1.
Bajorek Piotr
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(60+)10km,
2.
Bartosz Marek
Kikół
GKS-fabianki
Mężczyźni(40-49lat)10km,
3.
Berebecki Roman
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(60+)10km,
4.
Blad Blad
Blad
bd.
Mężczyźni(20-29lat)10km,
5.
Borucka-Kozłowska Julita
Czernikowo
Zabiegami Czernikowo
Kobiety(40-49lat)5km,
6.
Błaszak Sławomir
Aleksandrów Kujawski
Polkrys Team
Mężczyźni(40-49lat)10km,
7.
Chyła Dawid
Lubicz Górny
CSAiU Toruń
Mężczyźni(30-39lat)10km,
8.
Chłopecka Edyta
Czernikowo
bd.
Nordic Kobiety,
9.
Chłopecka Monika
Czernikowo
bd.
Kobiety(30-39lat)10km,
10.
Chłopecki Darek
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
11.
Czarnecki Marcin
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(16-19lat)5km,
12.
Daniecki Michał
Wola
Vege Runners
Mężczyźni(40-49lat)10km,
13.
Danielewicz Daria
Gniewkowo
bd.
Kobiety(20-29lat)5km,
14.
Degner Damian
PŁOCK
bd.
Nordic Mężczyźni,
15.
Deręgowski Szymon
Toruń
BHO
Mężczyźni(30-39lat)5km,
16.
dołkowski maciej
ciechocin
run majdany
Mężczyźni(40-49lat)10km,
17.
Dudziak Daniel
ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
---
Mężczyźni(40-49lat)10km,
18.
Durmowicz Aneta
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
19.
EDMUND DŁONIAK
Gniewkowo
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
Nordic Mężczyźni,
20.
Fedoryszyn Katarzyna
Radomin
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety(20-29lat)5km,
21.
Foksiński Mariusz
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(40-49lat)5km,
22.
Foremski Sławomir
Torun
bd.
Mężczyźni(50-59lat)10km,
23.
Gabryszewski Artur
LIPNO
Arcz•Ciach
Mężczyźni(40-49lat)5km,
24.
Gabryszewski Filip
Radomice
Arcz•Ciach
Mężczyźni(16-19lat)10km,
25.
Gabryszewski Rafał
Radomice
Arcz•Ciach
Mężczyźni(40-49lat)10km,
26.
Gąsior Marcin
Czernikówko
b.d.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
27.
Gerc Izabela
Obrowo
BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKURWIA
Kobiety(30-39lat)10km,
28.
Gerc Izabela
Obrowo
BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKURWIA
Kobiety(30-39lat)10km,
29.
Gerc Jakub
Toruń
bd.
Mężczyźni(20-29lat)10km,
30.
Gola Grzegorz
Markowo
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
Mężczyźni(50-59lat)5km,
31.
Gutowski Grzegorz
Elgiszewo
bd.
Kobiety(50-59lat)10km,
32.
Hińczewski Marcin
Obrowo
BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKURWIA
Mężczyźni(30-39lat)10km,
33.
Jakubaszek Magdalena
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(30-39lat)5km,
34.
Jaroszewski Michał
Aleksandrów Kujawski
---
Mężczyźni(60+)10km,
35.
Jasiński Sylwester
Lipno
WKB Maratończyk Włocławek
Mężczyźni(30-39lat)10km, Mężczyźni(30-39lat)5km,
36.
Jasnowska Hanna
Toruń
bd.
Kobiety(60+)5km,
37.
Jaworski Gniewko
Mazowsze
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
38.
Kalota Joanna
Toruń
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
39.
Kamińska Teresa
Miesiaczkowo
KB Lech Rypin
Kobiety(40-49lat)10km,
40.
KLEIN Robert
Świdnica
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
41.
KLEIN Wiktor
Świdnica
bd.
Mężczyźni(16-19lat)5km,
42.
Kofel-Dudziak Monika
Aleksandrów Kujawski
---
Kobiety(40-49lat)5km,
43.
Kolczyński Adrian
Czernikowo
bd.
