1.
Łątkowski Dawid
Lubawa
UKS Copernicus CCC SMS Toruń
Junior(14-18lat)ŚREDNI,
2.
Łątkowski Sławomir
Lubawa
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
3.
Zwoliński Mateusz
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
4.
Zurel Michał
Rypin
Cykliści Rypin
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
5.
Zuchora Kacper
Bodzanów
Sokół Bodzanów
Junior(14-18lat)ŚREDNI,
6.
Zielkowski Marcin
Wiśniewo
bd.
Mężczyźni(19-29lat)DŁUGI,
7.
Zduniak-Pietrzak Joanna
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(30-39lat)ŚREDNI,
8.
Zaremba Slawomir
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(50-59lat)DŁUGI,
9.
Zaręba Adam
Morąg
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
10.
Zalewski Jacek
Brodnica
bd.
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
11.
Zaleś Roman
Elbląg
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
12.
Zakrzewski Daniel
Lubawa
Lubawskie Ustawki Rowerowe
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
13.
Wutkowski Dawid
Śliwice
VUTKO.PL
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
14.
Wozniak Maciej
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
15.
Winiarz Robert
Kwidzyn
MTB KWIDZYN TEAM
Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI,
16.
Trzciałkowski Arkadiusz
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
17.
Tężycki Sławomir
Lipno
RoweroweLIPNO
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
18.
Tężycki Sławomir
Lipno
RoweroweLIPNO
Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI,
19.
Szymerski Paweł
Drobin
PEK-MONT EKIPA MTB
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
20.
Szram Michał
Brodnica
KKS MASTERS
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
21.
Szmiszke Robert
Prabuty
Bike Club Prabuty
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
22.
Szczepański Daniel
Susz
bd.
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
23.
Szagała Stanisław
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
24.
Świerczyńska Maria
Grudziądz
Mundur na rowerze
Kobiety(30-39lat)ŚREDNI,
25.
strek marek
lipno
Lipa MTB
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
26.
Stolarski Damian
Lipno
Rowerowe Lipno
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
27.
Standarski Karol
Gdańsk
bd.
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
28.
Standarski Szymon
Rybno
bd.
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
29.
Socha Tomasz
Lipno
Rowerowe Lipno
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
30.
SOBIERALSKI PIOTR
TCZEW
V02MAX
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
31.
Sobczyński Bartosz
Tczew
bd.
Kobiety(30-39lat)ŚREDNI,
32.
Snowacki Przemyslaw
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
33.
SKRZYNIECKI PIOTR
BRODNICA
bd.
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
34.
Siwa Mariusz
Lipno
Rowerowe Lipno
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
35.
Siebert Krzysztof
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
36.
Sajnaga Tomasz
Lipno
Lipa MTB
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
37.
Rybiński Piotr
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
38.
RYBIŃSKA OTYLIA
Brodnica
bd.
Kobiety(30-39lat)ŚREDNI,
39.
Rubalewski Łukasz
Lubawa
ProAlko‰Cycling
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
40.
Rostkowski Marcin
Działdowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
41.
Rogala Krzysztof
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
42.
Riebandt Sławek
Rokitki
lukaszcycling.com
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
43.
Potorski Tomasz
Grudziadz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
44.
Pol Patryk
Grudziądz
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
45.
Pietrzak Mariusz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
46.
Piechna Jarosław
Świecie
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
47.
Pełkowski Damian
Rybno
bd.
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
48.
Pedynkowski Radek
Grodziczno
Biegam U KOLESI
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
49.
Paszynin Damian
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
50.
Pacuk Dariusz
Toruń
SP17
Mężczyźni(50-59lat)DŁUGI,
51.
Pacuk Jaś
Toruń
SP17
Dzieci(8-10lat),
52.
Pacuk Zofia
Toruń
SP17
Dzieci(11-13lat),
53.
Ostrowski Paweł
Brodnica
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
54.
Oleksiak Paweł
Lidzbark
Lidzbark
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
55.
Okoński Marcin
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI,
56.
Okoński Radosław
Soczewka
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
57.
Nabakowski Maciej
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
58.
Nabakowska Elżbieta
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Kobiety(40-49lat)DŁUGI,
59.
