1.
Asmolkova Tatiana
Olsztyn
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
2.
Bajorek Piotr
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(60+)5km,
3.
Balewska Iwona
Toruń
SPC
Kobiety(40-49lat)10lat,
4.
Bekier Wioletta
Brodnica
bd.
Nordic Kobiety,
5.
Daniszewski Eugeniusz
Toruń
bd.
Mężczyźni(50-59lat)10km,
6.
Degner Damian
PŁOCK
Gruby Team
Nordic Mężczyźni,
7.
Dobosz Andrzej
Głogowo
Virtus Sport
Mężczyźni(40-49lat)10km,
8.
Dołkowski Maciej
Ciechocin
Run majdany
Mężczyźni(40-49lat)10km,
9.
Foksiński Mariusz
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(40-49lat)5km,
10.
Frąk Edyta
Toruń
Parkrun Toruń
Kobiety(30-39lat)10km,
11.
Gołata Wojciech
Dąbrowa Chełmińska
Akademia Mistrzów Sportu
Mężczyźni(40-49lat)10km,
12.
Groch Jerzy
Grudziądz
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
13.
Jabłoński Marek
Golub-Dobrzyń
Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(50-59lat)10km,
14.
JASTRZĘBSKI Krzysztof
Toruń
MKL -MASTERS TORUŃ
Mężczyźni(50-59lat)5km,
15.
Kalota Joanna
Toruń
#ZALINIAMETYTEAM
Kobiety(30-39lat)5km,
16.
Kalota Tomasz
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
17.
Karpiński Sławomir
Golub-dobrzyn
ENDO
Mężczyźni(30-39lat)5km,
18.
Klein Robert
Pszenno
Świdnicka Grupa Biegowa
Mężczyźni(40-49lat)10km,
19.
Kopeć Andrzej
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
20.
Krępeć Natalia
Golub-Dobrzyń
EnDo Golub-Dobrzyń
Kobiety(30-39lat)5km,
21.
Kunz Mieczysław
Toruń
AZS UMK Toruń
Mężczyźni(50-59lat)5km,
22.
Lange Maria
Toruń
tOWARZYSTWO MIAST pARTNERSKICH tORUNIA
Kobiety(60+)10km,
23.
Lenczewski Tomasz
Obrowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
24.
Maciejewski Radosław
Kikòł
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
25.
Majchrzak Aneta
Obrowo
T.S. Opatrunki Toruń
Kobiety(30-39lat)10km,
26.
Majewski Jan
Toruń
Towarzystwo Miast Partnerskich Torunia
Mężczyźni(60+)10km,
27.
Marcinkowska Marzena
Ciechocin
ZawszeDoCelu
Kobiety(40-49lat)5km,
28.
Michalska Beata
Bartniczka
bd.
Nordic Kobiety,
29.
Michalski Wojciech
Bartniczka
bd.
Nordic Mężczyźni,
30.
Modrzejewski Mateusz
Golub-Dobrzyń
EnDo Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(30-39lat)10km,
31.
Paszkowski Janusz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(60+)10km,
32.
Petrykowska Małgorzata
Toruń
bd.
Kobiety(50-59lat)10km,
33.
Pietrzak Marcin
Toruń
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
34.
Piotrowicz JUSTYNA
Golub-Dobrzyn
ENDO-GD
Kobiety(40-49lat)5km,
35.
Piskorski Piotr
Golub-Dobrzyń
EnDo Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(40-49lat)10km,
36.
Rutkowski Oskar
Czernikowo
RunCrossRozgarty
Mężczyźni(16-19lat)10km,
37.
SAMOJEDEN MARZANNA
Toruń
bd.
Kobiety(50-59lat)5km,
38.
Skarżyński Wojciech
Toruń
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
39.
Skiba Sebastian
Toruń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)10km,
40.
Skibiński Adam
Lubień Kujawski
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(30-39lat)10km,
41.
Sorger Patryk
Dulsk
bd.
Mężczyźni(20-29lat)10km,
42.
