1.
Belt Kacper
Sulnowo
bd.
Mężczyźni(18-29lat),
2.
Cirug Artur
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
3.
Dembczynski Piotr
Malbork
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
4.
Hoffmann Jerzy
Brodnica
bd.
Mężczyźni(50+),
5.
Jagodzinski Tomasz
kwidzyn
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
6.
Jaworski Tomasz
Sulnowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
7.
Kordas Jędrzej
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
8.
Kujawski Wojciech
Bielsk
bd.
Mężczyźni(50+),
9.
Leszek Mariański
ŁOCHOWICE
bd.
Mężczyźni(50+),
10.
Leszek Mariański
ŁOCHOWICE
bd.
Mężczyźni(50+),
11.
Macikowski Marcin
Brodnica
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
12.
Maćkiewicz Przemysław
Chełmża
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
13.
Nowakowski Tomasz
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
14.
Ostrowski Paweł
Brodnica
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
15.
Piechna Jarosław
Świecie
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
16.
Pol Patryk
Grudziądz
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
17.
RYBIŃSKA OTYLIA
Brodnica
bd.
Kobiety(30-39lat),
18.
Sajnaga Tomasz
Lipno
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
19.
SKRZYNIECKI PIOTR
BRODNICA
bd.
Mężczyźni(50+),
20.
SKRZYNIECKI PIOTR
BRODNICA
bd.
Mężczyźni(50+),
21.
Sobczyński Bartosz
Tczew
bd.
Mężczyźni(30-39lat),
22.
Stawarz Maciej
Toruń
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
23.
Stawarz Maciej
Toruń
bd.
Mężczyźni(40-49lat),
24.
Steckiewicz Edwin
Rypin
bd.
Mężczyźni(18-29lat),
25.
Zalewski Jacek
Brodnica
bd.
Mężczyźni(50+),
26.
Ochocki Andrzej
Brodnica
"MASTERS BRODNICA"
Mężczyźni(50+),
27.
Czeszejko Grzegorz
Prabuty
BIKE CLUB PRABUTY
Mężczyźni(40-49lat),
28.
Majewski Marek
Prabuty
BIKE CLUB PRABUTY
Mężczyźni(50+),
29.
Jaworski Tomasz
Sulnowo
Blackram team mtb świecie
Mężczyźni(40-49lat),
30.
Mądzielewski Sławek
Świecie
BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE
Mężczyźni(50+),
31.
Matuszewski Adrian
Świecie
BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE
Mężczyźni(40-49lat),
32.
Nikołajczyk Łukasz
Świecie
BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE
Mężczyźni(40-49lat),
33.
Pepliński Daniel
Świecie
BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE
Mężczyźni(40-49lat),
34.
Bielinska Hanna
Wilcze
Ctbike.pl
Kobiety(30-39lat),
35.
Bielinska Hanna
Wilcze
Ctbike.pl
Kobiety(30-39lat),
36.
Bieliński Bogumił
Wilcze
Ctbike.pl
Mężczyźni(40-49lat),
37.
Bieliński Bogumił
Wilcze
Ctbike.pl
Mężczyźni(40-49lat),
38.
Bodenszac Kacper
Żuromin
Cykliści Rypin
Junior(14-17lat),
39.
Dykalska Martyna
Rypin
Cyklisci Rypin
Kobiety(18-29lat),
40.
Kalich Andrzej
Rypin
Cykliści Rypin
Mężczyźni(40-49lat),
41.
Piasecki Krzysztof
Rypin
Cyklisci Rypin
Mężczyźni(40-49lat),
42.
Podgórska Zuzanna
Rypin
Cykliści Rypin
Juniorka(14-17lat),
43.
Podgorski Adam
Rypin
Cykliści Rypin
Mężczyźni(40-49lat),
44.
Zurel Michał
Rypin
Cykliści Rypin
Mężczyźni(40-49lat),
45.
Budziński Tomasz
Bydgoszcz
CYKLO BYDGOSZCZ
Mężczyźni(40-49lat),
46.
Kawski Bartłomiej
Kisielice
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(40-49lat),
47.