Mowiński Adam
Nowe Miasto lubawskie
Nml
Kobiety(40-49lat)ŚREDNI,
60.
Modrzeweski Bogumił
Prabuty
Bike club prabuty
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
61.
Michalik Jarosław
Kwidzyn
MTB KWIDZYN TEAM
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
62.
Marcinkowska Marzena
Nowa Wieś
ZawszeDoCelu Golub - Dobrzyń
Kobiety(40-49lat)ŚREDNI,
63.
Maluchnik Jarosław
Działdowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
64.
Majewski Marek
Prabuty
BIKE CLUB PRABUTY
Mężczyźni(60+)ŚREDNI,
65.
Maćko Kacper
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Junior(14-18lat)ŚREDNI,
66.
Maćko Krzysztof
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
67.
Maćkiewicz Przemysław
Chełmża
bd.
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
68.
Machnij Krzysztof
Lubawa
LKK Ziemia Lubawska
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
69.
Litka Andrzej
Mława
MKK Mława
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
70.
lichaczewski zbigniew
Susz
Epidemia cyklozy mtb susz
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
71.
Lewandowski Jacek
Brodnica
KKS MASTERS
Mężczyźni(50-59lat)DŁUGI,
72.
Lewandowski Krzysztof
Bodzanów
Sokół Bodzanów
Mężczyźni(60+)ŚREDNI,
73.
Lewandowski Paweł
Lubawa
bd.
Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI,
74.
Laskowski Paweł
Gdańsk
Tenneco Race Team
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
75.
Lalak Jacek
Ciechanów
Damovo Bike Team
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
76.
Kłodawski Andrzej
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
77.
Kuprian Jan
Olsztyn
Warmia Aktywnie
Dzieci(8-10lat),
78.
Kuprian Szymon
Olsztyn
Warmia Aktywnie
Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI,
79.
Kujawski Paweł
Nidzica
bd.
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
80.
Kucharski Marek
Golub-Dobrzyń
ZawszeDoCelu
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
81.
Krajewska Karolina
Rybno
bd.
Kobiety(40-49lat)ŚREDNI, Dzieci(5-7lat),
82.
Kołodziejski Zbigniew
Prabuty
bd.
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
83.
Kołatka Zbigniew
Iława
bd.
Mężczyźni(50-59lat)DŁUGI,
84.
KOZŁOWSKI CEZARY
BIELSK
PEK-MONT Ekipa MTB
Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI,
85.
Kozłowski Wiesław
Lubawa
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
86.
Kowszewicz Szymon
Niwy
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
87.
Kowalski Andrzej
Iława
kowalik
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
88.
Kowalski Krzysztof
Iława
HPE-ESKOM
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
89.
Kowalski Maciej
Barczewo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI, Dzieci(5-7lat),
90.
Kowalewski Marcin
Lubawa
ProAlkoCycling
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
91.
Kowalewski Mariusz
Lubawa
ProAlko‰Cycling
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
92.
Kowalewski Mariusz
Lubawa
ProAlko‰Cycling
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
93.
Kosinski Radoslaw
Ilawa
Orka Masters Iława
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
94.
Korytowski Maciej
Lipno
Rowerowe Lipno
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
95.
Kornacki Janusz
Golub-dobrzyn
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
96.
Kordas Jędrzej
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
97.
Korczak Krzysztof
Golub-Dobrzyń
ZawszeDoCelu
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
98.
Kopowski Krzysztof
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
99.
Kawski Bartłomiej
Kisielice
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
100.
Kawski Bartłomiej
Kisielice
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
101.
Kasicki Marcin
Prabuty
BICKE CLUB PRABUTY
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
102.
Karczewski Sławomir
Działdowo
bd.
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
103.
Kapica Paweł
Prabuty
Bike Club Prabuty
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
104.
Kalinowski Tomasz
Iława
Sunday Gravel Travel
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
105.
Kaczerzewski Marcin
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
106.
Jonatowski Zygmunt
MALBORK
GK malbork
Mężczyźni(60+)ŚREDNI,
107.
Jedowski Maciej
Susz
Epidemia Cyklozy MTB Susz
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
108.
