Logowanie Rejestracja

IV Górznieński Maraton MTB. Górzno 22.03.2020r.

Zawodnicy

1.

Balewski Błażej

Lubawa

MTB PROJEKT

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

2.

Behnke Przemysław

Płock

Płocki Klub Kolarski

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

3.

Bethke Sławomir

Bydgoszcz

SISU-OWB rowertour.com

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

4.

Biegajsko Arkadiusz

Lubawa

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

5.

Bloch Roman

Kwidzyn

International Paper - Kwidzyn Bike Team

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

6.

Bodenszac Kacper

Żuromin

Cukliści Rypin

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

7.

Borkowicz Bartek

Lipno

LipaMTB

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

8.

Borowski Jarek

Kowalewo Pomorskie

GTR Golub-Dobrzyń

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

9.

BRANDT RYSZARD

SIERADZ

bd.

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

10.

Braszkowski Damian

Grudziadz

SŁOWIK TEAM

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

11.

Brzuskiewicz Paweł

Golub-Dobrzyń

GTR GOLUB-DOBRZYŃ

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

12.

Budziński Tomasz

Bydgoszcz

CYKLO BYDGOSZCZ

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

13.

Bulczyński Robert

Grudziądz

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

14.

Byczyński Marek

Żnin

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

15.

Błaszczyk Grzegorz

Płock

Płocki Klub Kolarski

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

16.

Błaszczyk Jakub

Płock

Płocki klub kolarski

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

17.

Błażko Paweł

Świecie

BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

18.

Chojnicki Marcin

Lipno

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

19.

Ciesielski Maciej

Golub-Dobrzyń

GTR GOLUB-DOBRZYŃ

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

20.

Cirug Artur

Bydgoszcz

1977

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

21.

Czerwiński Tomasz

Świecie

Solo MTB

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

22.

Deba Bartłomiej

Małocin

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

23.

Demski Adrian

Świecie

Bart-jbike

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

24.

Deptuła Jan

Olsztyn

Kramer S.A

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

25.

Dichting Damian

Grudziądz

TCH

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

26.

Domel Arkadiusz

Olsztyn

Centrum Rowerowe Olsztyn Team

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

27.

Droździel Łukasz

Bydgoszcz

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

28.

DŁONIAK Sławomir

Bogdany

WSKG ROWERY Jamróz tERBUD tEAM

Mężczyźni(60+)DŁUGI,

29.

FIELEK Dariusz

Inowrocław

PTF

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

30.

Fołta Arkadiusz

Bydgoszcz

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

31.

Furmanek Sławomir

Tczew

Start Kartuzy

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

32.

Gabryszewski Robert

Lipno

Lipno

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

33.

Gaćkowski Krzysztof

Iława

LKK Ziemia Lubawska

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

34.

Gerlach Waldemar

Inowrocław

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

35.

Gęsicki Remigiusz

Golub-Dobrzyń

SISU-OWB rowertour.com

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

36.

Gogulski Grzegorz

Toruń

7SI-OWB rowertour.com

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

37.

Górski Bartosz

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

38.

Gołata Piotr

Bydgoszcz

bd.

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

39.

Grabowiecki Paweł

Iława

ZenoTeam

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

40.

Gratowski Marcin

Grudziądz

GRATOSIE TEAM

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

41.

Grędziński Bartosz

Mława

Kross Staff Team

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

42.

Gruszewski Hadrian

Mława

Mława

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

43.

Grzybek Marcin

Żnin

Niezrzeszony

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

44.

Guzewicz Artur

Olsztyn

Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

45.

Głowiak Krzysztof

Lubawa

Brak

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

46.

Hachaj Paweł

Chełmno

Wda Świecie

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

47.

Hillar Jacek

Kwidzyn

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

48.

Jabłoński Mariusz

Golub-Dobrzyń

GTR Golub-Dobrzyń

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

49.

Jankowski Jarosław

Tłuchowo

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

50.

Jaroszewski Dawid

Nowe Miasto Lubawskie

bd.

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

51.

Jarzębowski Maciej

Rypin

Agrolok Sport Team

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

52.

Jarzębowski Mieszko

Rypin

Cykliści Rypin

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

53.

Jasinski Arkadiusz

Bydgoszcz

Rnew MTB Team

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI, Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

54.

Jasiński Sławomir

Bydgoszcz

DRAGON

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

55.

Jaworski Bartosz

Kwidzyn

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

56.

Jaworski Tomasz

Świecie

BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

57.

