1.
Aksamit Jakub
Sochaczew
Rowerowy Biegacz
Mężczyźni(16-45lat)Nordic Walk,
2.
Behal Magdalena
Działdowo
bd.
Kobiety(16-45lat)Nordic Walk,
3.
Behal Stanisław
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(16-45lat)Nordic Walk,
4.
Borkowski Leszek
Grabianów
NoWi Siedlce - NW Wschód
Mężczyźni(46+)Nordic Walk,
5.
Borowy Paweł
Ostrów Mazowiecka
MOSiR Ostrów Mazowiecka
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
6.
Brewczyński Marcin
Łyse
#MorsyŁyse
Mężczyźni(16-45lat)Nordic Walk,
7.
Brogowicz Stępniewska Agnieszka
Grójec
bd.
Kobiety(30-49lat)Bieg,
8.
Bujalska Renata Ewa
Jakubiki
bd.
Kobiety(46+)Nordic Walk,
9.
Bujalski Konrad
Jakubiki
bd.
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
10.
Byczuk Anna
Tłuszcz
Bóbr Tłuszcz
Kobiety(50+)Bieg,
11.
Dąbkowska Dorota
Wolomin
bd.
Kobiety(46+)Nordic Walk,
12.
Danielski Waldemar
Sokołów Podlaski
trenujenordicwalking
Mężczyźni(46+)Nordic Walk,
13.
Dolińska Agnieszka
Warszawa
Warsaw Run Club
Kobiety(30-49lat)Bieg,
14.
Domagała Ola
Dziekanów Nowy
Borkofoki
Kobiety(30-49lat)Bieg,
15.
Duda Lukasz
Komorowo
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
16.
Dziegielewski Rafal
Natalin
KB Wyszków
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
17.
Dzikowski Krzysztof
Ostrów Maz.
Ostrów Biega
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
18.
Fidura Jacek
Małkinia Górna
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
19.
Filipek Robert
Węgrów
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
20.
Filipek Robert
Węgrów
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
21.
Filipek Robert
Węgrów
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
22.
From Konrad
Warszawa
Warsaw Run Club
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
23.
Gajewski Marek
Warszawa
adidas Runners Warsaw
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
24.
Gawkowski Artur
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
25.
Gałązka Tomasz
Płatkownica
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
26.
Gierasimiuk Michał
Węgrów
szkolni biegacze
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
27.
Grotkowski Grzegorz
Jadów
Lecę Bo Chcę
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
28.
Grzymała Andrzej
Warszawa
bd.
Mężczyźni(50+)Bieg,
29.
Haggis Iain
Warszawa
bd.
Mężczyźni(50+)Bieg,
30.
Jakubowska Izabela
Wolomin
ZABIEGANY WOLOMIN
Kobiety(30-49lat)Bieg,
31.
Jasińska Aneta
Ostrów Mazowiecka
Forma Na Ostro
Kobiety(46+)Nordic Walk,
32.
Jastrzębski Jacek
Króle Duże
Roch Jasienica
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
33.
Jaworski Zdzisław
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(46+)Nordic Walk,
34.
Jusiński Krystian
Warszawa
Bractwo Biegowe BGK
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
35.
Kądziela Justyna
Sadowne
bd.
Kobiety(16-45lat)Nordic Walk,
36.
Kamiński Stanisław
Nadarzyn
GOS Nadarzyn
Mężczyźni(46+)Nordic Walk,
37.
Karczmarczyk Adam
Sadowne
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
38.
Kędziora Monika
Łochów
Łochowska Grup Biegowa
Kobiety(30-49lat)Bieg,
39.
Kietlińska Małgorzata
Ostrów Mazowiecka
Forma na Ostro
Kobiety(16-45lat)Nordic Walk,
40.
Klimczak Adam
Warszawa
Gosadi Nordic Team
Mężczyźni(46+)Nordic Walk,
41.
Konieczny Marcin
Nowy Dwór Mazowiecki
NDM
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
42.
Kosowska Magdalena
Węgrów
AKTYWNI WĘGRÓW
Kobiety(30-49lat)Bieg,
43.
Kossakowska Dorota
Węgrów
Aktywni Węgrów
Kobiety(50+)Bieg,
44.
Kowalik Paweł
Komarówka Podlaska
blog-nordic-walking.pl
Mężczyźni(16-45lat)Nordic Walk,
45.
Kołodziejczyk Darek
Warszawa
Warsaw Run Club
Mężczyźni(16-45lat)Nordic Walk,
46.
Król Dariusz
Wołomin
Zabiegany Wołomin
Mężczyźni(50+)Bieg,
47.
Krysiak Jan
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
48.
Krzyzanowska Zoja
warszawa
bd.
Kobiety(50+)Bieg,
49.
Kuć Paweł
Węgrów
szkolni biegacze
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
50.
Kulik Adam
Łuków
niezrzeszony
Mężczyźni(46+)Nordic Walk,
51.
Kunka Piotr
Jakubów
Team ZabieganeDni
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
52.
Kurbieko Katarzyna
Ostrów Mazowiecka
Forma Na Ostro
Kobiety(46+)Nordic Walk,
53.
Leszczyńska Magdalena
Ostrów Mazowiecka
bd.
Kobiety(30-49lat)Bieg,
54.
