1.
ALEKSANDROWICZ MAREK
RADOSZKI
CBR
Mężczyźni(26-40lat)12km,
2.
Aranowski Maciej
Grodziczno
Fabio Team
Mężczyźni(Open)5km,
3.
Babalska Anita
Brodnica
bd.
Kobiety(Open)5km,
4.
BABALSKA JOANNA
Pokrzydowo
Ćwiczyć i być szczęśliwym
Kobiety(26-40lat)12km,
5.
Bajorek Piotr
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(56+)12km,
6.
Barcikowska Karolina
Zbiczno
bd.
Kobiety(Open)5km,
7.
Bartnikowska Agata
Stare Dłutowo
bd.
Kobiety(Open)5km,
8.
Bartnikowski Wojciech
Stare Dłutowo
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
9.
Bekier Wioletta
Brodnica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
10.
Bielicki Piotr
Brodnica
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
11.
Bielski Piotr
Radomno
RADOMNO BIEGA
Mężczyźni(Open)5km,
12.
Bielski Piotr
Radomno
RADOMNO BIEGA
Mężczyźni(Open)5km,
13.
Boiński Wojciech
Brodnica
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
14.
Brodziński Mariusz
Bartniczka
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
15.
Brodziński Mariusz
Bartniczka
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
16.
Bykowicz Paweł
Brodnica
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
17.
Błażejewski Mateusz
Zbiczno
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
18.
Cieśla Iwona
Jabłonowo Pomorskie
bd.
Kobiety(Open)5km, Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
19.
Cieślak Magdalena
Golub-Dobrzyń
bd.
Kobiety(Open)5km,
20.
Czepek Andrzej
Nowe Miasto Lubawskie
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(41-55lat)12km,
21.
Czubkowski Paweł
Ciche
OSP CICHE
Mężczyźni(Open)5km,
22.
dąbrowska aneta
kominy
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
23.
Dembowski Mariusz
Lidzbark
H+H Polska
Mężczyźni(26-40lat)12km,
24.
Dikau Agnieszka
Brodnica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
25.
Dikau Agnieszka
Brodnica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
26.
Dudziak Rafał
Brodnica
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
27.
Frącz Ilona
Brodnuca
Brodnicki Nordic Walking
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
28.
Frygier Jakub
Jabłonowo Pomorskie
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
29.
Frygier Karolina
jablonowo pom
bd.
Kobiety(Open)5km, Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
30.
Gęstwicki Paweł
Brodnica
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
31.
Golmanowski Krzysztof
Sugajenko
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(41-55lat)12km,
32.
Góreczna Izabela
Warszawa
bd.
Kobiety(Open)5km,
33.
Góreczny Michał
Warszawa
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
34.
Grochowalska Joanna
BRODNICA
bd.
Kobiety(Open)5km,
35.
Głowacka Agnieszka
Zbiczno
BNW
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
36.
Hoffmann Jerzy
Brodnica
GMP Brodnica
Mężczyźni(Nordic Walk)OPEN,
37.
Hoffmann Jolanta
Brodnica
GMP Brodnica
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
38.
Jabłońska Sylwia
BRODNICA
bd.
Kobiety(Open)5km,
39.
JABŁOŃSKI KACPER
BRODNICA
"SEJWAL" RYPIN
Mężczyźni(Open)5km,
40.
Jagła Dagmara
Grudziądz
bd.
Kobiety(41-55lat)12km,
41.
Jamroży Dorota
Brodnica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
42.
Jankowska Jolanta
Brodnica
bd.
Kobiety(Open)5km,
43.
Jankowska Jolanta
Brodnica
bd.
Kobiety(Open)5km,
44.
Janowska Alicja
Bartniczka
bd.
Kobiety(Open)5km,
45.
Janowski Sławomir
Bartniczka
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
46.
Jarzębowska Brygida
Brodnica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
47.
Jurczyk Ewa
Grudziądz
Parkrun Grudziądz
Kobiety(41-55lat)12km,
48.
Kaczmarkowska Patrycja
Lidzbark
bd.
