1.
Agaciak Elżbieta
Rzęczkowo
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
2.
Aranowski Maciej
Nowe Miasto Lubawskie
Fabio Team
Mężczyźni(OPEN)6km,
3.
Babalska Aleksandra
Pokrzydowo
bd.
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
4.
Bajorek Piotr
Brodnica
bd.
Mężczyźni(OPEN)6km,
5.
Barcikowska Karolina
Zbiczno
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
6.
Bartkowski Mariusz
Lubawa
Radomno Biega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
7.
Bartkowski Zbigniew
Burkat
Hainz-Glas Działdowo
Mężczyźni(55+)12km,
8.
Bekier Wioletta
Brodnica
bd.
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
9.
Bielicki Piotr
Brodnica
CBR Biega
Mężczyźni(OPEN)6km,
10.
Bielski Piotr
Radomno
Radomno Biega
Mężczyźni(41-54lat)12km,
11.
Bieńkowski Stanisław
Obórki
Wodniak
Mężczyźni(41-54lat)12km,
12.
Boros Wojciech
Rypin
bd.
Mężczyźni(OPEN)6km,
13.
Brodziński Mariusz
Bartniczka
bd.
Mężczyźni(41-54lat)12km,
14.
Chądzyńska Anna
Działdowo
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
15.
Ciepliński Rafał
Jabłonowo
Brodnica Biega
Mężczyźni(41-54lat)12km,
16.
Cieśla Iwona
Jabłonowo Pomorskie
bd.
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
17.
Dembowski Mariusz
Lidzbark
H+H Polska
Mężczyźni(26-40lat)12km,
18.
Drozdowicz Justyna
Brodnica
CBR Biega
Kobiety(26-40lat)12km,
19.
Dukat Bernadeta
Brodnica
bd.
Kobiety(55+)12km,
20.
Dukat Mirosław
Brodnica
bd.
Mężczyźni(55+)12km,
21.
Frass Katarzyna
Brodnica
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
22.
Frygier Karolina
jablonowo pom
bd.
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
23.
Gabriel Paulina
Zbiczno
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
24.
Gawlik Łukasz
Mała Wieś
Hydromoc
Mężczyźni(41-54lat)12km,
25.
Golmanowski Krzysztof
Sugajenko
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(OPEN)6km,
26.
Grabowski Marcin
Górale
Vinter Souls
Mężczyźni(41-54lat)12km,
27.
Gruba Michał
Szafarnia
KGW Szafarnia
Nordic Walking Mężczyźni(OPEN),
28.
Gruba-Kustusz Aleksandra
Szafarnia
KGW Szafarnia
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
29.
Grubich Damian
Grudziądz
Parkrun Grudziądz
Mężczyźni(41-54lat)12km,
30.
Gurzyńska Urszula
Szafarnia
KGW Szafarnia
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
31.
Główczewski Stanisław
Łąkorz
bd.
Mężczyźni(41-54lat)12km,
32.
Hoffmann Jerzy
Brodnica
CBR Biega
Mężczyźni(OPEN)6km,
33.
Janowska Alicja
Grążawy
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
34.
Janowska Natalia
Grążawy
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
35.
Janowski Sławomir
Grążawy
bd.
Mężczyźni(OPEN)6km,
36.
Jaros Arkadiusz
Brwinów
VEGE RUNNERS
Mężczyźni(55+)12km,
37.
Jarzembowski Mateusz
Zbiczno
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
38.
Kaczmarek Aleksandra
Brodnica
SP Szabda
Kobiety(OPEN)6km,
39.
Kaczmarkowska Patrycja
Lidzbark
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
40.
Kawski Bartłomiej
Kisielice
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Mężczyźni(OPEN)6km,
41.
Kisicki Tomasz
Radomno
Radomno Biega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
42.
Klein Marcin
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
43.
Klimek Aneta
Brodnica
bd.
Kobiety(26-40lat)12km,
44.
Kopczyński Piotr
Ostrowite
Zefirus Team
Mężczyźni(OPEN)6km,
45.
Kostański Adam
Brodnica
CBR BIEGA
Mężczyźni(26-40lat)12km,
46.
Kotewicz Hubert
Jajkowo
bd.
Mężczyźni(OPEN)6km,
47.
Kowalkowski Filip
Działdowo
bd.
Mężczyźni(16-25lat)12km,
48.
Kowalski Paweł
Brodnica
CBR Biega
Mężczyźni(55+)12km,
49.
Kołakowska Anna
Szafarnia
KGW Szafarnia
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
50.
Krajnik Ryszard
Nowe Miasto Lubawskie
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(55+)12km,
51.
Kramarenko Joanna
Nowe Miasto Lub.
Fabio Team
Kobiety(OPEN)6km,
52.
