężczyźni(30-39lat)5km,

80.

Puchała Włodzimierz

Przasnysz

KS Przasnik Przasnysz

Mężczyźni(50-59lat)5km,

81.

Pydynkowski Łukasz

Działdowo

KS Kowalkowski Fight Club Działdowo

Mężczyźni(16-29lat)5km,

82.

Redys Marcin

Nidzica

bd.

Mężczyźni(30-39lat)5km,

83.

Rembecki Piotr

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(40-49lat)5km,

84.

Rusiniak Karolina

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(30-39lat)5km,

85.

Smolińska Marta

Przasnysz

KS PRZAŚNIK PRZASNYSZ

Kobiety(40-49lat)5km,

86.

Sowiński Bogdan

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(50-59lat)5km,

87.

Stańczak Mariusz

Chojnowo

bd.

Mężczyźni(40-49lat)5km,

88.

Stokłos Paweł

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49lat)5km,

89.

Sulkowski Jacek

Traczyska

bd.

Mężczyźni(30-39lat)5km,

90.

Szarmacher Artur

Działdowo

bd.

Mężczyźni(30-39lat)5km,

91.

Szarmacher Sebastian

Działdowo

Schulo Team

Mężczyźni(30-39lat)5km,

92.

Szczepański wojciech

Sarnowo

bd.

Mężczyźni(50-59lat)5km,

93.

Szulborski Grzegorz

Żuromin

niezrzeszony

Mężczyźni(40-49lat)5km,

94.

Tabaka Magdalena

Przasnysz

KS Przaśnik Przasnysz

Kobiety(40-49lat)5km,

95.

Traczyk Przemysław

Ciechanów

ASFaltLOVE DZIKI

Mężczyźni(30-39lat)5km,

96.

Wiśniewska Natalia

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(16-29lat)5km,

97.

Wiśniewski Łukasz

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(30-39lat)5km,

98.

Wodzyński Bogusław

Działdowo

KS Schulo Team Działdowo

Mężczyźni(60-69lat)5km,

99.

Wojsyk Sebastian

Niestoja

bd.

Mężczyźni(30-39lat)5km,

100.

Wojsyk-Cepowicz Aneta

Działdowo

bd.

Kobiety(40-49lat)5km,

101.

Wysocki Adrian

Rypin

KB Lech Rypin

Mężczyźni(16-29lat)5km,

102.

Zagożdzon Witold

Nidzica

Nidzica Biega

Mężczyźni(50-59lat)5km,

103.

Zduniak-Pietrzak Joanna

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(30-39lat)5km,

104.

Żmijewski Paweł

Działdowo

KS SCHULO TEAM DZIAŁDOWO

Mężczyźni(40-49lat)5km,

105.

Żywko Elżbieta

DZIAŁDOWO

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(50+)5km,

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?