Jaworski Bartosz
Kwidzyn
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
109.
Jastrzębska Amelia
Toruń
SP17
Dzieci(11-13lat),
110.
Jaroszczuk Robert
Susz
Epidemia Cyklozy MTB Susz
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
111.
Janicki Zbigniew
Prabuty
Bike Club Prabuty
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
112.
Jakubowski Dominik
Brodnica
MoreCycling Koło-Koła Kolarski eu
Mężczyźni(19-29lat)DŁUGI,
113.
Jakubowska Katarzyna
Brodnica
KKS MASTERS
Kobiety(40-49lat)ŚREDNI,
114.
Iwaniuch Jarosław
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
115.
Hoffmann Jerzy
Brodnica
bd.
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
116.
Głowiak Krzysztof
Lubawa
ProAlko%Cycling
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
117.
Gutowski Krystian
Ostrołęka
DĄBROWSKI TEAM
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
118.
Gutowski Krystian
Ostrołęka
DĄBROWSKI TEAM
Kobiety(40-49lat)DŁUGI,
119.
Górski Bartosz
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
120.
Góralski Piotr
Płock
PŁOCKI KLUB KOLARSKI
Mężczyźni(50-59lat)DŁUGI,
121.
GNIECH MONIKA
GDYNIA
Zdrowy Rower Team
Kobiety(40-49lat)ŚREDNI,
122.
Gmosiński Tomasz
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI, Dzieci(5-7lat), Dzieci(11-13lat),
123.
Gierulski Marcin
Olsztyn
bd.
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
124.
Gałkowski Adam
Ostróda
bd.
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
125.
Gabryszewski Robert
Lipno
LipaMTB
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
126.
Furmanek Slawek
Tczew
Start Kartuzy
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
127.
Fryza Roman
Lidzbark
Lidzbark jeździ rowerami
Mężczyźni(60+)ŚREDNI,
128.
Florczak Maciej
Rudzienice
POL-MAK IŁAWA SPORT TEAM
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
129.
Fiszer Agnieszka
Brodnica
KKS MASTERS
Kobiety(40-49lat)ŚREDNI,
130.
Fedoryszyn Katarzyna
Radomin
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety(19-29lat)ŚREDNI,
131.
Ewertowski Tomasz
Rożental
LKK Ziemia Lubawska
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
132.
Enache George
Bydgoszcz
CSU Racing Team Bydgoszcz
Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI,
133.
Dykalska Martyna
Rypin
Cyklisci Rypin
Juniorki(14-18lat)ŚREDNI,
134.
Dybek Edmund
Bydgoszcz
CSU Bydgoszcz Racing Team
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
135.
Deptuła Jan
Olsztyn
Akademia Kolarstwa Olsztyn
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
136.
Czeszejko Grzegorz
Prabuty
BIKE CLUB PRABUTY
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
137.
Chruszczyk Marcin
Elbląg
bd.
Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI,
138.
Chojnowski Andrzej
IŁAWA
"POL-MAK IŁAWA SPORT TEAM"
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
139.
Charzyński Marcin
Morag
MKP NARIE
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
140.
Brzuskiewicz Paweł
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
141.
Borkowicz Bartek
Lipno
LipaMTB
Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI,
142.
Bodenszac Kacper
Żuromin
Cykliści Rypin
Junior(14-18lat)DŁUGI,
143.
Bińczak Arkadiusz
Kwidzyn
CYKLO KWIDZYN
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
144.
Białek Krzysztof
Susz
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI,
145.
Bernat Marek
Olsztyn
Sailing & Dance OLsztyn
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
146.
Bautembach Łukasz
Lipno
Rowerowe Lipno
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
147.
Barański Grzegorz
Brodnica
KKS MASTERS
Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI,
148.
Baran Jacek
Prabuty
BIKE CLUB PRABUTY
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
149.
Balewski Błażej
Lubawa
Lubawskie Ustawki Rowerowe
Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI,
150.
Badowska Danuta
Golub-Dobrzyń
ZawszeDoCeluGoluDobrzyń
Kobiety(50+)ŚREDNI,
151.
Babski Damian
Lidzbark
bd.
Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI,