1.
Bojakowski Tomasz
Toruń
bd.
Mężczyźni(50-69lat)60km,
2.
Breitenbach Anna
Toruń
WKZ Zboczeńcy
Kobiety(30-39lat)60km, Kobiety(OPEN)30km,
3.
Furmaniak Łukasz
Piechcin
NOTOJADZIM
Mężczyźni(30-49lat)60km,
4.
GNIECH MONIKA
GDYNIA
VO2max MTB Team
Kobiety(40+)60km,
5.
Grzechulski Tomasz
Maksymilianowo
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
6.
Jedliński Paweł
Żnin
NOTOJADZIM
Mężczyźni(50-69lat)60km,
7.
Jerzyna Jacek
Różyny
Dolina Noteci Racing Team
Mężczyźni(30-49lat)60km,
8.
Jonatowski Zygmunt
MALBORK
GK malbork
Mężczyźni(70+)60km,
9.
Kaminski Bartosz
Tczew
GK Gryf Tczew
Mężczyźni(30-49lat)60km,
10.
Kamrowski Robert
Tczew
GK GRYF TCZEW
Mężczyźni(30-49lat)60km,
11.
Kasprowicz Daniel
Pigża
Kopernik Toruńskie Pierniki Team
Mężczyźni(30-49lat)60km,
12.
Kotłowski Marcin
Tczew
GK Gryf Tczew
Mężczyźni(30-49lat)60km,
13.
Kowalczyk Jarosław
Tczew
GK GRYF TCZEW
Mężczyźni(30-49lat)60km,
14.
Kołodziejski Michał
Inowrocław
Notojadzim
Mężczyźni(30-49lat)60km,
15.
Kwiatkowska Marta
Bydgoszcz
SISU-OWB rowertour.com
Kobiety(16-29lat)60km,
16.
Kwiatkowski Maciej
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
17.
Lewicki Łukasz
Brodnica
KKS Masters Brodnica
Mężczyźni(30-49lat)60km,
18.
Maćkowiak Piotr
Bytów
DRUTEX S.A
Mężczyźni(30-49lat)60km,
19.
Nadolski Jacek
Włocławek
Lumac WTR Włocławek
Mężczyźni(50-69lat)60km,
20.
Pałkowski Mateusz
Tczew
GK GRYF TCZEW
Mężczyźni(30-49lat)60km,
21.
Plewa Katarzyna
Wąbrzeźno
bd.
Kobiety(OPEN)30km,
22.
TŁUSZCZAK RAFAŁ
GDYNIA
RAFAŁ TŁUSZCZAK
Mężczyźni(50-69lat)60km,
23.
Walerowicz Łukasz
Tczew
GK Gryf Tczew
Mężczyźni(OPEN)30km,
24.
Wrona Patryk
Włocławek
Velobird
Mężczyźni(30-49lat)60km,
25.
Zielkowski Marcin
Wiśniewo
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
26.
Ziętarski Jerzy
Ciechocin
OSP Elgiszewo
Mężczyźni(50-69lat)60km,
27.
Bartoszak Sławomir
Warszewice
PTO BIKE TEAM
Mężczyźni(30-49lat)60km,
28.
Bożejewicz Adam
Górsk
bd.
Mężczyźni(16-29lat)60km,
29.
Brzóska Kacper
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
30.
Byczyński Marek
Żnin
ByeArches Żnin
Mężczyźni(50-69lat)60km,
31.
Błaszczyk Miłosz
Włocławek
Bogdziewicz Team Cumulus
Mężczyźni(16-29lat)60km,
32.
Błażejczyk Piotr
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
33.
Cieślak Łukasz
Wąbrzeźno
brak
Mężczyźni(OPEN)30km,
34.
Czyżniewski Włodzimierz
Toruń
Amator
Mężczyźni(50-69lat)60km,
35.
Demchenko Igor
Odesa
Hoods and Drops Racing
Mężczyźni(30-49lat)60km,
36.
