1.
Bakun Celina
Gronowo Elbląskie
Azja Team
KobietyOPEN(10km),
2.
Bania Zygmunt
Przysiek
Amator
Mężczyźni(70+)21km,
3.
Bindek Weronika
Bydgoszcz
RollTeam Bydgoszcz
KobietyOPEN(10km),
4.
Bindek Weronika
Bydgoszcz
RollTeam Bydgoszcz
Kobiety(15-18lat)21km,
5.
Dźwigała Mirosław
Działdowo
Amator
Mężczyźni(60-69lat)21km,
6.
Gburzyńska Beata
ELBLĄG
Azja Team
KobietyOPEN(10km),
7.
Gburzyński Michał
ELBLĄG
KS Orzeł
MężczyźniOPEN(10km), Chłopcy(12-14lat)2000m,
8.
Gburzyński Rafał
ELBLĄG
Azja Team
MężczyźniOPEN(10km),
9.
Goszczyński Wojciech
Toruń
Rolla Speed Team
Mężczyźni(40-49lat)21km,
10.
Ivashchenko Oleksandra
Gdańsk
Gdanskie Lwy
Kobiety(15-18lat)21km,
11.
Karpau Makar
Gdansk
bd.
Dzieci(7-9lat)500m,
12.
Karpau Siarhei
Gdansk
bd.
MężczyźniOPEN(10km),
13.
Kałuża Kinga
Wielkie Drogi
KKSW KRAK
Kobiety(30-39lat)21km,
14.
Knozowska Aleksandra
Gronowo
bd.
KobietyOPEN(10km),
15.
Kocerka Piotr
SZAŁE
bd.
MężczyźniOPEN(10km),
16.
Kokoszczyńska Agnieszka
Płock
bd.
Kobiety(19-29lat)21km,
17.
Kolba Tymon
Gdynia
bd.
Dzieci(7-9lat)500m,
18.
kopyt Jan
Konstancin jeziorna
Własny
Mężczyźni(70+)21km,
19.
Kowalski Damian
Gdańsk
obiegUWka UW
Mężczyźni(40-49lat)21km,
20.
Kubisiak Karolina
Toruń
bd.
KobietyOPEN(10km),
21.
Matusiak Jakub
Gąbin
bd.
Mężczyźni(30-39lat)21km,
22.
Mydlarski Jarek
Gdynia
Roll4All
Mężczyźni(40-49lat)21km,
23.
Paczuski Radosław
Warszawa
LEGIA WARSZAWA MASTERS
Mężczyźni(60-69lat)21km,
24.
Piotrowicz Marcin
Brak
bd.
Mężczyźni(40-49lat)21km,
25.
Skowron Kaja
BYdgoszcz
ROLLTEAM BYDGOSZCZ
Dzieci(7-9lat)500m,
26.
Szumlas Arkadiusz
Mrzezino
Zoeller Tech/Prolube
Mężczyźni(19-29lat)21km,
27.
Szumlas Dorota
Mrzezino
bd.
Kobiety(40-49lat)21km,
28.
Szumlas Jacek
Mrzezino
bd.
Mężczyźni(40-49lat)21km,
29.
Słowik Arkadiusz
Kruklanki
Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
Mężczyźni(60-69lat)21km,
30.
TURKIEWICZ Grzegorz
Zduńska Wola
GATTA SPEED SKATING
Mężczyźni(50-59lat)21km,
31.
Woźnicki Paweł
łódź
GATTA SpeedSkating ŁÓDŹ
Mężczyźni(50-59lat)21km,
32.
Zdancewicz Paweł
Warszawa
Legia Warszawa Masters
Mężczyźni(40-49lat)21km,
33.
Ziółkowski JULIAN
Gdańsk
STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY
Mężczyźni(50-59lat)21km,
34.
Chojecki Dariusz
Bydgoszcz
ROLLTEAM
Mężczyźni(50-59lat)21km,
35.
Engelberg Łukasz
Gdańsk
Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy
Mężczyźni(30-39lat)21km,
36.
Flisińska Agata
Warszawa
Speeding Turtles
Kobiety(30-39lat)21km,
37.
Gawraczyńska Anna
Warszawa
WTŁ STEGNY WARSZAWA
Kobiety(50+)21km,
38.
Glinkowski Zbigniew
Wrocław
bd.
Mężczyźni(60-69lat)21km,
39.
Graszka Bartosz
Gdynia
bd.