Szram Michał
Brodnica
KKS MASTERS BRODNICA
Mężczyźni(30-39lat),
48.
Kasprowicz Daniel
Pigża
KOPERNIK TORUŃSKIE PIERNIKI TEAM
Mężczyźni(30-39lat),
49.
Strek Marek
Lipno
Lipa MTB
Mężczyźni(40-49lat),
50.
Riebandt Sławek
Rokitki
lukaszcycling.com
Mężczyźni(30-39lat),
51.
Riebandt Sławek
Rokitki
lukaszcycling.com
Mężczyźni(30-39lat),
52.
Barański Grzegorz
Brodncia
Masters Brodnica
Mężczyźni(50+),
53.
Jakubowski Dominik
Brodnica
More Cycling Koło-Koła
Mężczyźni(18-29lat),
54.
Pawlak Radosław
Bydgoszcz
Mrozbike Team
Mężczyźni(40-49lat),
55.
Jesionowski Mariusz
Świecie
MTB Eldar Świecie
Mężczyźni(40-49lat),
56.
Świerczyńska Maria
Grudziądz
Mundur na rowerze
Kobiety(30-39lat),
57.
Małas Marcin
Bydgoszcz
Oponeo.pl / AZS Politechnika Gdańska
Mężczyźni(18-29lat),
58.
PECIAKOWSKI ROBERT
BIELSK
PEK-MONT EKIPA MTB
Mężczyźni(40-49lat),
59.
Szymerski Paweł
Drobin
PEK-MONT EKIPA MTB
Mężczyźni(50+),
60.
Góralski Piotr
Płock
PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Mężczyźni(50+),
61.
Karkowski Rafał
Płock
Płocki Klub Kolarski
Mężczyźni(40-49lat),
62.
Bautembach Łukasz
Lipno
Rowerowe Lipno
Mężczyźni(30-39lat),
63.
Myszynski Andrzej
Lipno
Rowerowe lipno
Mężczyźni(50+),
64.
Siwa Mariusz
Lipno
Rowerowe Lipno
Mężczyźni(30-39lat),
65.
Stolarski Damian
Lipno
Rowerowe Lipno
Mężczyźni(30-39lat),
66.
Tężycki Sławomir
Lipno
RoweroweLIPNO
Mężczyźni(40-49lat),
67.
Bilicki Miłosz
Grudziądz
Sara Workwear Wheel Brothers Racing
Mężczyźni(30-39lat),
68.
Gurzyński Mateusz
Grudziądz
Sara Workwear Wheel Brothers Racing
Mężczyźni(30-39lat),
69.
Jóźwiak Jan
Grudziądz
Sara Workwear Wheel Brothers Racing
Junior(14-17lat),
70.
Cenkier Julian
Bydgoszcz
SISU-OWB rowertour.com
Mężczyźni(40-49lat),
71.
Fołta Arkadiusz
Bydgoszcz
SISU-OWB rowertour.com
Mężczyźni(30-39lat),
72.
Lutoborski Adam
Bydgoszcz
SISU-OWB rowertour.com
Mężczyźni(50+),
73.
Lutoborski Adam
Bydgoszcz
SISU-OWB rowertour.com
Mężczyźni(50+),
74.
MILEWSKI KRZYSZTOF
ELBLĄG
SPINBIKE PASŁĘK
Mężczyźni(40-49lat),
75.
Prościński Jarosław
Bydgoszcz
Sport Serwis Bydgoszcz
Mężczyźni(50+),
76.
Furmanek Slawek
Tczew
Start Kartuzy
Mężczyźni(40-49lat),
77.
Zimny Marcin
Warlubie
TCH
Mężczyźni(40-49lat),
78.
KORALEWSKI MARIUSZ
Kwidzyn
Traktor Team Gmina Kwidzyn
Mężczyźni(30-39lat),
79.
Łasiński Paweł
Brodnica
VISOTEC Brodnica
Mężczyźni(40-49lat),
80.
SOBIERALSKI PIOTR
TCZEW
VO2MAX
Mężczyźni(40-49lat),
81.
Ćwiķła Sławomir
Potulice
Zdazyc przed limitem
Mężczyźni(40-49lat),