Kobiety(Open)5km,
49.
Kalinowska Justyna
Rogowo
bd.
Kobiety(26-40lat)12km,
50.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
bd.
Kobiety(41-55lat)12km,
51.
Karpiński Robert
Pokrzydowo
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
52.
Kaźmierczak Katarzyna
Brodnica
BNW
Kobiety(41-55lat)12km,
53.
Kaźmierczak Katarzyna
Brodnica
BNW
Kobiety(41-55lat)12km,
54.
Kisicki Tomasz
Radomno
Radomno Biega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
55.
Klein Marcin
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
56.
Klimek Aneta
Brodnica
bd.
Kobiety(16-25lat)12km,
57.
Kogut Sławomir
Szafarnia
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(Open)5km,
58.
Kopczyński Piotr
Lipinki
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(26-40lat)12km,
59.
Kostański Adam
Brodnica
Brodnica Biega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
60.
Kowalski Paweł
Brodnica
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
61.
Kołecka-Bałdyka Agata
Brodnica
bd.
Kobiety(16-25lat)12km,
62.
Kramarenko Marek
Nowe Miasto Lubawskie
Fabio Team
Mężczyźni(Open)5km,
63.
Kuchnicka Katarzyna
Rogowo
KB Lech Rypin
Kobiety(26-40lat)12km,
64.
Kuchnicka Katarzyna
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(26-40lat)12km,
65.
Kuchta Damian
Gdynia
bd.
Mężczyźni(16-25lat)12km,
66.
Kwaśniewska Marta
Brodnica
bd.
Kobiety(26-40lat)12km,
67.
Kwiatkowski Ryszard
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(56+)12km,
68.
Kwiatkowski Ryszard
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(56+)12km,
69.
Kłosińska Dorota
Brodnica
Nordic Walking Brodnica
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
70.
Kłosowska Kinga
Grążawy
bd.
Kobiety(Open)5km,
71.
Lewandowska Karolina
Brodnica
Klinika Urody Lewandowski
Kobiety(26-40lat)12km,
72.
Liżeński Piotr
Brodnica
OSP CICHE
Mężczyźni(Open)5km,
73.
Lubińska Milena
Brodnica
Brodnicki Nordic Walking
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
74.
Magnuszewski Karol
Zbiczno
OSP Wisła - bro
Mężczyźni(41-55lat)12km, Mężczyźni(Open)5km,
75.
Manerowska Monika
Jabłonowo Pom.
bd.
Kobiety(Open)5km, Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
76.
Marchlewski Radosław
Marzęcice
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
77.
Markuszewski Piotr
Brodnica
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
78.
Marońska Magdalena
Brodnica
bd.
Kobiety(26-40lat)12km,
79.
Mazerski Jarosław
Toruń
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
80.
Mejka Mirosław
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
81.
Michalska Beata
Bartniczka
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
82.
Michalska Beata
Bartniczka
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
83.
Michalski Wojciech
Bartniczka
Brodnicki Nordic Walking
Mężczyźni(Nordic Walk)OPEN,
84.
Michniewicz Rafal
Warszawa
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
85.
Milewski Benedykt
Grążawy
Samindruk Brodnica
Mężczyźni(56+)12km,
86.
Mosakowski Łukasz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
87.
Musiał Ewa
Pokrzydowo
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
88.
Nowak Katarzyna
Pokrzydowo
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
89.
Nowatkowska Ewa
Brzezinki
bd.
Kobiety(Open)5km,
90.
Olszewski Łukasz
Zbiczno
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
91.
Orzechowska Urszula
Brodnica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
92.
orzechowska urszula
Brodnica
Nordic Walking
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
93.
Osowski Rafał
Brodnica
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
94.
OSTROWSKA MONIKA
BRODNICA
bd.
Kobiety(Open)5km,
95.
Paćkowski Dawid
Pokrzydowo
SieBiega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
96.
Pankowska Jolanta
Karbowo
Brodnicki Nordic Walking
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
97.
Paszkowski Janusz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(56+)12km,
98.
