1.
Żabiński Radosław
Włocławek
WKB Mararończyk Włocławek
Mężczyźni(26-40lat)12km,
2.
Kopczyński Piotr
Lipinki
Start Team Wąbrzeźno
Mężczyźni(26-40lat)12km,
3.
Paćkowski Dawid
Pokrzydowo
SieBiega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
4.
Soszynski Jacek
Zbiczno
SieBiega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
5.
Milewski Benedykt
Grążawy
Samindruk Brodnica
Mężczyźni(56+)12km,
6.
Pydynkowski Łukasz
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(16-25lat)12km,
7.
Rębowska Wioletta
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Kobiety(41-55lat)12km,
8.
Rębowski Andrzej
Działdowo
Rozbiegane Działdowo
Mężczyźni(41-55lat)12km,
9.
Bielski Piotr
Radomno
RADOMNO BIEGA
Mężczyźni(Open)5km,
10.
Bielski Piotr
Radomno
RADOMNO BIEGA
Mężczyźni(Open)5km,
11.
Kisicki Tomasz
Radomno
Radomno Biega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
12.
Jurczyk Ewa
Grudziądz
Parkrun Grudziądz
Kobiety(41-55lat)12km,
13.
Magnuszewski Karol
Zbiczno
OSP Wisła - bro
Mężczyźni(41-55lat)12km, Mężczyźni(Open)5km,
14.
Czubkowski Paweł
Ciche
OSP CICHE
Mężczyźni(Open)5km,
15.
Liżeński Piotr
Brodnica
OSP CICHE
Mężczyźni(Open)5km,
16.
Radomski Marcin
Płock
NW Człapski Team
Mężczyźni(Nordic Walk)OPEN,
17.
Kłosińska Dorota
Brodnica
Nordic Walking Brodnica
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
18.
orzechowska urszula
Brodnica
Nordic Walking
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
19.
Bajorek Piotr
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(56+)12km,
20.
Kwiatkowski Ryszard
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(56+)12km,
21.
Kwiatkowski Ryszard
Brodnica
Niezrzeszony
Mężczyźni(56+)12km,
22.
Rzepka Andrzej
Wielki Głęboczek
Morsy Głęboczek
Mężczyźni(41-55lat)12km,
23.
Rzepka Ewa
Wielki Głęboczek
Morsy Głęboczek
Kobiety(Open)5km,
24.
Czepek Andrzej
Nowe Miasto Lubawskie
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(41-55lat)12km,
25.
Golmanowski Krzysztof
Sugajenko
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(41-55lat)12km,
26.
Kogut Sławomir
Szafarnia
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(Open)5km,
27.
Marchlewski Radosław
Marzęcice
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
28.
Pawłowska Dorota
Marzęcice
Kurzetnik Biega
Kobiety(Open)5km,
29.
Piotrowicz Tomasz
Kurzętnik
Kurzętnik biega
Mężczyźni(41-55lat)12km,
30.
Rzepka Ryszard
Jabłonowo Pom.
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(41-55lat)12km,
31.
Szymański Jerzy
Kurzętnik
Kurzętnik Biega
Mężczyźni(Open)5km,
32.
Lewandowska Karolina
Brodnica
Klinika Urody Lewandowski
Kobiety(26-40lat)12km,
33.
Kuchnicka Katarzyna
Rogowo
KB Lech Rypin
Kobiety(26-40lat)12km,
34.
Kuchnicka Katarzyna
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(26-40lat)12km,
35.
Steckiewicz Edmund
Rypin
KB Lech Rypin
Mężczyźni(41-55lat)12km,
36.
Steckiewicz Iwona
Rypin
KB Lech Rypin
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
37.
Dembowski Mariusz
Lidzbark
H+H Polska
Mężczyźni(26-40lat)12km,
38.
Rybiński Piotr
Golub-Dobrzyń
GTR GOLUB-DOBRZYŃ
Mężczyźni(Open)5km,
39.
Hoffmann Jerzy
Brodnica
GMP Brodnica
Mężczyźni(Nordic Walk)OPEN,
40.
Hoffmann Jolanta
Brodnica
GMP Brodnica
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
41.
Aranowski Maciej
Grodziczno
Fabio Team
Mężczyźni(Open)5km,
42.