Mężczyźni(40-49lat)21km,
40.
Gruszka Jakub
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-39lat)21km,
41.
Grych Jagna
Gdańsk
bd.
Kobiety(30-39lat)21km,
42.
Jaksina Dariusz
Ruciane-Nida
Mazurski dzik
Mężczyźni(50-59lat)21km,
43.
Janowski Daniel
Lubawa
bd.
Mężczyźni(50-59lat)21km,
44.
Krasuska Anna
Elbląg
KS ORZEŁ ELBLĄG
Kobiety(50+)21km,
45.
Kretkiewicz Magdalena
Gdańsk
Stowarzyszenie Wrotkarskie „Gdańskie Lwy”
Kobiety(19-29lat)21km,
46.
Król Mariusz
Elbląg
bd.
Mężczyźni(40-49lat)21km,
47.
Kusa Oliwia
Bydgoszcz
ROLLTEAM BYDGOSZCZ
Kobiety(15-18lat)21km, Dziewczynki(12-14lat)2000m,
48.
Kusa Wiktoria
Bydgoszcz
ROLLTEAM BYDGOSZCZ
Kobiety(15-18lat)21km, Dziewczynki(12-14lat)2000m,
49.
Kwiatkowski Radosław
Grudziądz
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz/Zico Racing
Mężczyźni(30-39lat)21km,
50.
Kwiatkowski Łukasz
Bydgoszcz
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
Mężczyźni(30-39lat)21km,
51.
Maciukiewicz Wojciech
wrocław
bd.
Mężczyźni(70+)21km,
52.
Mazurek Sebastian
Gdynia
Jabra Roller Team
Mężczyźni(30-39lat)21km,
53.
Mężydło Michał
Lubawa
bd.
Mężczyźni(19-29lat)21km,
54.
Morgalla Jerzy
Rudy
bd.
Mężczyźni(50-59lat)21km,
55.
Nezdropa Grzegorz
Łowicz
bd.
Mężczyźni(40-49lat)21km,
56.
Nezdropa Tomasz
ŁÓwicz
bd.
Dzieci(7-9lat)500m,
57.
Niewęgłowska Marcelina
Gdańsk
bd.
Dzieci(7-9lat)500m,
58.
Niewęgłowski Ryszard
Gdańsk
bd.
Mężczyźni(40-49lat)21km,
59.
Ossowska Ewa
Bydgoszcz
RollTeam Bydgoszcz
Dzieci(7-9lat)500m,
60.
Paczuski Jarosław
Warszawa
LEGIA WARSZAWA MASTERS
Mężczyźni(60-69lat)21km,
61.
Prajsnar Agnieszka
Warszawa
Speeding Turtles
Kobiety(50+)21km,
62.
Prajsnar Paweł
Warszawa
Speeding Turtles
Mężczyźni(30-39lat)21km,
63.
Prajsnar Robert
Warszawa
Speeding Turtles
Mężczyźni(50-59lat)21km,
64.
Przychodniak Robert
Pabianice
Gatta Speed Skating
Mężczyźni(30-39lat)21km,
65.
Sobczyński Bartosz
Tczew
bd.
Mężczyźni(40-49lat)21km,
66.
Sochacka Iga
Chorzów Batory
Amator
Kobiety(15-18lat)21km,
67.
Sochacki Dariusz
Chorzów Batory
Amator
Mężczyźni(50-59lat)21km,
68.
Syguła Sandra
Tomaszów Mazowiecki
IUKS9
KobietyOPEN(10km), Dziewczynki(12-14lat)2000m,
69.
Topolewicz Robert
Białystok
Straż Graniczna Białystok
Mężczyźni(40-49lat)21km,
70.
Wełnicka Magdalena
Warszawa
bd.
Kobiety(40-49lat)21km,
71.
Wieliczkiewicz Joanna
Płock
bd.
Kobiety(30-39lat)21km,
72.
Wysokiński Piotr
Gdańsk
Stoczniowiec Gdańsk
MężczyźniOPEN(10km),
73.
Zapała Jarosław
Płock
bd.
Mężczyźni(40-49lat)21km,
74.
Zgrzywa Marek
Gdańsk
Jabra Roller Team
Mężczyźni(19-29lat)21km,
75.
Żukowska Aniela
Majówka
Black Yellow Skating
Kobiety(40-49lat)21km,
76.
Łukasiewicz Jacek
Gdańsk
bd.
Mężczyźni(40-49lat)21km,