Drapiewski Dawid
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
37.
Dudek Mariusz
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(OPEN)30km,
38.
Duma Joanna
Wąbrzeźno
Dziki z Odnowy
Kobiety(OPEN)30km,
39.
Dziełak Rafał
Wąbrzeźno
PTO BIKE TEAM
Mężczyźni(OPEN)30km,
40.
Dziwosz Paweł
Malbork
Grupa Kolarska Malbork
Mężczyźni(30-49lat)60km,
41.
Falkowski Ludwik
Ludowice
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
42.
Gerke Marcin
Chełmża
Amator
Mężczyźni(30-49lat)60km,
43.
Godlewski Waldemar
Wałbrzych
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
44.
GÓRECKI DAWID
WĄBRZEŻNO
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
45.
Grochowalski Grzegorz
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
46.
Grzywacz Maciej
Łysomice
Adventure Team by Deloitte
Mężczyźni(OPEN)30km,
47.
jaskulski radek
Gniezno
Skoda Auto Szkoła bike team
Mężczyźni(50-69lat)60km,
48.
Kamiński Łukasz
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
49.
Kociucki Mieczysław
Mała Nieszawka
amator
Mężczyźni(50-69lat)60km,
50.
Konopiński Tomasz
Bydgoszcz
Fordon Bikers
Mężczyźni(30-49lat)60km,
51.
Korczak Krzysztof
Ruziec
ZawszeDoCelu
Mężczyźni(OPEN)30km,
52.
Kortas Paweł
Janikowo
NOTOJADZIM
Mężczyźni(50-69lat)60km,
53.
Kosiński Piotr
Zielonka
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
54.
Kowalczyk Jerzy
Żnin
Szosa Żnin
Mężczyźni(50-69lat)60km,
55.
Kozera Wojciech
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(50-69lat)60km,
56.
Kozłowski Andrzej
Warszawa
bd.
Mężczyźni(50-69lat)60km,
57.
Kubowicz Piotr
Bydgoszcz
Fordon bikers
Mężczyźni(50-69lat)60km,
58.
Kucharski Marek
Golub-Dobrzyń
DOLMAR
Mężczyźni(30-49lat)60km,
59.
Kwiatkowski Cezary
Kowal
LUMAC WTR Włocławek
Mężczyźni(50-69lat)60km,
60.
Kwiatkowski Damian
Gruczno
Team Mx Skórcz
Mężczyźni(16-29lat)60km,
61.
Ledwochowska Aleksandra
Golub-Dobrzyń
Dziki Z Odnowy
Kobiety(OPEN)30km,
62.
Lewandowski Michał
Wąbrzeźno
AZS WSG Bydgoszcz
Mężczyźni(30-49lat)60km,
63.
Lipińska Małgorzata
Golub-Dobrzyń
bd.
Kobiety(40+)60km,
64.
Liśkiewicz Łukasz
Czarnowo
Polonia Bydgoszcz
Mężczyźni(OPEN)30km,
65.
Maciaszek Andrzej
Książki
Miastoaktywni
Mężczyźni(OPEN)30km,
66.
Martin Paweł
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
67.
Małagowski Piotr
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
68.
MIRECKI Maciej
Włocławek
Lumac WTR Włocławek
Mężczyźni(16-29lat)60km,
69.
Motoczyński Wojciech
Bydgoszcz
TKKF Kolejarz Bydgoszcz
Mężczyźni(30-49lat)60km,
70.
Nuszkiewicz Bartłomiej
Cierpice
brak
Mężczyźni(30-49lat)60km,
71.
Owczarczyk Marcin
Chełmża
Ptolemeuszów bike team
Mężczyźni(30-49lat)60km,
72.
Paczkowski Krzysztof
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
73.
Parkhomiuk Bogdan
Bydgoszcz
Bydgoska Grupa Kolarska
Mężczyźni(30-49lat)60km,
74.
Pasternak Robert
Włocławek
Lumac WTR Włocławek
Mężczyźni(30-49lat)60km,
75.