Kramarenko Marek
Nowe Miasto Lubawskie
Fabio Team
Mężczyźni(Open)5km,
43.
BABALSKA JOANNA
Pokrzydowo
Ćwiczyć i być szczęśliwym
Kobiety(26-40lat)12km,
44.
Szypczyńska Justyna
Brodnica
Crossfit
Kobiety(Open)5km,
45.
ALEKSANDROWICZ MAREK
RADOSZKI
CBR
Mężczyźni(26-40lat)12km,
46.
Frącz Ilona
Brodnuca
Brodnicki Nordic Walking
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
47.
Lubińska Milena
Brodnica
Brodnicki Nordic Walking
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
48.
Michalski Wojciech
Bartniczka
Brodnicki Nordic Walking
Mężczyźni(Nordic Walk)OPEN,
49.
Pankowska Jolanta
Karbowo
Brodnicki Nordic Walking
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
50.
Świątkowska Ewelina
Brodnica
Brodnicki Nordic Walking
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
51.
Kostański Adam
Brodnica
Brodnica Biega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
52.
WOJDYLO MARIUSZ
BRODNICA
Brodnica Biega
Mężczyźni(26-40lat)12km,
53.
Głowacka Agnieszka
Zbiczno
BNW
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
54.
Kaźmierczak Katarzyna
Brodnica
BNW
Kobiety(41-55lat)12km,
55.
Kaźmierczak Katarzyna
Brodnica
BNW
Kobiety(41-55lat)12km,
56.
Sikorska Katarzyna
Wybudowanie Michałowo
BNW
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
57.
JABŁOŃSKI KACPER
BRODNICA
"SEJWAL" RYPIN
Mężczyźni(Open)5km,
58.
ŚWIDERSKI JONASZ
Rypin
"Sejwal" Rypin
Mężczyźni(Open)5km,
59.
Babalska Anita
Brodnica
bd.
Kobiety(Open)5km,
60.
Barcikowska Karolina
Zbiczno
bd.
Kobiety(Open)5km,
61.
Bartnikowska Agata
Stare Dłutowo
bd.
Kobiety(Open)5km,
62.
Bartnikowski Wojciech
Stare Dłutowo
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
63.
Bekier Wioletta
Brodnica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
64.
Bielicki Piotr
Brodnica
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
65.
Boiński Wojciech
Brodnica
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
66.
Brodziński Mariusz
Bartniczka
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
67.
Brodziński Mariusz
Bartniczka
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
68.
Bykowicz Paweł
Brodnica
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
69.
Błażejewski Mateusz
Zbiczno
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
70.
Cieśla Iwona
Jabłonowo Pomorskie
bd.
Kobiety(Open)5km, Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
71.
Cieślak Magdalena
Golub-Dobrzyń
bd.
Kobiety(Open)5km,
72.
dąbrowska aneta
kominy
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
73.
Dikau Agnieszka
Brodnica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
74.
Dikau Agnieszka
Brodnica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
75.
Dudziak Rafał
Brodnica
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
76.
Frygier Jakub
Jabłonowo Pomorskie
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
77.
Frygier Karolina
jablonowo pom
bd.
Kobiety(Open)5km, Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
78.
Gęstwicki Paweł
Brodnica
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
79.
Góreczna Izabela
Warszawa
bd.
Kobiety(Open)5km,
80.
Góreczny Michał
Warszawa
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
81.
Grochowalska Joanna
BRODNICA
bd.
Kobiety(Open)5km,
82.
Jabłońska Sylwia
BRODNICA
bd.
Kobiety(Open)5km,
83.
Jagła Dagmara
Grudziądz
bd.
Kobiety(41-55lat)12km,
84.
Jamroży Dorota
Brodnica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
85.
Jankowska Jolanta
Brodnica
bd.
Kobiety(Open)5km,
86.
Jankowska Jolanta
Brodnica
bd.
Kobiety(Open)5km,
87.
Janowska Alicja
Bartniczka
bd.
Kobiety(Open)5km,
88.
Janowski Sławomir
Bartniczka
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
89.
Jarzębowska Brygida
Brodnica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
90.
Kaczmarkowska Patrycja
Lidzbark
bd.
Kobiety(Open)5km,
91.
Kalinowska Justyna
Rogowo
bd.
Kobiety(26-40lat)12km,
92.