Pawłowska Dorota
Marzęcice
Kurzetnik Biega
Kobiety(Open)5km,
99.
Piotrowicz Kornel
Rypin
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
100.
Piotrowicz Tomasz
Kurzętnik
Kurzętnik biega
Mężczyźni(41-55lat)12km,
101.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(16-25lat)12km,
102.
Radomski Marcin
Płock
NW Człapski Team
Mężczyźni(Nordic Walk)OPEN,
103.
Raszkowska Ania
Lidzbark
bd.
Kobiety(Open)5km,
104.
Raszkowska Sylwia
Równica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
105.
Rębowska Wioletta
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(41-55lat)12km,
106.
Rębowski Andrzej
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(41-55lat)12km,
107.
Romanowska Karolina
Wielkie Leźno
bd.
Kobiety(16-25lat)12km,
108.
Romanowska Karolina
Wielkie Leźno
bd.
Kobiety(16-25lat)12km,
109.
Rudzińska Ilona
Podgórz
bd.
Kobiety(41-55lat)12km,
110.
Rybiński Andrzej
Brodnica
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
111.
Rybiński Piotr
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(Open)5km,
112.
Rybkowski Marcin
Brodnica
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
113.
Rydzewska Alina
BRODNICA
bd.
Kobiety(41-55lat)12km,
114.
Rzepka Andrzej
Wielki Głęboczek
Morsy Głęboczek
Mężczyźni(41-55lat)12km,
115.
Rzepka Ewa
Wielki Głęboczek
Morsy Głęboczek
Kobiety(Open)5km,
116.
Rzepka Ryszard
Jabłonowo Pom.
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(41-55lat)12km,
117.
SAMPOLSKI MATEUSZ
Brodnica
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
118.
Samson Natalia
Ostróda
bd.
Kobiety(Open)5km,
119.
Sikorska Katarzyna
Wybudowanie Michałowo
BNW
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
120.
Skórka Sylwia
Jabłonowo Pomorskie
bd.
Kobiety(Open)5km, Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
121.
Sobiecki Robert
Brodnica
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
122.
Soszynski Jacek
Zbiczno
SieBiega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
123.
Steckiewicz Edmund
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(41-55lat)12km,
124.
Steckiewicz Iwona
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
125.
Sulecki Przemysław
Brodnica
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
126.
Sulkowski Jacek
Traczyska
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
127.
Świątkowska Ewelina
Brodnica
Brodnicki Nordic Walking
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
128.
ŚWIDERSKI JONASZ
Rypin
"Sejwal" Rypin
Mężczyźni(Open)5km,
129.
Szrull Karolina
Grążawy
bd.
Kobiety(Open)5km,
130.
Szrull Waldemar
Brodnica
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
131.
Szrull Zenon
Grążawy
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
132.
Szymański Jerzy
Kurzętnik
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(Open)5km,
133.
Szymański Wojciech
Najmowo
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
134.
Szypczyńska Justyna
Brodnica
Crossfit
Kobiety(Open)5km,
135.
Tyburski SEBASTIAN
Brodnica
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
136.
Waruszewska Beata
Pokrzydowo
bd.
Mężczyźni(Nordic Walk)OPEN, Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
137.
Waruszewski Mateusz
Gdynia
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
138.
Wilangowska Edyta
Brodnica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
139.
WOJDYLO MARIUSZ
BRODNICA
Brodnica Biega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
140.
Wolski Wojciech
Brodnica
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
141.
Wołowska Katarzyna
Zbiczno
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
142.
Żabiński Radosław
Włocławek
WKB Mararończyk Włocławek
Mężczyźni(26-40lat)12km,
143.
Zadura Mariusz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
144.
Zielińska Anna
Pokrzydowo
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
145.
Zowczak Ewa
Brodnica
bd.
Kobiety(41-55lat)12km,
146.
Żulewski Adam
Brodnica
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
147.
Ławniczak-Pietrzak Dagmara
Ròwnica
bd.
Kobiety(Open)5km,
148.
Łęgowska Izabela
Brodnica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,