Logowanie Rejestracja

IV Jesienny Maraton MTB O Puchar Wójta Gminy Rybno. Rybno 24.10.2021r

Zawodnicy

1.

Badowska Danuta

Golub-Dobrzyń

ZawszeDoCeluGoluDobrzyń

Kobiety(50+)ŚREDNI,

2.

Bautembach Łukasz

Lipno

Rowerowe Lipno

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

3.

Bernat Marek

Olsztyn

Sailing & Dance OLsztyn

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

4.

Bińczak Arkadiusz

Kwidzyn

CYKLO KWIDZYN

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

5.

Brzuskiewicz Paweł

Golub-Dobrzyń

GTR GOLUB-DOBRZYŃ

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

6.

Chruszczyk Marcin

Elbląg

bd.

Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,

7.

Dykalska Martyna

Rypin

Cyklisci Rypin

Juniorki(14-18lat)ŚREDNI,

8.

Fedoryszyn Katarzyna

Radomin

ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń

Kobiety(19-29lat)ŚREDNI,

9.

Fiszer Agnieszka

Brodnica

KKS MASTERS

Kobiety(40-49lat)ŚREDNI,

10.

Furmanek Slawek

Tczew

Start Kartuzy

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

11.

Gierulski Marcin

Olsztyn

bd.

Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,

12.

Gmosiński Tomasz

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI, Dzieci(5-7lat), Dzieci(11-13lat),

13.

GNIECH MONIKA

GDYNIA

Zdrowy Rower Team

Kobiety(40-49lat)ŚREDNI,

14.

Góralski Piotr

Płock

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

Mężczyźni(50-59lat)DŁUGI,

15.

Gutowski Krystian

Ostrołęka

DĄBROWSKI TEAM

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

16.

Gutowski Krystian

Ostrołęka

DĄBROWSKI TEAM

Kobiety(40-49lat)DŁUGI,

17.

Iwaniuch Jarosław

Susz

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

18.

Jakubowski Dominik

Brodnica

MoreCycling Koło-Koła Kolarski eu

Mężczyźni(19-29lat)DŁUGI,

19.

Janicki Zbigniew

Prabuty

Bike Club Prabuty

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

20.

Jaroszczuk Robert

Susz

Epidemia Cyklozy MTB Susz

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

21.

Jastrzębska Amelia

Toruń

SP17

Dzieci(11-13lat),

22.

Jedowski Maciej

Susz

Epidemia Cyklozy MTB Susz

Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,

23.

Jonatowski Zygmunt

MALBORK

GK malbork

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

24.

Kaczerzewski Marcin

Susz

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,

25.

Kalinowski Tomasz

Iława

Sunday Gravel Travel

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

26.

Karczewski Sławomir

Działdowo

bd.

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

27.

Kawski Bartłomiej

Kisielice

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,

28.

Kopowski Krzysztof

Lidzbark

bd.

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

29.

Korczak Krzysztof

Golub-Dobrzyń

ZawszeDoCelu

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

30.

Kornacki Janusz

Golub-dobrzyn

GTR GOLUB-DOBRZYŃ

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

31.

Kosinski Radoslaw

Ilawa

Orka Masters Iława

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

32.

Kowalewski Mariusz

Lubawa

ProAlko‰Cycling

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

33.

Kowalski Andrzej

Iława

kowalik

Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,

34.

Kowalski Krzysztof

Iława

HPE-ESKOM

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

35.

Kowalski Maciej

Barczewo

bd.

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI, Dzieci(5-7lat),

36.

Kołatka Zbigniew

Iława

bd.

Mężczyźni(50-59lat)DŁUGI,

37.

Krajewska Karolina

Rybno

bd.

Kobiety(40-49lat)ŚREDNI, Dzieci(5-7lat),

38.

Kucharski Marek

Golub-Dobrzyń

ZawszeDoCelu

Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,

39.

Laskowski Paweł

Gdańsk

Tenneco Race Team

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

40.

Litka Andrzej

Mława

MKK Mława

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

41.

Maćkiewicz Przemysław

Chełmża

bd.

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

42.

Maćko Kacper

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

43.

Majewski Marek

Prabuty

BIKE CLUB PRABUTY

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

44.

Marcinkowska Marzena

Nowa Wieś

ZawszeDoCelu Golub - Dobrzyń

Kobiety(40-49lat)ŚREDNI,

45.

