1.
Frelczak Jeremiasz
Wysoka
bd.
Dzieci(11-13lat),
2.
Zielkowski Marcin
Wiśniewo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI,
3.
Turowsk Krzysztof
Warszawa
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
4.
Marcinkowski Mariusz
Toruń
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
5.
Ochman Wojciech
Toruń
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
6.
Pacuk Dariusz
Toruń
DP Projekt
Mężczyźni(50-59lat)DŁUGI,
7.
Pacuk Jan
Toruń
SP17
Dzieci(8-10lat),
8.
Pacuk Zofia
Toruń
SP17
Juniorzy(14-18lat)ŚREDNI,
9.
Skurcz Tomasz
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
10.
Yaroslavskyi Denis
Toruń
SP17
Dzieci(11-13lat),
11.
Furmanek Sławomir
Tczew
Start Kartuzy
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
12.
Sobczyński Bartosz
Tczew
bd.
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
13.
Piechna Jarosław
Świecie
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
14.
BIAŁEK ALEKSANDER
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR
Dzieci(11-13lat),
15.
Białek Krzysztof
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
16.
Dąbrowski Seweryn
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR
Dzieci(11-13lat),
17.
Gutowska Natalia
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY JUNIOR MTB SUSZ
Dzieci(11-13lat),
18.
Gutowski Oskar
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY JUNIOR MTB SUSZ
Dzieci(11-13lat),
19.
Gutowski Oskar
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY JUNIOR MTB SUSZ
Dzieci(11-13lat),
20.
Iwaniuch Jarosław
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
21.
Jaroszczuk Lena
Susz
Epidemia Cyklozy MTB Susz
Juniorki(14-18lat)ŚREDNI,
22.
Jaroszczuk Robert
Susz
Epidemia Cyklozy MTB Susz
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
23.
KOLEŚNIK HANNA
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR
Dzieci(8-10lat),
24.
KOLEŚNIK JAN
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR
Dzieci(11-13lat),
25.
Maziński Igor
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR
Dzieci(11-13lat),
26.
Misiak MICHAŁ
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR
Dzieci(11-13lat),
27.
Misiak ROBERT
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR
Dzieci(11-13lat),
28.
MŁODAWSKI JAN
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR
Dzieci(11-13lat),
29.
Paszynin Damian
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
30.
ROMANOWSKI JAROSŁAW
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
31.
Sokołowski Jan
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR
Dzieci(11-13lat),
32.
Szczegielniak Grzegorz
Susz
Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
33.
Wutkowski Dawid
Śliwice
vutko.pl
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
34.
Dykalska Martyna
Rypin
Cyklisci Rypin
Kobiety(19-29lat)ŚREDNI,
35.
Ćwikliński Robert
Rybno
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
36.
Kasprowicz Sylwester
Rybno
Gmina Rybno
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
37.
Krajewska Karolina
Rybno
bd.
Kobiety(40-49lat)ŚREDNI,
38.
Krajewski Maksymilian
Rybno
bd.
Dzieci(8-10lat),
39.
Pełkowski Damian
Rybno
MSR Olsztyn
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
40.
Standarski Szymon
Rybno
bd.
Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI,
41.
Standarski Szymon
Rybno
bd.
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
42.
Ewertowski Tomasz
Rożental
LKK Ziemia Lubawska
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
43.
Kisicki Tomasz
Radomno
RADOMNO BIEGA
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
44.
Góralski Piotr
Płock
PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Mężczyźni(50-59lat)DŁUGI,
45.
Góralski Piotr
Płock
PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
46.
Karkowski Rafał
Płock
Płocki Klub Kolarski
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
47.
Praxmajer Marcin
Płock
Płocki Klub Kolarski
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI, Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
48.
Strzemieczny Tomasz
Płock
Płocki Klub Kolarski
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI, Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI,
49.
Uliczny Marcin
Płock
Płocki Klub Kolarski
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
50.
Baran Jacek
Prabuty
BIKE CLUB PRABUTY
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
51.
Baran Marcel
Prabuty
BIKE CLUB PRABUTY
Dzieci(5-7lat),
52.
Czeszejko Grzegorz
Prabuty
BIKE CLUB PRABUTY
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
53.
Janicki Zbigniew
Prabuty
Bike Club Prabuty
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
54.
Kapica Paweł
Prabuty
Bike Club Prabuty
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
55.
Majewski Marek
Prabuty
BIKE CLUB PRABUTY
Mężczyźni(60+)ŚREDNI,
56.
Modrzewski Bogdan
Prabuty
Bike Club Prabuty
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
57.
SZMISZKE ROBERT
PRABUTY
Bike Club Prabuty
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
58.
Zientarski Przemysław
Papowo Toruńskie
ZIENTARSKI RALLY TEAM
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
59.
Gałkowski Adam
Ostróda
UKS Ostróda Sport Team
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
60.
Łukasiewicz Tomasz
Olsztynek
ADHD
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
61.
Bernat Marek
Olsztyn
MSR Olsztyn
Mężczyźni(60+)ŚREDNI,
62.
Bogucki Bartosz
OLSZTYN
MICHELIN TEAM
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
63.
Bogucki Marcel
OLSZTYN
MICHELIN TEAM
Dzieci(8-10lat),
64.
