1.
Drzemicka Dominika
Kanie
Legia Warszawa
Kobiety(19-29lat)21km,
2.
Grabowska Kamila
Lidzbark
bd.
Kobiety(19-29lat)21km,
3.
Knozowska Aleksandra
Gronowo
bd.
Kobiety(OPEN)10km,
4.
Kusa Oliwia
Bydgoszcz
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
Dziewczynki(12-14lat)2000m,
5.
Kusa Wiktoria
Bydgoszcz
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
Dziewczynki(12-14lat)2000m,
6.
Kwiecień Michał
warszawa
bd.
Mężczyźni(19-29lat)21km,
7.
Niemyjska Maria
Pokrzydowo
bd.
Kobiety(30-49lat)21km,
8.
Pietrzak Adrian
Grodzisk Mazowiecki
UKS ALTUS PODKOWA LEŚNA
Mężczyźni(OPEN)10km,
9.
Prajsnar Agnieszka
Warszawa
Pędzące Żółwie
Kobiety(30-49lat)21km,
10.
Prajsnar Paweł
Warszawa
Speeding Turtles
Mężczyźni(19-29lat)21km,
11.
Prajsnar Robert
Warszawa
Speeding Turtles
Mężczyźni(50-59lat)21km,
12.
Rokicka Natalia
Dębe Wielkie
bd.
Dziewczynki(10-11lat)1000m,
13.
Rokicki Julian
Dębe Wielkie
bd.
Dzieci(7-9lat)500m,
14.
Sobczyński Bartosz
Tczew
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
15.
Stankiewicz Anna
Giżycko
Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
Kobiety(50+)21km,
16.
Słowik Arkadiusz
Kruklanki
Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
Mężczyźni(60+)21km,
17.
Wijat Tomasz
Warszawa
bd.
Mężczyźni(50-59lat)21km,
18.
Czarnecki Adrian
Ząbrowo
bd.
Mężczyźni(19-29lat)21km,
19.
Drzemicka Dominika
Kanie
Legia Warszawa
Kobiety(19-29lat)21km,
20.
Filipiak Ernest
Poznań
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
21.
Gruszka Jakub
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
22.
Głowacki Bartosz
Łódź
ZoonK # 13
Mężczyźni(30-49lat)21km,
23.
Jarkiewicz Marcin
Warszawa
Legia Warszawa Masters
Mężczyźni(50-59lat)21km,
24.
Jędrzejczyk Mateusz
Łódź
bd.
Mężczyźni(19-29lat)21km,
25.
Klimczewski Tomasz
Pruszków
S-Team
Mężczyźni(19-29lat)21km, Mężczyźni(OPEN)10km,
26.
Knozowska Aleksandra
Gronowo
bd.
Kobiety(OPEN)10km,
27.
Konkol Jaroslaw
Gdańsk
Jabra RT Friends
Mężczyźni(50-59lat)21km,
28.
Kopyt Jan
Konstancin jeziorna
wlasny
Mężczyźni(60+)21km,
29.
Kowalski Robert
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
30.
Kraljevic Nikola
Gdańsk
3City Roller Team
Mężczyźni(30-49lat)21km,
31.
Kusa Karolina
Bydgoszcz
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
Kobiety(OPEN)10km,
32.
Kusa Oliwia
Bydgoszcz
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
Kobiety(OPEN)10km,
33.
Kusa Piotr
Bydgoszcz
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
Mężczyźni(OPEN)10km,
34.
Kusa Wiktoria
Bydgoszcz
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
Kobiety(OPEN)10km,
35.
Maciejewski Marian
Iława
bd.
Mężczyźni(60+)21km,
36.
Mazurek Sebastian
Gdynia
Jabra Roller Team
Mężczyźni(30-49lat)21km,
37.
Mazurek Wiesław
Gdynia
Prolube Masters
Mężczyźni(50-59lat)21km,
38.
Michalski Mariusz
Pisz
UKS Zwoleń-Team
Mężczyźni(30-49lat)21km,
39.
Paczuski Jarosław
Warszawa
Legia Warszawa Masters
Mężczyźni(60+)21km,
40.
Pietrzak Adrian
Grodzisk Mazowiecki
UKS ALTUS PODKOWA LEŚNA
Mężczyźni(OPEN)10km,
41.
Priebe Jacek
Gniezno
Prolube
Mężczyźni(50-59lat)21km,
42.
Przychodniak Robert
Pabianice
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
43.
Rokicka Sylwia
Dębe Wielkie
bd.
Kobiety(30-49lat)21km,
44.
Setniewski Adrian
Góra Kalwaria
bd.
Mężczyźni(19-29lat)21km, Mężczyźni(OPEN)10km,
45.
Szumlas Dorota
Mrzezino
Prolube Masters
Kobiety(30-49lat)21km,
46.
Szumlas Jacek
Mrzezino
Prolube Masters
Mężczyźni(30-49lat)21km,
47.
Wiecha Aleksandra
Groszki
bd.
Kobiety(19-29lat)21km,
48.
Woźnicki Paweł
zgierz
bd.
Mężczyźni(50-59lat)21km,