Kramarenko Marek
Nowe Miasto Lubawskie
Fabio Team
Mężczyźni(OPEN)6km,
53.
Kubajka Natalia
Wąbrzeźno
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
54.
Kuchta Damian
Gdynia
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
55.
Kuciński Rafał
Tylice
Radomno Biega
Mężczyźni(41-54lat)12km,
56.
Kustusz Mirosław
Szafarnia
KGW Szafarnia
Nordic Walking Mężczyźni(OPEN),
57.
Kwiatkowski Ryszard
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(55+)12km,
58.
Kłodawski Marek
Bratian
bd.
Mężczyźni(41-54lat)12km,
59.
Kłosowska Kinga
Bartniczka
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
60.
Lewandowska Karolina
Brodnica
bd.
Kobiety(26-40lat)12km,
61.
Lis Ewelina
Grudziądz
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
62.
Markuszewski Piotr
Brodnica
CBR BIEGA
Mężczyźni(41-54lat)12km,
63.
Mejka Mirosław
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(OPEN)6km,
64.
Michalska Beata
Bartniczka
bd.
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
65.
Michalski Wojciech
Bartniczka
bd.
Nordic Walking Mężczyźni(OPEN),
66.
Mielecki Maciej
Warszawa
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
67.
Milewski Benedykt
Grążawy
CBR Biega
Mężczyźni(55+)12km,
68.
Milewski Marek
Bartniczka
bd.
Mężczyźni(OPEN)6km,
69.
Modrak Maciej
Grudziądz
Parkrun Grudziądz
Mężczyźni(41-54lat)12km,
70.
Mosakowski Łukasz
Brodnica
CBR Biega
Mężczyźni(41-54lat)12km,
71.
Murawski Łukasz
Brodnica
Stolkar Team
Mężczyźni(26-40lat)12km,
72.
Musiał Ewa
Pokrzydowo
bd.
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
73.
Nakonieczna Monika
Grudziądz
AR Team/ Wtorkowy Trening
Kobiety(OPEN)6km,
74.
Niemyjska Maria
Pokrzydowo
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
75.
Nienartowicz Lech
Toruń
bd.
Mężczyźni(OPEN)6km,
76.
Ogrodowicz Bartosz
Golub Dobrzyń
bd.
Mężczyźni(OPEN)6km,
77.
Ogrodowicz Klaudia
Golub Dobrzyń
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
78.
Osiński Dawid
Brodnica
bd.
Mężczyźni(OPEN)6km,
79.
Osowski Rafał
Brodnica
CBR Biega
Mężczyźni(41-54lat)12km,
80.
Ostrowska Irena
Szafarnia
KGW Szafarnia
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
81.
Ostrowska Monika
Brodnica
CBR BIEGA
Kobiety(OPEN)6km,
82.
Ostrzyzek Dylan
Kwidzyn
Kwidzyn Biega
Mężczyźni(16-25lat)12km,
83.
Paćkowski Dawid
Pokrzydowo
SieBiega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
84.
Pąk Anna
Brodnica
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
85.
Paszkowski Janusz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(OPEN)6km,
86.
Patalon Adam
Marzęcice
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(55+)12km,
87.
Patalon-Kłodawska Dorota
Bratian
bd.
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
88.
Pedrycz Hubert
Toruń
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
89.
Pedrycz Hubert
Toruń
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
90.
Piątkowski Tadeusz
Nowe Miasto Lubawskie
KURZĘTNIK BIEGA
Mężczyźni(OPEN)6km,
91.
Pieczkowski Artur
Nowe Miasto Lubawskie
Radomno Biega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
92.
Pietrzak Maciej
Zbiczno
bd.
Mężczyźni(41-54lat)12km,
93.
Przekwas Marlena
Aleksandrów Kujawski
Parkrun Toruń
Kobiety(26-40lat)12km,
94.
Przyborkiewicz Kriss
Toruń
Pierniki Toruń
Nordic Walking Mężczyźni(OPEN),
95.
Przybyszewska Monika
Jabłonowo pomorskie
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
96.
Przybyszewska Monika
Jabłonowo pomorskie
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
97.
Przybyszewska Monika
Jabłonowo pomorskie
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
98.
Puchniarz Artur
Nawra
runpassion.pl TEAM
Mężczyźni(41-54lat)12km,
99.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(16-25lat)12km,
100.
Pławiński Marcin
Kowalki
bd.
Mężczyźni(OPEN)6km,
101.
Rudzińska Ilona
Podgórz
CBR Biega
Kobiety(OPEN)6km,
102.
Rybiński Andrzej
Brodnica
CBR BIEGA
Mężczyźni(26-40lat)12km,
103.
RYBKOWSKI MARCIN
Brodnica
bd.
Mężczyźni(OPEN)6km,
104.