Londzin Rafał
Wyszków
Orange
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
55.
Malenka Patrycja
ŁOCHÓW
Łochowska Grupa Biegowa
Kobiety(30-49lat)Bieg,
56.
Matusik Katarzyna
Ostrówek
bd.
Kobiety(16-45lat)Nordic Walk,
57.
Mazurczak Marcin
Sokołów Podlaski
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
58.
Mielczarski Bartosz
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
59.
Milczarek Sebastian
Zalesie
bd.
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
60.
Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna
Węgrów
Devi Himal Team/ Aktywni Węgrów
Kobiety(30-49lat)Bieg,
61.
Niedżwiedż Barbara
Węgrów
Drużyna SMA
Kobiety(46+)Nordic Walk,
62.
Niziński Zbigniew
Warszawa
bd.
Mężczyźni(50+)Bieg,
63.
Owczarek Aneta
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Biega
Kobiety(30-49lat)Bieg,
64.
Owczarek Cezary
Ostrów Mazowiecka
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
65.
Pasanik Agnieszka
Ostrówek
Włóczykije Ostrówek
Kobiety(16-45lat)Nordic Walk,
66.
Pasanik Marek
Ostrówek
Włóczykije Ostrówek
Mężczyźni(46+)Nordic Walk,
67.
Pieńkowska Elwira
Zastawie
OSTRÓW BIEGA
Kobiety(30-49lat)Bieg, Kobiety(46+)Nordic Walk,
68.
Pietras Jolanta
Pruszków
bd.
Kobiety(46+)Nordic Walk,
69.
Pietruczanis Paweł
Węgrów
Aktywni Węgrów
Mężczyźni(46+)Nordic Walk,
70.
Pochmara Patrycja
Chojniki
bd.
Kobiety(16-29lat)Bieg,
71.
Postek Łukasz
Węgrów
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
72.
Puszkarska Małgorzata
Warszawa
Gosadi Nordic Team
Kobiety(46+)Nordic Walk,
73.
Rafalik Kamil
Kalinowo
bd.
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
74.
Rybiński Kamil
Nowe Lubiejewo
bd.
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
75.
Rychlik Paweł
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
76.
RYCHLIK PIOTR
Węgrów
MORSY WĘGRÓW
Mężczyźni(46+)Nordic Walk,
77.
Sapryk Piotr
Węgrów
Aktywni Węgrów
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
78.
Sędek Agata
Sadowne
Wicher Sadowne
Kobiety(16-45lat)Nordic Walk,
79.
Serzysko Mirek
MIŃSK MAZOWIECKI
Długonodzy
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
80.
Siulkowski Tomek
Ostrów Maz
bd.
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
81.
Skorupa Kamil
Kornelin
bd.
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
82.
Skłodowski Henryk
Andrzejewo
Roch Jasienica
Mężczyźni(50+)Bieg,
83.
Śledziewska Katarzyna
Stary Lubotyń
bd.
Kobiety(30-49lat)Bieg,
84.
Sokołowska Urszula
Zaręby Kościelne
bd.
Kobiety(16-29lat)Bieg,
85.
Stolarczyk Joanna
Ostrołęka
Biegam Bo Lubię Ostrołęka
Kobiety(30-49lat)Bieg,
86.
Stolarczyk Tomasz
Ostrołęka
Biegam Bo Lubię Ostrołęka
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
87.
Stolarska Paulina
Warszawa
Warsaw Run Club
Kobiety(30-49lat)Bieg,
88.
Styś Marek
Barchów
Lecę Bo Chcę
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
89.
Świętochowski Patryk
Mińsk Mazowiecki
Bobuś Running Team
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
90.
Świętoń Grzegorz
Strachów
UltraMarzenie
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
91.
Syrek Marta
Ostrów Mazowiecka
bd.
Kobiety(16-45lat)Nordic Walk,
92.
Szczepanik Paweł
Węgrów
szkolni biegacze
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
93.
Szczerbicki Rafał
Warszawa
Warsaw Run Club
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
94.
Szcześniak Tomasz
Małkinia
Ostrów Team
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
95.
Waloryszak Andrzej
Radzymin
Morsy Radzymin
Mężczyźni(46+)Nordic Walk,
96.
Waloryszak Barbara
Radzymin
Morsy Radzymin
Kobiety(46+)Nordic Walk,
97.
WARACKI KAMIL
OSTRÓW MAZOWIECKA
bd.
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
98.
Wileński Bartosz
Błędnica
bd.
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
99.
Woźnicki Paweł
Węgrów
Aktywni Węgrów
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,
100.
Wysocka Magdalena
Skórzec
NoWi Siedlce
Kobiety(30-49lat)Bieg,
101.
Wysocka Magdalena
Skórzec
bd.
Kobiety(46+)Nordic Walk,
102.
Zabłocki Karol
Warszawa
NW CZŁAPSKI TEAM
Mężczyźni(16-45lat)Nordic Walk,
103.
Żach Marcin
Kalinowo
bd.
Mężczyźni(16-29lat)Bieg,
104.
Zapałowska Jolanta
Siedlce
Slow Jogging Siedlce
Kobiety(46+)Nordic Walk,
105.
Zych Tomasz
Jasienica
12tri.pl
Mężczyźni(30-49lat)Bieg,