1.
Ciechacki Przemysław
Zębowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
2.
Kaźmierski Mariusz
Witowąż
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
3.
Cyrankowski Artur
Turzno
Kujawsko-Pomorskie
Mężczyźni(16-19lat)10km,
4.
Balewska Iwona
Toruń
SPC
Kobiety(40-49lat)10lat,
5.
Daniszewski Eugeniusz
Toruń
bd.
Mężczyźni(50-59lat)10km,
6.
Frąk Edyta
Toruń
Parkrun Toruń
Kobiety(30-39lat)10km,
7.
JASTRZĘBSKI Krzysztof
Toruń
MKL -MASTERS TORUŃ
Mężczyźni(50-59lat)5km,
8.
Kaczyński Rafał
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
9.
Kalota Joanna
Toruń
#ZALINIAMETYTEAM
Kobiety(30-39lat)5km,
10.
Kalota Tomasz
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
11.
Kopeć Andrzej
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
12.
Kruk Natalia
Toruń
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
13.
Kunz Mieczysław
Toruń
AZS UMK Toruń
Mężczyźni(50-59lat)5km,
14.
Lange Maria
Toruń
tOWARZYSTWO MIAST pARTNERSKICH tORUNIA
Kobiety(60+)10km,
15.
lewandowska marlena
toruń
Podgórz Toruń
Kobiety(40-49lat)10lat,
16.
Majewski Jan
Toruń
Towarzystwo Miast Partnerskich Torunia
Mężczyźni(60+)10km,
17.
Petrykowska Małgorzata
Toruń
bd.
Kobiety(50-59lat)10km,
18.
Pietrzak Marcin
Toruń
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
19.
SAMOJEDEN MARZANNA
Toruń
bd.
Kobiety(50-59lat)5km,
20.
Skarżyński Wojciech
Toruń
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
21.
Skiba Sebastian
Toruń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)10km,
22.
Szparło Łukasz
Toruń
Kenpachi
Mężczyźni(40-49lat)5km,
23.
Wakuła-Kunz Wanda
Toruń
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
24.
WIKARIAK DAWID
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
25.
ZAJĄC LESZEK
Toruń
bd.
Mężczyźni(60+)10km,
26.
Zaostrowcew Bartosz
Toruń
brak
Mężczyźni(40-49lat)10km,
27.
Śląska Angelika
Świecie
bd.
Nordic Kobiety,
28.
Gawkowski Piotr
Starogard Gd
brak
Mężczyźni(20-29lat)5km,
29.
Steckiewicz Edmund
Rypin
Klub Biegacza Rypin
Mężczyźni(40-49lat)5km,
30.
Degner Damian
PŁOCK
Gruby Team
Nordic Mężczyźni,
31.
Radomski Marcin
Płock
NW Człapski Team
Nordic Mężczyźni,
32.
Klein Robert
Pszenno
Świdnicka Grupa Biegowa
Mężczyźni(40-49lat)10km,
33.
Opaczyk Maciej
Osówka
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
34.
Opatrzyk Kinga
Osówka
bd.
Kobiety(20-29lat)10km,
35.
Staniszewska Emilia
Osówka
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
36.
Kalinowski Przemysław
Osiek nad Wisla
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
37.
Asmolkova Tatiana
Olsztyn
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
38.
Lenczewska Weronika
Obrowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
39.
Lenczewski Tomasz
Obrowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
40.
Majchrzak Aneta
Obrowo
T.S. Opatrunki Toruń
Kobiety(30-39lat)10km,
41.
Urbański Wojciech
Obrowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
42.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
KB Lech Rypin
Kobiety(40-49lat)10lat,
43.
Skibiński Adam
Lubień Kujawski
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(30-39lat)10km,
44.
Czajkowski Piotr
Kowalewo
BCT Team/ Agrolok Sport
Mężczyźni(30-39lat)10km,
45.
Maciejewski Radosław
Kikòł
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
46.
Pyra-Kuczyńska Marzena
Jeżewo
bd.
Kobiety(40-49lat)10lat,
47.