Sankiewicz Monika
Jabłonowo pomorskie
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
105.
Sieklińska Katarzyna
Karbowo
bd.
Kobiety(41-54lat)12km,
106.
Siekliński Bartosz
Karbowo
CBR BIEGA
Mężczyźni(26-40lat)12km,
107.
Siekliński Bartosz
Karbowo
CBR BIEGA
Mężczyźni(26-40lat)12km,
108.
Siekliński Bartosz
Karbowo
CBR BIEGA
Mężczyźni(26-40lat)12km,
109.
Siemiątkowski Arkadiusz
Nowe Miasto Lubawskie
Radomno Biega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
110.
Siemieniec-Kopycińska Izabela
Pokrzydowo
bd.
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
111.
Skonecka Paulina
Brodnica
CBR Biega
Kobiety(16-25lat)12km,
112.
Skórka Sylwia
Jabłonowo Pomorskie
bd.
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
113.
Skrzypiński Jan
Łódź
bd.
Mężczyźni(OPEN)6km,
114.
Śliwiński Kamil
Zaborowo
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
115.
Śliwiński Kamil
Zaborowo
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
116.
Sochal Mariola
Brodnica
bd.
Kobiety(41-54lat)12km,
117.
Stachulak Ewelina
Dębowa łąka
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
118.
Stańczak Mariusz
Chojnowo
bd.
Mężczyźni(41-54lat)12km,
119.
Steckiewicz Edmund
Rypin
RKS lech Rypin
Nordic Walking Mężczyźni(OPEN),
120.
Steckiewicz Iwona
Rypin
RKS lech Rypin
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
121.
Sulkowski Jacek
Traczyska
CBR Biega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
122.
SYSKO MARIA
Szafarnia
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
123.
Szczepański Leszek
Tuszewo
Lubawa kocha biegać
Mężczyźni(41-54lat)12km,
124.
Szczepkowski Tomasz
Szabda
Brodnica Biega
Mężczyźni(41-54lat)12km,
125.
Szrull Karolina
Grążawy
CBR BIEGA
Kobiety(OPEN)6km,
126.
Szrull Zenon
Grążawy
CBR BIEGA
Mężczyźni(41-54lat)12km,
127.
Szymański Jerzy
Kurzętnik
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(OPEN)6km,
128.
Tyburska Elżbieta
Brodnica
CBR BIEGA
Kobiety(41-54lat)12km,
129.
Tyburski Sebastian
Brodnica
CBR BIEGA
Mężczyźni(41-54lat)12km,
130.
Urbaniak Emilia
Brodnica
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
131.
Waruszewska Anna
Jamielnik
bd.
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
132.
Waruszewska Milena
Gdańsk
WARDROM Iława
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
133.
Waruszewski Mateusz
Gdynia
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
134.
Wasilewska Joanna
Grudziądz
Parkrun Grudziądz
Kobiety(26-40lat)12km,
135.
Wisiński Piotr
Szabda
Stowarzyszenie Brodnica Biega
Mężczyźni(55+)12km,
136.
Wiśniewska Dominika
Brodnica
bd.
Kobiety(16-25lat)12km, Kobiety(OPEN)6km,
137.
Wiśniewski Mirosław
Olsztynek
SIXTY PLUS
Mężczyźni(55+)12km,
138.
Witkowski Paweł
Zbiczno
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
139.
WOJDYLO MARIUSZ
BRODNICA
CBR BIEGA
Mężczyźni(26-40lat)12km,
140.
Wojtanis Magdalena
Toruń
SPC
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
141.
Wołowska Katarzyna
Zbiczno
bd.
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
142.
Wyrostek Beata
Szafarnia
KGW Szafarnia
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
143.
Wysocka Magdalena
Pacółtowo
PGB Sportowa Paczka
Kobiety(41-54lat)12km,
144.
Zadura Justyna
Brodnica
bd.
Kobiety(OPEN)6km,
145.
Zawadzka-Gawrońska Martina
Brodnica
bd.
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
146.
Zawadzki Krzysztof
Aleksandrów Kujawski
Parkrun Toruń
Mężczyźni(41-54lat)12km,
147.
Zielińska Anna
Pokrzydowo
bd.
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
148.
Zielińska Krystyna
Szafarnia
KGW Szafarnia
Nordic Walking Kobiety(OPEN),
149.
Zieliński Marcin
Lubicz Górny
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
150.
Zieliński Marcin
Lubicz Górny
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
151.
Zowczak Ewa
Brodnica
Brodnica biega
Kobiety(41-54lat)12km,
152.
Żylewicz Agata
Pustki
Radomno Biega
Kobiety(26-40lat)12km,
153.
Łazarska Alicja
Działowo
Start Team Wąbrzeźno
Nordic Walking Kobiety(OPEN),