JONATOWSKI ZYGMUNT

MALBORK

GRUPA KOLARSKA MALBORK

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

58.

józefowicz marek

lipno

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

59.

Judycki Maciej

Dywity

KRAMER SA

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

60.

Kalinowski Tomasz

Iława

Sunday Gravel Travel

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

61.

Kania Dariusz

Żnin

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

62.

Kapuściński Krzysztof

Olsztyn

Amatorzy Kwaśnych Jabłek AKJWM MTB TEAM

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

63.

Kapuściński Krzysztof

Olsztyn

Amatorzy Kwaśnych Jabłek AKJWM MTB TEAM

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

64.

KASPRZYCKA REGINA

LUBAWA

bd.

Kobiety(19-39lat)ŚREDNI,

65.

Kawski Bartłomiej

Kisielice

Epidemia Cyklozy Susz

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

66.

Kawski Bartłomiej

Kisielice

Epidemia Cyklozy Susz

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

67.

Kisicki Tomasz

Radomno

Radomno Biega

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

68.

Klonowski Łukasz

Iława

Zenoteam

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

69.

Kolenderski Radek

Golub-Dobrzyń

GTR Golub-Dobrzyń

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

70.

Koralewski Rafał

Bydgoszcz

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

71.

Kordas Jędrzej

Lidzbark

MTB LIDZBARK

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

72.

Kowalczyk Jerzy

Żnin

KS Szosa Żnin

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

73.

Kowalczyk Wojciech

Susz

MORE Cycling Team

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

74.

Kowalewski Mariusz

Lubawa

Brak

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

75.

Kowszewicz Szymon

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

76.

Kozioł Marcin

Dywity

Centrum Rowerowe Olsztyn

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

77.

Kołatka Anna

Iława

Cryospace Olsztyn

Kobiety(19-39lat)ŚREDNI,

78.

Kołatka Zbigniew

Iława

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

79.

Krajewski Paweł

Gryfice

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

80.

Krajewski Paweł

Gryfice

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

81.

Krajewski Paweł

Gryfice

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

82.

Krawczuk Piotr

Toruń

SpinBike

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

83.

Krawczyk Dawid

Łódź

iFon Kolarz klub

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

84.

Krawczyk Wojtek

ŁÓDŹ

ifon kolarz klub

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

85.

Kruba Beata

Dobre Miasto

Cryospace Olsztyn

Kobiety(40+)ŚREDNI,

86.

Kruba Emil

Dobre Miasto

CryoSpace MTB Team Olsztyn

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

87.

Kruszczyński Marcin

Kwidzyn

Cyklo Kwidzyn

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

88.

Kruszyńska Anna

Lubawa

OrkaMasters Iława

Kobiety(40+)ŚREDNI,

89.

Krześniak Roman

Świecie

BART J-BIKE

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

90.

Krześniak Roman

Świecie

BART J-BIKE

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

91.

Kucharski Marek

GOLUB-DOBRZYŃ

KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

92.

Kucharski Marek

Golub-Dobrzyń

KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

93.

Kuczyński Adam

Włocławek

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

94.

Kujawski Arkadiusz

Iława

ZenoTeam

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

95.

Kulpa Aleksander

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

96.

Kupczyk Jarosław

Kwidzyn

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

97.

Kurek Dariusz

Bydgoszcz

7SI-OWB rowertour. com

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

98.

Kusiowski Leszek

Mały Rudnik

Bike U Up-TKJ Matuszewski

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

99.

Kwaśniewski Krzysztof

Świecie

Bart j-bike

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

100.

Lesiczka Wojciech

Kwidzyn

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

101.

Leszek Mariański

ZAMOŚĆ

SKRA PATEREK IT-Ros Team

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

102.

Lewandowski Jacek

Podgórz

KKS Masters Brodnica

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

103.

LIBUDA Adrian

Lubawa

Terra Lubavia

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

104.

Liszka Łukasz

Plewiska

Komorniki MTB Team

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

105.

Litwińczuk Mariusz

Świecie

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

106.

Lorek Marcin

Torun

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

107.

Lutoborski Adam

Bydgoszcz

SISU-OWB rowertour.com

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

108.

Maćkiewicz Przemysław

Chełmża

1982

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

109.

Macko Krzysztof

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

110.

Mądzielewski Sławek

Świecie

Klub Kolarski WDA Świecie

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

111.

Majewski Marek

Prabuty

Bike Club Prabuty

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

112.

Malinowski Jacek

Płock

Płocki Klub Kolarski

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

113.

Manikowski Artur

Sulnowo

BART J-BIKE

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

114.