Kobiety(16-19lat)5km, Mężczyźni(16-19lat)5km,
44.
Kopeć Andrzej
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
45.
Kowalska Agnieszka
Toruń
bd.
Kobiety(40-49lat)10km,
46.
Kozłowska Anna
Toruń
bd.
Kobiety(30-39lat)10km,
47.
Kozłowski Krzysztof
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
48.
Kuberski Krzysztof
Lipno
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
49.
Kwiatkowska Agnieszka
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)10km,
50.
Laskowska Justyna
Czernikowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
51.
Lenczewski Tomasz
Obrowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
52.
Lewandowska Milena
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
53.
Lewandowska Sylwia
Czernikowo
bd.
Kobiety(30-39lat)10km,
54.
Lewandowski Adam
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
55.
Lewandowski Przemysław
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
56.
Marciniak Sławomir
Toruń
Zespół Szkół w Czernikowie
Mężczyźni(40-49lat)10km,
57.
Marcinkowska Marzena
Ciechocin
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Kobiety(40-49lat)5km,
58.
Masalska Anna
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(50-59lat)10km,
59.
Masalski Romuald
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(50-59lat)10km,
60.
Mazur Dariusz
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(40-49lat)5km,
61.
Małecki Sebastian
Osiek n/Wisłą
Klub Biegacza T2/4
Mężczyźni(40-49lat)10km,
62.
Melerski Adam
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(40-49lat)10km,
63.
Mlodziejewski Jacek
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
64.
Modrzejewski Mateusz
Golub-Dobrzyń
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(30-39lat)10km,
65.
Mrówczyński Błażej
Golub-Dobrzyń
Zawsze Do Celu Golub-Dobrzyń
Mężczyźni(20-29lat)10km,
66.
Myszkowski Łukasz
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
67.
Młotkowski Mikołaj
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(16-19lat)10km,
68.
Nowicki Rafał
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
69.
Olszewski Adam
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(50-59lat)10km,
70.
Ośmiałowski Dawid
Gdańsk
bd.
Mężczyźni(20-29lat)10km,
71.
Parkitny Patryk
Obrowo
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
72.
Paszkowski Janusz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(60+)10km,
73.
Pawelec Marek
Nowa Chełmża
IM INSPIRATION
Mężczyźni(40-49lat)10km,
74.
Piątkowski Robert
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
75.
Piernikowski Damian
Włocławek
GKS Fabianki
Mężczyźni(30-39lat)5km,
76.
Pierzgalska Anna
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
77.
Pietrzak Marcin
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
78.
Piórowska Beata
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(40-49lat)10km,
79.
Piskorska Iwona
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Kobiety(30-39lat)5km,
80.
Piskorski Piotr
Golub-Dobrzyń
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(40-49lat)5km,
81.
Piwoński Robert
Toruń
Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek
Mężczyźni(40-49lat)10km,
82.
Pniewski Maciej
Golub-Dobrzyń
Agrolok Sport Team
Mężczyźni(40-49lat)10km,
83.
Podbielska Alina
Toruń
KM UMK Toruń
Kobiety(50-59lat)10km,
84.
Pujer Monika
Czernikowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
85.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
KS Kowalkowski Fight Club Działdowo
Mężczyźni(20-29lat)10km,
86.
Radomski Marcin
Płock
Biegam W Sfetsze
Nordic Mężczyźni,
87.
Rakoczy Joanna
Obrowo
BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKURWIA
Kobiety(30-39lat)10km,
88.
Reszkowska Basia
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Kobiety(30-39lat)5km,
89.
Reszkowski Mariusz
Czernikowo
Zabiegani Czernikowo
Mężczyźni(30-39lat)10km,
90.
Rojek Mieczysław
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(60+)5km,
91.
Rojek-Witomska Ewelina
Czernikowo
bd.
Nordic Kobiety,
92.
Różycka Klaudia
Lubicz
Biegnę po marzenia
Kobiety(30-39lat)5km,
93.
Różycki Paweł
Lubicz
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
94.
