1.
Bania Zygmunt
Przysiek
bd.
Mężczyźni(60+),
2.
Białoskórska Małgorzata
Gdynia
bd.
Kobiety(30-49lat)21km,
3.
Białoskórska Małgorzata
Gdynia
Roll4All
Kobiety(30-49lat)21km,
4.
Bindek Weronika
Bydgoszcz
RollTeam Bydgoszcz
Juniorka(15-18lat)21km,
5.
Burzyński Mariusz
Wasilków
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
6.
Chlechowicz Agnieszka
Wejherowo
bd.
Kobiety(30-49lat)21km,
7.
Chojecki Dariusz
Bydgoszcz
bd.
Mężczyźni(50-59lat)21km,
8.
Czarnecki Adrian
Ząbrowo
bd.
Mężczyźni(19-29lat)21km,
9.
Drzemicka Dominika
Kanie
Legia Warszawa
Kobiety(19-29lat)21km,
10.
Engelberg Łukasz
Gdańsk
Invicta Power Team
Mężczyźni(30-49lat)21km,
11.
Flejszer Łukasz
Gostynin
UKS "Zwoleń-Team"
Mężczyźni(30-49lat)21km,
12.
GBURZYŃSKI Michał
ELBLĄG
bd.
Chłopcy(10-11lat)1000m,
13.
GBURZYŃSKI Rafał
ELBLĄG
Uks 6
Mężczyźni(30-49lat)21km,
14.
Goszczyński Wojciech
Toruń
Rolla Speed Team
Mężczyźni(30-49lat)21km,
15.
Grabowska Kamila
Lidzbark
bd.
Kobiety(19-29lat)21km,
16.
Graszka Bartosz
Gdynia
Roll4all
Mężczyźni(30-49lat)21km,
17.
Gruszka Grzegorz
Warszawa
WTŁ Stegny
Chłopcy(10-11lat)1000m,
18.
Gruszka Jakub
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
19.
Gruszka Jakub
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
20.
Gruszka Tadeusz
Warszawa
WTŁ Stegny
Dzieci(7-9lat),
21.
Jarkiewicz Marcin
Warszawa
Legia Warszawa Masters
Mężczyźni(50-59lat)21km,
22.
Józefowicz Marek
Lubawa
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
23.
Klimczewski Tomasz
Pruszków
bd.
Mężczyźni OPEN(10km),
24.
Klimczewski Tomasz
Pruszków
bd.
Mężczyźni OPEN(10km),
25.
Klimczewski Tomasz
Pruszków
bd.
Mężczyźni OPEN(10km),
26.
Knozowska Aleksandra
Rybno
bd.
Kobiety OPEN(10km),
27.
Kopyt Jan
Konstancin Jeziorna
...własny
Mężczyźni(60+),
28.
Kowalski Damian
Warszawa
obiegUWka Uniwersytet Warszawski
Mężczyźni(30-49lat)21km,
29.
KRASUSKA ANNA
Elbąg
KS ORZEŁ Ebląg
Kobiety(50+)21km,
30.
Kretkiewicz Magdalena
Kowale
bd.
Kobiety(19-29lat)21km,
31.
Kubieńska Aleksandra
Rybno
bd.
Kobiety(19-29lat)21km,
32.
Kusa Karolina
Bydgoszcz
ROLLTEAM BYDGOSZCZ
Kobiety OPEN(10km),
33.
Kusa Piotr
Bydgoszcz
Rollteam Bydgoszcz
Mężczyźni(30-49lat)21km,
34.
Maciejewski Marian
Iława
bd.
Mężczyźni(60+),
35.
Mazurek Sebastian
Gdynia
Jabra Roller Team
Mężczyźni(30-49lat)21km,
36.
Mazurek Wiesław
Gdynia
Prolube Masters
Mężczyźni(50-59lat)21km,
37.
Mitkowska Aleksandra
Koronowo
Jastrzębie Koronowo
Dziewczynki(10-11lat)1000m,
38.
Mitkowska Natalia
Koronowo
bd.
Kobiety(30-49lat)21km,
39.
Mitkowska Natalia
Koronowo
bd.
Kobiety(30-49lat)21km,
40.
Mitkowski Piotr
Goscieradz
bd.
Mężczyźni OPEN(10km),
41.
Nahajowska-Stadnik Małgorzata
Piła
Zico Reacing Speed Team
Kobiety(30-49lat)21km,
42.
Nahajowski Krystian
Piła
ZICO RACING SPEED TEAM
Mężczyźni(19-29lat)21km,
43.
Nieweglowski Szymon
Gdansk
bd.
Dzieci(7-9lat),
44.
Niewęgłowska Marcelina
Gdańsk
bd.
Dzieci(7-9lat),
45.
Niewęgłowski Ryszard
Gdańsk
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
46.
Niewęgłowski Szymon
Gdańsk
bd.
Kobiety OPEN(10km),
47.
Paczuski Jarosław
Warszawa
Legia Warszawa Masters
Mężczyźni(60+),
48.
Paczuski Jarosław
Warszawa
LEGIA WARSZAWA MASTERS
Mężczyźni(60+),
49.
Piłeczka Adam
Warszawa
LEGIA WARSZAWA
Mężczyźni(30-49lat)21km,
50.
Prus-Fabiszak Beata
Sicienko
bd.
Kobiety(30-49lat)21km,
51.
Przychodniak Robert
Pabianice
Gatta Speed Skating
Mężczyźni(30-49lat)21km,
52.
Sadowski Marcin
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
53.
Sarzała Natalia
Gostynin
UKS Zwoleń Team
Junior(15-18lat)21km, Dziewczynki(12-14lat)2000m,
54.
Sobczyński Bartosz
Tczew
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
55.
Spychalska Anna
Koronowo
KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO
Kobiety(30-49lat)21km,
56.
Spychalska Zuzanna
Koronowo
Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
Juniorka(15-18lat)21km,
57.
strzałkowski andrzej
Płońsk
bd.
Mężczyźni(50-59lat)21km,
58.
Trzcińska Julia
Nadma
bd.
Dzieci(7-9lat),
59.
TURKIEWICZ Grzegorz
Zduńska Wola
GATTA Speed Skating
Mężczyźni(50-59lat)21km,
60.
Wójtowicz Katarzyna
Narzym
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
Kobiety(30-49lat)21km,
61.
Woźnicki Paweł
zgierz
SpeedSkating LODZ
Mężczyźni(50-59lat)21km,
62.
Zdancewicz Paweł
Warszawa
Legia Warszawa Masters
Mężczyźni(30-49lat)21km,
63.
Zgrzywa Agnieszka
Gdańsk
Jabra RT Friends
Kobiety(50+)21km,
64.
Zgrzywa Marek
Gdańsk
Jabra Roller Team
Mężczyźni(19-29lat)21km,
65.
Zgrzywa Mariusz
Gdańsk
bd.
Mężczyźni OPEN(10km),
66.
Łukasiewicz Jacek
Gdańsk
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
67.
Łukasiewicz Jacek
Gdańsk
bd.
Dzieci(7-9lat),
68.
Łukasiewicz Jakub
Gdańsk
bd.
Dzieci(7-9lat),