1.
Anger Donata
Lidzbark
bd.
Kobiety(19-29lat)9km,
2.
Bajorek Piotr
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(60-69lat)9km,
3.
banasiak mariusz
działdowo
rozbiegane działdowo
Mężczyźni(50-59lat)9km,
4.
Barański Grzegorz
Brodncia
Masters Brodnica
Mężczyźni(50-59lat)9km,
5.
Bartkowski Jan
Nidzica
Nidzica biega
Nordic Walking Mężczyźni,
6.
Behal Magdalena
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Nordic Walking Kobiety,
7.
Bestvater Marcel
Dąbrówno
OSP Dąbrówno
Mężczyźni(30-49lat)9km,
8.
Blank-Olszewska Irmina
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat)9km,
9.
Cieślak Magdalena
Golub-Dobrzyń
bd.
Kobiety(19-29lat)3km,
10.
Cybulski Janusz
Iława
bd.
Mężczyźni(60-69lat)9km,
11.
Degner Damian
PŁOCK
Gruby Team
Nordic Walking Mężczyźni,
12.
Dembowski Mariusz
Lidzbark
H+H Polska
Mężczyźni(30-49lat)9km,
13.
Domka Anna
Iława
Rezerwowe Psy
Kobiety(30-39lat)9km,
14.
Domka Michał
Iława
Rezerwowe Psy
Mężczyźni(30-49lat)9km,
15.
Falba Grzegorz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(50-59)3km,
16.
Falba Wioletta
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(50+)9km,
17.
Fiszer Agnieszka
Brodnica
bd.
Kobiety(40-49lat)9km,
18.
Fiszer Wiktor
Brodnica
bd.
Mężczyźni(16-18lat)3km,
19.
Florczak Robert
Lidzbark
Brak
Mężczyźni(30-49lat)9km,
20.
Gacki Krzysztof
Pisz
Biegam bez klubu
Mężczyźni(60-69lat)9km,
21.
Gajewska-Nadarzyńska Aleksandra
Działdowo
bd.
Kobiety(30-39lat)3km,
22.
Golmanowski Krzysztof
Sugajenko
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(30-49lat)9km,
23.
Góralski Krzysztof
Toruń
T.S. Opatrunki Toruń
Mężczyźni(50-59lat)9km,
24.
Góralski Marcin
Gdynia
bd.
Mężczyźni(30-49lat)3km,
25.
Grabkowski Andrzej
Iława
bd.
Mężczyźni(70+)9km,
26.
Guzowski Miłosz
Iłowo-Osada
bd.
Mężczyźni(30-49lat)9km,
27.
Jankowski Karol
Iława
BGS IŁAWA
Mężczyźni(30-49lat)9km,
28.
Jankowski Piotr
Iława
Rezerwowe Psy
Mężczyźni(30-49lat)9km,
29.
JANUSZEWSKI Karol
OLSZTYN
4 W-MBOT
Mężczyźni(30-49lat)9km,
30.
Jaworski Zdzisław
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Nordic Walking Mężczyźni,
31.
Jędraszek Tomasz
Górzno
JW 3537
Mężczyźni(30-49lat)3km,
32.
Józefowicz Robert
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(30-49lat)3km,
33.
Kaczmarski Sławomir
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(50-59lat)9km,
34.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
bd.
Kobiety(40-49lat)9km,
35.
Kasprowicz Dorota
Iława
bd.
Kobiety(40-49lat)9km,
36.
Kasprowicz Sylwester
Rybno
Gmina Rybno
Mężczyźni(30-49lat)9km,
37.
Kodrzycki Michał
Radomin
bd.
Mężczyźni(19-29lat)3km,
38.
Kopaczel Paweł
Rybno
Biegam U KOLESI/Legia Warszawa
Nordic Walking Mężczyźni,
39.
Kopczyński Andrzej
Lipinki
bd.
Mężczyźni(50-59)3km,
40.
Kopczyński Piotr
Łąkorz
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(19-29lat)9km,
41.
Korecka Ola
Mały Głęboczek
bd.
Nordic Walking Kobiety,
42.
Korecki Franciszek
Mały Głęboczek
bd.
Nordic Walking Mężczyźni,
43.
Kosińska Agata
Sędzice
bd.
Kobiety(19-29lat)3km,
44.
KOSTEWICZ BEATA
DZIAŁDOWO
ROZBIEGANE DZIAŁDOWO
Kobiety(40-49lat)3km,
45.
Kotlenga Monika
Iława
Przebiegła
Kobiety(40-49lat)9km,
46.
Kowalkowski Filip
Dzialdowo
bd.
Mężczyźni(19-29lat)9km,
47.
Koźmińska Hanna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(50+)3km,
48.
Koźmiński Piotr
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(50-59lat)9km,
49.
Krotowski Błażej
Iława
bd.
Mężczyźni(19-29lat)9km,
50.
Kucki Kamil
Narzym
endorfina.shop
Mężczyźni(30-49lat)9km,
51.
Kułyk Andrzej
Nowa Wieś
Iława Biega
Mężczyźni(50-59lat)9km,
52.
Kwiatkowska Joanna
Iława
bd.
Kobiety(40-49lat)9km,
53.
Kwiatkowski Sebastian
Iława
Iława Biega
Mężczyźni(30-49lat)9km,
54.
Lenckowski Lech
Dębień
Biegam U KOLESI
Mężczyźni(30-49lat)3km,
55.
Malinowska Weronika
Rybno
bd.
Kobiety(19-29lat)3km,
56.
Markiewicz Anna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(40-49lat)3km,
57.
Menderski Leon
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(60-69lat)9km,
58.
