1.
Baran Jacek
PRABUTY
BIKE CLUB PRABUTY
Mężczyźni(30-39lat),
2.
Baranowski Romuald
Płock
bd.
Mężczyźni(50+),
3.
Barański Grzegorz
Brodncia
Kolarski Klub Sportowy "MASTERS BRODNICA" ,
Mężczyźni(50+),
4.
Bodenszac Kacper
Żuromin
Cykliści Rypin
Junior(14-17lat),
5.
Brzuskiewicz Paweł
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(30-39lat),
6.
Budziński Tomasz
Bydgoszcz
CYKLO BYDGOSZCZ
Mężczyźni(40-49lat),
7.
Ciemna Renata
Górowatki
bd.
Kobiety(30-39lat),
8.
Dągowski Jacek
Lubawa
Brak
Mężczyźni(40-49lat),
9.
Dągowski Piotr
Lubawa
Brak
Mężczyźni(18-29lat),
10.
Danielewski Kacper
Nowe Miasto Lubawskie
AZS WSG Bydgoszcz
Mężczyźni(18-29lat),
11.
Donarski Franciszek
Bydgoszcz
N bike academy
Junior(14-17lat),
12.
Drewniak Artur
Kielno
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
13.
Dykalska Martyna
Rypin
Cyklisci Rypin
Kobiety(18-29lat),
14.
Enache George
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(30-39lat),
15.
Fiszer Agnieszka
Brodnica
Kolarski Klub Sportowy "MASTERS BRODNICA"
Kobiety(40+),
16.
Fołta Arkadiusz
Bydgoszcz
SISU-OWB rowertour.com
Mężczyźni(30-39lat),
17.
Furmanek Slawek
Tczew
Start Kartuzy
Mężczyźni(40-49lat),
18.
Gerlach Waldemar
Inowrocław
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
19.
Gęsicki Remigiusz
Golub-Dobrzyń
SISU-OWB rowertour.com
Mężczyźni(30-39lat),
20.
Gogulski Grzegorz
Toruń
SISU-OWB rowertour.com
Mężczyźni(50+),
21.
Góralski Piotr
Płock
PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Mężczyźni(50+),
22.
Górski Bartosz
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(40-49lat),
23.
Grochalska Emilia
Kwidzyn
bd.
Kobiety(40+),
24.
Grubich Artur
Bydgoszcz
SISU-OWB rowertour.com
Mężczyźni(18-29lat),
25.
Gruszczyński Rafał
Chełmża
ANC System
Mężczyźni(40-49lat),
26.
Hillar Jacek
Kwidzyn
Kwidzyn Biega
Mężczyźni(50+),
27.
Hinz Piotr
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
28.
Hoffmann Jerzy
Brodnica
bd.
Mężczyźni(50+),
29.
Hoppe Waldemar
Więcbork
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
30.
Iwaszko Łukasz
Bydgoszcz
Bikeboys.pl
Mężczyźni(40-49lat),
31.
Jabłoński Mariusz
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(40-49lat),
32.
Jaciubek Sandra
GRUDZIĄDZ
bd.
Kobiety(30-39lat),
33.
Janicki Oliwier
bydgoszcz
bd.
Junior(14-17lat),
34.
Janicki Rafał
bydgoszcz
Skra Paterek
Mężczyźni(30-39lat),
35.
Jaworski Bartosz
Kwidzyn
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(30-39lat),
36.
Jaworski Tomasz
Sulnowo
Blackram team mtb świecie
Mężczyźni(40-49lat),
37.
Jóźwiak Jan
Grudziądz
Sara Workwear Wheel Brothers Racing
Junior(14-17lat),
38.
Kalich Andrzej
Rypin
Cykliści Rypin
Mężczyźni(40-49lat),
39.
Kamińska Agnieszka
Bydgoszcz
SISU-OWB rowertour.com
Kobiety(40+),
40.
Karkowski Rafał
Płock
Płocki Klub Kolarski
Mężczyźni(40-49lat),
41.
Kawski Bartłomiej
Kisielice
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(40-49lat),
42.
Kisicki Tomasz
Radomno
Radomno Biega
Mężczyźni(30-39lat),
43.
Kolenderski Radek
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(30-39lat),
44.
KONIEC KRZYSZTOF
Więcbork
bd.
Mężczyźni(50+),
45.
Kornacki Janusz
Golub-dobrzyn
GTR Golub-dobrzyn
Mężczyźni(30-39lat),
46.
Kowalczyk Wojciech
Susz
SISU-OWB rowertour.com
Mężczyźni(18-29lat),
47.
Kowalkowski Mariusz
Lubawa
Piasecki Concept
Mężczyźni(30-39lat),
48.
Kowszewicz Szymon
Niwy
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(40-49lat),
49.
Krajnik Oskar
Pelplin
GK Gryf Tczew
Mężczyźni(18-29lat),
50.
KRASICKI MICHAŁ
Witunia
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
51.
Krępeć Natalia
Golub-Dobrzyń
Be Active Trucker
Kobiety(30-39lat),
52.
Kruszyńska Anna
Lubawa
Piasecki Concept
Kobiety(40+),
53.
