Logowanie Rejestracja

IV Bieg Biało Czerwonych. Lipno 2.05.2021r.

Zawodnicy

1.

Adamkiewicz Ewa

Fabianki

SOKOŁY

Kobiety OPEN(5km),

2.

Arent Piotr

Lipno

SOKOŁY

Mężczyźni OPEN(5km),

3.

Ałtyn Aleksandra

Lipno

SOKOŁY

Kobiety OPEN(5km),

4.

Baliński Marek

Lipno

SOKOŁY

Mężczyźni OPEN(5km),

5.

Brzozowski Szymon

Włocławek

WIKA Polska

Mężczyźni OPEN(5km),

6.

Celmer Mateusz

Lipno

SOKOŁY

Chłopcy OPEN(2km),

7.

Ciechacki Błażej

Lipno

SOKOŁY

Chłopcy OPEN(2km),

8.

Detmer Nakola

Lipno

bd.

Kobiety OPEN(5km),

9.

Dobrzyńska Dominika

Toruń

bd.

Kobiety OPEN(5km),

10.

Dykowski Jakub

Wielgie

Trójkolorowi z Lipna

Chłopcy OPEN(2km),

11.

Fydryszewski Krzysztof

Wielgie

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

12.

Galińska Katarzyna

Lipno

Cross

Kobiety OPEN(5km),

13.

Grochocki Maciej

Lipno

Cross

Mężczyźni OPEN(5km),

14.

Grzelak Nadia

Lipno

Trójkolorowi z Lipna

Dziewczynki OPEN(2km),

15.

Hinkelman Joanna

Rypin

bd.

Kobiety OPEN(5km),

16.

Insadowski Patryk

Lipno

SOKOŁY

Chłopcy OPEN(2km),

17.

Jasiński Sylwester

Lipno

WKB Maratończyk Włocławek

Mężczyźni OPEN(5km),

18.

Jetter Piotr

Fabianki

UKS "Cyprianka"

Mężczyźni OPEN(5km),

19.

Kaczan Arkadiusz

Lipno

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

20.

Kamińska Monika

Wielgie

bd.

Kobiety OPEN(5km),

21.

Kamińska Wiktoria

Wielgie

UKS Cyprianka

Dziewczynki OPEN(2km),

22.

Klaban Daniel

Wielgie

Trójkolorowi z Lipna

Chłopcy OPEN(2km),

23.

Klaban Jakub

Lipno

Trójkolorowi z Lipna

Mężczyźni OPEN(5km),

24.

Korpal Antosia

Lipno

Trójkolorowi z Lipna

Dziewczynki OPEN(2km),

25.

Korytowski Maciej

Lipno

Rowerowe Lipno

Mężczyźni OPEN(5km),

26.

Kowalska Zuzanna

Lipno

SOKOŁY

Dziewczynki OPEN(2km),

27.

Kowalski Bartosz

Lipno

SOKOŁY

Chłopcy OPEN(2km),

28.

Kozicki Bartek

Lipno

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

29.

Kravchenko Gleb

Lipno

Trójkolorowi z Lipna

Chłopcy OPEN(2km),

30.

Kryst Anna

Lipno

SOKOŁY

Kobiety OPEN(5km),

31.

Krzemiński Kacper

Wielgie

Czarni Czarne

Chłopcy OPEN(2km),

32.

Kuberski Krzysztof

Lipno

Biegam bo lubię

Mężczyźni OPEN(5km),

33.

Kułakowski Wojciech

Kikół

SOKOŁY

Chłopcy OPEN(2km),

34.

Kwiatkowska Izabela

Lipno

Cross

Kobiety OPEN(5km),

35.

Lewandowska Ewelina

Lipno

bd.

Kobiety OPEN(5km),

36.

Maciejewska Angelika 30.12.2009

Wielgie

Czarni Czarne

Dziewczynki OPEN(2km),

37.

Maćkiewicz Aldona

Lipno

SOKOŁY

Kobiety OPEN(5km),

38.

Maćkiewicz Antoni

Nieszawa

bd.

Chłopcy OPEN(2km),

39.

Maćkiewicz Krzysztof

Nieszawa

bd.

Chłopcy OPEN(2km),

40.

Marcinkowska-Jamróz Marzena

Wielgie

bd.

