1.
Ait Si Bayh Abdallah
Olsztyn
Michelin Team
Mężczyźni(30-39lat),
2.
Baran Jacek
Prabuty
BIKE CLUB PRABUTY
Mężczyźni(30-39lat),
3.
Behnke Przemysław
Rogozino
Płocki Klub Kolarski
Mężczyźni(30-39lat),
4.
Bieńkowski Jarosław
Płock
Biegaj z Dymkiem
Mężczyźni(40-49lat),
5.
Bińczak Arkadiusz
Kwidzyn
CYKLO KWIDZYN
Mężczyźni(40-49lat),
6.
Bodenszac Kacper
Żuromin
Cykliści Rypin
Juniorzy(14-17lat),
7.
Borkowicz Bartek
Lipno
LipaMTB
Mężczyźni(30-39lat),
8.
Borowski Jarek
Kowalewo Pomorskie
GTR Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(40-49lat),
9.
Brulińska Monika
Płock
Płocki Klub Kolarski
Kobiety(40+),
10.
Brząkalski Andrzej
Murzynowo
MEBLEX TEAM PŁOCK
Mężczyźni(30-39lat),
11.
Błaszczyk Miłosz
Szpetal Górny
BogdziewiczTeam
Juniorzy(14-17lat),
12.
Ciesielski Maciej
Golub-Dobrzyń
GTR Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(30-39lat),
13.
Dembczynski Piotr
Malbork
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
14.
Deptuła Jan
Olsztyn
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
15.
Dykalska Martyna
Rypin
Cyklisci Rypin
Juniorki(14-17lat),
16.
Dymek Stanislaw
Płock
PTT Delta
Mężczyźni(50+),
17.
Dłoniak Sławomir
Bogdany
WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAM
Mężczyźni(50+),
18.
Gabryszewski Robert
Lipno
Lip o
Mężczyźni(40-49lat),
19.
Gawlik Radoslaw
Gdynia
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
20.
Gerlach Waldemar
Inowrocław
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
21.
Grędziński Bartosz
Mława
Kross Staff Team
Mężczyźni(30-39lat),
22.
Gruszczyński Rafał
Chełmża
ANC System
Mężczyźni(40-49lat),
23.
Gruszewski Hadrian
Mława
Mława
Juniorzy(14-17lat),
24.
Jakubowski Dominik
Brodnica
LKS MAZOWSZE TERESIN
Mężczyźni(18-29lat),
25.
Jaroszewski Dawid
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
26.
Jastrzębowski Janusz
Mława
Kross Staff Team
Mężczyźni(40-49lat),
27.
Jaworski Bartosz
Kwidzyn
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(30-39lat),
28.
Judycki Maciej
Różnowo
KRAMER SA
Mężczyźni(30-39lat),
29.
Judycki Marcin
Różnowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
30.
Kalich Andrzej
Rypin
Cykliści Rypin
Mężczyźni(40-49lat),
31.
Karkowski Rafał
Płock
Płocki Klub Kolarski
Mężczyźni(40-49lat),
32.
KASPRZYCKA REGINA
LUBAWA
bd.
Kobiety(30-39lat),
33.
Kawski Bartłomiej
Kisielice
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(40-49lat),
34.
Kazubowski Jacek
Białe Błota
TriDarKo
Mężczyźni(50+),
35.
Kordas Jędrzej
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
36.
Kornecki Marcin
Gdynia
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
37.
KOZŁOWSKI CEZARY
BIELSK
PEK-MONT EKIPA MTB
Mężczyźni(30-39lat),
38.
Kurek Dariusz
Bydgoszcz
7SI-OWB rowertour. com
Mężczyźni(50+),
39.
Lorek Marcin
Torun
bd.
Gravel OPEN,
40.
Maćkiewicz Przemysław
Chełmża
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
41.
Mrowiec Tatiana
Mrągowo
bd.
Kobiety(30-39lat),
42.
Nowak Kamil
Włocławek
WSKG RoweryJamróz Terbud Team
Juniorzy(14-17lat),
43.
Okoński Marcin
Lidzbark
Plast4Ride
Mężczyźni(18-29lat),
44.
Okruciński Kacper
Brześć Kujawski
WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
Mężczyźni(18-29lat),
45.
PECIAKOWSKI ROBERT
BIELSK
PEK-MONT EKIPA MTB
Mężczyźni(40-49lat),
46.
Piasecki Krzysztof
Rypin
Cykliści Rypin
Mężczyźni(40-49lat),
47.
Poczopko Andrzej
Olsztyn
CryoSpace Olsztyn
Mężczyźni(40-49lat),
48.
Pyszora Ireneusz
Grudziądz
LTM Masters Team Grudziądz
Mężczyźni(50+),
49.
Rój Karkowska Agata
Płock
Płocki Klub Kolarski
Kobiety(40+),
50.
Rozwadowski Oskar
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(18-29lat),
51.
Rudziński Paweł
Mława
Twister Team
Mężczyźni(40-49lat),
52.
Ryniec Bartosz
Włocławek
Lumac WTR Włocławek
Mężczyźni(18-29lat),
53.
SIBIŃSKI DARIUSZ
PŁOCK
PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Mężczyźni(40-49lat),
54.
Skalski Tomasz
Piecki
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
55.
sobieralski piotr
Tczew
V02MAX
Mężczyźni(40-49lat),
56.
Stawarz Maciej
Toruń
Toruńska Drużyna Harcerzy
Mężczyźni(40-49lat),
57.
Strek Marek
Lipno
LIPA MTB
Mężczyźni(40-49lat),
58.
Strek Marek
Lipno
LIPA MTB
Mężczyźni(40-49lat),
59.
ŚWIERCZYŃSKA Maria
Grudziądz
bd.
Kobiety(30-39lat),
60.
Szumski Daniel
Malbork
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
61.
Szymerski Paweł
Drobin
PEK-MONT EKIPA MTB
Mężczyźni(50+),
62.
Tumaniec Dariusz
Olsztyn
CryoSpace Olsztyn
Mężczyźni(40-49lat),
63.
Tuszyński Mikołaj
Kowalewo Pomorskie
SISU-OWB rowertour.com
Mężczyźni(30-39lat),
64.
Uliczny Marcin
Płock
Płocki Klub Kolarski
Mężczyźni(40-49lat),
65.
Wenderlich Paweł
Lipno
LipaMTB
Mężczyźni(40-49lat),
66.
Wernik Roman
Świecie
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
67.
Winklewski Piotr
Nakło nad Notecią
Skra Paterek It-Ros Team
Mężczyźni(50+),
68.
Wiśniewski Włodzimierz
Toruń
SPC
Mężczyźni(50+),
69.
Zakrzewski Paweł
Lipno
Lipa MTB
Mężczyźni(30-39lat),
70.
Zieliński Karol
Toruń
#KaZe
Mężczyźni(30-39lat),
71.
Zieliński Krzysztof
Olsztyn
WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
Mężczyźni(40-49lat),
72.
Zurel Michał
Rypin
Cykliści rypin
Mężczyźni(30-39lat), Mężczyźni(40-49lat),
73.
Żywicki Paweł
Bytów
Prefabet
Mężczyźni(30-39lat),
74.
Łukasiewicz Tomasz
Olsztynek
ADHD
Mężczyźni(40-49lat),