1.
Czarnecki Adrian
Ząbrowo
bd.
Mężczyźni(19-29lat)21km,
2.
Filipiak Ernest
Poznań
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
3.
Grabowska Kamila
Lidzbark
bd.
Kobiety(19-29lat)21km,
4.
Gruszka Jakub
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
5.
Jędrzejczyk Mateusz
Łódź
bd.
Mężczyźni(19-29lat)21km,
6.
Knozowska Aleksandra
Gronowo
bd.
Kobiety(OPEN)10km,
7.
Knozowska Aleksandra
Gronowo
bd.
Kobiety(OPEN)10km,
8.
Kowalski Robert
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
9.
Kwiecień Michał
warszawa
bd.
Mężczyźni(19-29lat)21km,
10.
Maciejewski Marian
Iława
bd.
Mężczyźni(60+)21km,
11.
Niemyjska Maria
Pokrzydowo
bd.
Kobiety(30-49lat)21km,
12.
Przychodniak Robert
Pabianice
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
13.
Rokicka Natalia
Dębe Wielkie
bd.
Dziewczynki(10-11lat)1000m,
14.
Rokicka Sylwia
Dębe Wielkie
bd.
Kobiety(30-49lat)21km,
15.
Rokicki Julian
Dębe Wielkie
bd.
Dzieci(7-9lat)500m,
16.
Setniewski Adrian
Góra Kalwaria
bd.
Mężczyźni(19-29lat)21km, Mężczyźni(OPEN)10km,
17.
Sobczyński Bartosz
Tczew
bd.
Mężczyźni(30-49lat)21km,
18.
Wiecha Aleksandra
Groszki
bd.
Kobiety(19-29lat)21km,
19.
Wijat Tomasz
Warszawa
bd.
Mężczyźni(50-59lat)21km,
20.
Woźnicki Paweł
zgierz
bd.
Mężczyźni(50-59lat)21km,
21.
Kraljevic Nikola
Gdańsk
3City Roller Team
Mężczyźni(30-49lat)21km,
22.
Stankiewicz Anna
Giżycko
Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
Kobiety(50+)21km,
23.
Słowik Arkadiusz
Kruklanki
Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
Mężczyźni(60+)21km,
24.
Mazurek Sebastian
Gdynia
Jabra Roller Team
Mężczyźni(30-49lat)21km,
25.
Konkol Jaroslaw
Gdańsk
Jabra RT Friends
Mężczyźni(50-59lat)21km,
26.
Kusa Karolina
Bydgoszcz
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
Kobiety(OPEN)10km,
27.
Kusa Oliwia
Bydgoszcz
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
Dziewczynki(12-14lat)2000m,
28.
Kusa Oliwia
Bydgoszcz
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
Kobiety(OPEN)10km,
29.
Kusa Piotr
Bydgoszcz
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
Mężczyźni(OPEN)10km,
30.
Kusa Wiktoria
Bydgoszcz
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
Dziewczynki(12-14lat)2000m,
31.
Kusa Wiktoria
Bydgoszcz
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
Kobiety(OPEN)10km,
32.
Drzemicka Dominika
Kanie
Legia Warszawa
Kobiety(19-29lat)21km,
33.
Drzemicka Dominika
Kanie
Legia Warszawa
Kobiety(19-29lat)21km,
34.
Jarkiewicz Marcin
Warszawa
Legia Warszawa Masters
Mężczyźni(50-59lat)21km,
35.
Paczuski Jarosław
Warszawa
Legia Warszawa Masters
Mężczyźni(60+)21km,
36.
Prajsnar Agnieszka
Warszawa
Pędzące Żółwie
Kobiety(30-49lat)21km,
37.
Priebe Jacek
Gniezno
Prolube
Mężczyźni(50-59lat)21km,
38.
Mazurek Wiesław
Gdynia
Prolube Masters
Mężczyźni(50-59lat)21km,
39.
Szumlas Dorota
Mrzezino
Prolube Masters
Kobiety(30-49lat)21km,
40.
Szumlas Jacek
Mrzezino
Prolube Masters
Mężczyźni(30-49lat)21km,
41.
Klimczewski Tomasz
Pruszków
S-Team
Mężczyźni(19-29lat)21km, Mężczyźni(OPEN)10km,
42.
Prajsnar Paweł
Warszawa
Speeding Turtles
Mężczyźni(19-29lat)21km,
43.
Prajsnar Robert
Warszawa
Speeding Turtles
Mężczyźni(50-59lat)21km,
44.
Pietrzak Adrian
Grodzisk Mazowiecki
UKS ALTUS PODKOWA LEŚNA
Mężczyźni(OPEN)10km,
45.
Pietrzak Adrian
Grodzisk Mazowiecki
UKS ALTUS PODKOWA LEŚNA
Mężczyźni(OPEN)10km,
46.
Michalski Mariusz
Pisz
UKS Zwoleń-Team
Mężczyźni(30-49lat)21km,
47.
Kopyt Jan
Konstancin jeziorna
wlasny
Mężczyźni(60+)21km,
48.
Głowacki Bartosz
Łódź
ZoonK # 13
Mężczyźni(30-49lat)21km,