Kamińska Teresa
Miesiączkowo
bd.
Kobiety(41-55lat)12km,
93.
Karpiński Robert
Pokrzydowo
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
94.
Klein Marcin
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
95.
Klimek Aneta
Brodnica
bd.
Kobiety(16-25lat)12km,
96.
Kowalski Paweł
Brodnica
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
97.
Kołecka-Bałdyka Agata
Brodnica
bd.
Kobiety(16-25lat)12km,
98.
Kuchta Damian
Gdynia
bd.
Mężczyźni(16-25lat)12km,
99.
Kwaśniewska Marta
Brodnica
bd.
Kobiety(26-40lat)12km,
100.
Kłosowska Kinga
Grążawy
bd.
Kobiety(Open)5km,
101.
Manerowska Monika
Jabłonowo Pom.
bd.
Kobiety(Open)5km, Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
102.
Markuszewski Piotr
Brodnica
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
103.
Marońska Magdalena
Brodnica
bd.
Kobiety(26-40lat)12km,
104.
Mazerski Jarosław
Toruń
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
105.
Mejka Mirosław
Nowe Miasto Lubawskie
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
106.
Michalska Beata
Bartniczka
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
107.
Michalska Beata
Bartniczka
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
108.
Michniewicz Rafal
Warszawa
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
109.
Mosakowski Łukasz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
110.
Musiał Ewa
Pokrzydowo
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
111.
Nowak Katarzyna
Pokrzydowo
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
112.
Nowatkowska Ewa
Brzezinki
bd.
Kobiety(Open)5km,
113.
Olszewski Łukasz
Zbiczno
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
114.
Orzechowska Urszula
Brodnica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
115.
Osowski Rafał
Brodnica
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
116.
OSTROWSKA MONIKA
BRODNICA
bd.
Kobiety(Open)5km,
117.
Paszkowski Janusz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(56+)12km,
118.
Piotrowicz Kornel
Rypin
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
119.
Raszkowska Ania
Lidzbark
bd.
Kobiety(Open)5km,
120.
Raszkowska Sylwia
Równica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
121.
Romanowska Karolina
Wielkie Leźno
bd.
Kobiety(16-25lat)12km,
122.
Romanowska Karolina
Wielkie Leźno
bd.
Kobiety(16-25lat)12km,
123.
Rudzińska Ilona
Podgórz
bd.
Kobiety(41-55lat)12km,
124.
Rybiński Andrzej
Brodnica
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
125.
Rybkowski Marcin
Brodnica
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
126.
Rydzewska Alina
BRODNICA
bd.
Kobiety(41-55lat)12km,
127.
SAMPOLSKI MATEUSZ
Brodnica
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
128.
Samson Natalia
Ostróda
bd.
Kobiety(Open)5km,
129.
Skórka Sylwia
Jabłonowo Pomorskie
bd.
Kobiety(Open)5km, Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
130.
Sobiecki Robert
Brodnica
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
131.
Sulecki Przemysław
Brodnica
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
132.
Sulkowski Jacek
Traczyska
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
133.
Szrull Karolina
Grążawy
bd.
Kobiety(Open)5km,
134.
Szrull Waldemar
Brodnica
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
135.
Szrull Zenon
Grążawy
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
136.
Szymański Wojciech
Najmowo
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
137.
Tyburski SEBASTIAN
Brodnica
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
138.
Waruszewska Beata
Pokrzydowo
bd.
Mężczyźni(Nordic Walk)OPEN, Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
139.
Waruszewski Mateusz
Gdynia
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
140.
Wilangowska Edyta
Brodnica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
141.
Wolski Wojciech
Brodnica
bd.
Mężczyźni(41-55lat)12km,
142.
Wołowska Katarzyna
Zbiczno
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
143.
Zadura Mariusz
Brodnica
bd.
Mężczyźni(Open)5km,
144.
Zielińska Anna
Pokrzydowo
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,
145.
Zowczak Ewa
Brodnica
bd.
Kobiety(41-55lat)12km,
146.
Żulewski Adam
Brodnica
bd.
Mężczyźni(26-40lat)12km,
147.
Ławniczak-Pietrzak Dagmara
Ròwnica
bd.
Kobiety(Open)5km,
148.
Łęgowska Izabela
Brodnica
bd.
Kobiety(Nordic Walk)OPEN,