Steckiewicz Edmund
Rypin
Klub Biegacza Rypin
Mężczyźni(40-49lat)5km,
43.
Strzelecki Mariusz
Brzozówka
Parkrun Toruń
Mężczyźni(30-39lat)10km,
44.
Szparło Łukasz
Toruń
Kenpachi
Mężczyźni(40-49lat)5km,
45.
Szymecki Sebastian
Chełmża
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
46.
WIKARIAK DAWID
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
47.
Wojciechowska Wiesława
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Kobiety(50-59lat)5km,
48.
WOJCIECHOWSKI MIROSŁAW
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(50-59lat)5km,
49.
ZAJĄC LESZEK
Toruń
bd.
Mężczyźni(60+)10km,
50.
Ziętarski Jerzy
Ciechocin
OSP Elgiszewo
Mężczyźni(50-59lat)10km,
51.
Balina Marlena
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
52.
Bojarska Agnieszka
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
53.
Borucka-Kozłowska Julita
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
54.
Charchuła Mateusz
Grębocin
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
55.
Ciechacki Przemysław
Zębowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
56.
Cyrankowski Artur
Turzno
Kujawsko-Pomorskie
Mężczyźni(16-19lat)10km,
57.
Czajkowski Piotr
Kowalewo
BCT Team/ Agrolok Sport
Mężczyźni(30-39lat)10km,
58.
Damski Pawel
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
59.
Gawkowski Piotr
Starogard Gd
brak
Mężczyźni(20-29lat)5km,
60.
Jakubaszek Piotr
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(30-39lat)5km,
61.
Janowska Katarzyna
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
62.
Kaczyński Rafał
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
63.
Kalinowski Przemysław
Osiek nad Wisla
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
64.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
KB Lech Rypin
Kobiety(40-49lat)10lat,
65.
Kaźmierski Mariusz
Witowąż
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
66.
Klimecka Ewa
Czernikowo
bd.
Nordic Kobiety,
67.
Kopczyńska Julia
Czernikowo
bd.
Kobiety(16-19lat)5km,
68.
Kozłowski Krzysztof
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
69.
Kruk Natalia
Toruń
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
70.
Kuczyński Przemek
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
71.
Lenczewska Weronika
Obrowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
72.
Lewandowska Agnieszka
Czernikowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
73.
lewandowska marlena
toruń
Podgórz Toruń
Kobiety(40-49lat)10lat,
74.
Lewandowska Milena
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)10lat,
75.
Masalska Anna
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(50-59lat)5km,
76.
Masalski Romuald
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo 1
Mężczyźni(50-59lat)10km,
77.
Młotkowski Kacper
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(16-19lat)10km,
78.
Młotkowski Mikołaj
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(20-29lat)10km,
79.
Opaczyk Maciej
Osówka
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
80.
Opatrzyk Kinga
Osówka
bd.
Kobiety(20-29lat)10km,
81.
Pirzgalska ANNA
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
82.
Pokorzyńska Aneta
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
83.
Pokorzyński Paweł
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
84.
Pyra-Kuczyńska Marzena
Jeżewo
bd.
Kobiety(40-49lat)10lat,
85.
Radomski Marcin
Płock
NW Człapski Team
Nordic Mężczyźni,
86.
Reszkowski Mariusz
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(30-39lat)5km,
87.
Ryłowicz Jarosław
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo 1
Mężczyźni(40-49lat)10km,
88.
Rzepecki Patryk
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo 1
Mężczyźni(30-39lat)10km,
89.
Śląska Angelika
Świecie
bd.
Nordic Kobiety,
90.
Staniszewska Emilia
Osówka
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
91.
Szwedo Piotr
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
92.
URBANSKA KAMILA
CZernikowo
ZABIEGANI 1
Kobiety(30-39lat)10km,
93.
Urbański Wojciech
Obrowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
94.
Wakuła-Kunz Wanda
Toruń
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
95.
Wasilewska Julia
Czernikowo
bd.
Kobiety(20-29lat)10km,
96.
Zaostrowcew Bartosz
Toruń
brak
Mężczyźni(40-49lat)10km,