Mańkowski Leszek

Iława

ZenoTeam Iława

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

115.

Mariańska Emilia

Zamosc

Skra Paterek IT-Ros Team

Kobiety(40+)DŁUGI,

116.

Martyniuk Paweł

Olsztyn

Akademia Kolarstwa Olsztyn

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

117.

Maruszak Maciej

Torun

GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

118.

Maruszak Maciej

Torun

GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

119.

Maruszak Maciej

Toruń

GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

120.

Matuszewska Joanna

Grudziądz

bd.

Kobiety(40+)ŚREDNI,

121.

Matuszewski Adrian

Świecie

BLACKRAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

122.

Matuszewski Adrian

Świecie

BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

123.

Matuszewski Krzysztof

Grudziądz

TKJ Matuszewski

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

124.

Maziński Zbigniew

Susz

EPIDEMIA CYKLOZY-MTB SUSZ

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

125.

Mazur Piotr

Bydgoszcz

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

126.

Mowiński Adam

Nowe Miasto Ludawskie

NML

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

127.

Mroczyński Mirosław

Iława

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

128.

Mudlaff Krzysztof

Cierpice

GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI, Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

129.

Najdowsk Adam

Iława

MTB PROJEKT

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

130.

Nierzwicki Piotr

Sulnowo

BART J-BIKE

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

131.

Nikołajczyk Łukasz

Świecie

BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

132.

Ochocki Andrzej

Brodnica

KKS "MASTERS" BRODNICA

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

133.

Olech Katarzyna

Świecie

bd.

Kobiety(40+)ŚREDNI,

134.

Olpeter Adam

Kwidzyn

AKJ KWIDZYN

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

135.

Orzechowski Alan

Olsztyn

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

136.

OSTRASZEWSKI Zbigniew

Potulice

SISU-OWB rowertour.com

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

137.

Owczarczyk Tomasz

Warszawa

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

138.

Pacuk Dariusz

Toruń

Pacuki

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

139.

Papelbon Roman

Grudziądz

Bike U Up-TKJ Matuszewski

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

140.

Papierowski Damian

Świecie

Blackram Team MTB Świecie

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

141.

Paprota Przemysław

Płońsk

AGR PŁOŃSK

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

142.

PECIAKOWSKI ROBERT

BIELSK

PEK-MONT EKIPA MTB

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

143.

Pepliński Daniel

Świecie

BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

144.

Piątkowski Tadeusz

Nowe Miasto Lubawskie

Kurzetnik Biega

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

145.

Piórkowski Stanisław

Sierpc

TKKF KUBUŚ SIERPC

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

146.

Piotrowski Tomasz

Olsztyn

CRYOSPACE OLSZTYN

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

147.

Pisarczyk Szymon

Świecie

BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

148.

Pisarczyk Szymon

Świecie

BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

149.

Popiołek Marcin

Toruń

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

150.

Porożyński Arkadiusz

Świecie n/Wisłą

Klub Kolarski Wda Świecie

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

151.

Postój Andrzej

Olsztyn

Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

152.

Praxmajer Marcin

Płock

Płocki Klub Kolarski

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

153.

Radtke Pawel

Wtelno

SISU-OWB rowertour.com

Mężczyźni(19-39lat)DŁUGI,

154.

Rakoczy Adam

Inowrocław

ICE STUDIO

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

155.

Rakoczy Andrzej

Inowrocław

ICE STUDIO

Junior(14-18lat)ŚREDNI,

156.

Raszkiewicz Marta

Olsztyn

Centrum Rowerowe Olsztyn Team

Kobiety(19-39lat)DŁUGI,

157.

Rozkocha Michał

Starogard gdański

GK STG

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

158.

Rudziński Paweł

Mława

Twister Team

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

159.

RYBAK MARIUSZ

MAŁE RUDY

SISU-OWB rowertour.com

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

160.

RYBIŃSKA OTYLIA

Brodnica

RYBIŃSCY TEAM

Kobiety(19-39lat)ŚREDNI,

161.

RYSZ Jakub

Dzierzoniow

MTB Walim

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

162.

Rzanny Wojciech

Turznice

bd.

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

163.

Seifert Paweł

Płock

Płocki Klub Kolarski

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

164.

SIBIŃSKI DARIUSZ

PŁOCK

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

165.

Siedlikowski Krzysztof

Radoszki

KKS "MASTERS" BRODNICA

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

166.

Sieradzki Adam

Inowrocław

Inowrocław Team MTB

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

167.

