1.
Łosowski Dawid
Giżycko
TK Masters Giżycko
Mężczyźni(40-49lat)HOBBY,
2.
Łaszczych Gabriel
Tatary
Kurpie Kadzidło
Młodzik(13-14lat),
3.
Łaszczych Janusz
Tatary
Kurpie Kadzidło
FAN(Mężczyźni),
4.
Zera Aleksander
Kadzidło
Kurpie Kadzidło
MINI(7-8lat),
5.
Zera Elżbieta
Kadzidło
Kurpie Kadzidło
FAN(Kobiety),
6.
Zera Jacek
Kadzidło
Kurpie Kadzidło
Mężczyźni(40-49lat)HOBBY,
7.
Zera Jakub
Kadzidło
KKK Kurpie Kadzidło
Młodzik(13-14lat),
8.
Zera Mikołaj
Kadzidło
Kurpie Kadzidło
Junior Mł(15-16lat),
9.
Zera Paweł
Kadzidlo
KKK Kurpie Kadzidło
FAN(Mężczyźni),
10.
Załuska Leszek
Ostrołęka
KK24H
Mężczyźni(50-59lat)HOBBY,
11.
Wyrzykowski Arek
Ełk
Auto-Rekin
Elita(Mężczyźni),
12.
Wróblewski Błażej
Giżycko
Szprycha Giżycko
Żak(11-12lat),
13.
Wróblewski Michał
Giżycko
Szprycha Giżycko
Elita(Mężczyźni),
14.
Wróbel Julia
Mikołajki
bd.
MINI(9-10lat),
15.
Wróbel Krzysztof
Mikołajki
bd.
Mężczyźni(30-39lat)HOBBY,
16.
Wojtczuk Wojciech
Węgorzewo
GR Węgorzewo
Elita(Mężczyźni),
17.
Wiszniewski Mateusz
Mrągowo
wtw-poland.com
Elita(Mężczyźni),
18.
Wierzbicki Maksymilian
Prostki
MTB EŁK PROSTKI
Młodzik(13-14lat),
19.
Wierzbicki Stanisław
Mikołajki
MSR Mrągowo
Młodzik(13-14lat),
20.
Wierzbicki Tymoteusz
Mikołajki
bd.
MINI(7-8lat),
21.
Wichman Basia
Olsztyn
MSR Olsztyn
Kobiety(40-49lat)HOBBY,
22.
Weber Filip
Mrągowo
MSR Mrągowo
Żak(11-12lat),
23.
WANAT PIOTR
OLSZTYN
MSR Olsztyn
Mężczyźni(19-29lat)HOBBY,
24.
Waleńdziewski Dawid
Kadzidło
Kurpie Kadzidło
MINI(9-10lat),
25.
Waleńdziewski Robert
Kadzidło
Kurpie Kadzidło
Mężczyźni(40-49lat)HOBBY,
26.
Tomaszkiewicz Mariusz
Olsztyn
bd.
Elita(Mężczyźni),
27.
Tetkowski Łukasz Tomasz
Warszawa
bd.
Mężczyźni(40-49lat)HOBBY,
28.
Szumski Sebastian
Prostki
Mtb Ełk Prostki
Młodzik(13-14lat),
29.
Szklarski Zdzisław
Kadzidło
Kurpie Kadzidło
Mężczyźni(40-49lat)HOBBY,
30.
Szklarska Iga
Kadzidło
Kurpie Kadzidło
MINI(7-8lat),
31.
Supińska Anna
Prostki
MTB EŁK PROSTKI
Żaczka(11-12lat),
32.
Suhak Tomasz
Białystok
AGR Podlasie
Elita(Mężczyźni),
33.
Stramek Lukasz
Torun
Bogdziewicz Team Cumulus
Mężczyźni(30-39lat)HOBBY,
34.
SOBOŃ WIKTOR
Olsztyn
MSR Olsztyn
Elita(Mężczyźni),
35.
Sobociński Patryk
Mrągowo
MSR Mrągowo
Młodzik(13-14lat),
36.
Sobiech Bartłomiej
Kadzidło
KKK Kurpie Kadzidło
Młodzik(13-14lat),
37.
Śnietka Michał
Ostrołęka
AZS Politechnika Białostocka
Elita(Mężczyźni),
38.
Skrzecz Adam
Ostrów Mazowiecka
Bikoholic Ostrów Mazowiecka
Elita(Mężczyźni),
39.
Skrocki Marcel
Krutyń
MSR Mrągowo
Junior Mł(15-16lat),
40.
Skalski Tomasz
Piecki
EVANLITE
Elita(Mężczyźni),
41.
Sikorski Bartosz
Olsztyn
bd.
Mężczyźni(30-39lat)HOBBY,
42.
Sikora Łukasz
Dywity
Decathlon Olsztyn
Elita(Mężczyźni),
43.
Serowik Miłosz
Dylewo
KKK Kurpie Kadzidło
Junior Mł(15-16lat),
44.
Schillo Wiktor
Mrągowo
Szkółka Kolarska Glob Metal Mrągowo
Żak(11-12lat),
45.
Rorbach Jacek
Warszawa
Białobłocki Pro Coaching
Elita(Mężczyźni),
46.
Rogalski Julian
Ostrołeka
Warszawski Klub Kolarski
Junior Mł(15-16lat),
47.
Prałat Maksymilian
Mikołajki
MSR Mrągowo
Żak(11-12lat),
48.
Parzych Maciej
Mrągowo
MSR Mrągowo
Junior Mł(15-16lat),
49.
Paluch Szymon
Olsztyn
MSR Olsztyn
Elita(Mężczyźni),
50.
Orlowski Maksymilian
Mrągowo
MSR Mrągowo
Młodzik(13-14lat),
51.
