1.
Grzywacz Maciej
Łysomice
Adventure Team by Deloitte
Mężczyźni(OPEN)30km,
2.
Waliszewski Michał
Łysomice
PTO BIKE TEAM
Mężczyźni(30-49lat)60km,
3.
PELKA PRZEMYSŁAW
Łopatki
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
4.
Byczyński Marek
Żnin
ByeArches Żnin
Mężczyźni(50-69lat)60km,
5.
Jedliński Paweł
Żnin
NOTOJADZIM
Mężczyźni(50-69lat)60km,
6.
Kowalczyk Jerzy
Żnin
Szosa Żnin
Mężczyźni(50-69lat)60km,
7.
Siwak Krzysztof
żnin
Byearches
Mężczyźni(30-49lat)60km,
8.
Kosiński Piotr
Zielonka
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
9.
Błaszczyk Miłosz
Włocławek
Bogdziewicz Team Cumulus
Mężczyźni(16-29lat)60km,
10.
MIRECKI Maciej
Włocławek
Lumac WTR Włocławek
Mężczyźni(16-29lat)60km,
11.
Nadolski Jacek
Włocławek
Lumac WTR Włocławek
Mężczyźni(50-69lat)60km,
12.
Pasternak Robert
Włocławek
Lumac WTR Włocławek
Mężczyźni(30-49lat)60km,
13.
Ryniec Bartosz
Włocławek
Lumac WTR Włocławek
Mężczyźni(16-29lat)60km,
14.
Urban Krzysztof
Włocławek
LUMAC WTR Włocławek
Mężczyźni(50-69lat)60km,
15.
Wrona Patryk
Włocławek
Velobird
Mężczyźni(30-49lat)60km,
16.
Zielkowski Marcin
Wiśniewo
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
17.
Wyrazik Robert
Wałycz
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
18.
Godlewski Waldemar
Wałbrzych
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
19.
Bartoszak Sławomir
Warszewice
PTO BIKE TEAM
Mężczyźni(30-49lat)60km,
20.
Kozłowski Andrzej
Warszawa
bd.
Mężczyźni(50-69lat)60km,
21.
Cieślak Łukasz
Wąbrzeźno
brak
Mężczyźni(OPEN)30km,
22.
Drapiewski Dawid
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
23.
Dudek Mariusz
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(OPEN)30km,
24.
Duma Joanna
Wąbrzeźno
Dziki z Odnowy
Kobiety(OPEN)30km,
25.
Dziełak Rafał
Wąbrzeźno
PTO BIKE TEAM
Mężczyźni(OPEN)30km,
26.
GÓRECKI DAWID
WĄBRZEŻNO
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
27.
Grochowalski Grzegorz
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
28.
Kozera Wojciech
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(50-69lat)60km,
29.
Lewandowski Michał
Wąbrzeźno
AZS WSG Bydgoszcz
Mężczyźni(30-49lat)60km,
30.
Małagowski Piotr
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
31.
Paczkowski Krzysztof
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
32.
PISKORSKA SYLWIA
WĄBRZEŻNO
bd.
Kobiety(OPEN)30km,
33.
Plewa Katarzyna
Wąbrzeźno
bd.
Kobiety(OPEN)30km,
34.
Pomastowski Dariusz
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
35.
Pomastowski Grzegorz
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
36.
Sankiewicz Sławomir
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
37.
Simson Ireneusz
Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(OPEN)30km,
38.
SMOLINSKA IWONA
WABRZEZNO
MIASTOAKTYWNI
Kobiety(OPEN)30km,
39.
Sobiechowski Robert
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
40.
Stachowska Mirella
Wąbrzeźno
Miastoaktywni.pl
Kobiety(OPEN)30km,
41.
stachowski Jarosław
Wąbrzeźno
Miastoaktywni.pl
Mężczyźni(30-49lat)60km,
42.
Szczepański Dawid
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
43.
Szymańska-Wiśniewska Karina
Wąbrzeżno
Dziki z odnowy
Kobiety(OPEN)30km,
44.