Dobosz Andrzej
Głogowo
Virtus Sport
Mężczyźni(40-49lat)10km,
48.
Groch Jerzy
Grudziądz
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
49.
Charchuła Mateusz
Grębocin
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
50.
Foksiński Mariusz
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(40-49lat)5km,
51.
Jabłoński Marek
Golub-Dobrzyń
Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(50-59lat)10km,
52.
Karpiński Sławomir
Golub-dobrzyn
ENDO
Mężczyźni(30-39lat)5km,
53.
Krępeć Natalia
Golub-Dobrzyń
EnDo Golub-Dobrzyń
Kobiety(30-39lat)5km,
54.
Modrzejewski Mateusz
Golub-Dobrzyń
EnDo Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(30-39lat)10km,
55.
Piotrowicz JUSTYNA
Golub-Dobrzyn
ENDO-GD
Kobiety(40-49lat)5km,
56.
Piskorski Piotr
Golub-Dobrzyń
EnDo Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(40-49lat)10km,
57.
Wojciechowska Wiesława
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Kobiety(50-59lat)5km,
58.
WOJCIECHOWSKI MIROSŁAW
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(50-59lat)5km,
59.
Sorger Patryk
Dulsk
bd.
Mężczyźni(20-29lat)10km,
60.
Gołata Wojciech
Dąbrowa Chełmińska
Akademia Mistrzów Sportu
Mężczyźni(40-49lat)10km,
61.
Balina Marlena
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
62.
Bojarska Agnieszka
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
63.
Borucka-Kozłowska Julita
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
64.
Damski Pawel
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
65.
Jakubaszek Piotr
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(30-39lat)5km,
66.
Janowska Katarzyna
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
67.
Klimecka Ewa
Czernikowo
bd.
Nordic Kobiety,
68.
Kopczyńska Julia
Czernikowo
bd.
Kobiety(16-19lat)5km,
69.
Kozłowski Krzysztof
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
70.
Kuczyński Przemek
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
71.
Lewandowska Agnieszka
Czernikowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
72.
Lewandowska Milena
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)10lat,
73.
Masalska Anna
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(50-59lat)5km,
74.
Masalski Romuald
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo 1
Mężczyźni(50-59lat)10km,
75.
Młotkowski Kacper
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(16-19lat)10km,
76.
Młotkowski Mikołaj
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(20-29lat)10km,
77.
Pirzgalska ANNA
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
78.
Pokorzyńska Aneta
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
79.
Pokorzyński Paweł
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
80.
Reszkowski Mariusz
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(30-39lat)5km,
81.
Rutkowski Oskar
Czernikowo
RunCrossRozgarty
Mężczyźni(16-19lat)10km,
82.
Ryłowicz Jarosław
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo 1
Mężczyźni(40-49lat)10km,
83.
Rzepecki Patryk
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo 1
Mężczyźni(30-39lat)10km,
84.
Szwedo Piotr
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
85.
URBANSKA KAMILA
CZernikowo
ZABIEGANI 1
Kobiety(30-39lat)10km,
86.
Wasilewska Julia
Czernikowo
bd.
Kobiety(20-29lat)10km,
87.
Dołkowski Maciej
Ciechocin
Run majdany
Mężczyźni(40-49lat)10km,
88.
Marcinkowska Marzena
Ciechocin
ZawszeDoCelu
Kobiety(40-49lat)5km,
89.
Ziętarski Jerzy
Ciechocin
OSP Elgiszewo
Mężczyźni(50-59lat)10km,
90.
Szymecki Sebastian
Chełmża
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
91.
Strzelecki Mariusz
Brzozówka
Parkrun Toruń
Mężczyźni(30-39lat)10km,
92.
Bajorek Piotr
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(60+)5km,
93.
Bekier Wioletta
Brodnica
bd.
Nordic Kobiety,
94.
Paszkowski Janusz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(60+)10km,
95.
Michalska Beata
Bartniczka
bd.
Nordic Kobiety,
96.
Michalski Wojciech
Bartniczka
bd.
Nordic Mężczyźni,