Okrągły Patryk
Mrągowo
MSR Mrągowo
Młodzik(13-14lat),
52.
Nyga Sandra
SEROCK
bd.
Żaczka(11-12lat),
53.
Nalewajk Radek
Kadzidło
KKK Kurpie Kadzidło
Młodzik(13-14lat),
54.
Mielnicki Rafal
Kadzidlo
Klub Kolarski Kurpie Kadzidło
Elita(Mężczyźni),
55.
Michalczyk Przemek
Mragowo
EVANLITE
Elita(Mężczyźni),
56.
Maciorowski Bartosz
Prostki
MTB EŁK PROSTKI
Żak(11-12lat),
57.
Kuczyński Miłosz
Prostki
MTB EŁK Prostki
Młodzik(13-14lat),
58.
Kuczyński Tomasz
Ostrołęka
KKK Kurpie Kadzidło
Mężczyźni(30-39lat)HOBBY,
59.
Kołodziejczyk Magdalena
Piecki
bd.
Kobiety(30-39lat)HOBBY,
60.
Kowalski Maciej
Barczewo
bd.
FAN(Mężczyźni),
61.
KOBUS Filip
Mrągowo
MSR Mragowo
Żak(11-12lat),
62.
Kobes Szymon
Kolno
MSR Mrągowo
Junior(17-18lat),
63.
Kateszczenko Maja
Prostki
MTB EŁK PROSTKI
Młodziczka(13-14lat),
64.
Kalinowski Krystian
Białystok
AGR Podlasie
Elita(Mężczyźni),
65.
KAJETANIAK WIKTOR
MRĄGOWO
Msr Mrągowo
Młodzik(13-14lat),
66.
Kadziewicz Rafał
Olsztyn
MSR Olsztyn
Elita(Mężczyźni),
67.
Kadziewicz Rafał
Olsztyn
MSR Olsztyn
Mężczyźni(30-39lat)HOBBY,
68.
Kaczanowski Feliks
Piecki
OSP Krutyń
Mężczyźni(60+)HOBBY,
69.
Jakubowski Dominik
Brodnica
KKK Dziki Team Kwidzyn
Elita(Mężczyźni),
70.
Jakubowski Hubert
Olsztyn
Warmia Aktywnie
MINI(9-10lat),
71.
Jakubowska Małgorzata
Olsztyn
Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn
Elita(Kobiety,
72.
Gruszewski Hadrian
Mława
KKK Dziki Team Kwidzyn
Junior(17-18lat),
73.
Gruszewska Zuzanna
Mława
Mława
Juniorka Mł(15-16lat),
74.
Grabowski Rafal
Kordowo
bd.
Elita(Mężczyźni),
75.
Gnatkowski Filip
Siarcza Łąka
Predator MMA Myszyniec
Młodzik(13-14lat),
76.
Ejzemberg Marek
Lelis
Kurpie Kadzidło
Elita(Mężczyźni),
77.
dzieńkowska ewelina
olsztyn
MSR Olsztyn
Kobiety(40-49lat)HOBBY,
78.
Dzięgielewski Paweł
Ostrołęka
BODYICOACH TEAM
Elita(Mężczyźni),
79.
Dubiński Michał
Warszawa
bd.
Mężczyźni(30-39lat)HOBBY,
80.
Deptuła Jan
Olsztyn
MSR Olsztyn
Mężczyźni(50-59lat)HOBBY,
81.
Damięcki Wojciech
Mrągowo
KP PSP Mrągowo
Elita(Mężczyźni),
82.
Cimoszuk Ryszard
Białystok
AGR Poglasie
Elita(Mężczyźni),
83.
Chrostek Janusz
Kadzidło
Kurpie Kadzidło
Mężczyźni(40-49lat)HOBBY,
84.
Chrostek Natalia
Kadzidło
Kurpie Kadzidło
FAN(Kobiety),
85.
Chrostek Olaf
Kadzidło
Kurpie Kadzidło
MINI(9-10lat),
86.
Chrostek Tomasz
Kadzidło
KKK Kurpie Kadzidło
Mężczyźni(40-49lat)HOBBY,
87.
Chojnowski Arkadiusz
Rzekuń
bd.
Mężczyźni(30-39lat)HOBBY,
88.
CHODAŃ Bartłomiej
Giżycko
Szprycha Giżycko
Elita(Mężczyźni),
89.
Bojarczak Dawid
Łapy
MILSPORT Team
Elita(Mężczyźni),
90.
Bojarczak Michał
Łapy
AGR Podlasie
Elita(Mężczyźni),
91.
Biedrzycka Ewa
Ostrołęka
bd.
Kobiety(30-39lat)HOBBY,
92.
Białobłocki Marcin
Wojnowo
bd.
Elita(Mężczyźni),
93.
Bełbot Julia
Giżycko
TK Masters Giżycko
MINI(7-8lat),
94.
Bełbot Wiktoria
Giżycko
TK Masters Giżycko
Żak(11-12lat),
95.
Bernat Marek
Olsztyn
Sailing & Dance
Mężczyźni(60+)HOBBY,
96.
Baranowski Przemyslaw
Warszawa
BIALOBLOCKIPROCOACHINGTEAM
Elita(Mężczyźni),
97.
Baran Magda
Ryn
bd.
Kobiety(19-29lat)HOBBY,
98.
Balcerczyk Karol
Mrągowo
MSR Mrągowo
Junior Mł(15-16lat),
99.
Bachmura Mateusz
Kadzidło
bd.
MIKRO(do 6lat),
100.
Bachmura Szymon
Kadzidło
bd.
MIKRO(do 6lat),
101.
Aleksandrowicz Dariusz
Ostrołęka
Kurpie Kadzidło
Elita(Mężczyźni),