Kobiety OPEN(5km),

41.

Mordzak-Staśkiewicz Ewelina

Lipno

bd.

Kobiety OPEN(5km),

42.

Morzuch Noemi

Lipno

Trójkolorowi z Lipna

Dziewczynki OPEN(2km),

43.

Moskal Paweł

Kurzętnik

Kurzętnik Biega

Mężczyźni OPEN(5km),

44.

Ornowski Maciej

Lipno

SOKOŁY

Chłopcy OPEN(2km),

45.

Ośmiałowska Nadia

Lipno

Trójkolorowi z Lipna

Dziewczynki OPEN(2km),

46.

Pniewski Kacper

Lipno

SOKOŁY

Chłopcy OPEN(2km),

47.

Przybylska Kamila

Lipno

bd.

Kobiety OPEN(5km),

48.

Raniszewski Sylwester

Lipno

SOKOŁY

Chłopcy OPEN(2km),

49.

Romański Paweł

Lipno

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

50.

Romański Paweł

Lipno

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

51.

Rozen Renata

Lipno

SOKOŁY

Kobiety OPEN(5km),

52.

Rumińska Joanna

Lipno

Cross

Kobiety OPEN(5km),

53.

Rumiński Darek

Lipno

Cross

Mężczyźni OPEN(5km),

54.

Rumiński Mateusz

Lipno

Cross

Mężczyźni OPEN(5km),

55.

Rychwicka Magdalena

Lipno

brak

Kobiety OPEN(5km),

56.

Rychwicki Antek

Lipno

Trójkolorowi z Lipna

Chłopcy OPEN(2km),

57.

Ryskowski Milosz

Lipno

SOKOŁY

Chłopcy OPEN(2km),

58.

Skrzyński Radosław

Wielgie

Czarni Czarne

Chłopcy OPEN(2km),

59.

Smolińska Zuzanna

Lipno

Trójkolorowi z Lipna

Dziewczynki OPEN(2km),

60.

Sobocińska Adrianna

Warszawa

bd.

Kobiety OPEN(5km),

61.

Staniszewska Paulina

Lipno

Cross

Kobiety OPEN(5km),

62.

Stasiak Maria

Lipno

bd.

Kobiety OPEN(5km),

63.

Steckiewicz Edmund

Rypin

KB Lech Rypin

Mężczyźni OPEN(5km),

64.

Świątkowski Hubert

Wielgie

Czarni Czarne

Chłopcy OPEN(2km),

65.

Świątkowski Jakub

Wielgie

Czarni Czarne

Chłopcy OPEN(2km),

66.

Świderska Zosia

Kikół

Trójkolorowi z Lipna

Dziewczynki OPEN(2km),

67.

Szeloch Martyna

Lipno

bd.

Kobiety OPEN(5km),

68.

Szpanelewska Zuzanna

Lipno

Trójkolorowi z Lipna

Dziewczynki OPEN(2km),

69.

Szpiegowska Ilona

Lipno

Cross

Kobiety OPEN(5km),

70.

Turowska Natalia

Kikół

SOKOŁY

Dziewczynki OPEN(2km),

71.

Tyburski Adrian

Lipno

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

72.

Tyburski Adrian

Lipno

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

73.

Tyburski Adrian

Lipno

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

74.

Waśkiewicz Sebastian

Lipno

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

75.

Wiśniewska Natalia

Lipno

bd.

Kobiety OPEN(5km),

76.

Witkowska Karolina

Lipno

bd.

Kobiety OPEN(5km),

77.

Witkowska Małgorzata

Lipno

SOKOŁY

Kobiety OPEN(5km),

78.

Witkowski Brajan

Wielgie

Trójkolorowi z Lipna

Chłopcy OPEN(2km),

79.

Witkowski Krzysztof

Lipno

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

80.

Wojtanis Magdalena

Toruń

bd.

Kobiety OPEN(5km),

81.

Wołodko Joanna

Lipno

SOKOŁY

Kobiety OPEN(5km),

82.

Wszelaki Bartosz

Lipno

bd.

Mężczyźni OPEN(5km),

83.

Wszelaki Justyna

Lipno

bd.

Kobiety OPEN(5km),

84.

Zowczak Miłosz

Lipno

SOKOŁY

Chłopcy OPEN(2km),

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?