Logowanie Rejestracja

III Półmaraton Rolkarski Rybno-Gronowo-Rybno 7.08.2021

Zawodnicy

1.

Filipiak Ernest

Poznań

bd.

Mężczyźni(30-49lat)21km,

2.

Grabowska Kamila

Lidzbark

bd.

Kobiety(19-29lat)21km,

3.

Gruszka Jakub

Warszawa

bd.

Mężczyźni(30-49lat)21km,

4.

Głowacki Bartosz

Łódź

ZoonK # 13

Mężczyźni(30-49lat)21km,

5.

Jarkiewicz Marcin

Warszawa

Legia Warszawa Masters

Mężczyźni(50-59lat)21km,

6.

Jędrzejczyk Mateusz

Łódź

bd.

Mężczyźni(19-29lat)21km,

7.

Konkol Jaroslaw

Gdańsk

Jabra RT Friends

Mężczyźni(50-59lat)21km,

8.

Kopyt Jan

Konstancin jeziorna

wlasny

Mężczyźni(60+)21km,

9.

Kowalski Robert

Warszawa

bd.

Mężczyźni(30-49lat)21km,

10.

Kraljevic Nikola

Gdańsk

3City Roller Team

Mężczyźni(30-49lat)21km,

11.

Kusa Karolina

Bydgoszcz

Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Kobiety(OPEN)10km,

12.

Kusa Oliwia

Bydgoszcz

Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Dziewczynki(12-14lat)2000m,

13.

Kusa Oliwia

Bydgoszcz

Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Kobiety(OPEN)10km,

14.

Kusa Piotr

Bydgoszcz

Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Mężczyźni(OPEN)10km,

15.

Kusa Wiktoria

Bydgoszcz

Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Dziewczynki(12-14lat)2000m,

16.

Kusa Wiktoria

Bydgoszcz

Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz

Kobiety(OPEN)10km,

17.

Maciejewski Marian

Iława

bd.

Mężczyźni(60+)21km,

18.

Mazurek Sebastian

Gdynia

Jabra Roller Team

Mężczyźni(30-49lat)21km,

19.

Mazurek Wiesław

Gdynia

Prolube Masters

Mężczyźni(50-59lat)21km,

20.

Michalski Mariusz

Pisz

UKS Zwoleń-Team

Mężczyźni(30-49lat)21km,

21.

Paczuski Jarosław

Warszawa

Legia Warszawa Masters

Mężczyźni(60+)21km,

22.

Pietrzak Adrian

Grodzisk Mazowiecki

UKS ALTUS PODKOWA LEŚNA

Mężczyźni(OPEN)10km,

23.

Prajsnar Agnieszka

Warszawa

Pędzące Żółwie

Kobiety(30-49lat)21km,

24.

Prajsnar Paweł

Warszawa

Speeding Turtles

Mężczyźni(19-29lat)21km,

25.

Prajsnar Robert

Warszawa

Speeding Turtles

Mężczyźni(50-59lat)21km,

26.

Przychodniak Robert

Pabianice

bd.

Mężczyźni(30-49lat)21km,

27.

Sobczyński Bartosz

Tczew

bd.

Mężczyźni(30-49lat)21km,

28.

Stankiewicz Anna

Giżycko

Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"

Kobiety(50+)21km,

29.

Szumlas Dorota

Mrzezino

Prolube Masters

Kobiety(30-49lat)21km,

30.

Szumlas Jacek

Mrzezino

Prolube Masters

Mężczyźni(30-49lat)21km,

31.

Słowik Arkadiusz

Kruklanki

Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"

Mężczyźni(60+)21km,

32.

Wiecha Aleksandra

Groszki

bd.

Kobiety(19-29lat)21km,

33.

Wijat Tomasz

Warszawa

bd.

Mężczyźni(50-59lat)21km,

34.

Woźnicki Paweł

zgierz

bd.

Mężczyźni(50-59lat)21km,

Powrót
Go up
zamknij

Rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

zamknij

Logowanie

Nie posiadasz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?