Warżel Anna
wąbrzeźno
bd.
Kobiety(OPEN)30km,
45.
Winkiel Łukasz
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
46.
Zalewski Jędrzej
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
47.
Zalewski Krzysztof
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
48.
Zimnicki Maciej
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
49.
Żuchowski Krzysztof
Wąbrzeźno
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
50.
Bojakowski Tomasz
Toruń
bd.
Mężczyźni(50-69lat)60km,
51.
Breitenbach Anna
Toruń
WKZ Zboczeńcy
Kobiety(30-39lat)60km, Kobiety(OPEN)30km,
52.
Błażejczyk Piotr
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
53.
Czyżniewski Włodzimierz
Toruń
Amator
Mężczyźni(50-69lat)60km,
54.
Kamiński Łukasz
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
55.
Przyborkiewicz Kriss
Toruń
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
56.
Rekowski Tadeusz
Toruń
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
57.
Skiba Sebastian
Toruń
bd.
Mężczyźni(16-29lat)60km,
58.
STROHSCHEIN DAWID
Toruń
bd.
Mężczyźni(16-29lat)60km,
59.
Kaminski Bartosz
Tczew
GK Gryf Tczew
Mężczyźni(30-49lat)60km,
60.
Kamrowski Robert
Tczew
GK GRYF TCZEW
Mężczyźni(30-49lat)60km,
61.
Kotłowski Marcin
Tczew
GK Gryf Tczew
Mężczyźni(30-49lat)60km,
62.
Kowalczyk Jarosław
Tczew
GK GRYF TCZEW
Mężczyźni(30-49lat)60km,
63.
Pałkowski Mateusz
Tczew
GK GRYF TCZEW
Mężczyźni(30-49lat)60km,
64.
Szczybura Remigiusz
Tczew
GK GRYF TCZEW
Mężczyźni(30-49lat)60km,
65.
Walerowicz Łukasz
Tczew
GK Gryf Tczew
Mężczyźni(OPEN)30km,
66.
Tężycki Antoni
Skępe
bd.
Mężczyźni(50-69lat)60km,
67.
Tężycki Marcin
Skępe
bd.
Mężczyźni(16-29lat)60km,
68.
Steckiewicz Edwin
Rypin
bd.
Mężczyźni(16-29lat)60km,
69.
Korczak Krzysztof
Ruziec
ZawszeDoCelu
Mężczyźni(OPEN)30km,
70.
Jerzyna Jacek
Różyny
Dolina Noteci Racing Team
Mężczyźni(30-49lat)60km,
71.
Sobczyk Piotr
Przysiek
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
72.
Kasprowicz Daniel
Pigża
Kopernik Toruńskie Pierniki Team
Mężczyźni(30-49lat)60km,
73.
Furmaniak Łukasz
Piechcin
NOTOJADZIM
Mężczyźni(30-49lat)60km,
74.
Demchenko Igor
Odesa
Hoods and Drops Racing
Mężczyźni(30-49lat)60km,
75.
Rusoń Oliwia
Mełno
bd.
Kobiety(OPEN)30km,
76.
Kociucki Mieczysław
Mała Nieszawka
amator
Mężczyźni(50-69lat)60km,
77.
Dziwosz Paweł
Malbork
Grupa Kolarska Malbork
Mężczyźni(30-49lat)60km,
78.
Jonatowski Zygmunt
MALBORK
GK malbork
Mężczyźni(70+)60km,
79.
Grzechulski Tomasz
Maksymilianowo
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
80.
Falkowski Ludwik
Ludowice
bd.
Mężczyźni(OPEN)30km,
81.
Maciaszek Andrzej
Książki
Miastoaktywni
Mężczyźni(OPEN)30km,
82.
Rogowski Piotr
Kowalewo Pomorskie
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
83.
Podgórski Piotr
Kowalewo Pom.
bd.
Mężczyźni(50-69lat)60km,
84.
Kwiatkowski Cezary
Kowal
LUMAC WTR Włocławek
Mężczyźni(50-69lat)60km,
85.