Michalik Jarosław

Kwidzyn

MTB KWIDZYN TEAM

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

46.

Okoński Radosław

Soczewka

bd.

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

47.

Oleksiak Paweł

Lidzbark

Lidzbark

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

48.

Pacuk Jaś

Toruń

SP17

Dzieci(8-10lat),

49.

Pacuk Zofia

Toruń

SP17

Dzieci(11-13lat),

50.

Pietrzak Mariusz

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

51.

Riebandt Sławek

Rokitki

lukaszcycling.com

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

52.

Rybiński Piotr

Golub-Dobrzyń

GTR GOLUB-DOBRZYŃ

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

53.

SOBIERALSKI PIOTR

TCZEW

V02MAX

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

54.

Standarski Karol

Gdańsk

bd.

Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,

55.

Standarski Szymon

Rybno

bd.

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

56.

Stolarski Damian

Lipno

Rowerowe Lipno

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

57.

Świerczyńska Maria

Grudziądz

Mundur na rowerze

Kobiety(30-39lat)ŚREDNI,

58.

Szczepański Daniel

Susz

bd.

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

59.

Szmiszke Robert

Prabuty

Bike Club Prabuty

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

60.

Szymerski Paweł

Drobin

PEK-MONT EKIPA MTB

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

61.

Tężycki Sławomir

Lipno

RoweroweLIPNO

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

62.

Tężycki Sławomir

Lipno

RoweroweLIPNO

Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI,

63.

Trzciałkowski Arkadiusz

Susz

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,

64.

Winiarz Robert

Kwidzyn

MTB KWIDZYN TEAM

Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI,

65.

Zaremba Slawomir

Susz

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(50-59lat)DŁUGI,

66.

Zduniak-Pietrzak Joanna

Działdowo

Rozbiegane Działdowo

Kobiety(30-39lat)ŚREDNI,

67.

Zielkowski Marcin

Wiśniewo

bd.

Mężczyźni(19-29lat)DŁUGI,

68.

Zurel Michał

Rypin

Cykliści Rypin

Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,

69.

Babski Damian

Lidzbark

bd.

Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI,

70.

Balewski Błażej

Lubawa

Lubawskie Ustawki Rowerowe

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

71.

Baran Jacek

Prabuty

BIKE CLUB PRABUTY

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

72.

Barański Grzegorz

Brodnica

KKS MASTERS

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

73.

Białek Krzysztof

Susz

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

74.

Bodenszac Kacper

Żuromin

Cykliści Rypin

Junior(14-18lat)DŁUGI,

75.

Borkowicz Bartek

Lipno

LipaMTB

Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI,

76.

Charzyński Marcin

Morag

MKP NARIE

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

77.

Chojnowski Andrzej

IŁAWA

"POL-MAK IŁAWA SPORT TEAM"

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

78.

Czeszejko Grzegorz

Prabuty

BIKE CLUB PRABUTY

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

79.

Deptuła Jan

Olsztyn

Akademia Kolarstwa Olsztyn

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

80.

Dybek Edmund

Bydgoszcz

CSU Bydgoszcz Racing Team

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

81.

Enache George

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI,

82.

Ewertowski Tomasz

Rożental

LKK Ziemia Lubawska

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

83.

Florczak Maciej

Rudzienice

POL-MAK IŁAWA SPORT TEAM

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

84.

Fryza Roman

Lidzbark

Lidzbark jeździ rowerami

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

85.

Gabryszewski Robert

Lipno

LipaMTB

Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,

86.

Gałkowski Adam

Ostróda

bd.

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

87.

Górski Bartosz

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,

88.

Głowiak Krzysztof

Lubawa

ProAlko%Cycling

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

89.

Hoffmann Jerzy

Brodnica

bd.

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

90.

Jakubowska Katarzyna

Brodnica

KKS MASTERS

Kobiety(40-49lat)ŚREDNI,

91.

Jaworski Bartosz

Kwidzyn

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

92.

Kapica Paweł

Prabuty

Bike Club Prabuty

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

93.

Kasicki Marcin

Prabuty

BICKE CLUB PRABUTY

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

94.

Kawski Bartłomiej

Kisielice

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

95.

Kordas Jędrzej

Lidzbark

bd.

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

96.