Rumiński Waldemar
Głogowo
Niezrzeszony
Mężczyźni(40-49lat)10km,
95.
Rzepecki Patryk
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
96.
Rzęsiewicz Jolanta
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(50-59lat)10km,
97.
Seweryn Magdalena
Czernikowo
bd.
Kobiety(40-49lat)5km,
98.
Skibiński Adam
Lubień Kujawski
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
99.
ŚLÓSAREK Piotr Leszek
Toruń
Studio nieruchomości
Mężczyźni(60+)10km,
100.
Staniszewska Emilia
Czernikowo
bd.
Kobiety(30-39lat)5km,
101.
Steckiewicz Edmund
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(40-49lat)5km,
102.
Steckiewicz Edwin
Rypin
bd.
Mężczyźni(20-29lat)5km,
103.
Stepinski Tomasz
Czernikówko
bd.
Mężczyźni(40-49lat)10km,
104.
Strzelecki Mariusz
Brzozówka
Wędzona Śliwka
Mężczyźni(30-39lat)10km,
105.
Strzelecki Patryk
Silno
bd.
Mężczyźni(20-29lat)10km,
106.
Studzinski Przemysław
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
107.
Świderek Wojciech
Głogowo
T.S, Opatrunki Toruń/ZS Dobrzejewice
Mężczyźni(30-39lat)10km,
108.
Szejko Wawrzyniec
Ciechanów
KB TKKF Promyk Ciechanów
Mężczyźni(60+)5km,
109.
Szwec Paweł
Toruń
RunCrossRozgarty
Mężczyźni(40-49lat)10km,
110.
Szwedo Piotr
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(40-49lat)5km,
111.
Szymański Jerzy
Kurzętnik
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(60+)5km,
112.
TKACZUK JOLANTA
CHRZĄSTOWO
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
Kobiety(50-59lat)5km,
113.
Tomaszewski Krzysztof
Toruń
SPC
Mężczyźni(30-39lat)10km,
114.
Urbańska Kamila
Obrowo
bd.
Kobiety(30-39lat)10km,
115.
Urbański Wojciech
Obrowo
A&W Team Obrowo
Mężczyźni(30-39lat)5km,
116.
Wajer Wojciech
Gniewkowo
bd.
Mężczyźni(16-19lat)10km,
117.
Warlikowska Karolina
Toruń
SPC
Kobiety(20-29lat)5km,
118.
Waśkiewicz Jolanta
Toruń
bd.
Kobiety(40-49lat)10km,
119.
Wierzbowski Piotr
Brzozówka
TEAM KOPEĆ
Mężczyźni(40-49lat)10km,
120.
Wikariak Dawid
Toruń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
121.
Wiśniewski Marcin
Golub-Dobrzyń
Agrolok Sport Team
Mężczyźni(30-39lat)10km,
122.
Wiśniewski Tomasz
Toruń
brak
Mężczyźni(30-39lat)10km,
123.
Wiśniewski Tomasz
Toruń
brak
Mężczyźni(30-39lat)10km,
124.
Wiśniewski Włodzimierz
Toruń
SPC
Mężczyźni(60+)10km,
125.
Wojtanis Magdalena
Toruń
SPC
Kobiety(30-39lat)5km,
126.
Wysocki Adrian
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(20-29lat)5km,
127.
Włodarczyk Dawid
Strzelce
Kutno Biega
Mężczyźni(30-39lat)5km,
128.
Zduniak Anna
Toruń
bd.
Kobiety(40-49lat)10km,
129.
Żebrowska Ewelina
Sokoligóra
BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WKURWIA
Kobiety(30-39lat)10km,
130.
Zglinicka Kamila
Czernikowo
bd.
Nordic Kobiety,
131.
Zglinicki Marcin
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)10km,
132.
Zglinicki Marcin
Czernikowo
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
133.
Ziółkowski Łukasz
Ciechocin
bd.
Mężczyźni(30-39lat)5km,
134.
Łada Aleksandra
Gniewkowo
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
Nordic Kobiety,