Deptuła Jan
Olsztyn
MSR Olsztyn
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
65.
Gierulski Marcin
Olsztyn
MSR Olsztyn
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
66.
Gołaszewski Tomasz
Olsztyn
bd.
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
67.
hrynowiecki wojciech
Olsztyn
Ustawki Rowerowe Olsztyn
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
68.
Kuprian Jan
Olsztyn
Warmia Aktywnie
Dzieci(8-10lat),
69.
Kuprian Szymon
Olsztyn
Warmia Aktywnie
Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI,
70.
Paluch Szymon
Olsztyn
MSR Olsztyn
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
71.
Wichman Basia
Olsztyn
MSR Olsztyn
Kobiety(40-49lat)ŚREDNI,
72.
Ławrynowicz Ireneusz
Olsztyn
Przem-Gri
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
73.
Kłodawski Andrzej
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
74.
Mowiński Adam
Nowe Miasto lubawskie
Nml
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
75.
Kowszewicz Szymon
Niwy
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
76.
Kujawski Paweł
Nidzica
bd.
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
77.
Jabczyński Grzegorz
Mrągowo
Mrągowski Klub Morsów
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
78.
Oborski Ryszard
Mrągowo
bd.
Dzieci(11-13lat),
79.
Oborski Ryszard
Mrągowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
80.
Piasecki Andrzej
Mrągowo
Piasecki Concept
Mężczyźni(60+)ŚREDNI,
81.
Włodarczyk Arkadiusz
Mrągowo
MSR
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
82.
Balewski Błażej
Lubawa
Lubawskie Ustawki Rowerowe
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
83.
Dągowski Piotr
Lubawa
LIBRO Cycling Team
Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI,
84.
Kopański Szymon
Lubawa
LKK Ziemia Lubawska
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
85.
Machnij Krzysztof
Lubawa
LKK Ziemia Lubawska
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
86.
Machnij Wojciech
Lubawa
LKK Ziemia Lubawska
Juniorzy(14-18lat)ŚREDNI,
87.
Szczawiński Sławomir
Lubawa
Terra Lubavia
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
88.
Wyżlic Michał
Lubawa
Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
89.
Łątkowski Dawid
Lubawa
UKS Copernicus CCC SMS Toruń
Juniorzy(14-18lat)ŚREDNI,
90.
Łątkowski Sławomir
Lubawa
OrkaMasters Iława
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
91.
Bautembach Łukasz
Lipno
Rowerowe Lipno
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
92.
Brzemiński Marcin
Lipno
Rowerowe Lipno
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
93.
Korytowski Maciej
Lipno
Rowerowe Lipno
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
94.
SIWA MARIUSZ
LIPNO
ROWEROWE LIPNO
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
95.
Kalisz Aleksandra
Lidzbark
bd.
Dzieci(11-13lat),
96.
Kalisz Arkadiusz
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
97.
Kalisz Mateusz
Lidzbark
bd.
Dzieci(5-7lat),
98.
Okoński Marcin
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI,
99.
Bińczak Arkadiusz
Kwidzyn
CYLKO KWIDZYN
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
100.
Jaworski Bartosz
Kwidzyn
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
101.
Osowski Adam
Kisiny
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
102.
Kawski Bartłomiej
Kisielice
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
103.
Kalinowski Tomasz
Iława
Sunday Gravel Travel
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
104.
Kujawski Arkadiusz
Iława
ZenoTeam
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
105.
Najdowski Adam
Iława
PROJECT MTB
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
106.
Pol Patryk
Grudziądz
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
107.
Potorski Tomasz
Grudziądz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
108.
Świerczyńska Maria
Grudziądz
MUNDUR NA ROWERZE
Kobiety(30-39lat)ŚREDNI,
109.
Pedynkowski Radosław
Grodziczno
AUTO LAND MTB Team
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
110.
GNIECH MONIKA
GDYNIA
VO2max MTB Team
Kobiety(40-49lat)ŚREDNI,
111.
Zaleś Roman
Elbląg
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(50-59lat)DŁUGI,
112.
Krezymon Paweł
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
113.
Reszka Paweł
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
114.
Rostkowski Marcin
Działdowo
haftomaniak.pl
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
115.
Lalak Jacek
Ciechanów
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
116.
Pernak Magdalena
Chrośle
bd.
Kobiety(40-49lat)ŚREDNI,
117.
Górski Bartosz
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
118.
Juhasz Zoltan
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
119.
Nabakowska Elżbieta
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Kobiety(40-49lat)ŚREDNI,
120.
Nabakowski Maciej
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
121.
Smulski Przemysław
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
122.
Snowacki Przemyslaw
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
123.
Woźniak Maciej
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
124.
Hoffmann Jerzy
Brodnica
GMP Brodnica
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
125.
Lewandowski Krzysztof
Bodzanów
Sokół Bodzanów
Mężczyźni(60+)ŚREDNI,
126.
Zuchora Kacper
Bodzanów
Sokół Bodzanów
Juniorzy(14-18lat)ŚREDNI,
127.
PECIAKOWSKI ROBERT
BIELSK
PEK-MONT EKIPA MTB
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
128.
polonis wiktor
biała
VICTOR MTB RACING
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
129.
Niedziałek Karol
Adamowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,