Korytowski Maciej

Lipno

Rowerowe Lipno

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

97.

Kowalewski Marcin

Lubawa

ProAlkoCycling

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

98.

Kowalewski Mariusz

Lubawa

ProAlko‰Cycling

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

99.

Kowszewicz Szymon

Niwy

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,

100.

KOZŁOWSKI CEZARY

BIELSK

PEK-MONT Ekipa MTB

Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI,

101.

Kozłowski Wiesław

Lubawa

bd.

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

102.

Kołodziejski Zbigniew

Prabuty

bd.

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

103.

Kujawski Paweł

Nidzica

bd.

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

104.

Kuprian Jan

Olsztyn

Warmia Aktywnie

Dzieci(8-10lat),

105.

Kuprian Szymon

Olsztyn

Warmia Aktywnie

Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI,

106.

Kłodawski Andrzej

Nowe Miasto Lubawskie

bd.

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

107.

Lalak Jacek

Ciechanów

Damovo Bike Team

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

108.

Lewandowski Jacek

Brodnica

KKS MASTERS

Mężczyźni(50-59lat)DŁUGI,

109.

Lewandowski Krzysztof

Bodzanów

Sokół Bodzanów

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

110.

Lewandowski Paweł

Lubawa

bd.

Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI,

111.

lichaczewski zbigniew

Susz

Epidemia cyklozy mtb susz

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

112.

Machnij Krzysztof

Lubawa

LKK Ziemia Lubawska

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

113.

Maćko Krzysztof

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

114.

Maluchnik Jarosław

Działdowo

bd.

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

115.

Modrzeweski Bogumił

Prabuty

Bike club prabuty

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

116.

Mowiński Adam

Nowe Miasto lubawskie

Nml

Kobiety(40-49lat)ŚREDNI,

117.

Nabakowska Elżbieta

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Kobiety(40-49lat)DŁUGI,

118.

Nabakowski Maciej

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,

119.

Okoński Marcin

Lidzbark

bd.

Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI,

120.

Ostrowski Paweł

Brodnica

bd.

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

121.

Pacuk Dariusz

Toruń

SP17

Mężczyźni(50-59lat)DŁUGI,

122.

Paszynin Damian

Susz

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

123.

Pedynkowski Radek

Grodziczno

Biegam U KOLESI

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

124.

Pełkowski Damian

Rybno

bd.

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

125.

Piechna Jarosław

Świecie

bd.

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

126.

Pol Patryk

Grudziądz

bd.

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

127.

Potorski Tomasz

Grudziadz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

128.

Rogala Krzysztof

Susz

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

129.

Rostkowski Marcin

Działdowo

bd.

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

130.

Rubalewski Łukasz

Lubawa

ProAlko‰Cycling

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

131.

RYBIŃSKA OTYLIA

Brodnica

bd.

Kobiety(30-39lat)ŚREDNI,

132.

Sajnaga Tomasz

Lipno

Lipa MTB

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

133.

Siebert Krzysztof

Susz

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

134.

Siwa Mariusz

Lipno

Rowerowe Lipno

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

135.

SKRZYNIECKI PIOTR

BRODNICA

bd.

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

136.

Snowacki Przemyslaw

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

137.

Sobczyński Bartosz

Tczew

bd.

Kobiety(30-39lat)ŚREDNI,

138.

Socha Tomasz

Lipno

Rowerowe Lipno

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

139.

strek marek

lipno

Lipa MTB

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

140.

Szagała Stanisław

Susz

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

141.

Szram Michał

Brodnica

KKS MASTERS

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

142.

Wozniak Maciej

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

143.

Wutkowski Dawid

Śliwice

VUTKO.PL

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

144.

Zakrzewski Daniel

Lubawa

Lubawskie Ustawki Rowerowe

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

145.

Zaleś Roman

Elbląg

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

146.

Zalewski Jacek

Brodnica

bd.

Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,

147.

Zaręba Adam

Morąg

bd.

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

148.

Zuchora Kacper

Bodzanów

Sokół Bodzanów

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

149.

Zwoliński Mateusz

Nowe Miasto Lubawskie

bd.

Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,

150.

Łątkowski Dawid

Lubawa

UKS Copernicus CCC SMS Toruń

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

151.

Łątkowski Sławomir

Lubawa

bd.

Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?