Michalska Beata
Bartniczka
bd.
Nordic Walking Kobiety,
59.
Michalski Wojciech
Bartniczka
bd.
Nordic Walking Mężczyźni,
60.
Mucha Jan
Olsztyn
bd.
Mężczyźni(60+)3km,
61.
Nadarzyński Przemysław
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-49lat)3km,
62.
Nadulski Rafał
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-49lat)9km,
63.
Nerowski Paweł
Iława
bd.
Mężczyźni(30-49lat)9km,
64.
Olszewski Łukasz
Działdowo
ROZBIEGANE DZIAŁDOWO
Mężczyźni(30-49lat)9km,
65.
Osicki Dawid
Lubawa
Fitstacja Iława
Mężczyźni(19-29lat)9km,
66.
Osiecki Grzegorz
Kisielice
bd.
Mężczyźni(70+)9km,
67.
Patalon Adam
Marzęcice
Kurzętnik biega
Mężczyźni(50-59lat)9km,
68.
Pielenc Agnieszka
Hartowiec
Biegam u KOLESI
Kobiety(30-39lat)9km,
69.
Pielenc Dariusz
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Mężczyźni(30-49lat)3km,
70.
Pietrzaj Mariusz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(30-49lat)3km,
71.
Pietrzak Katarzyna
Płock
bd.
Kobiety(40-49lat)3km,
72.
Pietrzak Nela
Płock
bd.
Kobiety(16-18lat)3km,
73.
Piotrowska Katarzyna
Działdowo
bd.
Kobiety(40-49lat)3km,
74.
Pruchniewski Marek
Lubawa
Lubawa kocha biegać
Mężczyźni(50-59lat)9km,
75.
Psiuk Andrzej
Rybno
Biegam U KOLESI
Mężczyźni(50-59)3km,
76.
Psiuk Joanna
Rybno
Biegam U KOLESI
Kobiety(50+)3km,
77.
Puchniarz Artur
Nawra
bd.
Mężczyźni(30-49lat)9km,
78.
Radomski Marcin
Płock
NW Człapski Team
Nordic Walking Mężczyźni,
79.
Rębowski Andrzej
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(30-49lat)9km,
80.
Rembecki Piotr
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(30-49lat)9km,
81.
Rzepka Andrzej
Wielki Głęboczek
Morsy Głęboczek
Mężczyźni(30-49lat)3km,
82.
Rzepka Ewa
Brzozie
Morsy Głęboczek
Kobiety(40-49lat)3km,
83.
Sadowska Klaudia
Lubawa
Lubawa Kocha Biegać
Kobiety(30-39lat)9km,
84.
Sass Szymon
Lubawa
bd.
Mężczyźni(30-49lat)9km,
85.
Ślęzak Adam
Elbląg
OSP POGRODZIE
Mężczyźni(30-49lat)3km,
86.
Sowiński Bogdan
Nidzica
Nidzica Biega
Mężczyźni(60+)3km,
87.
Standarski Szymon
Rybno
bd.
Mężczyźni(30-49lat)3km,
88.
Święcki Dariusz
Iława
Sport A-Z Team Iława
Mężczyźni(30-49lat)9km,
89.
Święcki Przemysław
Iława
Sport A-Z Team Iława
Mężczyźni(30-49lat)9km,
90.
Szarmacher Bruno
Działdowo
bd.
Mężczyźni(16-18lat)3km,
91.
Szarmacher Marta
Działdowo
bd.
Kobiety(30-39lat)3km,
92.
Szarmacher Paulina
Działdowo
Mamuśki Biegają
Kobiety(30-39lat)9km,
93.
Szarmacher Tymon
Działdowo
bd.
Mężczyźni(16-18lat)3km,
94.
Szpernal Beata
Płock
bd.
Kobiety(50+)9km,
95.
Szymański Jerzy
Kurzętnik
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(60-69lat)9km,
96.
Sławiński Jerzy
Iława
Rezerwowe Psy
Nordic Walking Mężczyźni,
97.
Tomaszewska Arleta
Działdowo
Mamuśki biegają
Kobiety(30-39lat)9km,
98.
Turowski Marcin
Ilawa
bd.
Mężczyźni(30-49lat)9km,
99.
Waruszewska Arleta
Brzozie
bd.
Nordic Walking Kobiety,
100.
Wielgoszyński Radosław
Lubawa
OSP Lubawa
Mężczyźni(30-49lat)9km,
101.
Wiśniewska Katarzyna
Warszawa
Indywidualistka
Kobiety(50+)9km,
102.
Wiśniewska Natalia
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(16-18lat)9km,
103.
Wiśniewski Mirosław
Olsztynek
SIXTY PLUS
Mężczyźni(60-69lat)9km,
104.
Wiśniewski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(30-49lat)9km,
105.
Wodzyński Bogusław
Działdowo
bd.
Mężczyźni(60+)3km,
106.
Wojsyk-Cepowicz Aneta
Działdowo
bd.
Kobiety(40-49lat)3km,
107.
Wrotny Mariusz
Mlawa
Konrad Nosarzewski-badania dieta trening
Mężczyźni(30-49lat)9km,
108.
Żądłowski Paweł
Rybno
bd.
Mężczyźni(19-29lat)3km,
109.
Zajączkowski Artur
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-49lat)3km,
110.
Zduniak-Pietrzak Joanna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat)3km,
111.
Żórańska Magdalena
Iława
Iława biega
Kobiety(40-49lat)9km,
112.
Łabuda Agnieszka
Iława
bd.
Kobiety(40-49lat)9km,
113.
Łukwiński Ireneusz
Iława
Iława biega
Mężczyźni(30-49lat)9km,