Rudziński Maciej
Kowal
Lumac WTR Włocławek
Mężczyźni(30-49lat)60km,
86.
Kortas Paweł
Janikowo
NOTOJADZIM
Mężczyźni(50-69lat)60km,
87.
Radach Stanisław
Janikowo
NOTOJADZIM
Mężczyźni(OPEN)30km,
88.
Kołodziejski Michał
Inowrocław
Notojadzim
Mężczyźni(30-49lat)60km,
89.
Kwiatkowski Damian
Gruczno
Team Mx Skórcz
Mężczyźni(16-29lat)60km,
90.
Bożejewicz Adam
Górsk
bd.
Mężczyźni(16-29lat)60km,
91.
Kucharski Marek
Golub-Dobrzyń
DOLMAR
Mężczyźni(30-49lat)60km,
92.
Ledwochowska Aleksandra
Golub-Dobrzyń
Dziki Z Odnowy
Kobiety(OPEN)30km,
93.
Lipińska Małgorzata
Golub-Dobrzyń
bd.
Kobiety(40+)60km,
94.
Słomska Andżelika
Golub-Dobrzyń
DOLMAR
Kobiety(40+)60km,
95.
Słomski Mirosław
Golub-Dobrzyń
DOLMAR
Mężczyźni(30-49lat)60km,
96.
jaskulski radek
Gniezno
Skoda Auto Szkoła bike team
Mężczyźni(50-69lat)60km,
97.
GNIECH MONIKA
GDYNIA
VO2max MTB Team
Kobiety(40+)60km,
98.
TŁUSZCZAK RAFAŁ
GDYNIA
RAFAŁ TŁUSZCZAK
Mężczyźni(50-69lat)60km,
99.
Sobczak Dominika
Gdańsk
bd.
Kobiety(OPEN)30km,
100.
Wąsik Marek
Elbląg
Ltm master team
Mężczyźni(30-49lat)60km,
101.
Zasadny Marcin
Dębowa Łąka
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
102.
Liśkiewicz Łukasz
Czarnowo
Polonia Bydgoszcz
Mężczyźni(OPEN)30km,
103.
Nuszkiewicz Bartłomiej
Cierpice
brak
Mężczyźni(30-49lat)60km,
104.
Ziętarski Jerzy
Ciechocin
OSP Elgiszewo
Mężczyźni(50-69lat)60km,
105.
Gerke Marcin
Chełmża
Amator
Mężczyźni(30-49lat)60km,
106.
Owczarczyk Marcin
Chełmża
Ptolemeuszów bike team
Mężczyźni(30-49lat)60km,
107.
Maćkowiak Piotr
Bytów
DRUTEX S.A
Mężczyźni(30-49lat)60km,
108.
Brzóska Kacper
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
109.
Konopiński Tomasz
Bydgoszcz
Fordon Bikers
Mężczyźni(30-49lat)60km,
110.
Kubowicz Piotr
Bydgoszcz
Fordon bikers
Mężczyźni(50-69lat)60km,
111.
Kwiatkowska Marta
Bydgoszcz
SISU-OWB rowertour.com
Kobiety(16-29lat)60km,
112.
Kwiatkowski Maciej
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
113.
Martin Paweł
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(30-49lat)60km,
114.
Motoczyński Wojciech
Bydgoszcz
TKKF Kolejarz Bydgoszcz
Mężczyźni(30-49lat)60km,
115.
Parkhomiuk Bogdan
Bydgoszcz
Bydgoska Grupa Kolarska
Mężczyźni(30-49lat)60km,
116.
Rewers Robert
Bydgoszcz
Bydgoska Grupa Kolarska
Mężczyźni(30-49lat)60km,
117.
Rossa Przemysław
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(16-29lat)60km,
118.
Rudnicki Paweł
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(16-29lat)60km,
119.
Lewicki Łukasz
Brodnica
KKS Masters Brodnica
Mężczyźni(30-49lat)60km,