Kruszyński Marcel
Lubawa
bd.
Mężczyźni(18-29lat),
54.
Krześniak Roman
Świecie
Bark Bike Team Sulnowo
Mężczyźni(30-39lat),
55.
Kucharski Marek
Golub-Dobrzyń
ZawszeDoCelu
Mężczyźni(40-49lat),
56.
Kuprian Szymon
Olsztyn
Warmia Aktywnie
Mężczyźni(30-39lat),
57.
Kurek Dariusz
Bydgoszcz
SISU-OWB rowertour.com
Mężczyźni(50+),
58.
Kwaśniewski Krzysztof
Świecie
bart team
Mężczyźni(30-39lat),
59.
Lewandowski Michał
Wąbrzeźno
AZS WSG Bydgoszcz
Mężczyźni(30-39lat),
60.
Ludwinowski Darek
Grudziądz
bd.
Mężczyźni(50+),
61.
Lutoborski Adam
Bydgoszcz
SISU-OWB rowertour.com
Mężczyźni(50+),
62.
Macikowski Marcin
Brodnica
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
63.
Maćkiewicz Przemysław
Chełmża
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
64.
Marciniak Paweł
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
65.
Martyniuk Paweł
Olsztyn
Akademia Kolarstwa Olsztyn
Mężczyźni(40-49lat),
66.
Modrzewski Bogumił
Prabuty
BIKE CLUB PRABUTY
Mężczyźni(50+),
67.
Mrówczyński Błażej
Golub-Dobrzyń
GTR Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(18-29lat),
68.
Nierzwicki Piotr
Świecie
Bart Bike Team Sulnowo
Mężczyźni(30-39lat),
69.
Nikołajczyk Łukasz
Świecie
BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE
Mężczyźni(40-49lat),
70.
Pepliński Daniel
ŚWIECIE
BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE
Mężczyźni(40-49lat),
71.
Piasecki Krzysztof
Rypin
Cyklisci Rypin
Mężczyźni(40-49lat),
72.
Piechna Jarosław
Świecie
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
73.
Podgórska Zuzanna
Rypin
Cykliści Rypin
Kobiety(18-29lat),
74.
Podgórski Adam
Rypin
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
75.
polonis wiktor
biała
VICTOR MTB RACING
Mężczyźni(40-49lat),
76.
Pyszora Ireneusz
Grudziądz
LTM Masters Team Grudziądz
Mężczyźni(50+),
77.
Rybiński Mirosław
Grudziądz
bd.
Mężczyźni(50+),
78.
Sieradzki Adam
Inowrocław
Bike Pasja Racing Team
Mężczyźni(30-39lat),
79.
Siwa Mariusz
Lipno
Rowerowe Lipno
Mężczyźni(30-39lat),
80.
SKRZYNIECKI PIOTR
BRODNICA
bd.
Mężczyźni(50+),
81.
Smoleń Sławomir
Chełmno
Klub Kolarski Wda Świecie
Mężczyźni(40-49lat),
82.
Snowacki Przemyslaw
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(40-49lat),
83.
Strek Marek
LIPNO
LIPA Mtb
Mężczyźni(40-49lat),
84.
Sulowski Dariusz
Toruń
bd.
Mężczyźni(50+),
85.
Szczepański Daniel
Susz
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
86.
Szmiszke Robert
Prabuty
Bike Club Prabuty
Mężczyźni(40-49lat),
87.
Szmyt Artur
Bydgoszcz
Merx Team Wągrowiec
Mężczyźni(30-39lat),
88.
Szpont Rafał
Grudziądz
TCH CYCLING PUNKS
Mężczyźni(40-49lat),
89.
Szram Michał
Jabłonowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
90.
Szturo Rafał
Toruń
SISU-OWB rowertour.com
Mężczyźni(40-49lat),
91.
Szulc Iza
Więcbork
bd.
Kobiety(30-39lat),
92.
Trzciński Waldemar
Karsin
KKWŚ Świecie
Mężczyźni(40-49lat),
93.
Uliczny Marcin
Płock
Płocki Klub Kolarski
Mężczyźni(40-49lat),
94.
Winklewski Piotr
Nakło nad Notecią
Skra Paterek It-Ros team
Mężczyźni(50+),
95.
Wiśniewski Kacper
Kwidzyn
bd.
Junior(14-17lat),
96.
Zaborny Piotr
Swarzędz
FogtBikes Team
Mężczyźni(30-39lat),
97.
Zalewski Jacek
Brodnica
bd.
Mężczyźni(50+),
98.
Zimny Marcin
Warlubie
TCH
Mężczyźni(40-49lat),
99.
Zurel Michał
Rypin
Cykliści Rypin
Mężczyźni(40-49lat),
100.
Zurel Waldemar
Rypin
Cykliści Rypin
Mężczyźni(50+),
101.
Zwoliński Mateusz
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
102.
Łasiński Paweł
Brodnica
VISOTEC
Mężczyźni(40-49lat),
103.
Łuczak Krzysztof
Inowrocław
Bike Pasja Racing Team
Mężczyźni(40-49lat),