PELKA PRZEMYSŁAW
Łopatki
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
76.
PISKORSKA SYLWIA
WĄBRZEŻNO
bd.
Kobiety(OPEN)30km,
77.
Podgórski Piotr
Kowalewo Pom.
bd.
Mężczyźni(50-69lat)60km,
78.
Pomastowski Dariusz
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
79.
Pomastowski Grzegorz
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
80.
Przyborkiewicz Kriss
Toruń
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
81.
Radach Stanisław
Janikowo
NOTOJADZIM
Mężczyźni(OPEN)30km,
82.
Rekowski Tadeusz
Toruń
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
83.
Rewers Robert
Bydgoszcz
Bydgoska Grupa Kolarska
Mężczyźni(30-49lat)60km,
84.
Rogowski Piotr
Kowalewo Pomorskie
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
85.
Rossa Przemysław
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(16-29lat)60km,
86.
Rudnicki Paweł
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(16-29lat)60km,
87.
Rudziński Maciej
Kowal
Lumac WTR Włocławek
Mężczyźni(30-49lat)60km,
88.
Rusoń Oliwia
Mełno
bd.
Kobiety(OPEN)30km,
89.
Ryniec Bartosz
Włocławek
Lumac WTR Włocławek
Mężczyźni(16-29lat)60km,
90.
Sankiewicz Sławomir
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
91.
Simson Ireneusz
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(OPEN)30km,
92.
Siwak Krzysztof
żnin
Byearches
Mężczyźni(30-49lat)60km,
93.
Skiba Sebastian
Toruń
bd.
Mężczyźni(16-29lat)60km,
94.
SMOLINSKA IWONA
WABRZEZNO
MIASTOAKTYWNI
Kobiety(OPEN)30km,
95.
Sobczak Dominika
Gdańsk
bd.
Kobiety(OPEN)30km,
96.
Sobczyk Piotr
Przysiek
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
97.
Sobiechowski Robert
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
98.
Stachowska Mirella
Wąbrzeźno
Miastoaktywni.pl
Kobiety(OPEN)30km,
99.
stachowski Jarosław
Wąbrzeźno
Miastoaktywni.pl
Mężczyźni(30-49lat)60km,
100.
Steckiewicz Edwin
Rypin
bd.
Mężczyźni(16-29lat)60km,
101.
STROHSCHEIN DAWID
Toruń
bd.
Mężczyźni(16-29lat)60km,
102.
Szczepański Dawid
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
103.
Szczybura Remigiusz
Tczew
GK GRYF TCZEW
Mężczyźni(30-49lat)60km,
104.
Szymańska-Wiśniewska Karina
Wąbrzeżno
Dziki z odnowy
Kobiety(OPEN)30km,
105.
Słomska Andżelika
Golub-Dobrzyń
DOLMAR
Kobiety(40+)60km,
106.
Słomski Mirosław
Golub-Dobrzyń
DOLMAR
Mężczyźni(30-49lat)60km,
107.
Tężycki Antoni
Skępe
bd.
Mężczyźni(50-69lat)60km,
108.
Tężycki Marcin
Skępe
bd.
Mężczyźni(16-29lat)60km,
109.
Urban Krzysztof
Włocławek
LUMAC WTR Włocławek
Mężczyźni(50-69lat)60km,
110.
Waliszewski Michał
Łysomice
PTO BIKE TEAM
Mężczyźni(30-49lat)60km,
111.
Warżel Anna
wąbrzeźno
bd.
Kobiety(OPEN)30km,
112.
Wąsik Marek
Elbląg
Ltm master team
Mężczyźni(30-49lat)60km,
113.
Winkiel Łukasz
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
114.
Wyrazik Robert
Wałycz
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
115.
Zalewski Jędrzej
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
116.
Zalewski Krzysztof
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
117.
Zasadny Marcin
Dębowa Łąka
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
118.
Zimnicki Maciej
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
119.
Żuchowski Krzysztof
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,