Siwa Mariusz

Lipno

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

168.

Skwarski Witold

Olsztyn

Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team

Mężczyźni(60+)ŚREDNI,

169.

Smokowski Daniel

Toruń

ŁOWCY TEAM TORUŃ

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

170.

Smoleń Sławomir

Chełmno

Klub Kolarski Wda Świecie

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

171.

Snowacki Przemyslaw

Bydgoszcz

CSU Racing Team Bydgoszcz

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

172.

Sobierajski Piotr

Bartoszyce

wtw-poland.com

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

173.

Sobieralski Piotr

Tczew

V02MAX

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

174.

SOSNOWSKA-DŁONIAK JOLANTA

Bogdany

WSKG Rowery Jamróz Terbud Team

Kobiety(40+)ŚREDNI,

175.

Stolarski Damian

Lipno

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

176.

Strek Marek

Lipno

LIPA MTB

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

177.

Strzemieczny Tomasz

Płock

Płocki Klub Kolarski

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

178.

Sujkowski Marcin

Sierpc

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

179.

Świątkowski Michał

Golub-Dobrzyń

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

180.

Szafranski Marcin

Stawiguda

Centrum Rowerowe Olsztyn

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

181.

Szauer Rafał

Grabowo

LKK Ziemia Lubawska

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

182.

Szkudlarek Piotr

Inowrocław

Bike Pasja Inowrocław

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

183.

Szulc Dariusz

Bydgoszcz

bd.

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

184.

Szymański Patryk

Bydgoszcz

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

185.

Szymerski Paweł

Drobin

PEK-MONT EKIPA MTB

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

186.

Słoniewicz Łukasz

Koło

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

187.

Słoniewicz Łukasz

Koło

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

188.

słotwiński piotr

Lublin

kapitan jastrzab

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

189.

Tarkowian Karol

Słupy

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

190.

Tężycki Sławomir

Lipno

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

191.

Tomaszkiewicz Mariusz

Olsztyn

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

192.

Tumaniec Dariusz

Olsztyn

Usługi Jubilersko - Złotnicze Dariusz Tumaniec

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

193.

Wachowski Dominik

Golub-Dobrzyń

bd.

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

194.

Wawrzyniak Sławomir

Olsztyn

Nawigator

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

195.

Wenderlich Magda

Lipno

Lipa MTB

Kobiety(19-39lat)ŚREDNI,

196.

Wenderlich Paweł

Lipno

LIPA MTB

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

197.

Wierzchowski Jędrzej

Inowrocław

Niezrzeszony

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

198.

Wojtalik Leszek

Bydgoszcz

Bydgoska Grupa Kolarska

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

199.

Wozniak Maciej

Bydgoszcz

CSU Racing Team

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

200.

Wrzosek Krzysztof

Nowe Miasto Lub.

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

201.

Wylk Magdalena

Kwidzyn

Traktor Team Gmina Kwidzyn

Kobiety(19-39lat)ŚREDNI,

202.

Zaborowski Stanisław

Lipno

1992

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

203.

Zakrzewski Paweł

Lipno

LipaMTB

Mężczyźni(19-39lat)ŚREDNI,

204.

Zaleś Roman

Elbląg

EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

205.

Zalewski Jacek

Brodnica

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

206.

Zaniewska Iwona

Olsztyn

Cryospace Olsztyn

Kobiety(40+)DŁUGI,

207.

Żebrowski Robert

Ostróda

Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

208.

Zięba Bartosz

Nidzica

Cryospace Olsztyn

Junior(14-18lat)DŁUGI,

209.

Zieliński Krzysztof

Olsdztyn

WSKG ROWERY Jamróz tERBUD tEAM

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

210.

Zieliński Marian

Świecie

KLUB SPORTOWY WDA ŚWIECIE

Mężczyźni(40-59lat)DŁUGI,

211.

Zmuda Waldemar

Świecie

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

212.

Zmuda Waldemar

Świecie

www.agatazmuda.pl

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

213.

Znaczko Aleksander

Świecie

Klub Kolarski Wda Świecie

Junior(14-18lat)DŁUGI,

214.

Łasiński Paweł

Brodnica

VISOTEC

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

215.

Łątkowski Sławomir

Lubawa

OrkaMasters Iława

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

216.

Łuczak Krzysztof

Inowrocław

Inowrocław Team MTB

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

217.

Łukawczyk Marcin

Włocławek

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

218.

Łukawczyk Marcin

Włocławek

bd.

Mężczyźni(40-59lat)ŚREDNI,

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?